Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Ar atsisveikinsit su mumis?
Apklausa baigėsi 2010-05-07 00:51
1. Taip - pasiliksiu nakvynei. 19%  19%  [ 6 ]
2. Taip - tik dienos metu ar dar trumpiau. 38%  38%  [ 12 ]
3. Ne. (iškart rašom į juodą sąrašą) 9%  9%  [ 3 ]
4. Netinkama data. 13%  13%  [ 4 ]
5. Nežinau. (mano kirvis padės nuspręsti) 22%  22%  [ 7 ]
Viso balsų : 32 iš 32 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-06-22 22:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Kol esu Lietuvoj bandysiu padaryti aprasyma nuo pat pradziu ir idet i mytrips.lt Kolkas esu trecia para be normalaus miego. Is sestadienio i sekmadieni prasedejau stoty ir kavinej su keturiom ispanem, lietuve ir amerikonu, veliau ilga kelione autobusu kur miegas tikrai ne kazin koks.

Trumpai aprasysiu viena idomiausiu sitos kelioniu ivikiu, sis pirmadienis, rytas Paryziuje, visi bomzai bunda. O as laukiu autobuso salia gatves. Prieina toks bomzas ir velia kazka prancuziskai, paklausiu ar sneka angliskai. Ziauriai klaikiu akcentu bet kazka islemena. Ir klausia "whats up?" galvoju prasys kaip ir visi, 20 centu, o poto parukyti. Is karto as jam "Fuck off". Ir nusisuku, iprastai jei toliau kimba dar biski parodai nepasitenkinima ir atsikabinima. Sitas ne, labai drasiai isirove ir pradejo kazka varyt. Is serijos "as Gvatemalos, atvaziavau as i Paryziu, primeti as is Gvatemalos i Paryziu, as herojus, Gvatemaloj tokiu nera, gerbk mane." Poto pradejo pasakoti kaip pasigavo AIDS ir kad mirs po menesio ir neturi ka prarast. Tada issitrauke pakavimo peili ir sako. "Mazdaug tu zmogus ? as irgi zmogus. Tu cia stovejai, as atejau ir paklausiau kaip sekasi, o tu man sakai pisk nach ?? As tave norejau pakalbinti o tu nori cia mane pisti ? Nori - pisk ! Man menesis liko kol mirsiu nuo ligos, papjausiu ir tave ir mane."

Auksine taisykle pamatai peili - bek. Gaila pas mane 2 kuprines kuriu svoris kaip puse manes. Aplink policija vaiksto, galvoju ne, ne. Niekad gyvenime tokiems gaidziams nenusileidau. Tuo labiau kazkokiam sutraukai is gvatemalos su demesio stoka. Nu ka stengiuosi palaipsniui nusiramint, islieku siek tiek principingas ir uzsispyres, kad kardinaliai nepasikeitu bendravimas ir nebutu kaip, aa pamatei peili ir prisimyzai... Po biski nusukineju pokalbi apie ji, pasidomiu, paklausau jo problemu. Matesi grynai, kad jam jau viskas pofik, ieskosi sau aukos. Eina ir kabinejasi prie zmoniu. Po gero pusvalandzio pokalbiu susikiso savo peilius, pasieme jogurta, iseinant dar net atsiprase. Kai jis buvo blogoj nuotaikoj tai baimes gerokai gavau, sarabanai susisuko.

Dar ten pat. Tokia moteris itale laksto po stoti ir rekauja italiskai. Prancuzai gaidziai, prancuzai man ta ir ana padare, eina jie naa... Ir cia stoti budi 2 policijos, gelezinkelio, lagaminu kontrole (kur surinkineja paliktus bagazus, ale bomba) ir kariuomene. Pagavo trys kariai ta boba ir liepe nusiramint, matyt tai motereliai tie prancuzai tikrai nepatiko ir toliau rekavo, gavo pora kulku per slaunis, susirete ir buvo istempta i budele. Kulkos aisku gumines, bet is efekto matosi kad gerai kabina, ypac is arti.

Bardakas cia paryziuje. Nesakau kad blogai, bet maisatis ir samisis didziulis. Labai patiko tiek miestas tiek zmones ir visi tie bomzai ir t.t., turi jie savo sarmo i ta kultura. Kogero 30% negru, 30% kinu, dar maisytu ir ten tu prancuzu tik puse belieka, tikrai nedaug. Veiksmas ir t.t. Patiko tie afro, negrai pavadininkim, antros kartos ar amerikieciai nieko blatno, bet tie afrikiniai cia atvyke, protingi ir subrende zmones, manau kekvienam musu pavyzdys. Kai jie nuo desimties kalasnikovus tampo taip mes su barbem zaidziam, visai kitas poziuris i gyvenima pas juos, kas man patiko, kad jie vertina tai kas mum atrodo iprasta.

Eiles i pvz i eifelio boksta, tiek absurdiskos, kad net nustojau eit artyn, is tolo pamatai koki notredame ar eifeli ar dar ka ir viskas. Arciau prieini - eile valandos ar dvieju trukmes. Cia yra tokios uztvaros, zigzagais eina, ir varai ta uztvara, 50 metru pirmyn, 50 atgal, 50 pirmyn ir vel atgal kol dazingsniuoji iki bilietu. Stoty takso reikia laukti pusvalandi, ten i koki rimtesni muzieju tai net neketinau papulti nes is tolo pamacius baisu pasidaro kiek laukt teks.

Ar dar kada vaziuociau i paryziu ? TAIP. Miestas kuriame betkuriuo paros metu kazkas vyksta ir yra ka veikti.

Beto kad prancuzai nekalba angliskai tai manau grazus mitas, didmiesciuose, puse zmoniu yra keliautojai kurie angliskai bent kiek moka ir dar dalis emigrantu kurie ten gyvena ir daug ka zino ir gali padeti. Patys prancuzai kurie labiau issilavine moka angliskai. Bendrai su 6 is 10 zmoniu paryziuje laisvai gali susineketi. Aisku neabejoju kad provincijose kitaip, bet didmiesciuose problemu nera. Tuo labiau kad zmones paslaugus. Valgyt nusipirkau ir belgijoj ir nyderlanduose, bet ne lenkijoj. Lenkai nesivargina padet, nemoki lenkiskai ? Sedi, mala szyszpsyzs ir zvengia, tipo atsikabink uzsienieti. Grynai matosi pasauleziuros cia nulis, lietuvoje, lenkijoj, latvijoj, rusijoj... Susirauke, susitriede zmones del ko gyvenime i tokia sali as ir negrisciau. Tranzavau su portugalu, 3 valandos bazarinom paveiksliukai ir skaiciukais mobiliam telefone ir pirstias rodydami i daiktus, buvo linksma ir idomu. Lenkijoj ? Drasiai teigiu pridurku krastas. Gaila bet ta pati tiesa ir Lietuvoje. Kultura skiriasi, o mes kulturos turim dideli nuli. Gal kaip kam, cia ir geriau, sedet susitriedus ir varyt ant kitu, bet man labiau patiko toje europoje kur su visais gali normaliai bendrauti.

Cekijoj pas jaunima pastebejau dominuoja tos visos sub kulturos, "normaliu" zmoniu tiesiog nemaciau. Visi kategoriskai susikirstite, kas pankas kas reperis, musasi ir kariauja ten tarpusavi kurie krutesni.

Zodziu, iki. Tikiuosi nepatingesiu visko deramai surasyti i viena vieta ir ikelti i mytrips.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-06-26 19:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Tai taip,

Liepa ismaunu i Ispanija tranzu, tada griztu, pabunu LT, istranzinu i Austrija ir parminu dviraciu namo. Kolkas taip mastau...

Kolkas tai bus pasakojimas saleje, projektorius ir pns. Kas nori pasiklausyti kvieciu ateiti. Kur ? I pm'a, pasakysiu kur ateiti ir prasau neplektinti viesai :)

Galima rasti nuotraukas albume inspired to live http://foto.delfi.lt/album/44959/
Arba paciam acaunte kur visos sio sezono nuotraukos, daugmaz praskirstytos i savas vietas http://foto.delfi.lt/user/4099/

Sorry, kad as taip uzsislapstes, turiu ka veikt.

Beto sena palapine padovanojau kykui :D Jam ir rasinekit, kad pirktumet.

Ciau, Ispanijos nuotraukos bus delfyje, jei kam idomu galite tikrintis, abejoju ar turesiu kada informuoti forume. Aprasymo nebus is niekur, bais tingiu rasineti apie viska.

Iki


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai