Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Genesis Equilibrium - Mėnesienos klajoklis
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=25&t=7176
Puslapis 11

Autorius:  Meisteris [ 2017-07-16 08:08 ]
Pranešimo tema:  Genesis Equilibrium - Mėnesienos klajoklis

Sveiki,
Manau, atėjo metas įsitaisyti naują dviratį ir pristatyti jį čia. Taigi, po ilgų paieškų, svarstymų ir atsiliepimų skaitymo, atrodo, išsirinkau sau tinkamą dviratį: Genesis Equilibrium. Plačiau apie tai galima paskaityti viekelis.lt svetainėje, kur rasite visą pasakojimą nuo pradžios iki pabaigos. Skaitinys ilgokas, bet turėtų būti įdomus :wink:

Labai neišsiplėsdamas galiu pasakyti, jog gavosi iš ties šauniai, patenkino visus lūkesčius su kaupu. Šis šiuolaikiškas plieninis rėmas paliko puikų įspūdį! Lengvas, tvirtas ir vikrus! Pačio dviračio svoris gavosi 9 - 9,1kg. O su rakandais (purvasaugiais, įranku dėžute, pompa, krepšeliu ant vairo ir gertuve) 9,7kg. Tikrai nesitikėjau, kad važiuos TAIP smagiai! Vakar išmyniau 20-čiai minučių bandomam važiavimui, grįžau po gerų keturių valandų! Čia tai bent įtraukė :shock:

Rėmas 2016-tų metų laidos, pavyko nugriebti patį paskutinį. Geometrija atrodo kiek smagesnė, negu pas 2017-tų modelį, plius spalva irgi tokia įdomesnė. Nors patys gražiausi, mano manymu, buvo 2015'tais, kuomet iš gamyklos riedėjo su campa, mmm :)

Kai kurias dalis panaudojau nuo Kojos-Minatos, kai kurias teko įsigyti naujai. Vienas iš įdomesnių atradimų - Microshift grupė. Nupirkau už pusę Soros kainos. Atrodo kur kas geriau, svoris geras. Kokybė maloniai nustebino. Žiūrėsim, kaip tarnaus. Kai suzulinsiu, gal reiks pamigruot į campa, o gal ir ne.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Autorius:  terkus [ 2017-07-18 13:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Genesis Equilibrium - Mėnesienos klajoklis

Gražus mažulis :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/