Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 02:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2010-10-21 15:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Rūta, va būtent todėl aš ir užsidėjau padangas nuo ano dviračio. Manau nenorėtum, kad dar syki krisčiau kur nors Milikonių kalno apačioj ar kokiam kitam posūkyje. Be to, regis minėjau, kad man patinka po miškelį kur nors pasivažinėti. Gal nepasakiau ar nepaminėjau, bet tos lygios padangos visai netinka važiuoti ten, kur nėra asfalto. Na o išvaizda, kaip žinai, man nėra tokia aktuali.

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2010-10-23 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-10-13 09:43
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rūta
.


Paskutinį kartą redagavo RūtaA 2012-05-13 15:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-01-11 00:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Truputį pataisiau aprašymą, patikslinau kai kurias detales, atnaujinau nuotraukas.
Šiuo metu dviratis atrodo taip kaip nuotraukoje. Telpa į nedidelę dėžutę, neskaitant ratų ir rėmo :) Pavažinėjus nepilną pusmetį, pasirodėm kad rėmas man nėra mažas. Bet dar pilnai geometrijos neprisiderinu. Būtų įdomu išmėginti įvairias vairo iškyšos ilgio kombinacijas.
Atnaujinimas, ko aš norėčiau - tai padangos. Kadangi man labai patinka taškytis po purvynus ir važiuoti miško ir laukų takeliais ar bekele, mąstau apie Schwalbe Racing Ralph (kokio pločio rinktis, dar nežinau). Girdėjau ir skaičiau nemažai atsiliepimų apie šias padangas. Tokių, kad jos ilgai dėvisi ir gerai sukimba įvairiomis sąlygomis bekelėje.
"Svorio metimas" dviračiui taip pat gresia, bet tam dabar nenoriu skirt didelių pinigų, be to, reikia pačiam gerai pajusti, ką verta keisti, o ko ne. Jei turėsiu laiko, galbūt pasversiu dabar turimas detales, rėmą, tuomet bus galima orientuotis, kokio svorio tikėtis iš dviračio ir kiek įmanoma išlengvinti. Bet juk tai miesto hibridas (dažnai virstantis į MTB), tad nemanau, kad svoris galėtų būt mažesnis nei ~10,5 - 11,0 kg.

Paveikslėlis

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Paskutinį kartą redagavo DainiusB 2011-04-17 19:00. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-02-24 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-26 17:11
Pranešimai: 62
Miestas: Vilnius
Skype: dwx.emx
Vardas, Pavardė: DwX
Gaila kad jau sitam modeliukui gale bagazines nepritvirtinsi, nes nematau tvirtinimu gale.

_________________
MTB XC dviratis Radon ZR Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-02-24 16:38 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-01-07 01:01
Pranešimai: 268
Vardas, Pavardė: Lokys
Gaila, kad sitas modelius neturi laikiklių bagažinei. Bet, kad jos negalima uždėt tai nepasakyčiau :)

_________________
Cuore_Mente_Forza


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-03-06 17:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
O ta skylė galinėj šakėj prie Cannondale logotipo (matosi 4 nuotraukoje nuo viršaus), ji skirta purvasargiams montuoti? Gal būt galima pasinaudoti, kaip tvirtinimo tašku ir bagažinei? Na apie bagažines aš visiškai nenusimanau, tad nežinau. Gal kas daugiau galės pakomentuoti.

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-03-06 18:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Ar iš abiejų pusių yra tos skylės? Ir ar galinės šakės viršuje yra kokios skyles?

Edit: ai, pagal šia foto: http://dainyzaz.mikrovisata.net/images/remas2.jpg matosi, kad yra. Manau turėtu pavykt pritvirtint bagažinę, pats kažkada ant savo CUBE tvirtinau prie tų tvirtinimų, tik su apkrovom atsargiai :)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-17 19:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Pora atnaujinimų naujam sezonui:
Pirmiausiai tai pasikeičiau grandinę. Kaip tik pasinaudojau Kauno maratono dalyviams suteikiama nuolaida parduotuvėje ir įsigijau Shimano CN-HG93 (XT) grandinę. Pralaksčiau jau nedidelį XC, regis kiek maloniau junginėjasi bėgiai, be to taip neištempia galinio permetiklio (simflekso) nes sena buvo trumpoka. Dar reik, kad "susigulėtų", nes porą kart buvo, kad prašoka per dantį gale ant kažkurios mažesnės ir vidutinės žvaigždutės. Tikėkimės laikys ilgai.

Kitas įdomus dviračio pagyvinimas - Švaistikliai RaceFace Turbine su Cannondale 2x9 žvaigždėm. Lengvučiai kaltiniai švaistikliai kvadratinei ašiai sužavėjo. Išvaizda tai kaip kam (man neaktualu). Na o žvaigždės kaip žvaigždės. Aliuminės irgi lengvos (svarstyklių neturiu, bet ryškiai lengvesnės nei senosios plieninės). Dantų skaičius 29 ir 44, 5 skylių Kol kas bandau šitą derinį prie savo komplektacijos. Kol kas, pagrinde teigiami įspūdžiai. Neskaitant to, kad truputį suprastėjo grandinės linija (chainline). Norėtųsi, kad kokiais 2-3mm būtų arčiau rėmo. Bet kadangi labai retai kada naudoju didžiąsias žvaigždes gale, tai grandinės skersavimo problemos nejaučiu.

O šiaip bandant 2x9 sistemėlę, kai prieky tik dvi žvaigždės, tai tik teigiami įspūdžiai. Mažiau perjunginėju prieky žvaigždes, juolab 44 žvaigždės man labai patinka dėl pavarų santykio. Ir greitai galiu lėkt ir į nedidelį kalniuką pakylu. O kaip reik mint į didelė kalną - prieky 29 pats tas. Miške taip pat. Labai rimtų kalnų dar "neimiau" tai sunku pasakyt, bet kiek dabar matau ir jaučiu tai man pats tas.
Įdomu, kiek laiko aliuminės žvaigždės. Žinau, kad greičiau dėvisi, bet jei devėjimasis greitesnis ~10-15% nei plieninių - manau verta tokias naudoti dėl lengvumo pujūčio.

Foto:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-20 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-18 15:51
Pranešimai: 161
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vilius Mikelaitis
Neturi foto is toliau? Idomu kaip tie svaistikliai isipaiso prie viso juodo dviratuko :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-21 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Tikiuosi bent švaistikliai tiesūs.... Kiek pamenu jie apturėjo rimtą avariją, mažoji žvaigždė buvo išlupta ir riestainiu pavirtusi. Nors gal nėra vienas šuo pasaulyje margas, bet paaiškintų kodėl nėra mažosios žvaigždės.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-21 22:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Schulce rašė:
Neturi foto is toliau?

Šiuo metu neturiu.

Giedriau,
švaistikliai tiesūs (bent jau tiek pat tiesūs, kiek mano akys mato). Galbūt jie ir galėjo apturėti avariją, nežinau. Bet kiek ieškojau info apie tas žvaigždes, tai radau, kad tai yra 2x9 komplektas. Taigi mažosios žvaigždutės nėra komplekte iš viso (arba ji buvo kažkokia kitokia). Būtent tai paaiškintu, kodėl nėra mažiausios. Taigi galima mąstyti: jei šie švaistikliai patyrė avariją, tai buvo ir kitos žvaigždės. Nors sunku man būtų pasiginčyti su tavim, tu daugiau susiduri su technika, geriau žinai apie dalis :)

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-22 08:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Viskas gerai, svarbu kad tiesus :) Nes GD pardavinėjo juos, klausinėjaus kas jiems ten buvo. O gal kaip visad perrsidirbau :D :D

P.s kaip jų standumas? Ir dar noriu paklausti ar mažoji žvaigždutė geležinė ar aliuminė? :)

P.p.s Teko turėt visiškai tokį pat dviratuką (vien dėl "cekavumo" nusipirkau), dalys gal paprastutės, bet sram'as nors ir pigus miške dirba fantastiškai, o mieste kaifas, rieda gerai ir kas smagu, kad duobių nebijo :)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2011-04-22 22:15 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Man tiesumo tikrai pakanka. Ypač pagal tai kiek turiu patirties ar pojūčio dviračiui.
Dėl standumo tai irgi negaliu atsakyti, nes nežinau kokie turi būti kieti, kokie būna tamprūs (minkšti ar gležni), neturiu tiek patirties.
Mažoji, kaip ir didžioji žvaigždės aliuminės. Magnetas netraukia.

Man jis toks labai universaliai atrodantis dviratis - su plikom padangom puikiai rieda mieste, plente - lygiam kely įminu 45km/h - man per akis. O taip pat nebijo ir miško, kalniukų, upelių, kai užmaunu Mountain KING 'us. Tada drąsiai į mišką.

Bėgiai junginėjasi gana sklandžiai, kai susiderinu. O kartą suderinus, daugiau derinti beveik nereikia - manau, taip ir turi dirbti normali sistema. Žinoma esu lėkęs taip, kad peršoka ar nušoka grandinė. Kartais pasitaiko, kad gerai dardant per tarką nuo kalniuko su kaire ranka spusteliu priekinį bėgį žemyn netyčia - per arti riešo perjungėjas (kai netingėsiu, pastumsiu tolėliau). Dabar dar sumažėjo ir priekinių bėgių junginėjimas tai išvis liuks - spust ir jau kitas bėgis, spust - iškart dar kitas. Priekaištų neturiu :smt023

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2012-02-19 02:09 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-01 00:17
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Dainius
Ratus ruošk žiemą...
Atnaujinimai ir patobulinimai 2012 sezonui:
Galinis simfleksas iš SRAM X5 į SRAM X7 (2011 modelis) Nes senas apsitrynęs, truputį kliba
Padangos iš Continental Mountain King į Schwalbe Rocket Ron 2.1 (priekis) + Noby Nick 2.25 (galas) nes sena viena suplyšo šone nesuklijuojamai
Grandinė iš Shimano CN-HG93 į Campagnolo Record C9 Sako, Campa ilgiau tarnauja nei HG93. Apžiūrėjus naują, patiko grandinės narelių suformavimas, simetrinis apdirbimas.
Nauja kasetė Shimano CS-HG80 11-34T Tiesiog sena padilus, nežinia kiek naudota, pakeičiau į tokią pačią bet naują.
Pedalai iš Shimano M515 į Shimano M540 Seni klibėjo, surūdijo, buvo sunkūs.

Iš esmės atnaujinau tik susidėvėjusias dalis. Kai galimybės leis, norėsiu pasikeisti ratus ir gal būt priekinius švaistiklius gimusius būti 2 bėgių sistemoje.
Šiuo metu dar reikia pasikeisti pavarų trosus
Daugiau čia nelabai yra ką keisti ar tobulinti, nes tai universalus dviratis: nei grynakraujis MTB, nei plentinis, ir tenkinantis mano poreikius.
Kaip ir praeitais metais naudosiu du padangų komplektus: miestui, plentui Schwalbe Kojak 26x1,35; purvams, miškui, žvyrkeliams, pievoms Schwalbe Rocket Ron 26x2,1 (priekyje) ir Noby Nick 2,25 (gale). MTB padangos yra sulankstomos. Šaunu, kad pavyko jas gauti geros būklės, naudotas už nedidelę kainą.
Atnaujinimas, kuris man labiausiai pasijus važiuojant, manau kad yra pedalai, nes senieji klibėjo - guoliai išsimalę.
Pirmą kartą dviračiui uždėjau naują galinę kasetę, todėl galėsiu geriau kontroliuoti jos devėjimąsi pagal sudėvėtas grandines ir ridą.

https://picasaweb.google.com/1051647377 ... directlink

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
Termovizija
Korp! Tautito
Cannondale Bad Boy


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Cannondale Bad Boy
StandartinėParašytas: 2012-02-19 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
geri atnaujinimai :) gero 2012 sezono! ;) Ir jei gali, tai paskaičiuok, kiek kilometrų tau laikys ši grandinė iki prasitampymo, nes ir man įdomu, kodėl visi jas taip giria, nes aš asmeniškai netikiu, kad jos tikrai laiko 3 kartus ilgiau už shimanines :lol: Būtų neblogai, jei vėliau paminėtum ir kokiom sąlygom važinėjai su ja :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai