Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-18 13:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-04-29 21:18 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Rytis rašė:
Noriu priminti, pirmine ideja buvo tokia:
gytiSkucia rašė:
lengvas pasivazinejimas plentu su siek tiek zvyrkelio i Kazlu rudos miesto svente


Faktas, bet Velomanu, kaip DVIRACIU MEGEJU( ne sportininku), klube nera vietos leciau vaziuojantiems(remiuosi sio sezono statistika).

Tu ant jų nepyk :D Dar reikia džiaugtis, kad parašė "lengvas" ir išsitarė apie greičius. Nes galėjo palikti ir trasoje :))
O vietos forume yra ir mėgėjams: štai aš praeitą savaitgalį parašiau, kad varysiu į Molėtus, ir nuvariau - juk nieks neištrynė žinutės ir nedavė velnių, kad beveik sau parašiau :)). Na, retkarčiais Eimis gal ir įkals savo "ar nešit dviračius, ar varysitės?" :lol:

Rytis rašė:
Tikiuosi, kol kas, tuo budu prisiimdamas dali atsakomybes uz neveikluma, organizuojant tokius zygelius.

Tai va! Mažiau dūsavimų, daugiau žygių! :)) Einu braižyt penktadieniui žygį link Marcinkonių. Kažko mane miškas pradėjo traukt :roll: :lol:

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-29 21:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
Rytis rašė:

Noriu priminti, pirmine ideja buvo tokia:

gytiSkucia rašė:
lengvas pasivazinejimas plentu su siek tiek zvyrkelio i Kazlu rudos miesto svente ir paziureti mero Taures MTB XC varzytuviu - kaunas-garliava-pazerai-kazlu ruda-veiveriai- pazerai- garliava - kaunas. Galvoju vaziuot nuo Panemunes pesciuju tilto 10.05 , atstumas apie 100km.

Faktas, bet Velomanu, kaip DVIRACIU MEGEJU( ne sportininku), klube nera vietos leciau vaziuojantiems(remiuosi sio sezono statistika). Tikiuosi, kol kas, tuo budu prisiimdamas dali atsakomybes uz neveikluma, organizuojant tokius zygelius. Apie nauju zmoniu(vaziuojanciu dviraciais) pritraukima i kluba kol kas net nera jokios kalbos. Is dalyvaujanciu forume vazineja gal tik koks 20-30, visi kiti tik raso,skaito zinutes arba jas komentuoja.
Ir dar. Kazkaip nusivyliau ir treciadieniniais vaziavimais, bet tai jau - atskira tema.


Ryti su tavim sutiksiu ir ne. sutiksiu su tuo, kad velomanai yra dviraciu megeju o ne sportininku klubu.... pritariu tam, kad kiekvienas is musu turim sau megstama greiti... lakstyt su dvirka pvz man nepatinka, todel as garantuoju, kad jei bus koks zygis kuriame dalyvausiu, tai tikrai nesiruosiu lakstyt ten 30-40 km/h greiciu visa zygi... suprantu koki ruoza... bet ne visa zygi.... as isvaziuoju zygin, kad pabut kartu su bendraminciais, o ne tam kad augint raumeni.

o nesutiksiu su tuo, kad ne visi vazineja, kurie dalyvauja forume... pvz kaip as - bandau dalyvautforume, bet labai retai pastaruoju laiku rodaus... manau ne zygiu dalyvavimu pelnomas pasitikejimas is klubieciu (aisku didziaja dalim ir is ju uzsitarnaujama tai:)), o tai kad esi aktyvus narys... bendraujant. visdelto kiekvienas is musu turim asmeniniu daug reikalu ir jie daug atveju yra svarbiau uz hobi..

jauciu as cia ne i ta tema savo pamastymus imeciau, bet tikiuos moderatoriai neuzsirustins ant manes:)

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-29 23:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 13:27
Pranešimai: 184
Tadai, supratau tave, bet galvoju truputi platesne prasme.
Manau klubui tik bus geriau, jei jame bus ivairaus vaziavimo tempo megeju. Tada kiekvienas zmogus, klubietis ar naujokas kazka atras sau priimtino. Esme juk yra tame, kad norisi vaziuoti kartu, o ne kazko laukti, ar kazka vytis!
Kitas dalykas - iskeles ideja zmogus turetu jos ir laikytis. Jei planuojamas lengvas pasivazinejimas, jis neturetu virsti lekimu uzsilenkus, matant tik asfalta. Tokiu budu zmones gales orientuotis ar tas vaziavimas jiems yra priimtinas pagal galimybes ir norus.
Prisiminus balsavimus del norimu nuvaziuoti atstumu per diena, kiek prisimenu nugalejo "desreliu" zygiai. Kur yra tie zmones ir kodel jie nelipa ant dviraciu leisiu pamastyti kitiems. :?
Beje, Grazvi, sauni tavo iniciatyva, ir toliau taip! :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-29 23:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Tedi,
Ryčio priekaištai ypač tave liečia, daug rašantį ir mažai važinėjantį :wink:

Ryti,
supranti, galbūt trūko tokių aktyvių žmonių kaip tu, kurie užsiimtų lėtesnių žygių organizavimu (galbūt net tuo būdu ir naujų narių pritrauksim). Beje pastebėjau tavo rustų veidą besisveikinant Kazlų Rudoj.. Dabar jau suprantu kodėl :)
Manyčiau būtų protinga jums su Gražviu kooperuotis ir rengti tokius žygius kaip šeštadieninis į Zervyną. O prie jūsų ateityje prisijungs ir Rimas (Gyčio ir mano draugas), ir Faustas, ir dar daug kitų turistinį tempą mėgstančių žmonių.
Galbūt pavyks kokį vieną kitą žygelį paplanuot ir apjungt, kai vieni važiuos tiesiai, o kiti ratu, susitinkant vienoje toje pačioje vietoje.
Mano akimis kolkas diskusijos ir eina tik į gerą, o klubo veikla tuo būdu progresuoja.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 06:23 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
pauliusb rašė:
Galbūt pavyks kokį vieną kitą žygelį paplanuot ir apjungt, kai vieni važiuos tiesiai, o kiti ratu, susitinkant vienoje toje pačioje vietoje.

O čia jau nereikia tokių hibridų! :smt009
Jei be vidutinio greičio, tai be vidutinio! O tai vėl nauja idėja išsigims į "ramus pasivažinėjimas su nonstop, vid.30" :roll:

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 07:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
O tai apie ka sita tema ?:)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 10:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Skeliam ir pervadinam manau. Labai šauni ir argumentuota diskusija. Aš taip pat būčiau didelis šalininkas kad atsirastų daugiau dešrelių žygių.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 11:00 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Pritariu Gražvydo konstruktyviai minčiai, kad reikia mažiau dūsavimų,
o daugiau pasiūlymų.

Taip pat ne faktas, kad "Velomanu, kaip DVIRACIU MEGEJU
( ne sportininku), klube nera vietos leciau vaziuojantiems(remiuosi sio
sezono statistika)."
. Į saviplaką čia jau panašu darosi.
Nors dar tik sezono pradžia, tačiau jau buvo ir lėtesnio ir greitesnio
važiavimo žygių. Daugiau dalyvauti reikia - tikslesnė sezono statistika
bus. Niekas niekam nepasakė, kad per lėtai važiuoji, todėl netinki, čia tau
ne vieta.... Taip pat niekas nedraudžia planuoti ir siūlyti lėtesnius žygius.

Sudaromas neteisingas ir klaidinantis įspūdis, kad čia kažkokių dviračiais
lakstančių idiotų kompanija. Taip nėra! Rašydami įvertinkit tai, kad forumą
skaito ne tik tie, kurie jau važinėjasi ir žino kaip iš tikrųjų yra, bet ir tie kurie
dar tik galvoja važiuoti/nevažiuoti, prisijungti ar ne.

Važiuojančių būrelis vis po truputį didėja, tai savaime suprantama,
kad atsiranda poreikis ir didesnei maršrutų įvairovei - pagal tempą,
trukmę, temą, atstumą .... - turi būti galimybė rinktis. Asmeniškai man,
priimtini visi žygiai ir lėti ir greiti - kiekvieni turi savo specifiką ir savo žavesį.

p.s.
Jo, tema tikrai gera ir reikalinga.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Ištikrūjų gerą čia diskusiją užvedėt.
Pabandysiu kaip būsimas naujokas įsikišti ir papasakoti koks vaizdas žmogui iš šalies.

Pirmasis įspūdis, kad velomanai labai draugiška, tolerantiška ir aktyvi publika. Kažkuris čia jaudinosi, kad tinklapis atrodo kaip miręs, tai taip tikrai nėra. Paskaitinėjus forumą tikrai užsidegi mintimi sėsti ant dviračio ir prisijungti prie jūsų gyvenimo būdo.
Taigi viskas labai gerai, emocijos skaitant forumą labai teigiamos.

Tačiau, labai neramu prisijungti prie jūsų ne tik forume, bet ir realybėje.
Pirmiausiai gazdina atstumai, 50-60 km., čia jums nedaug, bet tarkim man šiek tiek šiurpą kelia, tikriausiai todėl, kad niekada gyvenime net nebandžiau įveikti tokio atstumo (arba nežinau, kad jį įveikiau) ir neįsivaizduoju ką tai reiškia, todėl iškart "įšoktį" į tokį pasivažinėjimą, nelabai drąsu.
Kitas dalykas tempas, galbūt svarbiausias aspektas, nes nevisų fizinė forma vienoda (o ir dviračiai nevisų geri). Jūs teigiate, kad tempą diktuoja lėčiausias, tai labai gražu ir nuteikia labai teigiamai. Bet aš pats nelabai norėčiau važiuoti ir jausti, kad kitus stabdau ir erzinu, greičiausiai tai būtų paskutinis mano važiavimas, nes kitą kartą sutikęs kurį iš dalyvių iš gėdos numirčiau.
Manau tikrai labai reikalingi "pasivažinėjimai čeinikams", kur iš karto būtų aišku, kad vidutinis greitis nebus didelis ir nebūtinas plentinis dviratis. Tai būtų kaip ir startas naujokams prisijungti, pajutus, kad greitis nebetenkina, butų galima jungtis prie greitesnių. Esmė nesijausti "inkaru", tai yra iš anksto žinoti, kad žmonės bus nusiteikę pasivažinėti, o ne nuvažiuoti per tam tikrą laiką.

Bet kuriuo atveju, šiandien išbandysiu "šventojo trečiadienio" maršrutą, tikiuosi bus kas dalyvaus, nes oras nelabai, o paskui bus aiškesnė ateitis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 14:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-09-23 19:49
Pranešimai: 497
Miestas: Kaunas
Skype: mecka40
Vardas, Pavardė: Gintaras Gedminas
:smt006 Na asmeniškai aš ir pirma žygi 60 km padariau ir kaip niekur nieko,mieste tai čia gautusi (kaip tas peliukas ratuke suktis) tačiau kai išvažiuoji su kompanija,gražios apylinkes,vaizdai tai ta kelione net nepasijaučia visiškai,lieka vien pozityvuios emocijos,na jai pirma syk ant dviratuko sedi tai savaime suprantama kad truputeli pamaus ir sedmenis,ir koju raumenukus,tačiau kai isivažiuosi tai tik ir lauksi pasiulymu,kur pakeliauti :!: :P

_________________
Laikai kėičiasi ir mes keičiamės su jeis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 19:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 13:27
Pranešimai: 184
Saulys rašė:
Pritariu Gražvydo konstruktyviai minčiai, kad reikia mažiau dūsavimų,
o daugiau pasiūlymų.

Taip pat ne faktas, kad "Velomanu, kaip DVIRACIU MEGEJU
( ne sportininku), klube nera vietos leciau vaziuojantiems(remiuosi sio
sezono statistika)."
. Į saviplaką čia jau panašu darosi.
Nors dar tik sezono pradžia, tačiau jau buvo ir lėtesnio ir greitesnio
važiavimo žygių. Daugiau dalyvauti reikia - tikslesnė sezono statistika
bus. Niekas niekam nepasakė, kad per lėtai važiuoji, todėl netinki, čia tau
ne vieta.... Taip pat niekas nedraudžia planuoti ir siūlyti lėtesnius žygius.

Sudaromas neteisingas ir klaidinantis įspūdis, kad čia kažkokių dviračiais
lakstančių idiotų kompanija. Taip nėra! Rašydami įvertinkit tai, kad forumą
skaito ne tik tie, kurie jau važinėjasi ir žino kaip iš tikrųjų yra, bet ir tie kurie
dar tik galvoja važiuoti/nevažiuoti, prisijungti ar ne.

Važiuojančių būrelis vis po truputį didėja, tai savaime suprantama,
kad atsiranda poreikis ir didesnei maršrutų įvairovei - pagal tempą,
trukmę, temą, atstumą .... - turi būti galimybė rinktis. Asmeniškai man,
priimtini visi žygiai ir lėti ir greiti - kiekvieni turi savo specifiką ir savo žavesį.

p.s.
Jo, tema tikrai gera ir reikalinga.


Siulyciau nelinkti i asmeniskumus, tai garbes tikrai nedaro - nei autoriui, nei forumui.
O isreiksti savo nuomone gali kiekvienas zmogus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 21:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
savo nuomone reiksti galima, bet cia jau kvepia propoganda, kuri mano supratimu kilo is rycio nepasitenkinimo vaziavimu i kazlu ruda. organizuokit ponas ir nereiks burbeti...

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 22:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 13:27
Pranešimai: 184
eimis rašė:
savo nuomone reiksti galima, bet cia jau kvepia propoganda, kuri mano supratimu kilo is rycio nepasitenkinimo vaziavimu i kazlu ruda. organizuokit ponas ir nereiks burbeti...


Tavo, Eimi, supratimas, matyt, ne kaip kvepia :)
Baigiam sia diskusija, arba diskutuojam konstruktyviai, be ambiciju. Beto pries kazka rasant vertetu perskaityti visas pries tai buvusias zinutes. Aciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 23:14 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Apie diskusijas:
1.Gera diskusija (arba nuomonių pasikeitimas) yra ta, kai ieškoma sąlyčio taškų., arba kitaip tariant - kompromiso.
2.Ko kiekviena pusė nori šia diskusija pasiekti? - ar norite, kad Rytis numuštų vieną kitą moteriškę Laisvės alėjoje, ar kad Saulys su Eimiu užsiimtų lėtai važiuojančių globa? :lol:

Koroče: siunčiu viesiems muzikinį sveikinimą:
http://www.youtube.com/watch?v=YnyPV70L4kk

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 38 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai