Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-05-22 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-05-22 14:53
Pranešimai: 1
Vardas, Pavardė: Gustina
Sveiki visi, iš pradžių pasipasakosiu kokia aš esu, ir tada minsiu prie reikalo :)
Esu iš Vilniaus, manau metai nesvarbu minti pedalams? :) Mano vardas Gustė.
Kokia aš dviratininkė? Manau labai didelė megėja. Vaikystėje neiškarto gavau pirmajį dviratį, todėl, kad buvo skaudi netektis. Mamo mama niekada taip ir neturėjo dviratuko, o vat persikėlus į nuosavą namą ėmiau maldauti. Nuo tada mėgau keliauti visur ir kuo toliau su dviračiu. Beabejo prisipažinsiu, nesiseka man su dviračiais, amžinai detales nusuka arba visa dviratį nuvogia. Mano tėvas taipat užkietėjas dviratukininkas, vasarą jis nė dienos nepraleidžia be dviračio. 28km iš sodo mindavo į miestą pasižmonėti ar reikalus tvarkyti. Beabejo turėjo plentinuką. Prieš porą metų jį užklupo tokia manija - susirankioti START ŠOSSE plentinuką. Kadangi mano dviratį nudaigojo vagiai, labai jam pavydėjau. Susirinko jis ta dieduką. Visą originalą, sumokėjo daug. Bet džiaugsmo buvo dar daugiau. Man beabejo apsižergti jo neleido, tad aš metus laiko tik tyliai jį nužiūrinėjau.
Dabar tėvukas išvažiavo užsienin, taip jau nutiko, kad visai nesunkiai ir patyliukais atemiau tą dieduką. Ir štai pirmadienį jau myniau 28km į Vilnių. Džiaugsmo buvo pilnos kelnės ir beabejo nudaužiau melynė ant kojos iš to džiaugsmo... (juk pirmas kartas :D) Pakeliui jis barškėjo, šiektiek sunerimau ir vos tik pasiekiau vilnių nuvariau į Madoj esančia taisyklą. Sumokėjau 30lt už priekinio guolio keitimą. Ir ka Jūs galvojat... Šiandien vėl barška... Tai va toks dalykas dabar. Noriu jį šiektiek atgyvinti, noriu sedynės sportinės, galbūt ir ratus pasikeist būtu neblogai, vairą paturbinti noriu. Noriu patarimų sulaukti visokių. Beabejo jau girdėjau tokių kaip "Neverta investuot, pirk važinėta kita"
Bet senienos mane traukia, tad laukiu įvairiausiu patarimų, gal kas turite parduot ar padovanot detalių?? Domina viskas ir kainą.
P.S. Esu naujokė tad nežinojau kur rašyti. Sukūriau temą, nes patikėkit, klausimų iškils kiekvieną dieną ir net po tris :))) Gal kas šeip dar patarimų duos kaip pradedančiai ilguosius maršutus. Tėvuko pasiklaust negaliu - piktas kaip širšė, kad pasiėmiau, mat gaila jam jo :D


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Va diedukas Šosse
SAM_7856.JPG
SAM_7856.JPG [ 320.04 KiB | Peržiūrėta 7503 kartus(ų) ]


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2013-05-23 17:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
perkelta į tinkamą forumą
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-22 18:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-06-14 14:31
Pranešimai: 2
Mano patarimas butu nesipykt su teciu ir palikt jo dvirati ramybej. Skelbimuose nemazai pasitaiko startuku, ji pasiemus tada galesi daryt ka nori :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-22 18:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
O ir ratai su padangom nebeoriginalūs :) Kažką turbint, meistravot su naujom detalėm bus autentikos žalojimas, o gerai važiuojančio dviračio beveik nesigaus, nes jis jau iš fabriko išriedėjęs buvo kaip ir visi kiti jo broliai - labai prastas. (minkštas, sunkus, netikslia mechanika). Taip, kad muziejinės vertės jis dėja neturi. Jei traktuot kaip susisiekimo priemonę, tai prižiūrėt kad nebarškėtų yra logiška. Jei labai užpakalis kankinasi su sėdyne, ar rankas tepa vairo juosta, irgi yra nebrangių sprendimų, bet daugiau ne... :)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-23 16:58 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-26 15:29
Pranešimai: 127
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Sigun
Jei jau labai norisi kažką tobulint, tai gal nebent stabdžių rankenėles susirast patogesnes. Jei įmanoma patempt sėdynę, tai jos tikrai nekeisk į plastmasinę, palik kaip yra.
O kitkas kainuos daug. O naudos nors ir bus, bet tikrai ne tiek, kad vertėtų.
Dėl ratų guolių nepasakysiu, bet jei vėl barška, tai matyt ne guoliuose buvo problema...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-04 12:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-07 19:59
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gintaras
(minkštas, sunkus, netikslia mechanika)
hm, nezinau, gal jie per 20-30m stovėjimo kažkaip susigadina. 90metais sporto mokykloj 95% važinėjo tokiais ir po desnoku, minskeliu ir "vyriškų" tai buvo raketos. Mindavom rinkdami kilomentrus 30-35kmh, neilgoj razdelkej ir 40kmh nebuvo stebuklas. Gal kad jauni ir kūdi buvom tai mažiau rėma minkem. O mechanika kaip tik tiksli- kiek reikia tiek rankenele pasuki, idealiai gali pasukti kad nesibrūžintų grandinė. Per metus gal 10kkm lauke važiuodavom, neatsimenu kad šefas (aka treneris) labai kažka remontaves būtų- retkarčiais lengvu judesiu stipinus pareguliuodavo. Man pvz nostalgija, nors važinėti tai gal nenorečiau bet tik del to kad nemėgstu jokio antikvaro.
O Gustei tai matyt per didelis rėmas šito konkretaus dviračio. pasibandyti ok, o ilgam važinėjimu tai netiks, pradės skaudėti kakla, kelienius.

jos tikrai nekeisk į plastmasinę
90m turėjau plastmasine dermantinu aptempta sėdynę, taigi manau autentika nenukentėtų parinkus dizainą
tipo tokia
Paveikslėlis

_________________
Velomanai Team
Plentas, MTB


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai