Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Prancuzu dviratininku zygis per Lietuva 09.27 ir 10.02
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=10&t=43
Puslapis 11

Autorius:  Linas [ 2006-09-23 08:12 ]
Pranešimo tema:  Prancuzu dviratininku zygis per Lietuva 09.27 ir 10.02

Sveikuciai,
Blic turas su prancuzais !

Prancuzijos myletoju draugija atsiunte stai tokia zinute su pasiulymu palydeti per Lietuva (visa kelione ar etapais) kazkokia prancuzu dviratininku grupe. Kokiu tikslu ir kur jie keliauja, galima rasti ju tinklapyje (tik prancuziskai). Patys zygeiviai kalba angliskai.
Gal kas turi noro ir laiko su jais pasivazineti, palavinti savo prancuzu kalbos zinias :-) Man butu labai tinkama tema, bet darbo reikalais nebusiu Lietuvoje tuo metu.

Cia trumpa istrauka is pranesimo spaudai apie ju kelione:
"Minėdami 20-ąsias Černobylio katastrofos metines, būrys jaunų Normandijos dviratininkų, lydimi patyrusių vadovų, jau aplankė ar ketina aplankyti aštuonias Europos šalis, nuvažiuodami 3500 km.
Dviratininkų grupę sudaro 22 mėgėjai ir profesionalai, tarp jų vienas neįgalusis. Išvykę rugsėjo 8 dieną, jie pervažiavo Slovėniją, Vengriją, Čekiją, Slovakiją, Lenkiją, o rugsėjo 27 d., trečiadienį, pasieks Lietuvą. Aplankius Rygą, jų maršrutas dar kartą drieksis per Lietuvą (spalio 2 d.) į Baltarusiją.
Šis žygis, kurio tikslas – atkreipti dėmesį į nuo Černobylio katastrofos nukentėjusių vaikų problemas, yra plačiai nušviečiamas Prancūzijos žiniasklaidos ir įdėmiai sekamas prancūzų, ypač Normandijos gyventojų, kurie šį projektą vadina metų įvykiu.
Kertant Lietuvą pirmą kartą, numatyta nakvynė Alytuje ir Panevėžyje. Antrą kartą keliaudami per Lietuvą, žygeiviai apsistos Vilniuje, kur surengs spaudos konferenciją. Joje dalyvaus Prancūzijos spaudos ir televizijos atstovai.
Šį žygį globoja Ruano miesto meras, Seine – Maritime ir Aukštutinės Normandijos departamentų prezidentai; tarp pagrindinių rėmėjų yra “McDonald’s”, “Primagaz”, “Starway” kompanijos. Kelione per Lietuvą rūpinasi Lietuvos garbės konsulė Normandijoje p. Milda Arquer.
Kviečiame Lietuvos žurnalistus informuoti visuomenę apie šį žygį.
Projekto interneto puslapis: http://www.raid-normandie-monde.com/"


Daugiau informacijos apie juos Lietuvoje:
Ramune ZVIRBLYTE

Lietuvos ir Prancuzijos asociacijos sekretore
Jaunuju frankofonu klubo "CLEF" vadove
Mykolo Romerio universiteto
Frankofonisku saliu studiju centro vedeja

Ateities g. 20 – 118, Vilnius
tel. 8~5 2714 672
mob. t. 8 6111 70 52
e. p. intrel@mruni.lt

Autorius:  gytiSkucia [ 2006-09-23 08:28 ]
Pranešimo tema:  Prancuzu dviratininku zygis per Lietuva 09.27 ir 10.02

Treciadieni tureciau buti laisvas , gal dar kas ?:)

Autorius:  Stasys [ 2006-09-23 17:15 ]
Pranešimo tema: 

Sveiki gyvi.Man sekasi,nes dirbu siandien ir po 3 paru vel.Noretusi truputi pabendrauti,nes praejau Cernobyli.Dar pora lipduku sia tema turiu.Bustineje gal dar like ir daugiau nuo minejimo.Galetu susitikti su cernobylieciais.Iki.

Autorius:  Linas [ 2006-09-24 22:56 ]
Pranešimo tema: 

Kolegos, mano pateiktoje informacijoje nurodyti kontaktai kuriais kreiptis. as tik permeciau sia zinute i foruma, pats nieko neorganizuoju ir negalesiu susitikti su prancuzias, nes darbo reikalais busiu Druskininkuose. Tikriausiai is tos draugijos pirmininkes reiktu suzinoti, kur ir mazdaug kuriuos laiku pasigauti prancuzus kirtusius LT-PL siena, ir kur galima butu su jais pakeliui pasivezinti ir pabendrauti, koks ju marsrutas per Lietuva. tai tiek.

Autorius:  gytiSkucia [ 2006-09-25 23:24 ]
Pranešimo tema:  Prancuzu dviratininku zygis per Lietuva 09.27 ir 10.02

Dekui Linai ,
tik rodos nekazinkas gales dalyvauti is musu , o mano uzsienio kalbu bagazas nepakankamas normalaim bendravimui (kazin ar bus kalbanciu rusiskai) , nors gal kas lietuviu bus pasitinkanciu . Siaip tai knieti dar siemet sprtinuma issitraukt :) meginsiu skambint zvirblytei:)

Autorius:  gytiSkucia [ 2006-09-28 14:06 ]
Pranešimo tema:  Prancuzu dviratininku zygis per Lietuva 09.27 ir 10.02

Su prancuzais dabar situacija tokia kad vienas is ju pateko i avarija lenkijoje ir jie net siandien nepasieks lietuvos :(

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/