Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 14:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-08-19 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-09-30 22:39
Pranešimai: 72
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arturas
Jei veržiasi į prieki matyt taip reik :) nepriekaištaujam ir nedarom iš to problemos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-21 16:48
Pranešimai: 26
ArturasP rašė:
Jei veržiasi į prieki matyt taip reik :) nepriekaištaujam ir nedarom iš to problemos...

Aš suprantu, kai žmogus stiprus veržiasi, o dabar už kelių metrų po starto jau buvo aplenktas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Važiavau nusiteikęs, kad bus šikna. Pusantro mėnesio tinginiavimo, vaistų ir nervų gadinimosi neteikė daug vilčių. Pradžiugino gautas ne itin geras numeris. Planas max buvo kaip nors gal į šimtuką. Bet būčiau nenusivylęs ir tokia pat vieta kaip numeris - 114. Pirmas ratas. Nesidrąskau, važiuoju +/- pagal numerį. Po kelių kilometrų žiūriu, kad galiu minti šiek tiek greičiau nei aplinkiniai. Truputi paspaudžiu ir važiuoju į priekį. Po kelių kilometrų lenkimų priekyje pamačiau gan stiprią grupelę. Ją vijaus visą likusį ratą. Ypač patiko birus smėlis. Vieną kartą jau galvojau skrisiu. Važiavau vienas, tad pasinešiojęs per visą kelio plotį šiaip taip išsilaikiau. Kurį laiką kažką vežiau ant rato. Jau norėjau siūlyt keistis, bet, matyt atspėjęs mano mintis, aplenkė ir nurūko kiek eina. Po to sutikau kitą pakeleivį, su kuriuo kartu atvažiavom iki grupelės. Kartu atvažiavo pirmasis ne toks mandagus pakeleivis :) Deja grupelė buvo ne mano kojoms ir po poros "tuoj vemsiu" kalniukų teko juos paleisti. Antrą ratą visiškai ramiai turistavau ir grožėjausi gamta. Antros rato pusės kalniukai išsunkė visiškai. Ypač patiko pakilimas nuo Maxxximos reklamos. Supratau, kad dar reikia suvalgyti daug košės prieš važiuojant į kalnus. Kartais pažiūrėdavau į spidometrą ir pagalvodavau, kad visgi dar labiau šikna nei tikėjausi. Visgi iki finišo pasigavau kelis dar labiau mirusius kolegas. Galiausiai parsiritau į finišą - 82 tarp važiavusių 2 ratus. Visgi visai pusė velnio.

Nustebino didelis prakolų kiekis :shock: Visą kelią džiaugiaus bekamerinėm padangom su pienu. Užuojauta visiems kritusiems kovoje. Kai kurie atrodė nelabai kaip... Sėkmės sveikstant.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-21 09:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-24 20:27
Pranešimai: 504
Vardas, Pavardė: irmantas
o tai foto bus ar ne? :(

_________________
Velomanai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-21 11:09 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Beveik pilnas ratas mano akimis :) Gaila, pritrūko baterijos pilnam ratui. Tempas lengvas :))
http://youtu.be/EkHWaNi_ZQM

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-27 23:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-24 20:27
Pranešimai: 504
Vardas, Pavardė: irmantas
Valio Velomanu MAXI komanda pirmauja!!


Komandinės MAXI įskaitos rezultatai:

Velomanai (Kaunas) – 6068 nuvažiuotų km suma

Vilimeksas (Vilnius) – 4142

DRYM TYM (Kaunas) – 3714

_________________
Velomanai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-16 12:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Sveiki. Eina į pabaigą vasaros džiaugsmai dviratininkams skirtų renginių pavidalu, tad nepraleidžiam vieno iš paskutiniųjų renginių - dviračių maratonų taurės penkto etapo Anykščiuose. Kaip ir ankščiau, sakau, kad Anykščių etapas puiki galimybė pabandyti sudalyvauti dar nebandžiusiems, nes trasa pati lengviausia, o tiems kas jau turi daugiau dviratinėjimo patirties galima drąsiau imtis dviejų ratų distancijos.
Trečiadienis paskutinė diena registracijai į Anykščių etapą, tad kviečiu registruotis ir dalyvauti paskutiniame dviračių maratonų taurės etape lengviausioje trasoje.
Taip pat nepamirštame registruotis ir į Velomanai maxi komandą - registruodamiesi klubo/komandos laukelyje įrašykit Velomanai. Tie kas registruodamiesi neįrašėte ar negalėsit įrašyti Velomanai, bet norite prisijungti prie Velomanai Maxi komandos, parašykite man į pm savo vardą ir pavardę, sutarsime dėl atstovavimo komandai. Į maxi komandas galima įtraukti tik tuos dalyvius, kurie registravosi internetu.
Jei jau registravotės ankščiau į Velomanai Maxi komandą, vėl pranešti nereikia, Jūs į komandą būsit įtraukti automatiškai :wink: .

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-16 13:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
tęsiam afterparčio tradiciją po apdovanojimų? atvirai pasakius man tas mūsų visų pasibuvimas drauge šiuo metu yra didžiausia motyvacija važiuot į Anykščius :)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-16 17:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Manau, kad reikia būtinai, aš šiemet visą taurę dėl to važiavau... :mrgreen:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-17 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-15 11:32
Pranešimai: 22
Vardas, Pavardė: Tn
:smt006 Sveiki, Tadas iesko sekmadienį transporto į Anykščius !!!SU DVIRAČIU!!! :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-18 08:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Panašu jog Ukmergės fabrikas nerimsta ir toliau visokiais būdais bando užimti kuo aukštesnę vietą maxi komandų įskaitoje, spaudžia organizatorius ir atitinkamai kitas komandas. Aš organizatorių vietoje mesčiau tą fabriką iš įskaitos, nes po šių metų fabriko veiklos ir keliamų bangų kitais metais maxi įskaitoje su dalyviais spėju gali būti sudėtinga.
Reikalas tame, kad organizatoriai prašo visų maxi komandos narių, neįrašiusių registruojantis į komandos laukelį Velomanai, asmeniškai nusiųsti el.paštu info@mtb.lt maždaug tokį tekstą: "Laba diena, aš atstovauju Velomanai maxi komandą. Vardas Pavardė". Prašau ir aš, skirkite minutę laiko, parašykite organizatoriams, tikiuosi tai bus paskutinis papildomas vargas, tam kad nedingtų mūsų visų susukti kilometrai šių metų dviračių maratonų taurėje. Parodykime, jog mes stiprus savo užsidegimu važiuoti dviračiais, o ne užkulisine veikla.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-19 08:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Oras savaitgalį kaip ir visą savaitę nusimato šiaip sau, bet dalyvių tai gan gausiai registruojasi, tame tarpe nemažai naujokų iš pažįstamų rato. Smagiai pasitaškysim. :mrgreen:
Piknikėlis po varžybų kaip suprantu įdomus tik man su Tautvydu. :roll:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-19 08:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-24 20:27
Pranešimai: 504
Vardas, Pavardė: irmantas
piknikelis ir man idomus,as visada uz :D

_________________
Velomanai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-19 08:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
piknikas manau daug kam įdomus, tik kad organizuoti turi kažkas apsiimti ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-19 08:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na na :) , iškylėlė būtinai, kraunam į mašinas visi kas ką turim/darom tinkamo piknikui ir pirmyn. Kas šašlykų ankščiau parūpindavo? prašau, man į pm.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai