Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-23 14:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1986 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 133  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-07-28 13:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
trys tai jau kompanija :) siūlau prie santariškių žiedo(mažiau blūdijimo bus) susitikt 18.50 vėluojančių lauksiu iki 19h.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 14:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Gerai, bandysiu būti laiku.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-06 23:40
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
Vis tik aš pasuoju šį kartą.. Pasirinkom kitą maršrutą :wink:

_________________
Focus Black Forest


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 15:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Beje, manau šiandieninis važiavimas bus įveikiamas ir ne tik MTB dviračiams; kiek pamenu visur normaliai pravažiuojami takeliai/keliukai, be palaido smėlio ar kitų sunkiai kokiu hybrid dviračiu įveikiamų atkarpų.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 15:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
o taip. Kęstas visiškai teisus. šia trasa yra važiavę ir su hibridais ir kiek pamenu, tai nesiskundė...tik pasiklydo truputi kai ne kas :lol:
manau tik, kad gali būti slidoka miške, bet čia jau labiau padangos įtakos turės, ne dviračio tipas

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-02 14:13
Pranešimai: 7
Kelias aplink zalius paskutiniu metu nekokios kokybes, ypac nusileidimai, isplauta ziauriai, grioviai, smelio sanasos ir pan.
Jei dar vasaros pradzhioj nusileidimuose stabdyti nereikejo, tai dabar jau reikia atsargiai vaziuoti...
Ir is balu islindo daug dumblo, kuris nelabai dziuna.
Su hibridais yra pora uzhmushanchiu ikalniu, nuokalnese su siaurom padangom irgi truksta gripo. Kolega vienas truputi keikesi :)

_________________
Cube Reaction 2008
Nelenk, OK ?
NEVALIT'ai TEAM


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 19:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
Mano nuomonė tokia pati. Nuokalnės dabar extrymas grynas, kiek ten motociklai su automobiliais pridaro griovių visokių, tai po dviejų tokių kritimų, (gan minkštai, bet vistiek nemalonu), daugiau į žalius nevažiuosiu :? kai pamenu anksčiau nuokalnėse 40 km/s lėkdavau, dabar reiktų iki 20 sumažinti greitį (man), nes sunku tiesiog suvaldyt dviratį + baimė paslyst.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 21:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-21 16:48
Pranešimai: 26
Siandien pravaziavom aplink zaliuosius lengvu turistiniu tempu, visu palaukiant. Galiu pasakyt, kad nuokalnes tikrai yra gana tvarkingos ir galima jomis leistis, nereikia noreti, kad XC nusileidimuose butu esfaltas. Tokiom trasom yra daug idomiau vaziuot ir techniskesnes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 21:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Miroslavas rašė:
kai pamenu anksčiau nuokalnėse 40 km/s lėkdavau, dabar reiktų iki 20 sumažinti greitį (man), nes sunku tiesiog suvaldyt dviratį + baimė paslyst.


nesistebiu...40km/s, tai būtų grubiai 100 kartų daugiau nei garso greitis (0,3km/s) :lol:
o jei į temą, tai pritariu jju - viskas ten normaliai, pasirenki greitį pagal save tiesog ir viskas. pirmam rate atsargiau važiavau, o antram tai jau tik kartais smarkiai stabdžius mygiau. greičio nžn, bet virš 30km/h tikrai buvo, pagal pavaras sakyčiau kokie 36max. ir dar buvo kur spaust, tiesiog dar neturiu tiek patirties, kiek su mano dvirate būtų galima ten lėkt.
man vilnaius maratono nusileidimai pavojingesni atrodo, bet čia tik mano nuomonė. svarbiausia, kad mint noro būtų, o jau trasų tikrai atsiras keikvienam pagal skonį ;)

ketvirtadienį pakartot? ar smėlynus jamam? bet į saulėtekį anksčiau 19h aš nespėsiu niekaip :/

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-28 22:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-07-02 14:13
Pranešimai: 7
jju rašė:
Siandien pravaziavom aplink zaliuosius lengvu turistiniu tempu, visu palaukiant. Galiu pasakyt, kad nuokalnes tikrai yra gana tvarkingos ir galima jomis leistis, nereikia noreti, kad XC nusileidimuose butu esfaltas. Tokiom trasom yra daug idomiau vaziuot ir techniskesnes.


tai leistis tai galima, bet ash turejau omeny, kad ANKSCIAU buvo galima greiciau leistis...pvz kokia geguzhe, priesh visas tas liutis, kazkiek kietesne danga buvo be grioviu ir tiek smelio, dumblo nebuvo.
senesniais greiciais dabar besileidzhiant butu "batonas" arba medis ar dar kas nors negero :)

o del technishkumo beabejo, jei ankschiau visam plotyje buvo galima vazhiuoti, dabar jau reikia rankiotis trajektorijas...

_________________
Cube Reaction 2008
Nelenk, OK ?
NEVALIT'ai TEAM


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-29 07:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Skype: mss.pibody
Vardas, Pavardė: Marija
Labai neblogai atrode vakar jūsų beprotiško važinėjimo grupė, gražu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-29 10:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Marija, na kur jau ten beprotiško :lol: , net sužvėrėję nebuvom :) Bene su tavim kur nors prasilenkėm?

Čia vakarykščio pasivažinėjimo aukščiai (tikrai su didelėmis paklaidomis pagal gps miške) ir greičiai (vidutinis įskaitant stovėjimus) http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=292519 Ir tikrai trasa nesunkiai įveikiama hybridu (gal kiek mažesniu greičiu), pvz. Vilniaus maratono trasa kur kas "šlykštesnė".

Dar vakar prieš važiuodamas į Žaliuosius pasimaliau po teritoriją tarp Verkių ir Kalvarijų gatvių - na sakyčiau rojus XC važinėtojams :shock: - keliukų, takelių raizgalinė, visko išvažinėti neįmanoma, pats tik kai kur palandžiojau, įvairaus statumo pakilimai/nusileidimai, pilna techniškų takelių po mišką... http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=292523

Aš bendrai daugiau nuvažiavau ir užtrūkau nei važiuodamas du ratus Vilniaus maratono trasa, ir kur kas įdomiau buvo.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-29 12:07 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Skype: mss.pibody
Vardas, Pavardė: Marija
Nulipau nuo dvirkės Balsiuose, einu maudytis, kaip baltas žmogus. Einu takelių aplink BAlsio ež., (nusileidau nuo panoraminės aikštelės laiptais), čiu - girdžiu trukšmą. Aha, galvoju, tai gali būti tik velomanai - įsikabinau į medį ir laukiu. Pralekia vienas su baltu šalmu (užpavydėjau), po to dar keleta, tik Tautį spėjau įžiūrėt, daugiausiai matytas. Visiems aplinkiniams, irgi įsikibusiems į medžius, su pasididžiavimų pranešu - "velomanai". Žodžiu, miela-malonu žiūrėt.

Kiek lėčiau gal ir man įdomu būtų, bet smėliuotose aplinkinių sodų takeliuose vos ne nugriuvau vakar du kartus, tiesa, smėlio buvo tose vietose laabai daug, bet ir nubrozdintom kojom nesinori vaikšiot - gi ne 15 jau... :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-29 12:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Kęstai, ten tikrai yra kur pavažinėt, aš tuos miškus (ten kryžiaus kelias kažkoks eina) dar nuo senų laikų žinau - savo maximinį ten laužiau :D
šiaip kada galėsim pralėkt - galima startuos nuo tripolio vienuolyno, paskui takeliais takeliais ir rezultate įmanoma išlyst prie verkių dvaro(netoli vandens malūno)

Marija, galima kada ir lėtu tempu pravažiuot, bet yra viena didoka problema - padidėja tikimybė, kad nudauš žvėrys iš GD forumo :D skraido jie ten, nesinori labai maišytis, juolab kai trasa pagraužta dabar ir tenka rinktis trajektorijas. galima pasivažinėt naktinuko trasa,kur patį pirma darėm. pameni? tada irgi prie žalių išlindom. Su Adrijum neseniai važiavom, pablūdijom truputi ir didesniu lanku sodus aplenkėm, bet tais pačiais miškais, taip kad, svarbu noro būtų ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-07-29 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 21:01
Pranešimai: 78
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Ramune
Tikriausiai jūsų vakarykštis maršrutas bus panašus į Verkių regioninio parko direkcijos organizuojamą pažintinio žygio - ekskursijos rožiniais dviračiais. Kol nebuvau ten važiavusi, neįsivaizdavau, kaip ten viskas atrodo, o žodis pažintinis buvo optimistiškai nuteikiantis :D Tai beveik prieš 2 savaites, kai buvo gana karšti šeštadienio orai išsiruošiau ten su hibridu siauromis padangomis ir su vaiku (dviračio kėdutėje) :) Tą 22 km maršrutą sėkmingai įveikėm, nors po pirmų 8 km ir kelių kalnelių pradėjo kiek vienos kojos raumenys drebėti ir gailėjausi, kad neturiu Coca-colos su savimi, o tik vandens. Tiesa, dar iki vadinamo žygio pradžios vietos buvau atmynusi vid. 18 km/val 12 km iš Lazdynų, bet paskui važiuojant aplink Balsio ežerą, gaila, kažkodėl nusinulino spidometras :? . Buvo akmenų, buvo smėlio, duobių, bet dažnai sustodavom pailsėti ir laukdavom kol susirinks visi važiavę (tąkart apie 25 susirinkę ekskursantai, dauguma su valdiškais rožiniais dviračiais). Tai ekskursija po Verkius man gavosi daugiau ekstremali ir sportinė nei pažintinė, bet įsimintina :)

_________________
Praktikuoju kendo :smt027


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1986 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 133  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai