Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Marin Rift Zone xc7 2013
StandartinėParašytas: 2014-04-24 23:11 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-04-24 01:44
Pranešimai: 124
Vardas, Pavardė: Andrius r
Remas -------- 6061 Alloy 29er Main Frame & Swing Arm, Quad-Link 3.0
Sake --------- Rs Reba RL Taper, 100mm , 15mm Maxle Light, Solo Air
Shock----------Fox Float Evolution CTD
Ratai ----------Alex SX44 (stebules Marin 32h)
Padangos ------Continental x King 2.2--> shwable racing ralph evo 2.25 + nobby nic evo snake skin 2.25
Svaistikliai -----shimano slx 3x10 -->1x10 race face narow wide+Weaponized Pro Chain Ring Bolts
Stabziai--------avid elixir 5 avid diskai-->xt diskai 180+180 --> diskai xt ice tech 160+180
Shifteris -------shimano slx
"sinfleksas:D' ---shimano xt sh+
Vairas ---------marin--> bontrager rxl 152g 720mm (china carton)
Seatpost-------marin
Rankenos ------Ergon GA1 EVO--> ritchey kempines
Balnas ---------wbt silverado sport
Kasete---------slx 11-36
Grandine -------shimano hg74
Headset--------FSA Orbit 1.5B ZS
Stemas---------marin 80mm
Pedalai---------xt trail wide
Kompas - Ciclosport 4.21
Svoris - 14.1kg--> 13kg


Prikabinti failai:
IMG_0130.JPG
IMG_0130.JPG [ 276.65 KiB | Peržiūrėta 7856 kartus(ų) ]

_________________
C.Boardman Team


Paskutinį kartą redagavo Andrius26 2014-05-15 19:09. Iš viso redaguota 2 kartus.
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marin Rift Zone xc7 2013
StandartinėParašytas: 2014-04-25 14:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Dviratis dar nebandytas, o jau priimtas sprendimas 3x10 keisti į 1x10? rašai apie pakeitimus net nebandęs? dviratis konstravimui ar važiavimui?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marin Rift Zone xc7 2013
StandartinėParašytas: 2014-04-25 14:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
retesnis variantas Lietuvoje. Čia kažkas vietoje prekiauja ar iš užsienio siunteisi ? Man patinka geometrija (gana ilgas toptubas) ir quad linkas lyg nebloga sistema
http://linkagedesign.blogspot.com/2011/ ... -2012.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marin Rift Zone xc7 2013
StandartinėParašytas: 2014-04-26 05:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-04-24 01:44
Pranešimai: 124
Vardas, Pavardė: Andrius r
Kestis rašė:
Dviratis dar nebandytas, o jau priimtas sprendimas 3x10 keisti į 1x10? rašai apie pakeitimus net nebandęs? dviratis konstravimui ar važiavimui?

Tai , kad jau daugiau nei metus riedu su 1x10 jei ka..ir prie 2x ar 3x gryst tikrai neplanuoju, nes:
Pvz su 24t maziausia zvaigzde makaluotis vietoj man nepatinka ir i ikalnes 10km nevazineju plius gale planuojama 42 zvaigzde.
Del didziausios zvaigzdes naudojimo: po puses metu ant chairingo dantu dar sveiki dazai nors siusk atgal i parduotuve . Klausimas :kam man tas 3x?

Gedas rašė:
retesnis variantas Lietuvoje. Čia kažkas vietoje prekiauja ar iš užsienio siunteisi ? Man patinka geometrija (gana ilgas toptubas) ir quad linkas lyg nebloga sistema
http://linkagedesign.blogspot.com/2011/ ... -2012.html

Dviratis pirktas uk ,eksplotuojamas taipat bus uk. Kiek teko siandien prasilet ,tai ispudziai tik teigiami. Vaziuoji kaip su tanku:) Ir kazkur girdejau pasakyma ,kad su 29er'iu jausmas toks ,kad vaziuoji ne ant ratu, bet 'ratuose' -pirma mintis tokia ir buvo :idea:

_________________
C.Boardman Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marin Rift Zone xc7 2013
StandartinėParašytas: 2014-05-15 19:10 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-04-24 01:44
Pranešimai: 124
Vardas, Pavardė: Andrius r
Na va ir isbandziau dviratuka ir tuopat karbonini vaira, gan piktuose salygose + mano nemazu svoriu(92-94kg) :cowboy: .
Vairas tikrai nesilanksto ir netraska . Rimtu avariju nebuvo , bet rimti zavalai nieko gero ir brandiniui karbonui. Ant vairo orentacines linijos nera tikslios ,bet tas man dzin (ant mano originalaus Marin vairo linijos buvo taipat ne tikslios ties centru )
Race face chain ring'as su shimano sh+ tikras geris ir tikrai nebereikalingas chain device.Grynai testavimui bandziau junginet begius leidziantis per saknis ir akmenis-viskas veikia,nieks nenukrenta. O del chainstay apsaugos ,tai ja paliksiu nes ji nei ten kaska sveria ar akis bado (plentinio vairo juosta) zodziu papildoma apsauga.
Sake - reba nepatinka ,kaip ir nepatiko ant seno dviracio.Veikt viskas veikia ir sag'as su rebaundu sureguliuotas ,bet pvz fox net pigiausios sakes teikia daugiau malonumo.Tarsi sugeria labiau tuos nelygumus ,bet cia as grynai apie komforta. Jei kalbet isvis apie veikima,tai darba ji daro.
Tikriausia pasirodys ,kad tampu fox etiketes fanas ,bet sulyginus mano fox ctd evo ir pazystamo riftzone xc6 (tokie patys remai) su rs monarch galinius amortizatorius ,pas mane ir nustatymas paprastesnis ir veikimas svelnesnis.
Padangos -Nobby nic priekyje tikrai daro savo darba , butent purve ir kai slapia.Ten kur su x kingais buvau kaip karve ant ledo tai su NN viskas ciki poki:D
Racing ralph gale palyginus su x king yra gan panasios panasios del sukibimo (miske),bet tik tiek kad ralphai daug lengvesni. o vat vaziauojant asfaltu ralphai laimi sukibimu , tikriausia del minstesnes gumos. O jei idomu kodel isvis pasikeiciau NAUJAS padangas tai ats paprastas ; reikejo atsarginiu padangu ilgesnem kelionem, nesugebejau persidaryt i bekamerines nes 10000 skyliu soninese sienose, norejosi nebrangei pasimazint rotacine mase.
Ratai nelabai patinka savo svoriu,ir lingavimais+ teko jau palygint, bet juos keisiu tik tada kai bus amen sitiem.Sekantys ratai bus tikrai su straight pull (Labai patiko senieji shimano mt65 ,po metu naudojimo buvo lygus ir kaip nauji) ir norisi isbandyti platesnius lankus.
Stabziu diskus xt pasikeiciau i xt ice tech, nes senaji dvirati teko parduot o stabziai buvo nuo jo. Zodziu teko pirkt naujus stabdziu diskus o kadangi senieji man patiko del tvirtumo ir stabdymo nusprendziau pasibandyt naujuosius ice tech. stabdo taipat gerai. Galinis 180mm diskas pavirto i 160-skirtumo nepajutau.
Elixyrais isvis nusivyliau-po patrumpinimo slangos ir nuorinimo,pradejo kapset kaskur is viduriu dot'as..kreipsiuos i parduotuve is kur pirkau.
Gearingas- 34---11-36 ikalnese tikrai pakanka o lygumose buna pritrunku greicio. Truputi prasisoviau ,kad nepasiemiau iskart chainringo 36 . dabar teks ir galui pirkt 42t ir i prieki 36. zodziu keisiu po kokiu 2-3 grandiniu pakeitimo.
Siam kartui tiek.


Prikabinti failai:
IMG_0141.JPG
IMG_0141.JPG [ 268.9 KiB | Peržiūrėta 7856 kartus(ų) ]
IMG_0137.JPG
IMG_0137.JPG [ 271.74 KiB | Peržiūrėta 7856 kartus(ų) ]
IMG_0132.JPG
IMG_0132.JPG [ 291.9 KiB | Peržiūrėta 7856 kartus(ų) ]

_________________
C.Boardman Team
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai