Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 01:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-18 01:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Vien ant pedalų dantukų neužteks - norėsis, kad ir batų padas būtų nelygus, dantytas (iš patyrimo žinau). Tada dar visai neblogai laikosi pėda ant pedalo ir nenuslysta taip lengvai. Bet iki segtukų (klipsų) gėrio vis tiek toli toli...

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-18 07:11 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Kolkas klipsiniu pedalu tai tikrai tikrai nereikia man ;) Per dvi savaites buvau isvaziaves gal 3 kartus, numyniau jau is viso mzd 100km~, tai paprasciausiai neisnaudosiu as tokiu pedalu tiek, kiek uz juos sumokesiu ;)

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
#


Paskutinį kartą redagavo Aurimas.J 2011-05-03 10:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 14:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
loonix rašė:
tai paprasciausiai neisnaudosiu as tokiu pedalu tiek, kiek uz juos sumokesiu ;)

Jei juos nusipirksi, tai suprasi, kad čia buvo pati geriausia papildoma investicija prie dviračio. Patikėk ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 19:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-16 00:34
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Justas O.
Clipsiniai pedalai suteikia pranašumo tik lipant į kalną ar ir važiuojant keliu ilgus atstumus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 19:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Ir lygiu, nes dirba daugiau raumenų.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 20:17 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Ir kiek kainuoja klipsiniai pedalai daug maz? bet vien ju negana, kiek suprantu, reikia ir spec. batu tada? tai kiek viskas sumoj mazdaug gali kainuot (batai 43 dydzio)?

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-20 21:20 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-02 22:01
Pranešimai: 102
Miestas: Alytus
Skype: vidas.p.
Vardas, Pavardė: Vidas Papreckis
Jei pirsi viską naują,prireiks~350lt.
Jei nenori išlaidaut,pradžiai pabandyk naudotus,tam užteks 100-150lt.GD forume paieškok.
O dėl klipsų pritariu visiems pasisakiusiems "už"
:smt023
Skeptiškas požiūris kol nepabandai.

_________________
Centurion Crossfire 25
TREK 6700


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-04-21 12:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Miške kojų nepamesi, nereikės rankioti jautriausios vietos atplaišų..., užšokti - peršokti kliūtį lengviau.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-07-29 01:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-07-29 00:49
Pranešimai: 5
Vardas, Pavardė: Karolis Girčius
Prieš 6 dienas aš irgi šitą dviratį nusipirkau, iš pirmo žvilgsnio viskas gerai, pavažinėjau kleboniškio miške, labai šaunus dviratukas, beeet, 3 dieną, sprogo padanga, tai labai mane "suparino" , Kaune, 2 šilainiuose, prie cento, rietavo gatvėj, taigi man čia yra sprogusios padangos 3 kartus, per metus, nežinau manau, kad pro ten daugiau nevažiuosiu niekada, užburta gatvė kažkokia..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-07-29 13:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
Tie "prakolai" (kamerų pradūrimai) čia atsitiktinis dalykas, tiesiog stenkis vengti važinėti per stiklus ir apvažiuok juos, jei tik yra galimybė. Dar daug kas siūlo pripūsti daugiau oro - šitaip ne tik geriau riedėsi, bet ir sunkiau prasidursi padangą (bent jau taip teko girdėti). Ir svarbiausia - nusipirk lopų rinkinuką ir lopetėles (lopų rinkinukas 48 lopai + klijai + švitrinio gabalas = 7lt ; lopetėlės 7-9lt), ir nereikės "parintis" (nervuotis) ir pėdinti iki artimiausios dvir. parduotuvės ar namų :) 5min. ir galėsi vėl važiuoti.

loonix - klipsiniai (segtukiniai) pedalai kainuoja labai įvairiai. Priklauso dar nuo to, kokius žadi pirkti - ar "crankbrothers" (švaistiklių broliai), ar shimano SPD, ar "time"\"look" (laikas\pažiūrėk) ir kt. bei nuo modelio. Kuo lengvesni ir "krūtesni" (įdomesni), tuo brangesni jie bus. Perkant naujus pedalus, kainos gali svyruoti nuo 70lt iki 400-800lt ir daugiau. Naudoti kainuos 10-150lt, bet čia dar kaina priklauso ir nuo jų būklės. Reikėtų nepamiršti, kad perkant naujus pedalus, beveik visi gamintojai prie jų prideda dar ir jiems tinkamas plokšteles ("cleats'us"). Žinoma, vien pedalų neužteks - reikės dar ir spec. batų. Nauji batai kainuoja 160-700lt, o naudoti 20-400lt. Jeigu žinai kur ir kaip ieškoti, galima visą komplektą (pedalai + plokštelės + batai) nusipirkti už 40-50lt :wink:

P.s. tikiuosi šįsyk nepažeidžiau jokių taisyklių, nes visus ypatingus terminus įrašiau į kabutes ir skliausteliuose parašiau, man atrodžiusį tinkamą, Lietuvišką atitikmenį. :smt005


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2011-08-09 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Kai perkat klipsinius pedalus parduotuvese, pasitikrinkit komplektaciją, dažnas atvejis, kad plokštelės būna išimtos.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2012-03-13 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-03-26 18:27
Pranešimai: 22
Miestas: Kaunas
Skype: Loonixas
Vardas, Pavardė: Aurimas Ališauskas
Su salyga, kad jau pavasaris beldziasi i duris tai pradedu ruostis sezonui.. Apsiprekinau siek tiek to, ko pritrukau praeita vasara ;)

Gertuve "Kellys". Nieko neypatinga, paprasta 0.5 talpos.

Paveikslėlis

Pedalai "Wellgo", siek tiek platesni nei turejau, "astresni" dantukai, nes nuo senuju buvau pora kart kojas pametes miske tai nepatiko :D

Paveikslėlis

Purvasaugiai "Kellys", nes per lietu ar slapia kelia tekdavo pamirsti dvirati. Purvasaugiai irgi ne kazkokie labai imantrus, paprasti.

Paveikslėlis

Krepselis "Kellys" po sedyne su atsvaitu. Buvo cia kazkada svaistiklis atsisuko, tai gerai, kad prie namu, netoli stumt reikejo, nes raktu nei vieno neturejau, dabar bus bent kur susidet rakciukus dviracio ir klijus padangu.

Paveikslėlis

Sviesos "Kellys". Labai pagelbes saugumui, nes taip nejauku budavo vakare vaziuot namo kai is galo atvaro masina ir dairaisi per peti ar mato tave ar ne.. Siaip priekiniu zibintu esu labai labai labai patenkintas, nes sviecia tai super. 1W LED`as dirba savo darba kaip reikiant. Is tikruju net nustebino, kad taip stipriai gali sviest toks salyginai nedidelis zibintuvelis.

Paveikslėlis

Su salyga, kad dvirati naudoju palyginti retokai, duok dieve pora kartu per savaite, tai ir dalys ne pacios brangiausios ir geriausios. Nes realiai nematau tikslo investuoti i labai geras dalis, del to jog visu pirma dviratis visai ne to lygio, visu antra tikrai neisnaudosiu tiek kiek uz viska sumokesiu. O cia, kad isvaziuot kelis kart per savaite pasivazinet po rajona manau pilnos kelnes ir tokio lygio detaliu kaip "Kellys" ;) bent jau mano tokia nuomone ;)

_________________
Pradzia su Kellys Viper


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2012-03-13 02:57 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Na dviratis man asmeniskai tai grazus, ryskios spalvos patinka man ;) O kaip cia kazkas minejo, kad savaite pavaziavo pora kartu ir patenkintas, manau per tiek laiko gali pasitaikyt, kad NET ir kinietiskas atlaikys ;)
Vistiek siulau skirt daugiau laiko pasivazinejimams! ;) Kas del purvasaugiu, as asmeniskai nenaudoju, man patinka slapiam ir murzinam gryzt i namus, rubus det skalbits, paciam eit nusimaudyt, tada jaucias, kad tikrai vazinejais :D

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kellys Viper
StandartinėParašytas: 2012-03-13 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-02-10 18:19
Pranešimai: 38
Miestas: Kaunas
Skype: yogiplanet
Vardas, Pavardė: Tadas
Kiek uz sviesas mokejai? Man irgi reiktu nusipirkti

_________________
NERA KLAIDU YRA TIK PAMOKOS !


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai