Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-07-02 10:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-07 13:19
Pranešimai: 325
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Vaidas Pilkauskas
Kuo RS manualai geresni? Ar tiesiog nepavyko rasti Fox manualų: http://service.foxracingshox.com/consumers/index.htm

Būtų įdomu išgirsti, kuo dabartinė šakė nepatinka. Jei kalbėti apie keitimą, tai Reba turėtų būti puiki standi šakė, taigi, labai geras pasirinkimas. Arba Fox :)

_________________
+37061560451 Vaidas

Cycling Lithuania


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-07-02 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-08-06 09:45
Pranešimai: 29
Vardas, Pavardė: Zigmas
Lengviau detalių rast, man rodos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-07-04 08:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
manualų ieškojau tik saviškei (toks ir ieškojimas, kai info pilna :D), manau rast viską įmanoma, bet, kaip jau Zylius paminėjo - detalių lengviau RS gaut, jos yra populiaresnės (subjektyvi mano nuomonė) tad logiškai ir donorų turėtų daugiau mėtytis. Fox`o jei neklystu servisas brangesnis (ko gero nebepagrindo). Kaip ten bebūtų kol kas tai tik pradinės mintys, nes keitimas bus dar negreit, o į ką tiksliai keisiu nuspręsiu kai apsiskaitysiu kiek daugiau nei dabar :)

Dabartinė puiki ir atitinka mano poreikius, tačiau po serviso vis atsiranda bėdelių (sutapimas tai ar ne- nežinau) ir pradedu galvot ar nepasiėmus geresnės, lengvesnės ir standesnės šakės :)
beto pastaruoju metu didėja greičiai nusileidimuose, leidžiuos agresyviau ir ten, kur anksčiau visai nedrįsdavau, tad bijau, kad vieną syk Recon`as nepasakytų "gana" :)

ai. ir užkniso per pievas kratytis(pvz. anykščių etapas)- po lievo santour`o (atrodo)ant buliaus, recon ant treko buvo superinė šakė. buvo. dabar jau rankų gaila ir norisi geriau.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 00:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
artėjant žiemai mano dviratis ėmė keist spalvą :roll:
kalėdos atėjo anksčiau :)

deja neturiu kokybiškų nuotraukų, tad teks šiek tiek lukterėt bendro vaizdo(o tuo pačiu ir pakeitimus išvardint). Galiu tik pasakyt, kad man asmeniškai dviratis pagražėjo. Nors dabar stabdžių šlangos norėtųsi kitos spalvos.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 00:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tai gal balta šakė apsigyveno???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 01:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Paveikslėlis
;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 08:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Šaunuolis Tauti, lauksim įspūdžių perėjus prie lapės. Man labai įdomu ką tu pasakysi apie tavo senosios ir lapės veikimo skirtumus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 12:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Oi laukiam, laukiam nuotraukų :) , turėtų gerai žiūrėtis pasikeitimai. Ir ne tik žiūrėtis, priekio palengvėjimas jausis važiavime, o dar kai surasi sau optimalius reguliavimus ... :roll:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 12:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
nežinau Recon`o svorio, bet lapė nėr jau labai lengvesnė (~1,5kg), sakyčiau kokie 200g nusimetė, o gal mažiau. Atvirai pasakius nelabai svoriais domiuosi(rinkdamasis šakę svorių net neiškojau, žiūrėjau standumą, jautrumą, patvarumą, susitvarkymą su palaipsniui einančiomis duobėmis(kai leidžiamasi duobėta nuokalne ir pabagoje šake nebedirba, nes nelieka eigos)). Bet kilnojant arba veikia naujo daikto efektas, arba ištiesų tie gramai jaučiasi. Tikiuosi pavyks šiandien į XC trasą išlyst, tada jau bus galima rimčiau kalbėt, nes 10km miestu čia ne testavimas :D
minusą kol kas matau tik vieną(tas buvo akcentuojama ir internete) - sudėtinga užlokint šakę nenusukant ir mėlyno ratuko po rankenėle (jis susispaudimo greitį reguliuoja berods. ką daro jaučiu, bet aprašyt nemoku :D [ iš mtbr: can´t be operated
without changing the low speed settings every time]). Na bet vistiek rimtai galvoju apie remote lockout, kas šią problemą išspręstų.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-11-10 13:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
O tai tiksliau, koks modelis? metai, RL, RLC, su FIT ar be, gal dar koks Terralogic?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-12-14 23:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
na štai ir foto...
https://picasaweb.google.com/113664491437883789200/TrekucioAtsinaujinimas?authkey=Gv1sRgCJD9o5y214KvwgE
pavasarį, prašysiu mūsų etatinių fotografų pagelbėti su grožiu (ta proga ir dviratį švariai numazgosiu:D) o dabar yra kaip yra :oops:

nuo 2009.11.25, kai Darius mano paprašytas užvedė šią temą praėjo jau du metai ir per tuos metus įvyko štai kas:
*pakeista "n" grandinių ir "k" kasečių (iš pradžių bandžiau SRAM, paskui perėjau ir likau prie Shimano produkcijos);
*šiais metais ir BB (myniklio velenas) teko pasikeist berods prieš MTB maratono Anykščių etapą - klebėt pradėjo kairė pusė, nelaukiau kol guolius išmals.
*galinė padanga iš Bontrager Jones XR į Schwalbe Rocket Ron - labai patenkintas sukibimu. Sezoną atitarnavo ir dar tarnaus. jei netingėsiu reikės paieškot tikslios datos ir paskaičiuot maždaug kilometražą kiek prasukta
*pedalai iš Shimano M505 į Shimano-PD M540 - pirmieji jau gauti padrožti ir manau aš juos galutinai pribaigiau, tad verkiant reikėjo naujų. Kartu su naujais Shimano SH-M161 batukaissenieji krito nelygioje kovoje su miško šaknimis ir mano asmeninėmis nesėkmėmis dabar jau vėl tvirtai prisegtas prie dviračio. Metaliniai šipai priekyje labai padeda įlipti ten, kur neišeina įvažiuot :)
*ir šakė. Rock Shox Recon SL 100mm (parduodama) į Fox F100 RLC (berods 2010m). Šakę keičiau labiau iš paprasto noro pabandyt kažką geriau. Ar tikrai taip ir atsitiko pasakysiu kitais metais, po varžybų (labiausiai laukiu Molėtų, Anykščių pievų). Recon`as tikrai nebuvo blogas ar keistinas, bet artėjo servisavimo klausimas + nuo pat Vilniaus etapo nepavykdavo susireguliuoti tinkamai šakės, kaip buvo sezono pradžioje, na ir šiaip norėjosi kažką padovanot dviračiui ir sau :) Foxas kol kas pateisina lūkesčius, bet sunku dar vertint, kai visi pasivažinėjimai su juo labiau mėgėjiški. patiko, kad nusileidimuose labai stabiliai ratą prispaudžia ir reikia kur kas mažiau dirbt su rankom/kūno svoriu. Dar reikės žaist su nustatymais (reboundą truputi pareguliuot ir išmokt low speed compresion reikšmes) vasarą taip pat pasimatys remote lock-out likimas (dėt ar išmokt sugraibyt lock-out svirtelę nejudinant kitų nustatymų)
*šarvai ir trosai iš XT(?) į Jagwire ripcord - nors čia perkant buvo mano apskubėta ir vietoje pavarų įsigyjau stabdžių trosus, bet dėka Dainiaus/Macgyver viską pasidarėm kaip turi būt :) labai patenkintas. Labai lengvai junginėjasi pavaros, reikia kur kas mažiau jėgos peršokant per kelias pavaras iškart. Sakyčiau lygiavertis pakeitimas perėjimui nuo deorės prie xt permetėjų. Antra savybė, kodėl ėmiau jagwire paaiškės po metų -ar tikrai jie tokie atsparūs ar tai tik marketinginis triukas :)

štai kaip ir viskas :) stebules ardžiau metų pradžioje - gražu :) gal žiemą vėl reiks įlyst, bet ko gero ne. Patikimas produktas, nes purvo ir maudynių šios mano XT stebulės matė daug.
ką planuoju ateičiai? Balnelis. jautri tema. esamas turėjo atkentėt mano klipsų įvaldymo pasekmes ("bum ant vieno šono, bum ant kito"), varžybinius griuvimus, tad jau pamažėl atsiranda kosmetinių problemų. Ta proga gal galima būtų pabandyt kažką kito, bet čia dar tolima ateitis.
lengvinimo manijai neketinu pasiduot, juolab, kad ir mano požiūris į dviratį kiek kitoks. Iš dalies tai man draugas, bet labiau priemonė. Sportavimo, atsipalaidavimo, susisiekimo. O priemonė turi tiesiog atlikt savo funkciją ir tiek. Tad ir foto "kasdieniškos", o dalių pavadinimus vis įlendu kur nors pasitikrint ir vidury pasivažinėjimo pagautas nepasakyčiau koks ten pas mane pedalų modelis ar kiek sveria šakė - nerūpi man visa tai. Važiuoja- gerai, viskas veikia kaip priklauso - dar geriau. Nejaučiu malonumo krapštytis prie detalių, bandžiau savyje atrasti tą "malonumą įsukt naują detalę" - :smt102 man važinėt, naudot patinka, o visa kita- tik darbas ir nieko daugiau. Tai vat tiek tos filosofijos :D dėkui kad skaitėt, iki susivažiavimo ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-12-14 23:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
O crankset'o žvaigždės dar tos pačios? Simplexo ratukai? Stabdžiai?

p. s. tinka lapinas tavo dviračiui, labai :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-12-15 00:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Tautis rašė:
dėkui kad skaitėt...

Prašom, nėra už ką :D Smagių tau miško keliukų.
Beja, kas ten per raištelis virš emblemos?

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-12-15 01:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Dariau, jo priekyje vis dar tos pačios žvaigždės :D nors jau galvoju, kad mažiausią reikėtų keist (chain-suckina vos purvo gauna), ratukai jo, keisti, visai pamiršau
Tacx produkcija ;) modelio tikslaus nepasakysiu(EDIT: berods šitie). Stabdžiai tie patys, avidai, kaladėlės be abejo keistos.

Andriau, ten suvenyras iš kelionės, dabar patapęs dviračio dalimi: iš siūlų nunertas laumžirgis (vieno mūsų forumiečio hobis!) reikės prie progos nufotografuot atskirai

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2011-12-15 09:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-12-15 03:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
pabandyk nusiimti ir nudildinti ant dantų susidariusias "bangų keteras"

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai