Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-07-18 16:15 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2006-11-08 03:23
Pranešimai: 150
Miestas: Kaunas
Sveiki
Dėl Max įskaitos. Man penktadienį paskambino Dainius Mačiulis ir labai stengėsi įtikinti važiuoti už Stasenfabriken komandą. Aš atsisakiau. Buvo pateikti argumentai, kad labai nori akcentuoti nesąmonę nuostatuose, kada už MAX įskaitą gali važiuoti, bet kas net ir to pats nežinodamas. (Deivux atvejis) Tuo viskas ir baigėsi.
Tik pamatęs rezultatus pradėjau suprasti ką tai reiškia.

Man tik įdomu, negi neliko bent šiek tiek išdidumo ir pagarbos savo komandai. Negi Dviračių salono, Top Team, SP Umarai ar S Sportas komandos taip viską ir paliks…..Gal būt.

_________________
....Nuomoju baidares...Del nuolaidu susitarsime.
Andrius tel. 865770094 http://www.raidas.lt


Paskutinį kartą redagavo orientacininkas 2013-07-18 21:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-18 16:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-19 11:03
Pranešimai: 113
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vygantas Vitkus
Gaila, kad nyksta elementari kultūra, savigarba, garbė, žodžio laikymasis... Nebūtinai viskas turi būti surašyta ir apibrėžta... Galva ant pečių uždėta ne tam, kad į kaklą vandens neprilytų...

_________________
Pralaimėti nėra blogiausia. Blogiausia - nepabandyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-18 18:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-19 11:03
Pranešimai: 113
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vygantas Vitkus
Na, reziumuojant šios dienos diskusijas - pas Velomanus nematau kosminio MAXI narių augimo, o matomas mažėjimas trijų metų bėgyje. Kas iš pradžių atrodė kaip "bajeris" ir protesto akcija, bei išlendant daugiau niuansų ir versijų - vakarop jau atrodo ne taip smagiai... Pokalbiuose dažnai skalndydavo gandai, kad Velomanai ima visus iš eilės ir verbuoja į MAXI komandą. Faktai rodo ką kitą. Negaliu teigti, kad ta akcija nukreipta prieš kažkurią konkrečią MAXI įskaitos komandą, ar tai buvo noras pamokyti organizatorius. Juk kai einame į parduotuvę - ar kas matė užrašą: "Išeidamas susimokėk" ? Tai neparašyta - tai atrodo elementaru... Nesusimokėjus - tai bus vagystė.

Dabartinėj situacijoj paėmus gerą "kirvį" galima neblogą vežimą "malkų" priskaldyti:
- jeigu į Maxi komandą buvo įrašyti žmonės be jų žinios - galima įtarti sukčiavimą siekiant pasipelnyti. Juk viso šio projekto finale yra skiriamos vietos, įteikiami prizai. Ar už tai gali būti baudžiama?
- jeigu agituojant žmones prisijungti prie MAXI komandos buvo pasinaudota NordCab akcijos duomenimis - galima įtarti, kad galimai buvo neteisėtai panaudoti asmens duomenys (kitiems tikslams nei jie buvo rinkti), vėlgi galimai su tikslu pasipelnyti. Ar už tai gali būti baudžiama?

Aš siūlau:
- Velomanams nesivelti į gilius kapstymus ir mūsų vieksmuose nieko nekeisti.
- Įpareigoti / paprašyti Velomanų MAXI kapitoną Kęstą užklausti organizatorių, kad http://www.mtb.lt puslapyje išsakytų savo nuomonę ir veikmus dėl įvykusio precedento.
- Šis precedentas žeidžia mane kaip Velomaną, be to jis užkabina visas MAXI įskaitoje dalyvaujančias komandas.

Tai tiek.
Vedu šunį "sisikaku", susirenku kakučius, imu dviratį ir lekiu smegenų pravėdinti.

Visiems gero vakaro.

Vygantas

_________________
Pralaimėti nėra blogiausia. Blogiausia - nepabandyti.


Paskutinį kartą redagavo Kurmis 2013-07-18 19:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-18 18:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Linas rašė:
.... ir susikooperuoti pvz. su Cirko meškutėmis į jungtinę komandą ;-)

ir pasivadinti "Velocirkas" :D (panašiai čia ir gaunasi).

Velomanų komandoje bet kas niekada nevažiavo ir nereikia to daryti. Dirbtiniu būdu laimėjusi maxi komanda bus tiesiog nušvilpta, kai lips ant pakylos. Tai ar tokios garbės reikia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-18 19:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Kęstis, kaip komandos kapitonas turi parašyti MTB taurės organizatoriams info@mtb.lt dėl šito atvejo ir išlindusių "galų", kad jie spręstų. Ateičiai geriausias sprendimas: vienas žmogus-viena komanda (kurią jis pats nurodo registracijos metu), kad niekas nesėdėtų vienu metu ant dviejų kėdžių. Tam reikia patikslinti nuostatus. Gal ir šiemet nevėlu, organizatoriai dar gali nuspręsti dėl likusių etapų.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-22 23:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Prašau, jeigu yra tokių maratonų taurės dalyvių, kurie yra Velomanai maxi komandoje, bet mano, kad į komandos sąrašą papuolė ne savo noru/valia, informuokite mane asmenine žinute (pm) iki liepos 30 d.

Maratonų taurės organizatoriai sprendžia kilusius nesusipratimus maxi komandų įskaitoje. Korekcijos galimos ir šių metų sezone, tačiau nesiplėsiu, kad neužbėginėti įvykiams už akių ir nekelti bereikalingų diskusijų.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-22 23:51 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-02-25 10:00
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Andrejus
Dar keletas nuotrauku
Kas save neradot - pabandykit paieshka Albumu puslapyje.
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-13 09:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Vasaros atostogos tikiuosi leido užsimiršti tik nuo darbų, bet ne nuo dviračių :) . Rytoj paskutinė diena registracijai į Ignalinos etapą, tad kviečiu registruotis ir dalyvauti jau ketvirtame dviračių maratonų taurės etape bene vaizdingiausioje trasoje.
Taip pat nepamirštame registruotis ir į Velomanai maxi komandą - registruodamiesi klubo/komandos laukelyje įrašykit Velomanai. Tie kas registruodamiesi neįrašėte ar negalėsit įrašyti Velomanai, bet norite prisijungti prie Velomanai Maxi komandos, parašykite man į pm savo vardą ir pavardę. Į komandą galima įtraukti tik užsiregistravusius internetu (jei jau registravotės ankščiau į Velomanai Maxi komandą, antrą kartą man į pm pranešti nereikia :wink: ).
Po Molėtų etapo buvo kilęs nemenkas ažiotažas dėl Maxi komandų įskaitos, kuomet viena komanda sugebėjo išpūsti savo narių skaičių įdomiais būdais. Varžybų organizatoriai ėmėsi veiksmų, kad išsiaiškinti ir sutvarkyti Maxi komandų sąrašus bei rezultatus. Kokie galutiniai tų veiksmų rezultatai kol kas nežinau ir aš, bet tikiuosi po Ignalinos etapo rezultatai bus subalansuoti.
Tad kviečiu Velomanai maxi komandą neprarasti sportinio azarto ir toliau rinkti taškus/kilometrus bei parodyti, kad Velomanai nepasiduoda, o visuomet važiuoja iki galo :wink:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-14 23:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Smagu matyti Ignalinos etapui paaugusią Velomanai maxi komandą :) (paprastai į Ignaliną sunkiausiai susirenka dalyviai) linkiu visiems pasiekti savo užsibrėžtų tikslų :smt023

Ir prašau, jeigu dar yra kas nors iš dviratų, miško vaiduoklių ar kitų dalyvių, kaip komandos neįrašiusių Velomanai, ir nenorinčių atstovauti Velomanai maxi komandą, praneškit man į pm. Tie kurie man jau rašėt, nesikartokit, į paraišką Jūsų neįtraukiau.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-18 23:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Ignalinos etapas pats "maratoniškiausias" iš visos MTB maratonų taurės. Rytas su niūra ir nervinga nuotaika dėl prastos fizinės formos, be normalių treniruočių prarastos vasaros ir savigrauža dėl prasto pasiruošimo nežadėjo nieko gero. Nors oras geras, bent tiek... Apšilimo bandymai, greitas startas ir jausmas kad "koja eina" praskaidrino mintis. Jei "eina" - reikia minti. Pusantro rato ėjo kaip iš pypkės, daug geriau nei tikėjausi visą savaitę laukdamas varžybų ir pakeliui į Ignaliną. Važiavau su stipresne grupele, kurios nugaras dažniausiai matau tik pirmo rato pradžioje. Bet treniruočių trūkumas davė žinoti, koja ėjo toliau, o greitis pamažu krito. Mano greitesni "naujieji kolegos" numynė į priekį, aš palengva išplaukiau ir likau didesnėje susiformavusioje grupėje. Na, pusantro rato buvo greitai ir smagu, pranoko lūkesčius - tai galvoju, parminsiu su šia grupe į finišą, atrodo visiems pakeliui. Žvyrkeliuose šalia pasirodęs Eimis ir ant Ažušilės kalno aplenkęs ir Andrius įkvėpė azarto dar palenktyniauti, tai atsuku įkalnėn, antras kvėpavimas veikia. Iš grupelės pirmas pradedu greitą nusileidimą link dviračių tako. Kaip pasakė kažkas mynęs šalia - smagiausias maratono kilometras. Vėjas ausyse švilpia, greitis geras, viskas puiku.
Tik staiga pyyysssttt, atrodo kad sprogo kairė blauzda. Akyse aptemo, praradau nuovoką, kairė koja išsijungė, su pečiu į pušį ir guliu, negaliu pajudėti iš skausmo. Eina iš kairės kojos į visą kūną. Net dviračio patraukti nuo tako nėra jėgų. Visi bendrakeleiviai prašvilpė pro šalį, man jau aišku, kad varžybos baigtos. Iki finišo dar 10 km. Pasidžiaugiau, kad virtau į kairę pusę, o ne dešinėn žemyn nuo šlaito pro medžius. Rūpestinga mergina sustojo, atkakliai siūlo kviesti greitąją. Mėšlungis arba raumens plyšimas, dėl to susinervinu, kad tik nebūtų pažeistas raumuo, nes sezonas dar nesibaigė ir tokių traumų nesinori. Grįžęs perskaičiau, kad žmonės stiprius mėšlungio skausmus vertina 8-9 iš 10. Pirmą kartą susidūriau su tokiu mėšlungiu per visą dviratininko karjerą. Nuo šiol gerai suprasiu pakelėje besiraitančius sutrauktomis kojomis.

Kažkaip atsistoju, kažkaip pusiau su viena koja parminu į finišą. Širdy džiaugiuosi ir dėkoju apvaizdai už tuos 1 ir 2/3 rato smagių lenktynių. Mėšlungis irgi apvaizdos ženklas. Dar pagalvosiu ką jis reiškia.

P.S. vėl pasidžiaugiu kelione su Dviratų komanda "Kautros" autobusu. Nenorėčiau vairuoti mašinos sutraukta koja. Paulius visus pavaišino alumi, bala nematė to mėšlungio ir smagiai riedam namo, dalinamės įspūdžiais. Pasirodo, mėšlungis šiandien buvo populiarus dalyvių tarpe. Straipsnyje perskaičiau, kad mėšlungis dažnesnis vasarą, intensyviai sportuojant, kai organizme visko trūksta, daug streso, netenkama daug skysčių. Skausmingas vasaros ir gyvenimo būdo ženklas ;-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 00:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Linai, gal buvai nustojęs vartoti Anticramp? :roll: Ar tokią konvulsiją galima nuspėti iš anksto? Nes kai man pradeda raitytis kirmėlytės po oda, suprantu, kad reikia bent jau laisva pavara riedant pažnaibyti ir pasimasažuoti kojų raumenis, kad cirkuliacija išnešiotų reikalingas ir nereikalingas medžiagas.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 08:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Man sekėsi vidutiniškai. Techniška trasa ir tie gilaus smėlio ruožai man buvo blogai. Per dažnai grojau ant stabdžių, labai pasijautė kad trūksta technikos tokiem dalykam. Gaunasi ženklus laiko nuostolis per visą trasą. Kitais metais pasižadu pasitaisyti ir palankyti MTB pamokėles... :oops:
Su įkalnėm viskas buvo tvarkoje, lengvai ir smagiai, daug lenkimų padariau. Numesti 7-8 kg nuo žiemos, duoda savo... :lol:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 08:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Šiemet Ignalinos trasa patobulinta smėliu ir palaidu žvyru :) kas man labai patinka, nes tada yra kur dviračio valdymo įgūdžius išnaudoti. Kadangi mano visos treniruotes būdavo ir tebėra mtb trasomis, geras jausmas balansuoti ant ribos :roll: , nusileidimuose ir 60 km/h pavyko įvažiuoti. Buvo liūdna, kad visi, kuriuos norėjau pavyti, mane paliko toli :( , bet bendrai trasos laiką pasigerinau :) . Vat kad taip kaip Imantui 7-8 kg pasitobulinus, tai ir įkalnėse gal mažiau lenktų :roll:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 10:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Ignalinos MTB maratonų taurės etapas man buvo pirmosios varžybos šiemet. Žvyrkelių ir biraus žvyro man asmeniškai buvo tikrai per daug, galėtų būti daugiau trasos miškais arba bent jau pievomis. Tenka pripažinti, kad Lino MTB pamokos ir po to pasivažinėjimai su ne tokių greitų bendraminčių kompanija davė savo rezultatus - palyginus su pernai metais žymiai pagerėjo dviračio valdymas, važiavimo technika, įkalnių įveikimas, smėlio ruožų pravažiavimas ir kt. Pernai metų laikas, nepaisant starto beveik iš galo, pagerintas 5:28 min. Iš tikrųjų, smagu buvo varžytis su žymiai jaunesniais ir gana greitais pažįstamais velomanais, o kai kuriuos netgi aplenkti. Mano "arkliukas" - įkalnės, ten daugiausia atkovodavau pozicijų, bet po to nemažai jų prarasdavau nuokalnėse, nes nesinori rizikuoti nelabai pažįstamoje trasoje ir tenka prisilaikyti stabdžiais, o tuo metu drąsesni prašvilpia pro šalį ...
keletas foto -

Paveikslėlis

https://plus.google.com/u/0/photos/1108 ... 3373203841


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-19 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-21 16:48
Pranešimai: 26
Man tai truputi keistai pasirodė jūsų veržimasis į gardo priekį. Visi ramiai stovime garde, jei kas ateina tai ir stoja į galą tame garde iš eilės. Supraščiau jei būtumėte lyderis ar visa galva už kitus tam garde stovinčius stipresnis.
tiek pastebėjimų

Linas rašė:
Ignalinos etapas pats "maratoniškiausias" iš visos MTB maratonų taurės. Rytas su niūra ir nervinga nuotaika dėl prastos fizinės formos, be normalių treniruočių prarastos vasaros ir savigrauža dėl prasto pasiruošimo nežadėjo nieko gero. Nors oras geras, bent tiek... Apšilimo bandymai, greitas startas ir jausmas kad "koja eina" praskaidrino mintis. Jei "eina" - reikia minti. Pusantro rato ėjo kaip iš pypkės, daug geriau nei tikėjausi visą savaitę laukdamas varžybų ir pakeliui į Ignaliną. Važiavau su stipresne grupele, kurios nugaras dažniausiai matau tik pirmo rato pradžioje. Bet treniruočių trūkumas davė žinoti, koja ėjo toliau, o greitis pamažu krito. Mano greitesni "naujieji kolegos" numynė į priekį, aš palengva išplaukiau ir likau didesnėje susiformavusioje grupėje. Na, pusantro rato buvo greitai ir smagu, pranoko lūkesčius - tai galvoju, parminsiu su šia grupe į finišą, atrodo visiems pakeliui. Žvyrkeliuose šalia pasirodęs Eimis ir ant Ažušilės kalno aplenkęs ir Andrius įkvėpė azarto dar palenktyniauti, tai atsuku įkalnėn, antras kvėpavimas veikia. Iš grupelės pirmas pradedu greitą nusileidimą link dviračių tako. Kaip pasakė kažkas mynęs šalia - smagiausias maratono kilometras. Vėjas ausyse švilpia, greitis geras, viskas puiku.
Tik staiga pyyysssttt, atrodo kad sprogo kairė blauzda. Akyse aptemo, praradau nuovoką, kairė koja išsijungė, su pečiu į pušį ir guliu, negaliu pajudėti iš skausmo. Eina iš kairės kojos į visą kūną. Net dviračio patraukti nuo tako nėra jėgų. Visi bendrakeleiviai prašvilpė pro šalį, man jau aišku, kad varžybos baigtos. Iki finišo dar 10 km. Pasidžiaugiau, kad virtau į kairę pusę, o ne dešinėn žemyn nuo šlaito pro medžius. Rūpestinga mergina sustojo, atkakliai siūlo kviesti greitąją. Mėšlungis arba raumens plyšimas, dėl to susinervinu, kad tik nebūtų pažeistas raumuo, nes sezonas dar nesibaigė ir tokių traumų nesinori. Grįžęs perskaičiau, kad žmonės stiprius mėšlungio skausmus vertina 8-9 iš 10. Pirmą kartą susidūriau su tokiu mėšlungiu per visą dviratininko karjerą. Nuo šiol gerai suprasiu pakelėje besiraitančius sutrauktomis kojomis.

Kažkaip atsistoju, kažkaip pusiau su viena koja parminu į finišą. Širdy džiaugiuosi ir dėkoju apvaizdai už tuos 1 ir 2/3 rato smagių lenktynių. Mėšlungis irgi apvaizdos ženklas. Dar pagalvosiu ką jis reiškia.

P.S. vėl pasidžiaugiu kelione su Dviratų komanda "Kautros" autobusu. Nenorėčiau vairuoti mašinos sutraukta koja. Paulius visus pavaišino alumi, bala nematė to mėšlungio ir smagiai riedam namo, dalinamės įspūdžiais. Pasirodo, mėšlungis šiandien buvo populiarus dalyvių tarpe. Straipsnyje perskaičiau, kad mėšlungis dažnesnis vasarą, intensyviai sportuojant, kai organizme visko trūksta, daug streso, netenkama daug skysčių. Skausmingas vasaros ir gyvenimo būdo ženklas ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 141 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai