Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-05-23 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-23 16:03
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Gytaute
2010-05-23 apie 11h Vilniaus Naujamiestyje buvo pavogtas juodas moteriškas stambaus rėmo PEGASUS
sistemos Shimano
ant rėmo baltom raidėm užrašyta Pegasus, rėmas masyvus, priekyje yra lempa. Plačios nestandartinės vairo rankenos.

nuotraukoje pirmame plane
Paveikslėlis
Paveikslėlis
štai va toks http://www.rad1.de/products/Fahrraeder/Cityraeder/Damenrad-bis-300/Pegasus-Avanti-Deep-7-Gang1.html?cat=105114&

Policijoje jau užregistruota.
mačiusius ką nors labai prašau susisiekti čia arba mob.tel. 8640 29090


Paskutinį kartą redagavo Gytaute 2010-07-01 18:16. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-05-23 19:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-03 12:56
Pranešimai: 136
Miestas: Vilnius
hm.. netgi moteriskus dviracius vagia..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-05-24 17:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-23 16:03
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Gytaute
na o visa istorija yra tokia (galima gal ir pasimokyti iš jos, nors iš savų klaidų lengviau mokytis nei iš svetimų)

neseniai pradėjom nuomotis butą sename 20a.pr. Naujamiesčio daugiabutyje. Laiptinė su kodu, rakinama, o viduje pirmame aukšte palei laiptus yra grotom atitverta zona (taip pat rakinama), kurioje kaimynai laiko dviračius ir vaikų vežimėlius. Džiaugiausi šitokiu laiptinės erdvės išnaudojimu - nereikia tąsyti dviračių laiptais į butą, o tai, kad kaimynai (drąsiai) laikė savo dviračius tenai plius rakinama tiek zona, tiek laiptinė - atrodė pakankamai saugu :roll: tik to grotuoto "sandėliuko" spyna nebuvo labai rimta (ne pakabinama, o "butinė", kurią vagys panaudoję didesnę jėgą tiesiog išlenkė ir atidarė duris) - pirmas dalykas. antras dalykas - kai apėjom visus kaimynus po išlaužimo, vieni pasakė, kad jiems jau buvo pavogę dviračius lygiai va taip pat. taip kad pamoka būtų atsikrausčius į naują gyvenamąją vietą paklausinėti kaimynų apie tokius dalykus..vagys matyt jau žino kur sugrįžti. tik keista, kad po pirmosios vagystės nebuvo užkabinta normali spyna (hmm, o gal pačios laiptinės spyną ir pakeitė - nežinau).
sandėliuke buvo šeši dviračiai - dviem eilėm po tris..priekinėj eilėj prie pat durų buvo mano kambariokių dviračiai, surakinti vienas su kitu, o gilumoj - maniškis..tai vaizdas buvo toks - visi dviračiai likę (truputį apvartyti), tik maniškis "išgaravęs" (kažkaip jie sugebėjo įsigrūsti tarp tų visų dviračių iki tolimiausio galo ir jį išnešti vėl per visus dviračius..), o kambariokių dviračių bendroji spyna beveik beveik nupjauta. kaimynė sakė, kad panašiu laiku eidama į parduotuvę rado tarpduryje įkišto popieriaus - spėjam, kad jinai juos išgąsdino, nepabaigę pjauti spynos išeidami paliko popieriaus, kad neužsitrenktų durys ir planavo grįžti. o kaimynė mūsų gi tvarkinga ir tą poperių išėmė :) mano dviratis nebuvo prie nieko prirakintas, nes grotos tik priekinėje dalyje, o likusios trys sandėliuko sienos yra laiptinės sienos.. trečioji pamoka šios istorijos būtų rakinamoj laiptinėj rakinamam sandėliuke rakinti dviratį dar prie ko nors.
tai va, gavau daug pamokų. kažkam iš šono gal ir atrodytų kažkas labai žiopla arba akivaizdu, bet kai pats vertini situaciją tai pasitaiko, kad kažką pervertini ar neįvertini..

beje, esu visai patenkinta policijos darbu - nors po 20min laukimo man paskambino ir pasakė, kad jų automobilis išvykęs ir reiktų pačiai ateiti į nuovadą, tačiau po pareiškimo parašymo pareigūnas atvyko nufotografuoti laiptinės ir sandėliuko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-05-24 18:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Gytaute rašė:
po 20min laukimo man paskambino ir pasakė, kad jų automobilis išvykęs ir reiktų pačiai ateiti į nuovadą, tačiau po pareiškimo parašymo pareigūnas atvyko nufotografuoti laiptinės ir sandėliuko.

Neradau nieko, dėl ko būčiau patenkintas policijos darbu... Eilinį kartą tempė gumą, o po to dar "pakazuche" padarė, neva rimtą tyrimą atlieka...

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-05-25 22:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-23 16:03
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Gytaute
daug šansų, kad mano dviratis buvo šiandien pastebėtas ir labai netoli manęs, Raugyklos g. Deja, mačiau ne aš ir įrodymų neturiu.
pagal visas detales kolkas priėjau išvados, kad dviračiu važinėjasi tas pats vietinis vagiliautojas..tik keista, kad taip drąsiai šitaip netoli manęs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai