Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-18 05:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-25 15:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
kas lėmė ragų pasirinkimą? sau noriu užsidėt, tad pradėjau špionažą kas ką užsidėjęs :)
tavieji bontrager atrodo ilgoki lyginant pvz. su Kęsčio Specialized P1. Realiai dar jo nečiupinėjau, bet tokia nuojauta, kad man labiau lips trumpesni...
ir trosai... logika sufleruoja, kad XTR, juolab, kad esi užsiminęs kažkur, kad sau XTR trosus vedžiotum. taip ir nutiko? nuotraukose teįžiūriu "shimano sis"

kad vizualiai gražus aparatas ko gero sakyt jau nebereikia :lol:

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-26 10:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Teko garbės ir man truputuką pavažiuoti su šiuo dviračiu :) . Dviratis kuris pataisė mano nuomonę apie pilną pakabą, nes važiuojant sėdomis jautėsi sakyčiau man optimali galo amortizacija, o atsistojus minant nustebino tvirtumas, neatrodė kad tik kažką kojomis maigau vietoje važiavimo. Kiek teko ankščiau bandyti FS dviračius, tai nusivildavau. Matyt ir pakabos konstrukcija pagal mano skonį ir Darius puikiai sureguliavęs galinį amortizatorių. Vat priekinę šakę mano supratimu tai dar reikėtų minkštinti, bet čia jau mano, įpratusio važinėti su gerokai minkšta šake subjektyvumas, o savininkui gal ir kietesnė labiau patinka. Su tokiu slėgiu kažin kiek šakės eigos išnaudojama? Antra vertus, lieka stiprus rezervas tikrai stipriam smūgiui sugerti.
Šaunus dviratis pateisinantis Trek vardą bei kainas ir įtvirtinantis Dariaus kaip dviratininko lygį :smt023

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-26 11:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Nu tikras grazuolis. Net seile nutįsta paziurejus.
O kas liecia amortiku kietuma, tai man asmeniskai labiau patinka kai jie kieti - tiek gale tiek priekyje. Kur ju tikrai reikia, tai suveikia ir taip. O siaip daug smagiau vaziuoti kai dviratis standus.

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-26 23:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-13 13:58
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Artūras
Gal galima būtų sužinoti kokie kriteeijai nulėmė būtent šių ratų pasirinkimą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-26 23:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Pirmoje eilėje stiprumo ir svorio santykis (labai stiprūs ratai, kurių komplektas sveria 1685g), antroje vietoje dizainas, trečioje vietoje teisinga kaina už tokius ratus, ketvirtoje vietoje Mavic brandas, penktoje vietoje tiesūs aero stipinai, ......... , n-toje vietoje galimybė uždėti 15mm šakę, ir t. t.
Kaip matot argumentų buvo daug, bet svarbiausias stiprumo ir svorio santykis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 01:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Stiprus projektas, bet jis man nesižiūri (senamadiškas matyt aš), kompletacija puiki, bet mirgu marga visas dviratis, ragai žinau, kad patogūs, nu bet nelimpa jie čia, kaip ir sėdynė su seat postu. Gal gyvai pažiūrėjus pakeisčiau nuomonę, nes foto aparatai nevisada atskleidžia tikrą dviračio grožį.

P.s spidometro daviklis kartais ne atvirkščiai uždėtas? (gal geriau iš kitos pusės būtų, nenumuštų kas iš priekio)

Giedrius.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 16:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tautis rašė:
kas lėmė ragų pasirinkimą? sau noriu užsidėt, tad pradėjau špionažą kas ką užsidėjęs :) tavieji bontrager atrodo ilgoki

Šiuos ragus jau turiu tris metus. Čia jie atkeliavo kartu su vairu nuo mano senojo Treko. Taip - jie yra ilgi, bet gal dėl to savo ilgio ir yra patogūs. Man asmeniškai ragai turi turėti gerą paėmimą (traukiant į kalną). Jei ragai reikalingi tik rankos pozicijos pakeitimui, tada užtenka ir mažesnių (arba ergonominių grips'ų).
Tautis rašė:
ir trosai... logika sufleruoja, kad XTR, juolab, kad esi užsiminęs kažkur, kad sau XTR trosus vedžiotum. taip ir nutiko? nuotraukose teįžiūriu "shimano sis"

Taip - trosai ir šarvai yra XTR
Giedrius.S rašė:
bet mirgu marga visas dviratis

Na čia, kaip sakoma, skonio reikalas. Aš jį rinkdamas derinau baltą, juodą ir poliruoto aliuminio spalvas (taip pat šiek tiek mėlynų akcentų). Vieneims patinka juodi dviračiai, kitiems senoviški, tretiems labai margi. Man patinka visokie, jei jie yra gerai subalansuoti (ir spalvine gama ir komponentais)
Giedrius.S rašė:
ragai žinau, kad patogūs, nu bet nelimpa jie čia, kaip ir sėdynė su seat postu.

Ką dėtum tu (tavo nuomone)?
Giedrius.S rašė:
spidometro daviklis kartais ne atvirkščiai uždėtas? (gal geriau iš kitos pusės būtų, nenumuštų kas iš priekio)

Aš dabar visada dedu šia kryptimi. Man yra buvęs atvejis, kai priešingai uždėtą daviklį aplaužiau su magnetu. Tiesiog daviklis buvo su kažkuo pastumtas į rato vidų ir pradėjus važiuoti, magnetas jį kabino. Jei daviklis uždėtas šia kryptimi, tai magnetas jį tik stuktelėtų ir pasuktų, nieko blogo nepadaręs.

Tai tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 17:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Rankos kentės, bet bus gražu.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O sėdynę pilnai juodą arba pilnai baltą dėt.

Dėl vamzdžių nebutinai kišti richei, bet norėjau parodyti spalvų gamą. Čia vėl galima diskutuoti ta tema savaitę laiko. Laikui bėgant pridėsi kitų spalvų detales ir matysi pats suderinamumą, geriau, blogiau. Gali dar per photo shopą dviratuką ir paspalvinti, matysi kas kaip kur ir už ką.

Giedrius

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 18:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na groziu as buvau susirupines Debeseli konstruodamas, bet del spec.grozio Dariui aukoti funkcionaluma ir Bontrager vietisuma manau butu ne kas. Grozis jau cia skonio reikalas ir per daug asmeniskas, tad visiems univarsalaus nebus ir neverta keisti jei paciam patinka.
p.s. o kur dar kaina grozio... tikrai gerokai brangiau pakainuoja padaryti grazu dvirati nei tik siaip gera dvirati, su Debeseliu tai savo pinigine patyriau...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 19:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Kestis rašė:
bet del spec.grozio Dariui aukoti funkcionaluma ir Bontrager vietisuma manau butu ne

Kęstai, tu 100% teisus - karboninių Bontrager komponentų tikrai nekeisiu (bent jau koklas taip mastau). Va balnas, tai ateitis parodys. Kaip minėjau, norisi Fizik Tundra. Vienas mūsų forumietis ir geras kolega, pasiūlė Tundra išbandyti (ačiū jam). Tada ir matysiu :wink:

P. S. tavo Debesėlis neeilinis. Jau aprodžiau saviškei, tai ... :shock: :shock: :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 23:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
O mano nekuklia, dizaino magistro, nuomone balnelio vamzdis kaip tik susišaukia ir derinasi prie artimo diagonalėmis galinio amortizatoriaus, ratlankių. bei ragų. Plius, kad tai jau yra karbonas, tai giminiuotis su vairu ypač lengva. Gal kiek blaško raudona grafinio dizaino detalė ant vairo, bei ratlankių lipdukai (?) su geltonom detalėm (iš kitos pusės legendinio MAVIC geltonojo logotipo pašalinimas būtų psichologiškai skausmingas :) bet ne ant etikečių ir važinėjam), nes labai gražiai žaidžia elektro-žydros spalvos varžtelių, veržlelių ansamblis. Net ant šakės lipdukas ir ventilių kamšteliai tos madingos "cyan" spalvos :) Balnelio baltas dryžys per ašį ji optiškai pasiaurina, ir šiaip smagi fikcija vaizduotėje būtų... ala per juodą dviratį išilgai su pulverizatorium baltais dažais chebrytė pavarė :) Na o jeigu šiaip ...aišku, būtų nuostabu, jei bėgių perjungėjai, bei priekinis permetėjas būtų taip pat trinto aliumo spalvos, o ne nikeliuoti, bet...
Vienok, gražus zebriūkštis :)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-27 23:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Labai daug tiesos, Jumbo :wink: Man dviračio dizainas irgi ne paskutinėje vietoje ir aš su juo nemažai žaidžiau. Mano senoji balno iškyša netiko visai. Buvo tokia:

Paveikslėlis

Gerai, kad žiemą GD forume atsirado pardavime dabartinė balno iškyša. Iš karto supratau, kad ji čia tiks. Na, karbonas yra karbonas, jo spalvos nepakeisi. Reikia tik atrasti simetriją, kaip jis turi būti. Baltas balno dryžis susišaukia su balta vairo iškyša, juodas balno iškyšos karbonas su vairu ir ragais (kaip pats minėjai), ratai su transmisijos grupe ir t. t.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-30 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-07-19 16:01
Pranešimai: 58
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: R. Šukšta
o cia kartais ne trakuose foto darei ? ;D

_________________
Giant Terrago 3 "10


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-30 22:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Druskininkuose (visos foto)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dariaus Trek Fuel EX
StandartinėParašytas: 2011-07-31 10:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-07-19 16:01
Pranešimai: 58
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: R. Šukšta
atiprašau susimaišiau, nes va trakuose yra labai panaši vietelė pro miškeli su dviračiu prasilėkti, berods nac. parkas tai yra panašių vaizdų, o taip paklausiau, nes toki dviratį mačiau stovinti pire pilies. tik vat neprirakinta o šeimininkas kažkur nubėges buvo, tai kiek keista, toki dvirati palikt. :D

_________________
Giant Terrago 3 "10


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai