Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-06-21 23:31 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Tai ką priekyje vedantysis neparodė ranka, kad kliūtis ? :(
Gaila, kad manes nebuvo, šiandiena visą dieną su dalgiu rankose mosikavausi, "žolė" iki bambos buvo, presas ir rankos atsisakė... Jaučiuosi žiauriau nei po 200km treniruotės... Einu miegot...

P.S kada sekanti treniruotė?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-22 07:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Veiksmas vyko maždaug 5 km iki Vievio kažkur laukuose. Esmė ta, kad aš iš tikrųjų sėdėjau ant rato Linui. T.y. mano priekinis ratas buvo per sprindį nuo jo galinio. Man duobę pamatyt jokių šansų. O ji gili, matėsi keletas asfalto sluoksnių. Linas pasakė "atsargiai, duobė" tuo metu, kai mano priekinis ratas jau buvo joje. Tolesnė veiksmų seka maždaug tokia:
Priekinis ratas į duobę - nuo smūgio užkrentu ant vairo ir mintis "nu db tai jau dėsiuos" - ratas visa jėga trenkiasi į duobės kraštą - tada kažkaip išlipa iš duobės - galinis ratas įlekia į duobę - pagaliau visas dviratis iššoka.
Iškart sustojau, nes garsas buvo žiaurus, maniau minimum lūžo ratlankis ir šakė. O pasirodo, tik galinio rato stipinas neatlaikė (kodėl galinio, tai nesupratau, nes visa smūgio jėga teko priekiniui ratui). :roll: Net padangų neprakaliau. :roll: Kadangi jau turiu patirties, kas būna mano ratams, jeigu tenka pavažiuot bent porą km be vieno vienintelio stipino (ratas išsikreipia vos ne į aštunkę), tai teko kažkaip suktis iš padėties.

Rocco tai lieku bele kaip skolinga ir dideliausias AČIŪ.

Kaip treniruotę važiavimą galima užskaityt - man gavos 200+ km su vidutiniu 29 km/h - ir čia su visom bananų ir bulkučių valgymo pertraukom, parduotuvėm etc.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-22 09:57 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Tokie gedimai kelyje - irgi patirtis. Nemaloni, bet patirtis.
Siūlyčiau šį maršrutą pakartoti artimiausioje ateityje, kad būtų pravažiuotas visas :) Aš, kaip ir Giedrius, su žole kovojau - dabar irgi nežinau kas "blogiau" 280 km su dviračiu ar keli arai žolės su dalgiu.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-22 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Ai dar kad per gerai nebūtų, tai vakar dviratis stovėjo sau ramiai, tik girdžiu - pšššššš ... Padanga šiaip ėmė ir išleido orą (kaip jau įprasta, ratas galinis). Buvo sumontuota kita kamera.
Tada kad jau visai gerai nebūtų, galinio rato padanga prie Megos vakar ėmė ir pasidarė pustuštė. Nu tai ką, susimontavau kitą kamerą ir taip atsargiai 25 km/h greičiu parriedėjau namo. :lol:
Zapaskėse per lopelius gumos nebesimato. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-22 11:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Sestadieni ryte atrodo maciau Gyti, minanti tarp Rumsiskiu ir Kaisiadoriu, toj atkarpoj kur dviraciu eismas draudziamas. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai