Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 379 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-04 20:33 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Maršrutas aptarimui: čia
Gavosi 525km Pastabos, pasiūlymai, pageidavimai dėl maršruto, starto datos, etc. - maloniai laukiami ;)

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-04 23:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Geras maršrutas. Tik viena vieta man kelia abejonių. Nuo Šiaulių sukimas per Rėkyvą-Pakapę-Johampolį iki Tytuvėnų. Prieš porą metų ten nemaža dalis kelio buvo žvyrkelis, nežinia ar jau paklojo asfaltą. Šiauliečiai sakė, kad darbo dienom ten bjaurus sunkvežimių eismas į durpyną.
Tikriausiai važiuotume daugelis su plentinėmis padangomis, žvyrkelis netinka.

Todėl siūlyčiau alternatyvą: nuo Užvenčio nesukti tiesiai į Kelmę, o važiuoti toliau pro Kurtuvėnus iki Bubių, ir nuo ten jau sukti senuoju keliu į Kelmę. Šitaip nesieksime Šiaulių, bet bus mažiau problemų su dideliu miestu. Jei ši alternatyva sutrumpintų reikalingą kilometražą, jį galima privynioti nuo Tauragės nesukant tiesiai į Šilalę per Pagramantį (gan kalvotas ir vingiuotas kelias), bet atvažiavus nuo Skaudvilės į Tauragę sukti link Sovietsko ir pavažiavus galiuką lįsti į 199 kelią pro Žygaičius iki Vainuto. Iš Vainuto sukti 165 keliu pro Bikavėnus-Pajūrį į Šilalę. Kelias ten geras, bet kaip ir visur tame regione, lengvai kalvotas.

O šiaip smagus įvairus maršrutas. Bus ir kalvelių Žemaitijoje, ir lygių vietų Suvalkijoje; ir miškų ir atvirų plynių.

Dėl starto datos pageidavimas, kad nesutaptų su Lietuvos maratonų taurės etapais Ignalina (06.28) ir Anykščiai (08.16) bei Turistas.lt MTB XC varžybomis 06.14 ir 07.12. Šiuose renginiuose dalyvautų dalis žmonių, kurie gali/nori važiuoti.

Asmeniškai aš nevažiuočiau 07.03-06 dėl MTB XC stovyklos ir 08.01-09 dėl žygio dviračiais aplink Lietuvą. Jei važiuotumėte tuo metu, man būtų gaila, bet palinkėčiau gero kelio ;-)

Patrauklios datos liepos 18-19 ir liepos 25-26 savaitgaliai. Iki jų dar yra laiko pasitreniruoti, pasiruošti. Dar bus ilgos šiltos dienos. Iš mano ilgamečių pastebėjimų, paskutines dvi liepos savaites dažnai būna geras oras, todėl beveik dešimtmetį tuo metu darydavome aplinkosauginius žygius dviračiais 10-ties dienų. Lietingi papuolė tik 2 metai.

Liepos 18 d. saulė teka 05:04, leidžiasi 21:45. Dienos ilgumas 16:41, realiai ~17 val. šviesaus laiko.
Liepos 25 d. saulė teka 05:15, leidžiasi 21:35; diena 16:20 val.
Ilgiausia diena 17:18 val Lietuvoje bus birželio 19-25 dienomis. Bet skirtumas tikrai mažas (1 val.), kad reikėtų važiuoti būtinai tomis dienomis. Rasos (Joninės) dažnai būna lietingos ir gan šaltos.
Manau, kad visas važiavimas su poilsiu užtruks ~20 val. Todėl reikės mirksiukų ir važiuosime šiek tiek tamsoje bet kokiu atveju. Iš literatūros pamenu, kad pagal žmogaus paros aktyvumo grafiką, fiziniam krūviui ir širdžiai labiau tinkamas yra vakaro laikas, negu paryčiai (02-04 val. po vidurnakčio, kai organizmas labiausiai ilsisi ). Todėl startas būtų gerai ne anksčiau 4 val. ryte, ar netgi 4:30 ryte, prieš aušrą.

Tikriausiai nebedarysime jokių rekordų, tai nereikės subinės plėšyti ir galėsime važiuoti-ilsėtis protingesniu grafiku, nei per 400 km važiavimą. Todėl visur spėsime :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 07:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-01-25 17:06
Pranešimai: 16
Miestas: Siauliai
Vardas, Pavardė: Nerius
"Nuo Šiaulių sukimas per Rėkyvą-Pakapę-Johampolį iki Tytuvėnų." Nezinau ar visas iki Tytuvenu ,bet dalis tikrai naujo gero asfaltuoto kelio jau yra. Sunkvezimiu virtiniu irgi nepastebiu , nebent išgerusiu dviratininku pašalpu diena buna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 08:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Tai tada pirminis sąrašas važiuojančių:

Saulys

Juodulys + Rimas
Giedrius.S
Darius (?) --> lydinti auto
Linas (?)


Paskutinį kartą redagavo ausradei 2009-06-05 09:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 08:51 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Tą keliuką nuo Šiaulių iki Tytuvėnų įtraukiau specialiai - vien dėl jo verta važiuoti: asfaltas naujas, lygus, greitas, eismo darbo dieną beveik jokio, o jei važiuosim savaitgalį, tai turbūt tuo labiau.
Yra ten viena "linksmesnė" vieta, tai tarp Šiluvos ir Raseinių - nusileidimas į Dubysos slėnį ir pakilimas - nedaug kuom skiriasi nuo Vilkijos kalno :)
Gal būtų galima maršrutą nuo Šiluvos važiuoti ne per Raseinius, bet per Žaiginį, Burbiškes į Dievogalą, Grinkiškį. Bet ten man atrodo ten dar vis nėra asfalto - jei kas žinot, parašykit. Km darant tokį kampo nukirtimą užtektų.

Dėl važiuojančių, tai dar reikia būtinai Agnę, Eimį, Gyti, Rytį44444 ir Virgį (Schumį) dar kalbinti. Šitie "turi parako" ;) O Darius irgi tik kuklinasi, lydintis transportas matai - pasidarys bordavas iš raudono jo Trek'as jei nevažiuos (čia užkeikimas :) )

Edit: Virginijų ir Voldemarą, Gedą pamiršau paminėti, sorry :)

Šiaip tai kviečiami prisijungti visi ir visos, kurie tik turi norą ir gali, bet atskirų paminėjimų.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Paskutinį kartą redagavo Saulys 2009-06-05 10:55. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Iš principo, jei tarkim Darius nuspręs geriau dviračiu važiuoti, pavairuot automobilį galėčiau (baisiai įdomu kaip ten jum seksis).
Tiesa, mano mašina tokiam tikslui nelabai tinkama...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 10:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Aš stengsiuosi būti lydintis transportas :D pas mane mašinoje yra vieta ant stogo paimti 3 dviračius (vienas bus mano Trek'as) ir turėti visą tech. aptarnavimą. Aišku man reikės pagalbininko vairavimui ir remontui. Bandysiu pirmoje eilėje tartis su sūnumi. Kažkuria dalį maršruto gal reiks važiuoti su dviračiu savo malonumui :D

Svarbiausia dabar, man reikia gerai išgyti, nes antradienį buvau po darbo išlėkęs apvažiuoti savo 60 km ratuką ir šitas pasivažinėjimas baigėsi traumatologiniame :twisted: Grįžtant šančių take kabinau stulpelį :evil: (nesuprantu, kaip aš jo nepastebėjau), greitis buvo apie 32 km/h, skrydis apie 10m. Pasekmės - kairė blauzda prakirsta iki kaulo (nes su ja kabinau stulpelį), pusė kūno sudaužyta ir nubrozdinta, dešinės pusės tarpšonkaulinių nervų uždegimas (iš pradžių maniau, kad šonkauliai sulaužyti). Trek'ui dabar lyginamas priekinis ratas ir dar gali tekti keisti dešinį Ultegros shifterį :twisted: Po šito pasivėžinimo buvau piktas, kaip velnias :twisted: :twisted: :twisted: bijau, kad porai savaičių mane išjungė nuo dviračių sporto. Duok dieve iki Ignalinos maratono išgyti. Apie pasitreniravimą jau net negalvoju. SAUGOKITĖS STULPELIŲ :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 10:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-04 12:49
Pranešimai: 19
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mindaugas
Uzuojauta :cry: . Sekmes sweikstant :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 11:02 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
B..... ir reikėjo čia tau taip, velnias. Greito pagijimo - ir tau ir Trekui.

Tikra nelaimė tie stulpeliai - tiesiog traukia nelaimes prie savęs. Būkit atsargūs.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 12:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Saulys rašė:
Yra ten viena "linksmesnė" vieta, tai tarp Šiluvos ir Raseinių - nusileidimas į Dubysos slėnį ir pakilimas - nedaug kuom skiriasi nuo Vilkijos kalno :)
Gal būtų galima maršrutą nuo Šiluvos važiuoti ne per Raseinius, bet per Žaiginį, Burbiškes į Dievogalą, Grinkiškį. Bet ten man atrodo ten dar vis nėra asfalto - jei kas žinot, parašykit. Km darant tokį kampo nukirtimą užtektų.


jei kelias pro Rėkyvą iki Tytuvėnų asfaltuotas ir geras, tada važiuojame ir nesukame galvos. Ir gal nepradėkime kiekvieno kalniuko apvažinėti ratais, nes juokingai atrodys. išsiruošė į 500 km ir į kažkokios upės slėnį negali įvažiuoti ;-) Lietuvoje nėra asfaltuotų dviračiu neįvažiuojamų kalnų. Jei eilinė įkalnė atrodo neįvažiuojama, tada geriau 500 km nevažiuoti.

Darysp linkėjimai greičiau pasveikti ir linkėjimų koncertas ta proga.
Kai nutarsime dėl datos, dar yra krūvelė visokių praktinių smulkmenų dėl daiktų, logistikos, etc. ką galima prisiminti iš 400 km.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 12:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-17 12:58
Pranešimai: 613
Miestas: Vilnius
Skype: gl3333
Vardas, Pavardė: Giedrius
smagu butu sudalyvauti, bet jau dabar zinau kad be plentinio ner ten ko rodytis, jei reikes vairuotojo, as galiu juo pabuti, tik auto as neturiu ...

_________________
ne visada norai sutampa su galimybem ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
IMHO.

Jeigu planuojam tilpt į 24 h (Juodulio mintis bent jau tokia), tai niekaip nesuprantu, koks tolkas tada išvažiuot paryčiais? Kad eismo mažiau? Vistiek dieną jo gausim. Smagiau važiuot? Aha, labai smagu, kol "prasičiuchini" ant dviračio. Plius koks ten miegas naktį prieš važiavimą, kai žinai, kad už poros valandų keltis reik.
Gal geriau padoriai pailsėt ir tada važiuot? Ne 12 h, bet gal ir ne 4 h.

Pabambėjau, bet kaip nutarsit, taip ir bus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 13:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Gal kas patartu, kaip uzmigti 21 val, kad butu galima atsikelt 3 daugmaz issimiegojusiam ir 4 isvaziuot?
As, kaip ir Ausra, esu peleda ir zinau kad pries vaziavima anksciau 24 val neuzmigciau (gai ir visai neuzmigciau) ir po to tektu vaziuot beveik nemiegojusiam. Diena gal tas nelabai jaustusi, bet vakarop butu sunku.
Noriu vaziuot 500, bet apie savo dalyvavima pranesiu tada, kai isbandysiu 300 ir 400. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-07-26 20:27
Pranešimai: 156
Miestas: Kaunas
Skype: tomyka
Vardas, Pavardė: Tomas Konovalovas
Evaldai - nemiegok parą prieš tai :) manau turėtum užmigt netgi ir anksčiau nei 21:00 :)

_________________
Tomas
GIANT X-Sport 3
Granville G-Force


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-06-05 14:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Jei savaitgalis bus nesuplanuotas tai norėčiau į lydintį transportą (turiu fotiką :mrgreen: ).
Dėl transporto, tai geriausia būtų koks nors dyzelinis mikro autobusiukas, bet iš kur tokį išknisti :roll:

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 379 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 18 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai