Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-25 18:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3821 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 255  Kitas

Skaičiau patį pirmą temos pranešimą (kaip ir kitų temų skaitau)
Taip 65%  65%  [ 117 ]
Beabejo 18%  18%  [ 33 ]
Visuomet 17%  17%  [ 30 ]
Viso balsų : 180 iš 180 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-25 21:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Schulce,jei tokiu greičiu kur nurodei lėksi per spyglių,purvo ir visokių išmatų košę ,kurios pilnas tas dvirtakis ,tai ir purvasaugiai negelbės ir iš vis ne tas važiavimas trečiadienį kad lėkti,taigi ne lenktynės...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-25 23:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-25 09:30
Pranešimai: 477
Miestas: Kaunas
Skype: potamskis
Vardas, Pavardė: Paulius R
Audrius rašė:
sveiki,

senai neapsireiškiau šitame forume :)
tai vat vakar grįžinėjau iš JONO :) ir žiuriu lenkiu pora dviratininininikų, tada prisiminiau, kad šventasis trečiadienis į kurį dėl popietinio darbo jau senai nepavyksta atriedeti.

o esmė, kad gal kas pažinsite save arba savo draugą :) FOTO

Paveikslėlis

Tiek žinių :smt006


Atsipazinau save :D na ir drauge :D

_________________
VIP - Very Important Post


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 12:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Arvydas.K rašė:
Schulce,jei tokiu greičiu kur nurodei lėksi per spyglių,purvo ir visokių išmatų košę ,kurios pilnas tas dvirtakis ,tai ir purvasaugiai negelbės ir iš vis ne tas važiavimas trečiadienį kad lėkti,taigi ne lenktynės...


Taip taip Arvydai , vistik tiems kurie megsta lekti pasiuliau vaziuot su manim, iki Aleksoto tilto pravaziavau saugiu 32.4km/h vidutiniu greiciu :)
Kelios fotkes http://picasaweb.google.com/gytis67/200 ... dieniukas#

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 13:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Įdomumo dėlei pasižiūrėjau dėl ko čia kyla toks ažiotažas ir jau vienoje iš pirmų nuotraukų matau super manevrą: http://picasaweb.google.com/gytis67/200 ... 0161483634

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 14:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Nemaciau kaip buvo, Giedrius fotkino, speju , kad fiksas pro stulpelius pravaziavo kokiom 2 sekundem anksciau,o kame cia ypatingumas ? :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 14:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Na iš nuotraukos atrodo, kad gan pavojingas manevras, gal iš tikrųjų buvo kitaip, nežinau.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 14:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-18 15:51
Pranešimai: 161
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vilius Mikelaitis
Arvydas.K rašė:
Schulce,jei tokiu greičiu kur nurodei lėksi per spyglių,purvo ir visokių išmatų košę ,kurios pilnas tas dvirtakis ,tai ir purvasaugiai negelbės ir iš vis ne tas važiavimas trečiadienį kad lėkti,taigi ne lenktynės...

Turbut netaip supratai, misku vaziavau apie 28km/h (visgi prie greitu ir isiutusiu buvau :smt005 ) bet vistiek issipurvinau :evil: O ant rato sedejau ir 32km/h vid greicu lekiau nuo 3 iki 4 sustojimo, palei Nemuna, o lekiau tam kad suskaiciuoti visus vaziuotojus :) :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-07-26 20:27
Pranešimai: 156
Miestas: Kaunas
Skype: tomyka
Vardas, Pavardė: Tomas Konovalovas
kvailas klausimas iškilo: o ten palei Nemuną yra tik dviračių takas ar jis skirtas ir pėstiesiems ? Man įdomu, kur tu nulėktum jei iš po kokio kalniuko ar posūkio pamatytum dvi mamytes su vežimėliais per visą kelią. Manai jos spės pasitraukt ? Ar manai kad 10 galvų atlekiančių >30km/h spės sustot ? Nepykit, bet kitaip nei begalviais sunku pavadint ...

P.S. man įdomu ką jūsų tėveliai pasakytų, kai į duris pasibelstų tokia mamytė dėl sužalojimų atlyginimo. Galvokit žmonės ...

_________________
Tomas
GIANT X-Sport 3
Granville G-Force


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 15:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Matau net tris , atleisk , bet nelabai protingus klausimus ....
Esme , kad tarp taves ir manes skirtumas, speju , keliasdesimt tukstanciu nuvaziuotu kilometru :) Ir tam , kad saugiai pravaziuoti nebutina sustoti, ir tu posukiu ir kalniuku nera tiek daug, ir dvi mamytes ant dvirtakio neturetu jaustis kaip savo nuosavam kieme.
Dar karta papasakosiu - pries pora metu mano kolega ant laisves alejos dvirtakio su plentiniu svinu ysireze i panele, jos vaikis buvo arsus, o ir policininkas lyg tycia netoli buvo... Po valandos tas arsuolis, jau nuovadoj pasiule 200lt uz sulenkta rata, kad tik nerasytu pareiskimo :)
Taigi net nezinau ka cia reiktu vadint begalviu :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-26 19:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Takas palei Nemuną skirtas dviratininkams ir pėstiesiems. Taigi pageidautina tolerancija ir supratimas iš abiejų stovyklų. Dviračių vairuotojams reikia laikytis saugaus greičio, kad galėtų išvengti netikėtų kliūčių. Koks tas greitis priklauso nuo konkretaus važiuotojo patyrimo, bet kiekvienas turi jaust tas ribas. :lol:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-27 08:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
pauliusb rašė:
Na iš nuotraukos atrodo, kad gan pavojingas manevras, gal iš tikrųjų buvo kitaip, nežinau.


Pauliau, ten viskas gerai. Vyrukas su fiksu posūkius išiminėja daugiau linkdamas šonu - sėdėsena kita ir dviratukas kažkada buvo plentinis ;)

Ir aš turėčiau kraupokai atrodyti, nes dviratuką posūkiuose išvis "guldau".

P.S Tomykai (kilo idėja :idea: ) eisim mes kada testą kokį stabdymo padaryti, nufilmuoti, sumontuoti ir pateikti visuomenei 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-28 00:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-07-26 20:27
Pranešimai: 156
Miestas: Kaunas
Skype: tomyka
Vardas, Pavardė: Tomas Konovalovas
Aš tikrai važinėju ne tam, kad kažkas su manim testus kažkokius darytų ir tuo labiau teiktų visuomenei... Darykit tai su mažais vaikais, kuriems greitis daro įspūdį ... Mano kvaila galva - nori lenktyniaut - eik į varžybas :) Kiek teko skaityti tai tamstai puikiai sekasi daryti ... Norit - lakstykit tik nesmagu matyt, kad paskui jus ("profesionalus, nuvažiavusius keliasdešimt tūkstančių kilometrų") seka banda vaikigalių, kurie neturi nei tokios patirties, nei tokių dviračių...

P.S. aš manau tave patestuot ir nufilmuot galėčiau kur kas daugiau sričių, nei tik stabdyme - tad nereikia čia mandravot ...

PEACE

_________________
Tomas
GIANT X-Sport 3
Granville G-Force


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-28 12:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
patirtis priklauso nuo to kaip tu tuos KM nuvažiuosi, o ne kiek jų nuvažiuosi. Šiaip turim akis žiūrim į priekį, ir vertinam situacija ar ten yra tos pačios mamos su vežimais ar nėra. O jeigu jau beprotiškai leki nežinodamas kas bus kalno viršūnėje ar už posūkio apaugusio krūmais, tai pravardžių tokiems galima daug sugalvoti :)

Tai vat apie ka mes čia, jeigu nelis lietus reiks atriedėti trečiadienį :) nes nedirbsiu :)

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-28 20:01 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-05 21:49
Pranešimai: 37
Miestas: Kaunas
Skype: raffaelas
Vardas, Pavardė: Andriukas
Mano nekuklia nuomone čia jau per giliai visi kapstot. Jau ne kartą buvo sakyta, kad greitis ir važiavimo manieros yra kiekvieno asmeninis reikalas, ne veltui yra patarlė "protingam ir svetimų klaidų užtenka, o durnam ir savų per maža", jeigu žmogus nori lėkt nuo kalno, be stabdžių, net nežiūrėdamas į šonus, tai jūs jam ką žadat daryt? už rankos palaikyt? prie kiekvieno tokio po asmens sargybinį nepastatysit. Aš taip pat neesu profesionalas nuvažiavęs n-tūkstančių kilometrų, bet jei aš nukrisiu, užsimušiu ar ką nors partrenksiu tai bus tik mano kaltė ir reikalas, aš pats turiu suvokt ką darau ir kodėl darau, o kalbos apie tai kad aš kažką blogai darau, ar blogai važiuoju man nepadės geriau važiuot. O beje, pažiūrėjus į tuos kurie taip laksto, jų dviračius ir aplamai elgesį, labai abejočiau, kad jie skaito tai ką čia rašot ;) taip kad no hard feelings, bet čia tas pats kas delfio komentaruose valdžia keikt ir t.t niekam nuo to nei šilta nei šalta... ;) norint ką nors keist reik imt ir keist, o ne kalbėt apie tai, kaip va pvz stabdžių tikrinimas buvo daromas...

_________________
kelly's oxygen || mtb-xc


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sventasis Treciadienis
StandartinėParašytas: 2009-06-30 00:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-01 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Tomas
Per "Kritinę masę" teko kalbėt su keletu dviratininkų, kurie važiavo paskui Gytį kaip "Greiti ir įsiutę". Iš pokalbio supratau jog jie suvokė jog nėra tokie greiti ir noras dar su kažkuo lenktyniauti "trečiadienuko" metu jiems mažėja. Matot, tokiems kol neparodai kad už juos yra "n" kartų geriau minančių, jie puikuojasi prieš kitus "trečiadienuko" dalyvius, o kai parodai jog jie ne tokie jau šaunūs atsistoja į savo vietą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3821 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 255  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai