Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 17:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-07-15 22:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Va čia tai bent - didžiausi sveikinimai :!: :!: :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-15 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Ligoniai gerąja prasme :) Sveikinimai!

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 07:19 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Pavarot, šaunuoliai. Sveikinu!

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 07:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-05 11:51
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Julius Griske
buvau te, alų midų gėriau, foto bus vėliau. Kas dėl trasos, tai grynas plentas lygumu, buvo gal 300 m singletrackas ir panašiai tiek pat papurvintos pievos su balom, daugiau žvyrkelis ir miško kelias su retkarčiais smėlio 5-10 m atkarpomis, pora km asfalto ir dvirtakio mieste gabaliukas! :) nežinau, kodėl ten vadinosi mtb ir kodėl chebra ten važiavo su fulais, bet ten drąsiai galėjai jamt ciklokrosą... Einoras keikėsi, nes nebuvo įskaitinių :) vietiniai čempionai liko nesupratę, kas atsitiko: 3 vieta atvažiavo laimėt 3ią kartą iš eilės, o 4a vieta praeitais metais buvo 3ias (beje, jis atstovavo LT, Wilno, lenkas su pilietybe), bet Einoras ir Saulius sumaišė visus planus. Oras buvo įvairus: pakepino saulė, atvirose vietose vėjas, vakarop davė liūčių kelis kartus, naktis giedra. Tai tiek šiam kartui. Tiesa, lenkų organizacija paliko visai neblogą įspūdį, ypatingai patiko visiškai automatizuotas ratų skaičiavimas - tiek rato startas, tiek finišas automatiškai davikliais užregistruojamas, rezultatus galima buvo sekti beveik realiu laiku (nueit į palapinę ir paspoksot į kompiuterį bei kas ~5 ratus iškabindavo ant stendo paskutinius šviežiausius rezultatus).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 10:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-05 11:51
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Julius Griske
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 10:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Sauliau, prisipažink ko ten klausei, kad taip gerai vežė :)

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 10:44 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Julio rašė:
nežinau, kodėl ten vadinosi mtb

Dar prieš tavo pranešimą pasižiūrėjau trasą per palydovines foto ir Bing, kilo klausimų kur ten tas MTB gali būti, ale dabar į tuo klausimus tu atsakei, pasirodo tikrai to MTB ten nelabai ir rasta :) , o aš tikėjaus kad lenkai pavarys normaliai :?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 11:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-20 01:49
Pranešimai: 927
Miestas: Kaunas (Senamiestis)
Skype: domazz1
Vardas, Pavardė: Dominykas Sutkus
Sveikinu :smt006
Jei LT lengvą trasą padarytų ir aš startuoju 24 :)

_________________
la la la


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 11:48 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-26 10:51
Pranešimai: 77
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Marius Kaitulis
Dėl lengvumo, aš nesutikčiau, visu pirma nuobodi trasa jėgų neprideda, psichologinis spaudimas žvėriškas, pasidžiaugi 300m miškelio, dar gauni gabaliuką vienvėžio, tada dar purvinos pievos, o likusį laiką kovoji su stipriu priešpriešiniu vėju lygumose. Lyginant su Latvija ši trasa fiziškai "gal"? lengvesnė, bet psichologinių jėgu ji tikrai atemė kelis kart daugiau. Pridedam tempa, 560km per 24h, Latvijoje buvo kiek pamenu 360km. Vyrai važiavo non stop, tempas žvėriškas, nevalgyti, nesiilsėti, neremontuoti,.........


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 12:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
Ačiū visiems už sveikinimus, mintys dar į lentynas nesusidėliojo, tai reziumė bus vėliau.
Taip pat linkėjimai visai kartu dalyvavusiai kompanijai - Loanai, Einarui, Kęstui, Mariui, Juliui.
Juliau, nuotraukos liuks - laukiu tęsinio :)
Linas rašė:
... rato ilgis (organizatorių tinklapyje) 14 km, tik nerandu kiek sukilimo rate.
Puslapyje pateikto rato ilgis, kaip ir nurodyta kryptis yra "pievos". Realiai ~560km/46 pagal laikrodžio rodyklę. Telefoninio sukilimo ~150m - kai lenkai testavo trasą, nevisai atitikusią varžybų metu naudotą.
pauliusb rašė:
Sauliau, prisipažink ko ten klausei, kad taip gerai vežė :)
1986-1991 gabalai (metalas/rockas/hiphopas ir kt.) ir perliukas buvo ... dvyratukas mano niekaip nesustoja,... kai du (prieky važiavę) sunkiai mina, greitai aš važiuoju :) - šitą daina ne tik mintyse, bet ir balsu pavariau
Kestis rašė:
Dar prieš tavo pranešimą pasižiūrėjau trasą per palydovines foto ir Bing, kilo klausimų kur ten tas MTB gali būti, ale dabar į tuo klausimus tu atsakei, pasirodo tikrai to MTB ten nelabai ir rasta :) , o aš tikėjaus kad lenkai pavarys normaliai :?
trasa sakyčiau kaip mini Molėtų etapas - labai panašios sąlygos, po vakarinių lietų tešlingos/nevalitinės pievos, asfaltas, gruntinis tvenkinio pylimo keliukas. Ir pavadinimai analogiški "Dviračių maratonų taurė" ir "Mazovia 24h marathon" nei tam, nei tam neminima MTB. O Latvijoje akivaizdžiai rašo "24h Virši-A MTB".


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 14:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Jooo, rezultatai zveriski... Sveikinu!!!!
Jau vien nuo tu ratu sukimo gali galva apsvaigti - 46 kartus :shock: 560km per purvynus - ir is kur tiek istvermes -tiek fizines tiek psichologines??? Kaip rasti motyvacijos apsukti dar .... ir dar viena rata? Laukiam ispudziu.

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-05 11:51
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Julius Griske
prašom, keletas vaizdelių:

https://plus.google.com/u/0/photos/1022 ... 6387150353


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 20:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Pamačius foto, ypač paskutinios po finišo ir apdovanojimai, net per kūną šiurpuliukai nuėjo, ir didelę šypseną išspaudė. DAR KART ŠAUNUOLIAI.
p.s. Einorai ir Sauliau, gal į Pilaitės trasą ryt??? :lol:
p.s.s. kodėl Saulius ne su Dviratai apranga?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-16 21:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Nuotraukose matosi daug merginų. Įdomu, kiek iš viso jų važiavo? Gerai pagauti nuotraukose palaikymo komandos įtampa ir nuovargis. Tikriausiai Saulius savo taurę skyrė žmonai ;-)

P.S. Sauliui ir kitiems jau parvažiuoja nauja Dviratų apranga.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-07-17 02:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-06 13:41
Pranešimai: 281
Vardas, Pavardė: Einoras
Aciu labai visiems uz sveikinimus! Siandien darbu kaip tycia,iki pat nakties dirbau,bet vis geriau nei gulet,nuo kruvio susirgai,kruviu ir gydikis:) Tai ka,trumpai apie viska,visu pirma aciu komandai,Loanai,Kestui,Juliui,Sauliui atskiras aciu!
Ogi buvo taip: trasa jau po keliu ratuku pasidare nuobodi,dar po rato Sauliaus prakolas ir trasoj as vienas,nezinau koks biesas man pakuzdejo stenktis neatsilikt nuo kelis kart sioj trasoj laimejusio Lenko,tiesiok zaidziau su ugnimi,jau po desimties ratuku vis sesdamas ant rato tiems kurie vaziuoja ketverte,jauciau kad bele kada galiu ilgam isplaukt,bet man jau labai knietejo kuo ilgiau islaikyti vis besidairanti varzova,jis trasoj net telefonu su savo komanda snekedavo,finise visalaika sekdavo mano veiksmus,tarpiniuose punktuose pastebejau jok ten stovedamas zmogus mane pamates vis telefona issitraugdavo. Dar kai nepazinojas savo varzovo,sedau jam ant rato,pastebejau kad jis kasko labai nepatenkintas,vis atsuka,o galu gale sustabdo ir praleidzia mane,tai po kurio laiko sutikes vel ji,pakalbinau jau vaziuodamas salia,staiga jis paklausia manes-kaip tu jautiesi,ar dar gyvas,kiek dar taip minsi?-vat cia jis suklydo,as jau buvau paluzes,niekaip netikejau kad su juo galeciau konkuruot,vis maniau kad jis dar pilnas jegu,toks jo klausimas mane ikvepe naujai kovai,pradejau labiau pasitiketi savim,zodziu atsukau kelius ratukus,bet jo komanda nemiegojo,dar po keliu ratuku pastebejau jok jau atsiveja su kaskokiu vedliu,bet man nedingo dar upas pasivarzyti,pariciui dar atsukau persvarai padidinti ir stai netiketai pajutau kad baigiu isisduksuoti,bet as dar turejau dideli kozeri,man is galo netoliese vis Saulius vaziavo,planas visalaika buvo toks,kad luzes sedu ant rato Sauliui,o vat varzovas manau tikrai neivertino tai kad is galo ramiai tolygiai arteja tas kuris atims netik pirma,bet ir antra vieta,ankstu ryta Sauliui sedau ant rato,tempas aisku jau buvo nepagal mano jegas,bet atkentejas pora ratuku pastebejau jok grystas givybe,skaudantis kelenai susinormalizavo,zodziu Sauliaus uznugaris ,aukstas bet tolygus tempas mane isgelbejo,o stai varzovas manau pastebejas stipriai tolstantis nuo musu,paluzo,beje buvo dar kelis stiprius ratukus atsukes,bet jau deja issimarkavusio Sauliaus niekas nebegalejo sustabdyti,tempas nei per minute neletejo. Jeigu buciau nuplaukes nuo Sauliaus,tikrai del antros vietos butu didelis klaustukas,nes as toks pat mires buvau kaip ir varzovas,tarp musu butu like tik psihologine kova ir tai,kaip mokam isnaudoti jegu likucius,kad ir turedamas pries Lenka viso rato skirtuma,bet jau zinodamas kad nebera galia Sauliaus,buciau gal dar kiek pasitampes ir numires. Saulius man kaip kelrode zvaigzde ir Latvijoj buvo,atvilkes mane i pirma vieta,sau atsivezes trecia,o Lenkijoj sau atsiveze pirmaja ir atvilko mane i antra,tikiuosi labai neuzknisau sededamas ant rato,stengiaus daug net nesneket:) Sios varzybos man buvo labai sunkios psihologiskai,na bet svarbiausiai kad tai man dar neatsibodo ir jau kitiems metams yra planu pajamt Austrija,ar ta pacia Neri,tik jau ne 24h,bet 48h,na bet tokiems planams ivygdyti reik beveik metinio pasiruosimo ir sveikatos,na dar ir trupucio isprotejimo:))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 34 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai