Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Dviračių žygis Nidasciems (LV) – Palanga (LT) 2017-09-23
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=10&t=7215
Puslapis 11

Autorius:  Linas [ 2017-09-12 14:54 ]
Pranešimo tema:  Dviračių žygis Nidasciems (LV) – Palanga (LT) 2017-09-23

Gera proga praleisti šeštadienį ar visą savaitgalį su dviračiu pajūryje.
Dviračių žygis Nidasciems (LV) – Palanga (LT) 2017-09-23

Kviečiame dviračių mėgėjus į dviračių žygį 2017 m. rugsėjo 23 d. (šeštadienį).
Maršrutas Nidasciems (Latvija, šalia LV-LT sienos) – Šventoji – Palanga ~30 km.
Pradžia 11 val. šalia etnografinės sodybos „Jūrmalnieki“ Nidos kaime, esančiame 0,5 km nuo Lietuvos ir Latvijos sienos (nesupainiokite su kempingu „Jūrmalnieki“ prie Liepojos).
Startas https://goo.gl/maps/h9cywLg6mtJ2
Pabaiga 14 val. Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere prie Palangos tilto.
Apdovanojimai 14:30 val. Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere.

Dviračių žygis – metinis 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos renginys. Jis – rugsėjo 23 d. Palangoje švenčiamos Baltų vienybės dienos* programos dalis.

Žygio metu važiuosime pajūrio dviračių takais ir keliais, aplankydami įdomias vietas. Ieškosime punktų su užduotimis, dalyvausime viktorinoje apie Lietuvos ir Latvijos valstybes, jų istoriją, kultūrą ir gamtą. Suradusių punktus ir atsakiusių į klausimus lauks vertingi prizai apdovanojimų metu. Važiavimo tempas draugiškas dviračių mėgėjams, neskubus. Į Palangą įvažiuosime kartu. Gali dalyvauti šeimos su vyresniais vaikais (rekomenduojame nuo 14-15 m.).

* Baltų vienybės diena minima rugsėjo 22 dieną, pažymint 1236 m. įvykusį Saulės mūšį, per kurį sutriuškintas Kalavijuočių ordinas ir nutrauktas baltų žemių užkariavimas. 2000 m. Lietuvos ir Latvijos parlamentai Saulės mūšio dieną paskelbė Baltų vienybės diena.

Praktinė informacija:
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 20 d. užpildant registracijos formą https://goo.gl/forms/EkSV2M5M6U3M4gcJ2
Dalyviams skirti marškinėliai, atminimo medalis, starto paketas, maitinimas bus įteikti renginio metu. Dalyvavimas nemokamas. Registracijos patvirtinimą atsiųsime nurodytu el. paštu.
Nepilnamečiai atskirai be lydinčių tėvų ar globėjų dalyvauti negali.

Dviračių žygis
Atstumas ~30 km, trukmė ~3 val. su sustojimais ir viktorina.
Važiavimo tempas ramus su pailsėjimais. Dalyvius lydės vedliai, kurie padės kelyje, parodys kryptį ir nuves į tarpinius punktus. Punktai ir judėjimo tvarka bus nurodyti informacijoje, kurią dalyviai gaus prieš startą. Todėl norintys galės važiuoti ir savarankiškai, jiems patogiu tempu ir poilsio trukme. Visi dalyviai susirinks prieš Palangą ir kartu pravažiuos Palangos miestą iki finišo vietos.
Tarpiniai punktai su viktorinos užduotimis bus pakeliui įdomiose vietose. Planuojame 5–6 punktus. Ten dalyvių lauks teisėjai, pateiks klausimus iš Lietuvos ir Latvijos valstybių istorijos, gamtos, kultūros. Pirmieji teisingai atsakę gaus taškus. Per visus punktus surinkę daugiausiai taškų gaus vertingas dovanas per apdovanojimą Palangoje.
Rekomenduojame turėti tvarkingą dviratį, šalmą, apsirengti tinkamai pagal orą, pasiimti arbatos.

Po Dviračių žygio ir apdovanojimų rekomenduojame dar pabūti Baltų vienybės dienos renginiuose Palangoje rugsėjo 23 d. popietę. Vyks mugės, parodos, filmų demonstravimas, barbekiu turnyras, Lietuvos ir Latvijos atlikėjų koncertai, kiti renginiai.
Daugiau informacijos http://www.palangatic.lt/renginys/baltu-vienybes-diena/
Atvykimas į startą ir grįžimas namo rugsėjo 23 d.
Dalyviams rekomenduojame atvykti tiesiai į startą Nidoje (Latvija) savarankiškai. Patogu atvažiuoti į Palangą ar Šventąją, ten palikti automobilį ir atminti iki starto vietos ~10–25 km. Atvažiavusiems į startą dviračiu įteiksime skanius siurprizus už ekologišką keliavimą ir ištvermę. Prašome registracijoje nurodyti, jei atvažiuosite savarankiškai dviračiu ar kita transporto priemone.

KAS NEGALI ATVYKTI Į STARTĄ SAVARANKIŠKAI
Pavešime dalyvius autobusu su specialia priekaba dviračiams į starto vietą iš Klaipėdos ir Liepojos (Latvija) ir parvešime atgal iš Palangos po renginio. Vietų skaičius ribotas, pavešime tik registruotus dalyvius, kurie formoje nurodė, kad reikia pavežti.

Klaipėdoje autobusas su priekaba dviračiams lauks dalyvių Danės g. prie Atgimimo aikštės (netoli merijos ir Žvejo skulptūros). Išvykimas 9:30 ryte. Grįžimas iš Palangos į Klaipėdą po renginio 16 val.
Liepojoje autobusas su priekaba dviračiams lauks aikštelėje prie parduotuvės Supernetto „Ezerkrasts“, Ganību iela 175/177, Liepāja, Latvia (vieta dar gali būti patikslinta). Išvykimas 9:30 ryte. Grįžimas iš Palangos į Liepoją po renginio 16 val.
Dalyvio atsakomybė
Kiekvienas dalyvis registracijos metu patvirtina, kad sutinka su žygio taisyklėmis ir prisiima pilną atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes žygio metu. Dalyviai patys atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių.
Dalyvis privalo susipažinti su žygio maršrutu pagal starte pateiktą informaciją ir žinoti, kad trasoje gali vykti pėsčiųjų, automobilių ir kitokių transporto priemonių eismas ir įvertinti su tuo susijusią riziką, bei laikytis Kelių eismo taisyklių ir imtis būtinų priemonių kitų eismo ir renginio dalyvių sveikatos ir jų privačios nuosavybės saugumui užtikrinti. Kiekvienas tai patvirtina parašu atsiimant starto paketą.

Praktinė informacija dėl dviračių žygio el.p. linas@atgaja.lt, tel. 8-699-33661

Renginio organizatorius: 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa http://www.latlit.eu

Autorius:  Linas [ 2017-09-18 23:16 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračių žygis Nidasciems (LV) – Palanga (LT) 2017-09-23

Dviračių žygis Nidasciems LV – Palanga LT rugsėjo 23 d.
Dalyvavimas nemokamas, bet reikalinga išankstinė registracija iki rugsėjo 20 d. užpildant registracijos formą https://goo.gl/forms/EkSV2M5M6U3M4gcJ2

Renginio informacija facebuke

Autorius:  orangen [ 2017-09-24 11:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračių žygis Nidasciems (LV) – Palanga (LT) 2017-09-23

Photos https://www.facebook.com/Chainspinners/ ... 8898765036

Video https://youtu.be/jBmsnRhzJEQ

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/