Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 17:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Karolio Classic Legend 5.8L
StandartinėParašytas: 2012-05-01 23:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-01 11:43
Pranešimai: 18
Miestas: Kaunas
Skype: kepeniukas
Vardas, Pavardė: Karolis
http://public.fotki.com/Khary/velo/

Atsiprašau už kokybė...pas mate foto tik telefone :oops:
Apie dviratį:
Jau pradėjo 4 sezoną pas mane...Pirktas naujas iš "Hawaii express".

Beje-kadangi esu dar salotinis tuose styliuose....ar jis skaitosi kaip MTB ar koks neaiškus hibridas ? Tik dabar perskaičiau jog vairas turėtų būt lygiai arba žemiau balno,bet pas mane jis gan smarkiai aukščiau...?

Rėmas 19 (L) Mano ūgis 172cm.
Šakė "Rock Shox Dart 1"
Pavarų rankenėlės - "Alivio"
Priekinis permetėjas - "Shimano ...?"
Galinis permetėjas "Shimano Deore"
Stabdžiai V-brake "Avid".
Grandinė " Sram PC 850"
Ratai "Shinng 26x 1,5-2,125 "
Padangos: Gale "Michelin Country mud 26x2,0"
Priekis - dar gamiklinė "Kenda Kwick 26x1,95"
Balnas "Classic...?"
Švaistikliai "Prowheel"
Galinė stebulė "Shimano BS"

Palieku jūsų teismui...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-02 13:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
manau tai reakreacinis MTB - jei tik pačiam tinka ir patinka važinėkis ir nesuk sau galvos per daug ;) pasigūglink kuom skiriasi "grynakraujis" nuo rekreacinio, jei smalsu.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-02 21:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-01 11:43
Pranešimai: 18
Miestas: Kaunas
Skype: kepeniukas
Vardas, Pavardė: Karolis
Na matai,subalamutinai mane :lol: Pastaruoju metu pamėgau agresyvų važinėjimą-miško keliukais,bekele,kirtavietėm.Ir sėdėseną manęs kaip ir nebedžiugina-pastoviai susilenkęs, alkūnės gan smarkiai sulenktos ir pakištos po savim.Nors valdymas šito dviračio labai lengvas-pusiausvyrą nulaikyt ir čiuožiant užspaudus stabdžius nuo kokio stataus skardžio-tiek ant kieto,tiek ant minkšto grunto-posūkius daryt labai lengva...
Bet atsibodo viena-kas kokius du -trys "pasidraskymus" reikia kaskart reguliuot priekinį pavarų permetėją ir stabdžius...Tai gaunasi jog į savaitę bent 1 kartą reikia viską reguliuot iš naujo...Pabodo.
Gal bandyt pažaist su vairo iškišą-tolin jį nuo savęs...dėt aukštesnio lygio sistemas ar tiesiog ieškot kito naujo dviračio -o čia bėda-"prisirišau" prie šito.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-02 22:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Hmmm. Kaip MTB alkūnes pakišti po savim (nors teko skaityti kažkur, kad plentininkai persėdę prie MTB turi įprotį rankas spausti prie savęs - nuo ko treneriui tenka šiek tiek padirbėti, kol nuo to atpratina). MTB alkūnės laikomos į šonus ir gan aktyviai dalyvauja „amortizavime“.
Agresyvesnio MTB geometrija tokia, kad labiau lenkiesi į priekį, nei rekreacinio. Jei jautiesi, kad esi susirietęs, tai gal per trumpas TT (nors su rekreaciniu, taip ir turi gautis).
Čiuožimas net ir nuo šlaito yra nesaugu - stabdžiais reiktų kontroliuoti ratų riedėjimą - užblokavus priekinius stabdžius didėja tikimybė verstis per vairą, blokuojant galinį ratą - didėja slydimo į šoną tikimybė (tai labai aiškiai pajuntama ant ledo, arba gerokai slidaus purvo).
Dėl reguliavimo, kas savaitę - kokia dalių būklė - gal išsitampę trosai, spyruoklės, nepakankamai fiksuoti savo vietoje permetikliai ir išsijudina ir už tai tenka reguliuot? Man buvo panaši situacija, kai priekinis permetiklis buvo per silpnai prisuktas prie ST ir pasivažinėjant vis šiek tiek pasisukdavo - tekdavo reguliuotis pavaras, kol vieną kartą stipriai kryptelėjo ir viskas paaiškėjo kodėl tos pavaros tokios nepastovios. Gerai suveržus varžtą praktiškai nebeteko daug reguliuot pavaras.

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-02 23:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-01 11:43
Pranešimai: 18
Miestas: Kaunas
Skype: kepeniukas
Vardas, Pavardė: Karolis
Na aš kai lakstau/važinėju tarp medžių,per krūmus ir visur kitur kur nėra takelio,vasarą per žolę apaugusias kirtavietęs,kai per žolė siekia vairą bei kitus šabakštinus...(niokoju gamtą-pripažįstu) ir visur kitur kur nelabai kas kišą ten savo dviračius...Tai rankos būną po savim..Nes būną jog leidiesi nuo visiškai stataus skardžio...Pvz-kaip vilniečiui pasakysiu-nusileist nuo Gedimino pilies kalno sereitiškių parko pusėje -kol jis buvo neiškirstas-man praktiškai eilinis pasivažinėjimas...Nors tokio nusileidimo metu sėdimoji-būną virš galinės ašies tai rankos beveik ištiestos...Tai čia tik čiuožimo būdu išsiraitau- dažniausiai pilnai sukontroliuoju viską-tiek smėlyje,tiek purve ar kietam grunte.-tfu tfu tfu-kad neprisikabėčiau..o tai gulėsiu kur neišsiraitęs Kauno Marių pakrantėje su sulankstytu vairu ir porą lūžių. Reikės kada trasas pafotkint...
Dėl reguliavimo-jau bijau ir veržt stipriau,nenoriu dar perjungėjo perlaužt..Jaučiu teks naujo dairytis-nes rodos susireguliuoji,bet..Trosą bandysiu keist ant dienų.

Dėl laikysenos-paprastam,tai yra poilsiniam važinėjimui sėdėseną per daug suriesta.Tada patogiau jaučiuos kai į vairą ne delnais o kumščiais atsiremiu-bet tada kitos bėdos.Tada jau...Blin tikriausiai nebesukti riešutų ir palik taip kaip yra...Kadangi -poilsiaujant perdaug susirietęs,o energijos iškrovos metu ilgesnis rėmas man būtų problematiškas laviruojant tarp medžių leidžiantis nuo šlaito.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai