Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 205 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-03-13 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-01-07 01:01
Pranešimai: 268
Vardas, Pavardė: Lokys
Man yra buve, kad lakas tirpino jau išdžiūvusius dažus. Nesu garantuotas, bet gal net dažai ir lakas buvo toks pat firmos. (Kiek pamenu tai buvo lenku produktas, ant juodos skardines su tigru). Pats lakavimo procesas plonai tolygiai dengiant labai gražiai užsidengia. AIsku darant rimta paint'jobą geriau nepagailėt tam pinigų ir laiko pasidomint

_________________
Cuore_Mente_Forza


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-18 15:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Nesusilaikiau ir sugriešyjau paimt iš GD forumiečio Justino Moscow Juna diską. Gyveni ir mokaisi. Pakilnojau tuos plastikinius disc-coverius kuriuos planavau dėti ant savo "default" Mavic Ma3 rato, ir nusprendžiau palikti tą ratą kasdieninio drožimo komplektacijai, be jokių dangčių.
Justinas - malačius. Pakonsultavo kaip reikiant žalioką (mane). Teko užduot sau DIDELĮ klausimą, ar aš pajėgsiu susitvarkyti su galinio diskinio rato klijuojama "trubke". Na, jei žaidžiu tai žaidžiu iki galo. Ratas lengvutis, panešiotas, užsukamu žvaigždynu. Justinas sakė: "...naudotas Lietuvos rinktinės." Jep, romantiška :lol:
Paveikslėlis
Įsigyjau vilinės karbono imitacijos 3M plėvelės, pagarsėjusios inovatoriška anti-burbuliavimosi ir mechaninės apsaugos technologija, užtempimui naudojant feną.
Šia plėvele pagal numatytą dizainą aptrauksiu rėmo ST, ir abi sužalotas disko puses. Ką tik tai ir padariau su viena puse.
Paveikslėlis
Vakar būdamas Vilniuje nušoviau ir antrąjį zuikį, GD forumo pravarde yellowjacket, ir nupirkau iš jo Tektro stabdžius, kurie taip pat, savo juoda spalva man labai puikiai derės prie likusių mechanizmų ir anglies pluošto gausos :)
Paveikslėlis

Kaip žinia, absoliučiai keičiasi planai dėl ratų ir jų padangų komplektacijų, todėl išsikelia uždavinys įsigyti galo klijuojamą padangą, ir priekiniam Julian "deep-dish" clincher padangą, suderinant išmieras, protektorių, spalvas. Šiaip, tiesą sakant, norėtūsi 700x22 ar dar žemesnių. Vittoria's pasiliksiu ateičiai. Gal kada prireiks :)
Na o antrasis dažų sluoksnis ant rėmo artėjant antrai savaitei faktiškai išdžiūvo... Prasidesiu su lipdukizmais :)
Būtų gerai viską užsibaigti iki balandžio pirmos pusės, kada atkeliaus iš už balos ilgai lauktas:
Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-19 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Gale bus stabdis? Jei taip koks stabdymo paviršius ratlankio planuojamas? :)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-19 00:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
mažas "sneak peak" vakarui ...
Paveikslėlis

Giedriau, stabdis bus, bet tyčiniai jo nenaudosiu su disku. Tik su aliumo lanku riedant. Disko plotis gal 2 cm nesiekia, tai ir troselį persukinėt kiekvieną kart ratų komplektą keičiant tingėsis :roll:

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-19 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Tai dėtum papildomą įtempėją ir problema dingtų :)

Po truputuką dviratis gražėja, tik gal tą ST vamzdį reikėjo dažyti ne nuo b.b nes krenta į akis "bulvė" raudona (sustorėjimas ties b.b) :)
Žinoma čia gali tik man, ir gal dėl prastos kokybės fotografijos.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-19 12:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Šiaip, manau tu teisus, nes man pačiam klaustukas toj vietoj :) Plokštuminio vaizdo makete atrodė kad diagonalės turi taip būt. O realybėj atrodo, kaip sakai - bulvė. Bet čia menka bėda. ST tube'as tiesiog užtemptas tuo carbon vinilu:) Galima papjaustinėt, apkirpinėt, pridurinėt, pertraukinėt :)))

Na gi, to ką matote paskutinėj foto svoris - 4.6 kg. Užkrausim cėpūrų, hantėlių ...ta prasme; viską kas tvirtinsis nuo stem'o, ir visą transmisiją :))

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-23 22:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Dar paklausiu, kokios bus pavarų rankenos, nes lyg paprastas plento rankenas lyg dėti planavai ar bus special TT variantas?

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 00:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Ne, kol kas TT svirčių neieškosiu. Mano variantai: patobulintos ergonomikos Sora mušukai (pakeistas tvirtinimas prie vairo, trumpesnė bazė ir kitu kampu), arba tas senas (nors labai abejoju) 105 muštukų ST-1055 komplektas. Kadangi, su užmestu galiniu ratlankiniu ratu (priekinis lieka gilus Julian'as, o kaitaliosiu galinį tarp Moscow Juna ir plastikiniais dangčiais dengtą savo sena Mavic MA3), aš kol kas dviračiu naudosiuos lyg įprastu, stilizuotu roadbike'u. Dabar noriu iš esmės patį "sumestinį" padaryt važiuojantį, o su laiku, ir kada įsigysių naują plentinuką, šitam ex-herculesui supirksiu ir lengvesnį crankset'ą, ir permetėjų svirčių pilną komplektaciją.
ps. diskiniam ratui teko pirkti Continental Giro tubular trubke (700x22). Ant priekinio užmoviau Maxxis Hors categorie 700x20 lengvuolę. Maloniai nustebino ir prikomplektuota Maxxis kamera, kurios dėžutėje pridėta BONUS aukštą slėgį pakelianti ratlankio juosta :) Neklijuojama o aptraukiama lanku. Patiko!

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Paskutinį kartą redagavo jumbo 2013-02-04 15:45. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 21:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-16 00:34
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Justas O.
Nerealiai šauni dizaino detalė, mano akimis, visgi gavosi tas juodas seat tube, su šake ir galiniu ratu labai "susigroja" :) o dar lipdukai užsidės...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-27 22:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-03 22:40
Pranešimai: 144
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Reamens
grazu :)derinasi prie sienos :)))

bet vistiek manau kad projektas niekur neveda :))praktines vertes nelabai tures :)

sekmes tobulejant :)

_________________
pasukus ratą matosi, kad neidealiai jis apvalus, bet vis tiek dėl truputi didesnio apvalumo tiek daug pinigų daugiau reikia sumokėti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-27 23:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Teorinė ir praktinė projekto darbo dalys: sukurti ir pritaikyti plento dviračiui Ferrari F1 grafinio dizaino stilių ir elementus. Tai yra tiesioginis mano gyvenime pagrindinės įgytos specialybės darbo pobūdis. Ir tai akademinėje realybėje atitiktų ne tik semestro kursinį, bet galbūt ir bakalaurinį, o absolvento baigiamajam praktiniam darbui net nereikėtų funkcionuojančio daikto kurti. Užtektų medinio/popierinio/plastikinio vizualinio 3d maketo ir plančeto su brėžiniais, pristatymo informacija ir pan. O jei dar iškelt "problemą" su klausimu, pvz. grafinio stiliaus įtaka žmogaus pasamonei, tai galima ir iki magistrinio traukti. O kiek už tai parašytų dėstytojų komisija, čia jau galėtų būti klausimas.
Gal aš ką pats praleidau, ir nepastėbėjau, kad kur būčiau paminėjęs, kad ši transporto priemonė bus nevažiuojanti, ar neatlaikanti svorio, trapi. Ar man gaila bus titaninį seną diskinį ratą drožti mieste ir už jo ribų? Juk jis skirtas velotrekui. Absoliučiai negaila. Jis pakankamai subaladotas, kad jo būtų gaila, ir bus užmuštas iki galo, jei jo panaudojimo procesas man suteiks pasitenkinimo :)


įdomumo dėlei, kadangi tai susiję su ekologišku ateities transportu... - mano 2008 metų magistrinis darbas "Miestas be automobilio"

Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Paskutinį kartą redagavo jumbo 2013-02-04 16:31. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-27 23:22 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Viskas gerai, man tai labai norisi ferarioką gyvai pamatyti. Eisim gonkių, kai pasigaminsim ;)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-27 23:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Heh, galėsim :) Dabar spaustuvėj su kolega diskutavom: "Tai kada tau reikia tų vinilinių dekalų?". Sakau: "Tai žinai, nelaukiam kol atšils". Kolega: "A nu tai jo, nes paskui visur paskutinis važiuosi, jei lipdukų nebus" :))
Šiaip galiu pasakyt, kad šiokią tokią svajonę čia gyvendinu, nes apie raudoną dviratį su magiška juodo žirgo emblema geltoname fone turbut nuo ereliukų laikų kažką sapaliojau. Kita vertus galėjau bet ką kito stilizuot šitam dviračiui... Koks nors juodas matinis, su kaukolėm ir gotikiniais šriftais :) Atitinkamai rūbai turbūt, su griaučių iliuzija :) Nes daug dvejojau ar nebusių palaikytas ligoniu, aplinkinių eismo dalyvių, su tuo Ferrari. Et... ar dar reikia sakyti už kokią komandą sergu nuo vaikystės nepraleisdamas per TV nei vieno F1 sezono, ir kokie PC žaidimai man padarė didžiausią įtaką :))

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-28 08:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Reamens rašė:
...bet vistiek manau kad projektas niekur neveda :))praktines vertes nelabai tures :) ...

Ar tai čia dėl to, kad rėmas sunkokas, tai jau praktinės reikšmės neturės? Nebus galima važinėti? Šiaip TT dviračių rėmai ir būna sunkesni, nes juos daro tvirtesnius.
Manai kad labai daugiau praktinės reikšmės turės lengvas ir minkštas rėmas? o dar kai kam atrodo per didelis, tad potencialiai žalojantis dviratininką?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-28 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-03 22:40
Pranešimai: 144
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Reamens
Aktyviai naudojant 98% kad jis skils kurnors nepades jokios apoksitkes. Remo tvirtumas tikrai nespakliuk ir epoksidine derva daromas. svoris apie 2.5kg remo manau kad ir TT yra dukartus persunkus :)ir dar nepasakyciau kad sitas neras yra TT.

Bet nera ko cia gincytis :)cia tik mano nuomone :)

P.s. atrodo grazu pasikartosiu.
P.s.s. as ir uz F1 su Ferari :)

_________________
pasukus ratą matosi, kad neidealiai jis apvalus, bet vis tiek dėl truputi didesnio apvalumo tiek daug pinigų daugiau reikia sumokėti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 205 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai