Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 12:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-09-21 12:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Kalnai yra pasaka, o Beskidai - MTB dviratininkų rojus. Buvo nuostabios varžybos, geras oras, gražiausios panoramos užkilus į viršūnes. Atvykę ir pailsėję po kelionės, pirmą dieną pasivažinėjome susipažinimui su trasa, su danga, su pakilimais. Kuklūs 15 km belaukiant varžybų. Geras ilgas miegas ir ryte jau starte. Šventė, muzika, virš 500 dalyvių šurmulys, jauduliukas belaukiant starto. Pirma ilga įkalnė būryje. Kažką lenkiau, kažkas mane lenkė. Vietomis jau stumiasi, trukdo pravažiuoti. Mynimas sunkėja, už serpantino posūkio matai aukštyn kylančią dviratininkų vorą, ir žinai, kad tai dar ne pakilimo pabaiga. Į spidometrą nesidairiau, žiūrėjau į kalnų vaizdus ar šalia minančius kolegas ir dailias lenkaites dviratininkes 8) Daug ten jų... Kilau į pirmą ilgą įkalnę gal ~1 val. Paskui nebeskaičiuoji - kyli,leidiesi, kyli, leidiesi, važiuoji šlaitu, vėl aukštyn žemyn. Dalis trasos išlindo į Slovakijos teritoriją. Trasoje gavau du prakolus "gyvatės įkandimus", sugaišau laiko beklijuodamas. Važiavau su gan minkštom padangom dėl geresnio sukibimo, greitose nuokalnėse buvo pora vietelių, kur pasigavau akmenuką :-) Danga įvairi: asfaltas, žvyruoti ir akmenuoti kalnų keliai, betoniniais korėtais blokeliais iškloti statūs pakilimai, miškovežių išmaltos miško provėžos, šlapi purvini takeliai, miško šaknynai, kalno šlaitų pasivaikščiojimo takai.
Po ilgo smagaus užkilimo seka smagios nuokalnės, vienoje greitis buvo 71,76 km/h lekiant takeliu per pievas. Nuokalnės apačioje dar paskraidžiau ore abiem ratais, pašokęs bent 4 kartus per sustumdytas žemes. Nejauku ant 70 km/h atsiplėšti abiem ratais nuo žemės :-) Daugumą įkalnių įvažiavau, stūmiausi gal 3 vietose. Šiaip žmonės "nesiparino" ir stūmėsi, kur jiems nesinorėjo minti. Tik kartais trukdydavo pro šalį važiuoti, užsiėmę patogiausią trajektoriją. Gauti kelią padėdavo visokie kreipiniai: nalevo, f..ck, b..ia, please go away, varyk nuo tako mlia ir kt.
Trasoje buvo 3 maitinimo punktai, dalino Poweride gėrimus, vandenį, apelsinus, bananus, razinas. Gera ten buvo važiuoti, net gaila, kai nenumaldomai priartėjo finišas :mrgreen: Lyderio laikas buvo 2:37 val. Geriausiai pasirodęs lietuvos Paulius Kinderis iš Top Team per 03:30:27 Aš trasoje mėgavausi 5:10 val. Iš Velomanų pirmas atvažiavo Kęstis per 04:46 val.

Viskas buvo gerai ir gražiai organizuota, man labai patiko. Kelionė, nors ilga (viso ~22 val. gryno važiavimo) bet su gera kompanija labai neprailgo ir viskas buvo gerai. Grįždami apžiūrėjome visą Lenkiją nuo sienos iki sienos. Didelė šalis, labai toli tie kalnai.
Kalnai yra gėris, reikia ten važiuoti kad suprasti ir pajusti.

Dabar sėdžiu darbe ir sapnuoju visus tuos vaizdus, pakilimus, nusileidimus, traversus kalno šlaitu ir siela vis dar ten... Gaila ir sunku buvo iš ten išvažiuoti, būtinai ten grįšiu.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-21 13:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-06 13:41
Pranešimai: 281
Vardas, Pavardė: Einoras
sveikinimai dar karteli,su nutysusia seile skaitau tokius atsiliepimus :( teko ir man kalnuose pabuvoti,tik va be dviratuko,o tik su juo visa ta geri gali pamatyti ir ivertinti. Kaskokiu budu tex nepraleidineti tokiu varzybeliu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-21 13:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Labutis :smt006
Ačiū už palinkėjimus prieš varžybas. Man jos labai gerai nusisekė. Čia rezultatai http://www.sportchallenge.cz/en/vybrat_ ... artovne=26
Na bandysiu iš eilės apžvalgą padaryti.
Važiavau į Istebną su tikslu "atsikąsti" kalnų varžybų, kad daugiau nebenorėčiau. Planas minimum buvo pasiekti finišą sveikam ir su gyvu dviračiu, maximum + atvažiuoti ne paskutiniam. Planus įvykdžiau su kaupu, bet tikslas nepasiektas :roll:
Į kelionės detalizavimą nesileisiu, ir kaip jau Einoras užsiminė, geriau būčiau dar kart +5val pasivėžinęs trasoje, nei 20val pirmyn+atgal ant automobilio sėdynės. Kelionė į vietą užtrūko visą naktį. Atvykę apsistojome Istebnos pašonėje, pas visai šaunius lenkus, turistų apgyvendinimui pritaikytame name. Nemačiusiems tikrų kalnų įspūdžiai atrodo super, man gražu, bet kalnų aš jau matęs, tad pavydžiu to jausmo tiems kurie juos mato pirmą kartą. Man neramumas tik dėl to, kaip juos reiks įveikti dviračiu. Apsilankėm vietiniame bare, papusryčiavome, apsiprekinome maistuko parduotuvėje, ir sugriūvome į lovas. Po poros valandėlių miego sėdam ant dviračių pabandyti kaip važiuosis trasoje. Na ir to, kiek pabandėm užteko, kad apsiraminčiau - nors ir lėtai, ilgai bei sunkiai - daug minant į kalnus važiuoti atrodo pavyksta... tad po pasivažinėjimo registracija varžyboms, vakarienė ir į lovą. Miegas po bemiegės nakties prieš tai labai saldus.
Varžybų dienos rytas. Prabundu ryškiai per anksti - dar porą valandų iki ruošimosi į varžybas - nuobodžiauju, jaučiuosi labai gerai išsimiegojęs. Po truputi pabundą ir kiti velomanai, Linui pasiseką geriausiai - jis išmiega beveik iki suplanuoto laiko :) Taigi, pasiruošimas varžyboms, ant dviračių ir lekiam į startą. Paprastiem mirtingiesiems tenka visiems grūstis į vieną sektorių už tų kuriuos pradžioje suleidžia pagal sąrašą (ne pagal startinius numerius). Startas. Prieky visų važiuoja automobilis, kada jis pasitraukė net nemačiau, kartu startavę vilniečiai jau po 10sek. dingsta man iš akių, nes nusiiria kolonos priekin. Aš ambicijų neturiu, tad važiuoju neskubėdamas. Kažkur už manęs kiti velomanai. Beje pradžioje visi važiuoja neskubėdami, jokios grūsties, vienas kitas aplenkia mane, aš irgi vieną kitą - startas toks, kokio pasigendu Lietuvoje kai reikia rūpintis kaip išlaviruoti nesusiduriant. Trasos pradžia - keli km asfaltuoto labai nedaug kylančio kelio - man puikus apšilimas, Važiuoju neskubėdamas, kai kas mane aplenkia, tame tarpe Paulius ir Linas, aš praktiškai nieko. Na ką, prasideda pirmasis pakilimas apie kuri pasakoti beprasmiška - nepabandę vistiek nesuvoks, trunkantis tikriausiai apie 40min. Va čia tai man netikėtumas - lenkių dviratininkus vieną po kito, siuntu dėl to, kad neišeina prasibrauti pro lėtuosius, daug tokių kurie nesugeba balansuoti dviračio, jiems keliasi priekinis ratas, virsta, stumiasi dviračius. Vat kas sunervino - besistumiantis visiškai nepraleidinėja važiuojančių. Mintyse sukasi vienas sakinys - važiuokit pradžioje į Lietuvą su bidonėliais pasipraktikuoti važiuoti, tada į tokias varžybas, dauguma mūsų mėgėjų atrodo stipresni. Tokioje maišalynėje pasiekiu pirmą neilgą nusileidimą - ir pradedu dar labiau visus... - net nusileidimuose nepavažiuoja, stoja, vedasi žemyn dviračius, stabdo ten kur galima minti, neapsikentęs lendu iš takelio ir lenkiu per akmenis tarp medžių - taip kol prasideda antrasis, bene ilgiausiai trunkantis pakilimas. Šitam pakilime kamšalinė mažesnė, tad lenkimai sekasi visai gerai... Pradeda atsiverti nuostabus apylinkių vaizdai - gailiuosi, kad atsisakiau minties vežtis foto aparatą... Pakilimą, kuris pagal brėžinį man atrodė sunkiausias įveikiu ir dar tebesijaučiu pilnas jėgų... Nusileidimas, pakilimas, dviratininkų jau reta, manęs niekas nelenkia, aš irgi kaip ir nieko. Na ir vėl nusileidimas, kurį lietuviškais masteliais sunku suvokti. Lekiu žemyn, nervina lėti lenkai, galimybių aplenkti mažai, greitis toks, kad bijau bent akimirkai nuleisti žvilgsnį į kompiuteriuką, kampuoti dideli akmenys, duobės, vietomis atrodo, kad išsilaikyti nebepavyks... fu, sėkmingai nusileidau, ir pasirodo pirmosios akmenuoto nusileidimo aukos - daug, kas keliasdešimt metrų stovinčių ir montuojančių padangas dviratininkų - tai matydamas vis užmetu akį ar pačiam nebliūkšta padangos... na ne. Jau nebeatmenu kiek tų kilimų ir nusileidimų, vis gailiuosi, kad nepasiėmiau fotoaparato... Vėl greitas nusileidimas akmenukais, smagiai lekiu... nusileidimo apačioje miškas ir dumblynas :shock: :shock: :shock: :shock: stabdau, pirmą posūkėlį išsukų, antro deja nebe - bum į tešlyną ant šono... Baisinis siaubas, kad gali kas nors nuo kalno ant manęs užlėkti, staigiai pašoku ant dviračio ir minu toliau. Sakyčiau viskas baigėsi sėkmingai - technika tvarkoje, į vairą pramušiau kelėną, vos vos kraujuko, stipraus skausmas, kuris po kokių penkių minučių ar tai dingsta ar tiek nuslopstą, kad nebekreipiu dėmesio, riedu toliau kaip niekur nieko, tik purvinas šonas. Toliau aukštyn/žemyn be nuotykių, kartas nuo karto pergyvenu dėl fotoaparato, stebiuosi, kad nėra taip išgirtų maitinimo punktų... ir štai pagaliau pirmasis (po 20km, toliau kas 10) - kaip ir minėta yra nemažai - vaisiai, džiovinti vaisiai, vafliai, powerrade gėrimas, mineralinis... Punkte tikriausiai koks dvidešimt dviratininku susigrūdę, tarp jų ir Paulius yra. Aš čiumpu tris gabaliukus bananų (išeitu visas bananas) ir tik stabtelėjęs minu valgydamas toliau. Persimetam kelis žodžius su Pauliumi ir jis nulekia į priekį. Po pirmo maitinimo punkto baigiasi mano lenkimai trasoje, bet manęs irgi niekas nelenkia. Prasideda keli įspūdingiausi greiti nusileidimai (aišku niekur nedingsta ir pakilimai, bet jie įspūdžio nebedaro). Greitis atsižvelgiant į dangą baisulinis, kadangi nusileidimai ilgi, paskausta rankas nuo stabdžių svirčių nuolatinio spaudimo ir kratimosi, gailiuosi specialiai varžyboms į foxas pridėjęs +5psi slėgio, stabdžiai gamina kas kart vis kitokius ir nenusakomus garsus, greičiai arti 70km/h, kelis kartus tokiais greičiais pašoku į orą, o lekiama tai kalnų keliukais, jei juos dar galima vadinti keliukais... Netikėtai greitai antrasis maitinimo punktas - akimirksniu praryju visa buteliuką powerrade, pora stiklinių mineralinio, gabalėlis banano ir vėl į trasą - maitinimo punkte vėl aplenkiu bent 5 dviratininkus. Siaubinga įkalnė, vidury jos matau Paulių, užsistumiu iki jo, persimetam keliais žodžiais ir aš prieš jį toliau stumiuosi į kalną - kalnas toks, kad nebegaliu statyti pėdų tiesiai, tenka lipti jas statant šonu. Pradedu jausti jėgų deficitą (apie 35km), į kalnus tikriausiai daugiau laiko praleidžiu stumdamasis nei mindamas, nusileidimai, pakilimai... ir trečiasis maitinimo punktas, dviratininkų nemažiau 15, aš pralekiu net nepristabdydamas. Iki finišo nebe daug, dar nedvesiu, sunkių pakilimų nebe daug, važiuoju beveik vienas. Artėjant prie finišo mane paveja matyt maitinimo punkte aplenkti tris dviratininkai, prieš pat finišą trumpame techniškame nusileidime nesiterlioju, dviratį pakeliu ant ranku ir vos ne ant užpakalio nušliuožiu šlaitu žemyn, taip aplenkdamas dar 3 ar 4 dviratininkus, na ir dar minutė kita - valio, finišavau. Gaunu maitinimo taloną - makaronai užpilti patroškintu padaže faršu, dairausi, gal kur pamatysiu finišavusi Liną, žiūriu ar nefinišuoja Paulius ir Gedas. Gal penkiolika minučių pasitrynęs finiše sutinku vilniečius kurie pasiūlo važiuoti dušan ir tada atgal į apdovanojimus. Praradau viltį toje maišalinėje pamatyti kitus velomanus, tad su vilniečiais lekiu maudytis, o po maudynių eidami link finišo sutinkame likusią velomanų trijulę - džiugu, sveiki gyvi, geros nuotaikos. Paaiškėja, kad Linas porą kartu pramušė kamerą, o aš nepastebėjau kur aplenkiau.
Bendrai vertinant renginį - puiku. Dalyvių apie 800 + daug palaikančių, šiaip žioplių. Matosi rėmėjai ir finansavimas yra. TIKRAI VERTA SUDALYVAUTI KIEKVIENAM TURINČIAM BET KOKĮ MTB DVIRATĮ.
Tiek dabar, gal dar ką prisiminsiu vėliau.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-21 14:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Skaitau ir norisi dar ir dar kartą tai perskaityti 8) Labai labai jums ten fainai buvo. Kaip sakoma "gyvenime už kalnus geriau gali būti tik kalnai, kuriuose tu nebuvai" (citata iš pradedančiųjų kalnų slidininkų priesaikos)
Linas rašė:
Trasoje gavau du prakolus "gyvatės įkandimus", sugaišau laiko beklijuodamas. Važiavau su gan minkštom padangom dėl geresnio sukibimo, greitose nuokalnėse buvo pora vietelių, kur pasigavau akmenuką

Va va, pradėkit galvoti apie bekamerinius ratus ir bekamerines padangas. Lietuvoje, tai jos nelabai reikalingos, bet kalnuose...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-22 09:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-17 12:58
Pranešimai: 613
Miestas: Vilnius
Skype: gl3333
Vardas, Pavardė: Giedrius
Per seiles sunku ir klaviatura maigyti ... as irgi gailiuosi kaip Kestis, kad fotoaparato nepasiemet, vien is pasakojimo isivaizduoju vaizdus.... tikiuosi ir man dar gyvenime papuls galimybe sudalyvauti tokiam renginyje ... Baltas pavydas :smt004

_________________
ne visada norai sutampa su galimybem ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-22 14:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Iliustracijos iš mano fotoaparato (kuri tampiausi kai nerungtyniavom) ir šiaip iš interneto http://picasaweb.google.lt/kestisp/2009IstebnaVELO

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-24 07:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Kęsti, Linai, ale patys irgi rašytojų gysleles turit :) smagu skaityt ir taip...na kaip ir GL sako - seiles tik ryji ryji :D žodžiu išvados pasidarytos ir kitą syk reiks bandyt nepraleist progos sudalyvaut pačiam :)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-24 14:58 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-02-25 10:00
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Andrejus
Saunoliai ! Kestai, nuostabi ataskaita apie maratona, seiles varva, gal ir man kada nors pavyks tokiam renginuke sudalyvauti :lol: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-01 13:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-05 14:44
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Renata Kalvaitytė
Sveiki,
Truputėlis atsiliepimų iš mano pusės apie š.m. 2012 Istebna Garmin MTB maratoną Lenkijoje.
Įspūdžiai:
Penkt. ankstyvą rytą ~9.00 tik atvykus į Istebna griebiau dviratį, Nikon'ą, šiek tiek maisto ir skubėjau vykdyti užsibrėžtus planus: kažkokio pamišėlio sudarytą 50km gpx trasą (offroad) pasienio ruožu Lenkija-Slovakija. Iki starto vietos ~15km, tad teko paimprovizuoti-gavosi, kad sutapo ir su 3km maratono važiuotosios trasos. Po to daug :shock: sunkiai įkopiamų įkalnių, daug beprotiškų nusileidimų, dar daugiau akmenų ir šaknų po ratais ir kvapą gniaužiantys vaizdai aplinkui. Buvo tikslas užsikabaroti ant Velka Raca 1236m kalno. Iki ten nuo Istebnos sumušiau visus savo dviratizmo rekordus ~30km su 1,5km sukilimu ir 70% apsoliutus MTB. Po to sekė ~20km judėjimas ~1-1.2 km aukštyje single-trekking'o takeliais (aukštasis pilotažas :shock: ). Trasą baigiau kažkokiu nesveikai dideliais akmenimis ir šakomis užverstu nusileidimu, kur stabdyti nevalia, nes kritimas garantuotas. Galiausiai jau kalnų papėdėje atsikvėpiau ir nusiploviau upėje bilekaip purviną dviratį. Ir tada jau link namų plentu ~30km. Tik nebūčiau aš, jei nesugalvočiau nukirsti serpantinio keliuko tiesiai per mišką... Papuoliau į gūdžiausią girią, kur turėtų anot PL Topo būti keliai, o ten tik stambių kanopinių ištrypti takeliai. Sprukau iki artimiausio galimo kelio, nes be šviesų naktį nebuvo noro 'gražių vaizdų' ieškoti. Šiam ruože besinešdama dviratį pamečiau ir MTB batų klipso plokštelę (gerai, kad kaip tyčia nakvynės vietoj turėjau atsarginę porą :) ). Tad grįžau jau sutemus :) Gavosi puikus apšilimas prieš rytdienos Garmin MTB maratoną: ~80km su 2.5km sukilimu... Per šią dieną pripratau psichologiškai prie ilgų varginačių įkalnių ir žiauriai sudėtingų nuokalnių. Tai itin padėjo per maratoną. :) Adaptacija prie kalnų-dar kartą pasitivirtino-jog būtina. Kitą kartą norėtųsi bent porą dienų pasilikti prieš maratoną.
O foto-reportažas iš pirmos dienos čia: spausk ant foto
Paveikslėlis
O maratonas buvo superinis. Daug esu važinėjusi kalnuose, bet ši trasa jau AUKŠTAS LYGIS. Nėra su kuo ir sulyginti, jei kalbant apie LT. Kalnai yra kalnai... Jie pareikalauja iš žmogaus apsoliutaus maksimalumo. Čia nėra truputį-čia atiduodi visą save. Apie trasą daug nepasakosiu-lengvų ruožų nebuvo, buvo tik daug sunkių. Labiausiai patiko kilti ir leistis per pastrižas akmenuotas uolienas. Nepatiko, nes padangos netiko, šlapiems tešliniems per akmenis ir šaknis nusileidimams. Čia 2 kartus skridau per vairą: suplėšiau visą aprangą, pati gerai apsibrozdinau ir t.t. Bet dviračiui nieko blogo, tad po to pasisaugodavau tik šlapių ruožų ir varžybas baigiau savo vertinimu super gerai. Kaip startavus iš galo ir pirmą kartą tokio tipo varžybose, tai 15 vieta moterų grupėj iš 47 startavusių (savo grupėj K2-8 vieta), bendroj Mega 50: 272 vietą iš 476(baigusiųjų). Wou...
Kita. Laikas 4:24, 53km, 1.9km sukilimo....
P.S. Dėkui Sauliui užvežusiam ant rato į pirmąjį ilgiausią kalną, kur pavyko ne vieną šimtą dalyvių aplenkti, t.p. kas keičiausia su Saulium kartu ir sufinišavome, tik jis sekunde ankčiau. Tik istorija ta, kad Saulius Denui padėjo pasikeisti kamerą 15 kilometre. :) Šaunuolis. Tikras draugas :!:
Taip pat ačiū visai kompanijai-Giedriui, Sauliui, Denui ir Domek-už nuostabiai linksmą ilgąjį savaitgalį... Tiek juoko dozes senai beturėjau :)
O tie, kurie pabūgo važiuoti-graužkitės nagus, nes tai buvo nerealiai nuostabu :mrgreen:

O čia man labiausiai patikusio fotografo reportažas: VA taip ir BUVO :D
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-01 16:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Jooo, kalnai yra kalnai -ta didybe zavi, uzkrauna energija ir uzkrecia visiem laikam:) Nuostabus reportazai apie varzybas, bet sudalyvauti turbut bijociau :) tik vakar gryzom is Krymo- savaite davemes po kalnus - buvo nuostabu, bet nusileidimu baimes taip ir neiveikiau...

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-01 17:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Nusileidimai kažkokie nerealūs, ypač per tas šaknis. Bežiūrėdamas nuotraukas bandžiau įsivaizduoti kas ten būtų dėjęsi jeigu būtų lijęs lietus. Aš jau per senas tokiems ekstrymams, va į palaikymo komandą tai norėčiau :) .

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-01 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-21 16:48
Pranešimai: 26
Kai lyja lietus tiesiog leidiesi ir turi du variantus griusi arba ne. Siemet dalyvavau MTB trophy ten 4 dienu varzybos irgi tose paciose vietose. Tai per lietu vidutiniskai griudavau 4-5 kartus per diena :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-01 20:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-24 20:27
Pranešimai: 504
Vardas, Pavardė: irmantas
Teko ir man isbandyt kalnus su nuomuotu dviraciu Graikijoje Kos saloje.ir dar kai oro temperatura virs 30.daug kur nepavyko ivaziuot nes per daug status ir akmenuoti kalnai,o nusileist ir sudetinga buvo nes dviratis slysta per akmenis,gerai kad batai neprisegami buvo tai drasiau buvo.Idomiausia kai maciau stovincius apacioja turistus ir ziurincius i mane,kaip i koki nesveika :D .gaila kad vaziavau atostogaut tai nebuvo daug laiko pasitreniruot,bet tikiuosi kada nors nuvaziuot i kalnus savaitei ar daugiau.

_________________
Velomanai


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 28 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai