Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-18 23:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
Pavogiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vogtas Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-19 09:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14 13:27
Pranešimai: 21
Ok. Parašyk vardą dar ir pavardę, kad nereiktų pagal ip ieškot ir persiųsiu tavo prisipažinimą į PK


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vogtas Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-20 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
A.K. ir nuotrauką papildomai pridėt ar nebūtina? :roll: jei labai nori, galiu atsiųst tau asmeniškai, man nesunku :wink:

Kitose temose nesusilaikiau neparašęs ne todėl, kad esu "aktyvus vagių gynėjas", o tiesiog juokingai jau atrodo tie visi kaltinimai vagystėmis ar vogtų daiktų pirkimu be jokio REALAUS pagrindo. Suprantu, kad kaikurie forume pristatyti dviračiai puikavosi skelbimuose už įtartinai per mažą kainą, o jų pardavėjai savo asortimente turėdavo dar 10+ panašių pasiūlymų, apie tuos konkrečius atvejus nekalbu, TAČIAU dėl to puldinėti absoliučiai kiekvieną žmogų kuris tik pristato savo dviratį forume galbūt nereik? Už šmeižtą juk irgi yra numatyta atsakomybė. Kiek tenka pastebėti, tai pastaruoju metu vos pristačius forume dviratį, jo savininką iškart užpuola įvairiausiais kaltinimais, kaikuriem žmonėm tokie veiksmai gali ir nuotaiką sugadint ilgam. Nežinau, juoktis čia ar verkt reik :lol: Bet gal gana visur aplink paranojiškai matyt vien "vogtus" dviračius? Ar jūs kiekvieno savo namuose esančio daikto pirkimo čekį\dokumentą turit išsaugoję? NE? O gal dar netyčia nusipirkot ką nors naudoto už pusę kainos? Tad galbūt ir jūs esat lygiai tokie patys vagys, tik ne dviračių, o aprangos ar baldų, buitinės technikos?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vogtas Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-20 20:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-07-20 21:29
Pranešimai: 102
Miestas: Kėdainiai
Vardas, Pavardė: romenas andriuskevicius
o Paulius,gal PK dirba? :D Kiekvienam naujai pasirodžiusiam dviračio pristatyme vis tas pats klausimas apie kilmę. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vogtas Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-22 00:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
-----


Paskutinį kartą redagavo coldblooded 2012-06-22 13:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vogtas Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-22 11:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Cituoti:
špykis rašė:
persiųsiu tavo prisipažinimą į PK


Manai toks neišsamus\neapibrėžtas vieno žodžio "prisipažinimas", parašytas internetinėje erdvėje, neaišku kieno (prie mano kompiuterio atvirą priėjimą turi didelė dalis žmonių), be jokių liudytojų ir mano asmeninio parašo, ką nors reikštų? O gal turi kokių įrodymų, kad mano prisipažinimas nėra iš piršto laužtas ir atitinka tikrovę? Ar tikrai manai, kad policija neturi svarbesnių darbų ir tikrins visus, kas internetinėje erdvėje meluoja, o kas sako tiesą? Ir už visus tokius "prisipažinimus" sodins į kėdes ir lieps pasiaiškint? Teko bendraut ir su PK ir su VPK daug rimtesnėmis temomis ir tikrai geriau už tave žinau, kaip viskas vyksta ir ką aš galiu, o ko ne. Jei nori plėtoti šią temą, prašau rašyti į AŽ.

Manau cia sitoj vietoj spykis tave truputi "patrolint" norejo, nieko rimtesnio neizvelgiu :)

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Scott scale 30
StandartinėParašytas: 2012-06-22 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14 13:27
Pranešimai: 21
mirštu :lol: :lol: :lol: :smt005


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai