Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 11:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-05 09:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Asta aciu aciu, maidytis buvo gera kai operatyvus kolektyvas ir laiku viskas buvo susigriebta:)
atrodo kaip to maudymosi ir nebuve..gal cia del to kad startas buvo penktadieni baseine:)))))))))

Asta, blynu galiu iskept ir Kaune:) nebutina trenktis i Betygala:)

Nzn as gal neormali ar ka, bet man nieko neskauda:) turbut neteisingai irklavau, na faktas kad nelabai teisingai jei teko isimaudyt..
turbut (nors dar tuliu naiviu vilciu kad gal ne)
sis pasiplaukiojimas baidare bus skausmingiuasias man del zioplumo ir kazin ar dar veikiancio telefono bei kazi ar galima bus isgelbeti fotkiu ir fotiko..gal man reiktu apsiramint su tais plaukimais???
gal reiktu vietoj saves dvyne nusiust:)
na mes dar galvojam..na bet turbut palaikysim kompanija:))))))))) (jei fotikas atsigaus):)
noriu vel maudystis...cha cha..ne ne ne..gal pakaks:) nors prisipazystu idomu buvo:)

irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-05 11:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Irute, tikiuosi ir tavo telefonas ir fotikas sekmingai isdziuvo ir veiks. Kaip sakiau, dziovink kambario temperaturoje 2-3 dienas nejungdama. paskui viska sudek graziai ir pabandyk jungti. Jei neveiks, nesk meistrui, pasakyk kad suspalo, tegu pravalo kontaktus. Bet tikiuosi to nereikes. Mano fotikas ir kritinejo visur ir maudesi, bet po paprasto isdziovinimo vis dar veikia. Telefonas veikia po 3 rimtu maudyniu. Bet kita karta geriau viska susideti sausai. Kazkur maciau pirkti tokius dekliukus telefonams ir fotikams, kur neperslampami, tai imesiu nuoroda jei rasiu. Arba kas zinote, kur tokie parduodami, pasidalinkite info. Kartais buna sporto prekese, Tomas Philipse, zveju pardotuvese. beje, dabar esu Cekijoje, galiu cia paziureti. Pasakytkite, kam parvezti neperslampamu deklu telefonams itr fotikams, jei rasiu. ar tikas kaina 10-20 lt. ? Nezinau kiek kainuoja, nemaciau, bet salia tos vietos,kur sedziu Prahoje maciau yra sporto prekiu parda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-05 12:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 06:42
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Neperšlampamų maišelių mačiau Dainavos prekybos centre. Ten antrame aukšte yra tokia visokių smulkmenų parduotuvė. Jei neklystu, kainavo ar 4 Lt :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-07 22:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Valio!!!! :smt041 :smt041 :smt041
Pirmiaisiai visiems labai ACIU uz tinkamus patarimus ir rekomendacijas kaip atgaivinti fotika ir telefa, kurie Dubysoj isimaude kartu su manimi:)
pagaliau po naturaliu namu salygu ir mano meiles ir kantrybes veikia:)
taip taip...pirmos dienos nuotraukos jau atgaivintos:)
kur jas siust:)??a
Linai Tau ar Gyciui:)???


Kadangi kaip ir daugeliui pasizadejau, jei tas inventorius neatsigaus nevaziuosiu i sekanti zygi, bet kadangi viskas ok, tai turbut reik laikytis pazado:)


gero vakaro
Irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 27 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai