Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 11:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-06-27 09:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
kol kas tik data ir vietovė, kad planuotis laisvalaikį.
Formatas keisis nedaug - šeštadienį ryte suvažiuojam į nakvynės vietą, išsikraunam mantą, sėdam ant dviračių ir važiuojam tikrint Lenkijos parkų trasų (galimybės labai plačios tiek norintiems daug ir greitai, tiek norintiems mint mažiau). Vakare kepam šašlus, vakarojam. Gal pavyks susiveikt gidą ir aplankyt svarbiausius Punsko objektus (čia labiau planas sekmadieniui).
Kraštas labai įdomus ir vertas aplankymo (dideles viltis dedu į prūsų-jotvingių gyvenvietę). Iš įvarių šaltinių gavau patvirtinimą, kad ten tikrai daug lietuvių ir susikalbėti gimtąja kalba problemų nebus. Tuo pačiu galėsime gyvai (o ne iš interneto portalų) įvertinti kaip ir kuo gyvena pasienio gyventojai, kaip sutaria dvi tautos na ir šiaip praplėsti savo akiratį. Na ir žinoma žymieji kalneliai, kuriais džiaugsimės jau ketvirtus metus.
Kitais metais lysime gilyn, link Suwalkų, tad šiemet praleidę antros tokios progos galit ir neturėti ;)

daugiau informacijos apie registraciją, nakvyne, maršrutus ir kitus svarbius organizacinius reikalus paskelbsiu vėliau, kol kas pradėkite derintis su draugais transportą bei būkite geri savo šeimoms, kad išleistų į šį džiaugsmą (o suvis geriausia būtų, jei šeimas pasiimtumėte kartu ;) ).

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2014-08-26 10:16. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-07-03 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Velniava Tauti!!! Kaip tik šiais metais galvoju sudalyvauti Tartu maratone, o čia še tau, kad nori, datos sutampa :( Reiks su Asta tartis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-07-03 15:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Justai, Tartu jau kiek metų vyksta ir dar tiek pat vyks - palauks. O vištos Punkse tik šiemet ;) beto būtų puiki proga susitikt nuotraukas ir įspūdžius iš kelionės papasakot (jei anksčiau nesusimatysim). Varom! gan jau tų varžybų tau - visų vistiek nepaimsi :D

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-07-06 23:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Komandos kalendoriuje, Tartu maratonas, privalomas :( Nu bus matyt, laiko dar yra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-13 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-05-21 02:41
Pranešimai: 6
Vardas, Pavardė: Kristina G
Mastau prisijungti! KAi tik bus detalesnes info, prasau prasiusti - ACIU!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-25 17:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Sveiki,

Taigi rugsėjo 20d. (šeštadienį) susitinkam jau Lenkijos teritorijoje, Punsko valsčiuje, Šilainėje. Ketvirtą kart baidysim tik lenkiškas vištas ir važinėsimės lenkų sužymėtomis dviračių trasomis. Bus paruošti ~10žemėlapių (vienas žemėlapis penkiems žmonėms) ir susiskirsčius grupelėmis šturmuosime apylinkes. Orientacijai -žemiau Suwalkų nesileisime, nes tai kitų metų planas, toliau riboja tik valstybinės sienos ir jūsų norai. Trasų yra labai įvairių ir kiekvienas galės pasirinkt pagal savo galimybes. Rekomenduočiau jau forume apskalbėt kas kiek norės važiuot ir paieškot kompanijos. Paskirtų vedlių nebus!. Mažiau minantys ar nenorintys minti visai tikrai nebus nuskriausti - apylinkėse daug visokio grožio, galima pabandyti paorganizuoti pėsčiųjų žygį. Jei tik būtų toks noras - būtinai atsiliepkite!
Taigi savaitgalio planas toks:
šeštadienis, 10h. - renkamės sodyboje, pasidedam daiktus, pasiruošiam dviračius ir aprangas, susirandam savo grupeles. Išjudėjimas į trasas priklauso nuo jūsų pačių - ko gero ilgiausias trasas imantys norės pajudėt anksčiau. Susitinkam vakare prie vakarienės stalo - laiką patikslinsiu vėliau. Nusiprausus, pavalgius ir persirengus (tvarka nebūtinai tokia :D)- laisvas laikas. Rekomenduoju stalo ar lauko žaidimus. Jei kas turite įdomių žaidimų, idėjų- pasidalinkite, puiki proga gerai praleist laiką kompanijoje.
sekmadienis 11h. - važiuojame į prūsų-jotvingių gyvenvietę. Šeimininkas turi 24 vietų vežimą, tad per du kartus mus visus suvežios. Jei liks laiko bus galima nuvažiuot apžiūrėt ko nespėjome šeštadienį. Laiką, kada turime išvykti iš sodybos patikslinsiu vėliau.
kita informacija:
Visiems mums užsakinėju riboto žmonių skaičiaus sodybą. Iš vienos pusės tai įsipareigojimas iš kitos pusės vietų yra tik 50 ir visi norintys galime ir netilpt. Todėl į dalyvių sąrašą patekti galima tik sumokėjus pavedimu ar gyvai. Tokiu būdu ir jums bus ramu, kad vieta garantuota o ir man nereikės kiekvieno gaudyti, bei bijoti, kad kažkas paskutinę minutę persigalvos. Sodybos, vakarienės ir pusryčių kaina - 60lt žmogui. Dalyvių sąrašas ir informacija kur ir kaip pervesti pinigus čia
Kitas dalykas tai mūsų bendras ženklas. Labai siūlyčiau visiems turėti kažkokį valstybingumo atributą - vėliavėlę prie dviračio, apyrankę, ar aprangą (pvz. velomanų ;) ). Bandysiu pakalbėt su http://www.musuveliavos.lt gal gausiu tokias mažas vėliavėles. Be to bendroje nuotraukoje gražiau žiūrėsis jei bus matyti bendras atpažįstamas motyvas.
Sodyboje bus visi patogumai, kas norės pirties ko gero reiktų tartis atskirai. Kol kas tiek :smt006

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26 08:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Oho kaip gražiai surašyta. Vieni geriausių atsiminimų apie šitą džiaugsmų seriją, laukiu nesulaukiu. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26 10:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
keičiasi data važiuojam savaitę anksčiau: rugsėjo 13-14. Ar tiems, kurie jau yra apsisprendę važiuot tinka?

norima sodybą iš panosės nugvelbė motociklininkai atvažiavę ir sumokėję iš anksto. Kadangi mes pinigų dar nebuvom davę taip ir gavosi... sudėtinga su tuo užsieniu, bet bandysim mokytis iš klaidų.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-26 23:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Dar šiek tiek aktualios info:
sodyboje kambariai keturviečiai, į sodybą transportą komplektuojamės patys- rašykit čia kam reikia transporto arba atvirkščiai kas galėtų priimt keleivius ir jų dviračius.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-27 11:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-28 16:02
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Vaida
Sveiki,

ta proga iškart turiu prašymą - jei kas turėtumėt vietos bendrakeleivei (ar bent dviračiui) ir/ ar norėtumėt pasidalinti kambariu, informuokit, būčiau labai dėkinga :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-28 11:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Jei neliks vietos kambariuose, ar bus galima nakvoti palapineje?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-28 11:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
neesu tikras, bet ką nors sugalvosim. Bet Evaldai šiuo metu vietos dar yra, tai kokios problemos? registruokis ir nereiks jokių palapinių ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-31 16:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
dar šioks toks nukrypimas ne į temą, bet papildoma motyvacija atvažiuot į Punską.
prieš dvi savaites su maža grupe žmonių turistavau po Labanoro ir Aukštaitijos regioninius parkus, jei kam įdomu galėsiu atvežti trasas ir aprašymus, bei papasakot apie patį žygį. Kitais metais jei išeis vėl bandysiu organizuot kažką panašaus tik kitoje vietoje. Apie tokius žygius viešai neskelbsiu ir kviesiu žmones, kuriuos pastoviai matau mano džiaugsmuose ;)

Primenu, kad nakvynės vietų kiekis ribotas, tad nelaukite paskutinės akimirkos - savaitės viduryje žadu uždaryti registraciją. Kas abejojat tik dėl transporto -rašykite čia ir bandysime suderinti. Man pačiam reikalingos dvi vietos žmonėms ir dviračiams iš Vilniaus - kooperuojamės!

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-09-01 11:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
panašu, kad liko 3 laisvos vietos tad neapsisprendusiems - turite laiko iki šio trečiadienio.

09.03d. - paskutinė diena registracijai po šios datos prisijungimas gal ir bus įmanomas, bet teks mokėti papildomai (nepriklausomai ar nakvosite palapinėje, įsiprašysite pas ką nors į kompaniją ar dar kaip nors).

yra dvi vietos dviračiams iš vilniaus ir atgal kreiptis į mane arba į Marių (manes čia nera).

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-09-01 18:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-09-01 17:54
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Simas Stankaitis
Sveiki visi,

labai norėčiau sudalyvauti šiame renginyje. Mano apsisprendimą temdo tik dviratuko (ir manęs pačio) nugabenimas iki starto vietos. Gyvenu Vilniuje, tad jei per stebuklą atsirastų vieta iš šio miestelio tikrai apsidžiaugčiau. Kaip atsarginį variantą apsvarstyčiau ir startą nuo Kauno.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai