Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 18:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-06-04 17:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
mooo978 rašė:
kuo skardziau groja tuo kietesnis metalas.

logiškai mąstant, sutinku :)

zygfrid rašė:
Tik 1 privalumas- dviraciu taku vaziuojant, nereikia skambucio

būtent tą ir išnaudoju dvirtakiuose :D labai gerai veikia.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-05 00:38 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-06 16:25
Pranešimai: 96
Miestas: Kaunas
Skype: lukevyta
Vardas, Pavardė: Vytautas
yra ir vienas trūkumas -- kai grupėje važiuoji, visi žino, kada tinginiauji... :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-29 23:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Paveikslėlis
Nieko negaliu slėpt, daug artimųjų, pažįstamų ir draugų priešiškai nusiteikę prieš šitą mano hobį, nes sportas pavojingas, ir apie sveikatingumą dviprasmiškai pakalbėt galima, bet šian pas mane pasisvečiavęs tėtis betraukiant iš automobilio, paprašė pabandyti mano dviratį. Pakrapščiau pakaušį, kad kokią savaitę nepūstos padangos gali ir pabliūkšti nuo 15-20 kg sunkesnio už mane tėvo, o ir paslyst gali nuo Look Keo su savo sandalais. Laikau pakreipęs šonu dviratį, nes tėvas kelią koją per rėmą ir skundžiasi, kad jo metuose (64) jau tingisi taip aukštai kilnot kojas :lol: Apsuka 15-20 metrų gatvėje ir giria įsibėgėjimą, po to kilsteli rankoje ir aikčioja, iš ko čia viskas padaryta tokiu svoriu. Pats, daugybę metų ir sovietmečiu ir po Nepriklausomybės krizės laikais atvažinėjo su savo "vyrišku" Aist'u žiemą-vasarą į darbus ir pan. o paskutiniais metais savo įsikurtoje sodyboje už miesto, vieškeliu rieda mažaračiu aistuku. Šeimoje pas mus apskritai, dviračiai buvo garbinami ir bent jau turbūt dėl to, kad tėvai kilę iš nedidelio Vievio miestelio, kur be dviračio ten daug kas neįsivaizdavo savo kasdieninių darbų. Ir laukdavom vaikystėje vasarų, kada važiuosim pas senelius, ir susitikę su giminaičiais visi sėsim ant kregždučių, ereliukų, aistų, minskų ir drauge; tėvai su vaikais minsime maudytis prie ežerų. Šiai dienai, susitikus su tėvu, ar kalbant telefonu su juo, iš karto gaunu gesinimą net nepradėjus pasakot ką veikiam treniruotėse, ar kaip važinėju judriomis gatvėmis kasdieną į darbą. O blogiausia tema varžybos, kai girdėdamas mano užimtas pozicijas mėgėjuose jis prisimerkęs nuryja seiles ir pradeda moralizuot .. - kiekvienam žmogui duotas ribotas širdžių susitraukimų skaičius. Suprantu, kad kaip mano kūrėjui jam sunku atsiminti mano dviračio avariją prieš du metus, ko pasekoje pas mane priekyje stovi du labai brangūs ir negendantys dantys :) Bet net nebediskutuoju, kad aptreniravau širdį ir išmokau dirbti su savo pulsu.
Tokios istorijos, prie šios tematinės nuotraukos, kurioje pristatau kol kas (šiem metam?) paskutinį patobulinimą:
Mavic Ksyrium elite.

Aparatūros svoris be gertuvių tokioj komplektacijoje: 8.6 kg

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01 19:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Prasideda 2014 metų Vision atnaujinimai:

Mavic Ksyrium Elite 2012 (-100 g. nuo mano senų ankstesnių metų Ksyrium'ų)
Shimano Ultegra 6700 švaistikliai (Pasinaudojau neregėta bike-discount.de akcija ir nusipirkau juos už tiek, kiek gavau už man nebesutaisomus ir atitarnavusius FSA K-force light švaistiklius. Gal kokiu 130 g. viskas sunkiau, bet už tai neužmušama ir apart stabdžių dabar visa grupė suderinta ant 6700-osios Ultegros serijos)
Schwalbe Ultremo ZX EVO 700x23 raudonos. (Viskam, bet per varžybas su daugiau įkalnių naudosiu Maxxis Xenith Hors 700x20)
Look Keo Max2 balti.
Originalūs Bontrager XXX balnakotis + SanMarco Aspide Superleggera balnelis. Baltos sp. / lakuotas karbonas. (balnelis po balnelio atėjau prie visiškai plikos ir kietos anglies pluošto "lopetėlės". Išbandžiau nuo Kauno iki Zatyšių, viskas super).

Pašto karveliai neša raudoną 3T Funda karboninę šakę. (OEM) :)
Po visų pakeitimų dviratis planuoja būt tarp 7,9-8 kg.

Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01 20:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Rimtas Kalėdų senis -laukiam bendro vaizdo ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01 22:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Kaip ten juokaujam, apsirgusiam velomanui Kalėdos tęsiasi kiaurus metus? :lol:

Kol kas tiek. Artimiausiu metu su Mindaugu Stašaičiu kombinuosim mano turimus seno modelio Mavic Cosmic Carbone. Turbūt teks galinį ratą perstipinuot su nauja stebule. Visa blogybė, kad 20 skylių :( O naujoji 3T funda šakė bus kaip tik apie 300 g lengvesnė už dabartinę, bei su "varžybinėm" Maxxis padangom palygint su šitom nusiminusuos 70 g. Taigi akivaizdus, kad pakišiu dviratį po 8 kg ir būsiu nuo tada kai jį pirkau, numetęs 2 kg.
Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01 23:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Planuoji, kad Cosmic'ai bus lengvesni už Ksyrium'us? Bent jau tam pačiam kainų lygyje Ksyriumai kiek pamenu lengvesni būna :roll:
Beje, kalbant apie Hylix produkciją, tai jau pats turiu visiškai be apkrovos lūžusi produktą, žinau dar vieną žmogų ant LT kuriam Hylix komponentas subyrėjo, tad savam Focus Raven'ui vietoje dar gyvo Hylix'o jau kitą vairą nusipirkau...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01 23:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Oj ne :) Kad ir vieni paskutinių Cosmicų sverdavo 1750 kažką. Gamykliškai mano senas galinis Cosmic'as sveria 1150 g!! Nors puikiai pamenu, kad kai Mindaugas surinkinėjo man tokį pat tik priekinį ratlankį su itin lengva ir gera Novatec'o stebule ir paprastais ne-aero stipinais, mes pasvėrę tik blėką gavom apie 500-550 g. Su užspaustuku ir ratlankio juosta - 790 g. Tai jeigu su kokia teisinga stebule padarius galinį iki kilogramo, aš tikrai būčiau labai patenkintas!
Dabartiniai šioje nuotraukoje, praeitų metų modelio, labai mažai važinėti Wilier Baltic komandos nario ratai sveria 1540 g. Tiesa, nepaminėjau, kad naudoju titaninius ratų užspaustukus veržiamus šešiabriauniu raktu. Tai negreitveržlės.
Apie Hylix'ą kol kas nieko negaliu pasakyt atvažinėjęs visus metus tiek gonkėse tiek šiaip. Vairas ir tiek :) . Rankose aš jo vizualiai neišmaigau, ir šiaip nesu sunkus. Kai kažkada anksčiau bandžiau išmaigyt su jėga stovėdamas, tai išroviau priekinio rato stipiną :smt005 tai gal nėra kažkas tokio blogo? Nu jei lūš be perspėjimo tada blogai, bet greičiausiai gi įtruks, atlūš ir kabos. Tam reikalui esu dar pasilikęs savo Ritchey WCS vairiuką. Nes, taip, Kesti, aš taip pat nežinau ,ar pasitikėti ar ne, šitais kiniečių gaminukais :)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-02 10:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Na štai, pagaliau vision tapo kovingo svorio :) Labai dailus gavosi, man raudona spalva visada buvo prie širdies :)

Kažkadaise maniškis.
http://files.myopera.com/giedriukas37/albums/7248972/P1130073.JPG

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-02 11:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
O geras, visada norėjau taviškį Vision'ą pamatyt :) Dabar matau ir suprantu kai sakei kad vamzdžių jungimai gražesni. Ir raudona Viper šakė turbūt dvigubai lengvesnė.

O aš, Giedriau, laukiau kol kas pasakys: beliko rėmą pasikeist ;) Tai grubiai jei dviratis dviratis su 3T šake tikrai realybėje pataps 7,9 kg, tai įsivaizduokit kaip su kilogramu lengvesniu (o vision'as gi visai nekilmingas ir nelengvas) rėmu gautūsi :shock:
Bet čia jau būtų naujas istorijos puslapis :) Jei kada pasitaikys galimybė, netyčiom įsimylėtą raudonos daniškos kiaulės nugarinę pakeisčiau amerikonu Tarmac'u. Šiaip kol kas minčių, pinigų, noro tam nėra.
Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-02 11:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-18 01:24
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Audrius
Tikrai gražiai atrodo. Tuo pačiu klausimas - kaip baltiem stabdžių rankenėlių kaliošam sekasi būt baltais ir ar nepagelsta nuo saulės? Ar nesunkiai valosi?

_________________
Trek Cobia 2012
Merida Road Race 901
Corratec X-Vert Cross


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-02 12:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Ačiū, Audriau. :smt006
Kad jie silikoniniai. Purvas kaip vanduo nuo žąsies eina :) . Aš nemeluodamas pasakysiu, kad nesu jų nuo tada kai uždėjau balandžio mėnesį valęs apskritai. Na gal su kokiu tepaluotu piršto galiuku kur pervažiavęs buvau, tai paseilini pirštą ir nusivalo. Lygiai taip pat Fizik'o ta balta juosta.
Įtikėjęs į silikono galią, kitam dviračiui nupirkau irgi silikono pagrindu PRO firmos baltą vairo juostą. Bet išsitepė ir atrodo sunkiai benusivalys.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 22:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Nu dabar jau šakės :) Šakė tiksliau.

300 g. skirtumo negavau. Vis tik ta Viper ne tokia baisuokliškai sunki. 3T funda tik 200 g lengvesnė. Bet to pakanka, kad dviratis lengviausioje komplektacijoje su Maxxis xenith hors padangomis svertų 7990 g :lol: Tiksliai žinau pasvėręs Ultremo ZX evo (220 g.) ir pasvėręs Maxxis (190 g.). Tiesiog patingėjau permaut padangas galutiniam rezultatui pasvert.

Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 23:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Na va - o dabar jau galima pradėti galvoti apie rėmo keitimą :wink: Ir būsimas brand'as, kaip ir būtų aiškus :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 23:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
kodėl gi ne :) aš už Soloist'ą

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai