Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-18 20:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-09 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Sveiki. Esu naujokas cia. Siandien nusipirkau nauja zaisliuka ;) Zinojau apie si foruma jau senai, bet kol neturejau normalesnio dviracio, tol nesekiau naujienu. Dabar manau jau daznai cia diskutuosiu :) Taigi nauju dviraciu kolkas esu tikrai patenkintas. Seniau turejau kelis, bet labai jau pavargusius. Po ju sakiau viskas, daugiau nebenoriu betkokio dviracio, geriau jau siek tiek pataupysiu ant geresnio ir snd isauso ta diena. Manau, kad izangai i dviraciu judejima man sitas bus tikrai pats tas, nes nenorejau investuoti labai daug pinigu i dar neisbandyta reikala. Ateityje jeigu jau matysiu, kad norisi tobulet, galvosiu apie rimtesnius mazgus arba isvis apie rimtesni dvirati.

Taigi mano pradzia su Kellys Viper:
2011 metu modelis
rėmo tipas - aliuminis
rato dydis - 26"
stabdžių tipas - v-brake
priekinės šakės tipas - amortizuoj.šakė
pavarų perjungimo sistema - Shimano
šakė - SR SUNTOUR XCM V3 RL 100mm, coil / Remote Speed Lock
priek. žvaigždučių blokas - Prowheel
priek. pavarų perjungėjas - Shimano TY10
galinis pavarų perjungėjas - Shimano Acera
pavarų perjungimo rankenėlė - Shimano Altus SL-M310 Rapidfire Plus
pavarų skaičius - 21
stebulės - aliuminės
ratlankiai - Kellys Draft
padangos - Kellys 2.0 Cobra
balnelio vamzdis - aliuminis
stabdžiai - Apse
svoris, kg - 14,22

Jau galvoju apie kelis pakeitimus. Noreciau truputi normalesniu pedalu, spidometro ir purvasaugiu. Dar gerai butu antros "miesto padangos. Cia kelios foto:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 00:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Pradžiai gal ir neblogas dviratis, tačiau nieko ypatingo jame nematau. Pedalus galvoji klipsinius pirkt? :) Šiaip tai pats rėmas labai gražus :)

Sėkmės važinėjant ir tobulėjant ;)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Tai, kad kolkas nieko ypatingo jame ir nera ;) O pedalus tai net ir nzn, kokie cia tie "klipsiniai"? Norejau kazkokiu patvaresniu, nes tie plastmasiniai man ne tik kad nedera ten, bet ir tvirtumo pojucio nekelia.. Dar norejau paklausti del priekines sakes, kaip ten padaryti jos uzrakinima? Pas mane ji rakinasi ant vairo ir troselis nueina i sakes uzrakta. Bet jis nieko nedaro. Tas troselis uzrakte laisvai "vazineja". Tai sakiau, gal ten ji reik atrakinus sake pritvirtinti? jeigu pagaunat apie ka as cia kalbu ;)

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 00:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Klipsiniai pedalai - tai pedalai, kurie yra skirti naudoti su specialiais batais ir plokštelėmis. Jų pranašumas labai pasijaučia įkalnėse, nes koja prisegta prie pedalo, ir gali ne tik stumt pedalą, bet ir pritraukt jį, tuo pačiu sugeneruojant daugiau minimo jėgos. Dėl lockout nelabai supratau ką norėjai pasakyt, bet gal tiesiog troselis neįtemptas?

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 00:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Jis ne tai, kad neitemptas, bet toks vaizdas isvis neitvirtintas tame uzrakte.. O del tokiu pedalu tai manau dar pakentesiu kolkas ;) Dar reik is pradziu isvaryt ziemini tingini, numinti keliolika km, apsiprasti su technika.. Nes jau nebeatsimenu kada paskutini kart vazinejausi su dviraciu :)

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Labas, sveikinu su nauju dviračiu. Vasarą, miške tikrai nesimatysi, galėsi mergas stebėti :)

Paveikslėlis

Gali pradėti taupyti ant naujos stebulės ir žvaigždžių bloko :) Kiek matau užsukamas žv blokas (sunkiai matosi iš fotografijos, gal klystu), ko pasekoje bus bėdų su galinės stebulės ašimi.
Sėdynės iškyšos užspaustukas turi būti horizontalioje padėtyje. Nepirk pedalų kol senieli dar gyvi. Nusipirk geriau kokius mirksiukus, šalmą, grandinės tepalą, pompą, kameros remonto kolplektą, "bardačioką-dačiką" ar kaip ten kavenskai sako :)
Apsiversk vairo iškyša, sportiškiau atrodys, gal net patogiau bus (čia jau kaip kam).

Šifrų koduotė :D
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=2798

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 10:19 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Jeigu nuotraukoje balnas pakeltas teisingai, tai nusipirkai per didelį dviratį. Nebent čia ant išaugimo :D

Pradžiai važinėk - suprasi kas kaip ir ko norėtum ateičiai. Pats dviratukas tavo yra pigus, sunkus ir nepatvarus, bet dviratinėjimo pradžiai užteks. Sėkmės :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 10:57 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Vyrai vyrai vyrai :D Neskubekim, juk cia mano pirmas toks ale rimtesnis dviratukas. As tikrai labai gerai suprantu, kad geriau butu buves dviratis su rimtesniais mazgais, kasetine stebule, hidrauliniais stabdziais ir t.t., bet kaip ir minejau tai, kad nenoriu investuoti i kazka ko realiai neesu gerai isbandes. Galbut tas dviratis po keliu menesiu bus pamirstas ir kabes garaze. Del sito dviracio kolkas tikrai dziaugiuos. Suprantu, jusu argumentai ne is pirsto lauzti. Gerbiu cia esanciu senbuviu patirti ir patarimus. Bet pradziai tai man tokio dviracio per akis :) Del dviracio aukscio tai jis man idealiai tinka, ten tik sedyne nesureguliuota ;) As su juo nezadu vazinet i darba, ar pastoviai maltis kazkur mieste, miske ir t.t.. Isigijau ji tam, kad karts nuo karto, savaitgaliais, geru oru pasivazinet po apylinkes. Nezadu su juo apkeliauti visos Lietuvos (kolkas) :)

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-28 15:45
Pranešimai: 29
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas
Puikus dviratis pasivažinėjimui. Ir šaunuolis, kad pirmajį dviratį pirkai naują, neremdamas apynaujų dviračių pardavėjų iš skelbimų puslapių :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 11:36 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Tai as padedu lietuvos ekonomikai atsistoti ant koju :D

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 12:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
2tone rašė:
Forumo senbūviai stebina savo išminties klodais

Todėl ir stebina, kad yra jie yra senbuviai ir forume, ir ant dviračio :D :wink: Žinok jie daug išminties turi :wink: Pasakysiu tiesiai šviesiai - man labai gaila, jei žmogus nusipirko per didelį dviratį, nes jo rėme yra visa dviračio esmė. Ir man dar labiau gaila, kad LT yra tokie neprofesionalūs pardavėjai, kurie nesugeba parinkti teisingo dydžio dviračio.

Aišku, gal aš tiesiog apsirinku - gal žmogus tiesiog yra nusileidęs per žemai balną. Autoriui reikėtų mūsų forume susirasti, kaip teisingai susireguliuoti balno aukštį. Jis turi būti tikslus, nes 1 cm per aukštai arba per žemai jau labai jaučiasi (ypač, jei ant jo pasėdi bent 50km vienu kartu).

Aurimai, sėkmės važinėjant :!: Paprastiems pasivažinėjimams šis dviratis tiks, bet jei metų rida perlips keletą tūkstančių kilometrų, tada tiesiog pasieškosi kito dviračio. Viskas OK - važinėk :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Ten pirmoj foto tai tik tik parsivezus is parduotuves.. Dabar va katik susireguliavau begius, sedyne pasitaisiau.. Remas galiu uztikrinti, jog tikrai ne per didelis ;) Dar isvis dziaugiuos savo ugiui kad radau padoru rema su 26` ratais, nes kiek ieskojau tai arba jau kaina virsija mano biudzeta, arba su 28` ratais..

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 15:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
loonix rašė:
Jis ne tai, kad neitemptas, bet toks vaizdas isvis neitvirtintas tame uzrakte.. O del tokiu pedalu tai manau dar pakentesiu kolkas ;) Dar reik is pradziu isvaryt ziemini tingini, numinti keliolika km, apsiprasti su technika.. Nes jau nebeatsimenu kada paskutini kart vazinejausi su dviraciu :)


dėl troso siūlau į pardavėjus kreiptis - juk naujas dviratis! jei kas netenkina - varai ir prašai, kad padarytų kaip reikia :)
nes jei pats lysi ir nemokėdamas ką pridirbsi, tai paskui garantija nebegalios :/

su klipsais (spec.pedalais) neskubėk - išlaidų daug, o paprastiem pasivažinėjimams to visai nereik.
sekmės ir sveikas prisijungęs prie dviem ratais ginkluotųjų :)

p.s. teisingai tau pataria dėl mirksiukų -Lietuvoje reik rūpintis savo saugumu ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 15:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Sakes uzraktas sutvarkytas jau, buvo tik nepriverztas troselis ir viskas.. Susiradau tinkama 6kampi rakteli ir priverziau. Db liuks, isvaziuoji i asfalta, sake uzrakini. Vel ilendi i zvyrkeli - sake jau vel siubuoja ;) O del sviesu tai tiksliai, db pravaziavau keliolika km tai kazkaip nesaugu plente :| Vis dairausi atgal ar neatlekia kas ir ar mane mato..

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-10 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-04-10 17:25
Pranešimai: 6
Vardas, Pavardė: Gustas
Sveiki, turiu tokį patį modelį, pirkau irgi pradžiai, nenorėdamas daug investuoti ir po savaitės naudojimo esu visai patenkintas. Norėčiau pasiteirauti, ką reiktų "pridėti-atimti" optimaliam kasdieniam pasivažinėjimui miesto sąlygom(apart elementarių purvasargių ir lempučių)? Šiuo metu, galvoju apie stabdžių sistemos keitimą, nes stabdo pusėtinai: ar geriau rinktis gerus VR ar visgi diskinius stabdžius ir kokį modelį rekomenduotumėt? Ir šiaip įdomu būtų sužinoti, kurios dalys pagal viską matosi, kad turės tendenciją lūžti-gesti-lankstytis?(naudoju Kauno miesto sąlygom:))

Tik pradedu domėtis laisvalaikiu, susijusiu su dviračiais, tad pats info ir patirties turiu tikrai nedaug. Ačiū už dėmesį


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai