Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 11:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-03-07 12:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-18 15:51
Pranešimai: 161
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vilius Mikelaitis
andriuza rašė:
Ir pas pati pvz dazymas ziuriu,netgi brangesnis nei pas mane.Pas mane 80,pas tave 140 daugiausia.Pas mane per visus metus darbo,buvo daugiausia 120,kaip aliumini rema reikejo iki metalo nusveisti.

Tame ir esme, kad pas ji visai kitokia technologija nei pas tave. Jis visu pirma nusmeliuoja rema iki pliko metalo, ir poto remas nudazomas milteliniu budu, kas yra nepalyginamai geriau, tvirciau ir ilgaamziskiau, nei dazymas is balioneliu.
Kaina=kokybe


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-07 17:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-03-06 23:54
Pranešimai: 4
Nesigincisiu kad miltelinis yra geriau,ir as galiu ne tik is balionelio nudazyti,galiu ir su puleriu nupusti.+ milteliniu dazu spalvu gama yra zymiai mazesne,nei kitu dazu.O antra is balionelio dazai yra lygiai tokie patys kaip ir tarkim dazu parduotuvei(automobiliniai),ju sudetis yra tokia pati,tik tiek kad balionelis pirma uzpildomas aerozoliu o ant virsaus ileidziami dazai,o jei kiti dazo nesilaikydami technologiju niekas nekaltas.Daug as maciau tokiu,kur pasveicia biski ir nudazo,nereikia nei gruntuoti nei nusiriebalinti,nei lakuoti,o po to va tokie ir skundziasi,kad dazai nelaiko,nubyra greitai,ir yra pazeidziami.


Paskutinį kartą redagavo dinux 2010-03-08 00:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-07 18:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Mielas Andriuza,
terši svetimą temą su pašaline informacija ir darai reklamą savo paslaugoms. Būk malonus, ištrink ką čia prirašinėjai ir sukurk savo temą Veloturgaus/Kiti skiltyje. Forume yra paprastos taisyklės dalyviams. paskaityk jas ir elkis tinkamai.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-10 23:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Aš daug neteršiu - tik truputį, dabar tik pamačiau, kad atrašė... andriuza, kad pas mane viskas pigiau 10-40 proc + savo darbui suteikiu garantiją, o velomanams dar ir nuolaidą padarau arba išvis for free sutvarkau...

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-12 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-11 23:31
Pranešimai: 5
Vardas, Pavardė: Rasa L.
Grįžtant prie temos: kokie paskutiniai atsiliepimai apie "Rūsį" kainų atžvilgiu? Domina kur Kaune pigiausia? Kur patikimiausia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-12 07:42 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Patarčiau susiformuoti savo nuomonę, ir ne iš sakė/pasakė...

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-12 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-11 23:31
Pranešimai: 5
Vardas, Pavardė: Rasa L.
Grazvis rašė:
Patarčiau susiformuoti savo nuomonę, ir ne iš sakė/pasakė...

na aš kadangi naujokė dviračių srityje ir aktyviai dairausi dviratuko sau ir draugui, bet nenoriu pinigų į balą išmesti, nes ilgai rinkti ir taupyti, todėl baidausi, kad per daug nesumokėčiau 8) ieškau prekeivio, kuriuo galima pasitikėti (kažin, tokių būna? :? )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-12 13:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Kas liečia dviračius, tai taip, kuo puikiausiai galite ten pirkti. Detalėms deja gan nemaži antkainiai (iki 100%). Šiuo metu pas mus nauja mada - viską perkam internetu, gaunasi žymiai pigiau.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-12 23:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-09-26 22:05
Pranešimai: 17
Aš patarčiau neskubėti ir apvažinėti daugiau parduotuvių, nes galima nemažai sutaupyti. Kai pernai pirkau dviratį, pirmiausiai apsilankiau šioj parduotuvėj ir mano norimas dviratis buvo pasiūlytas su nuolaida, kitoj parduotuvėj kaina su nuolaida buvo dar 300lt mažesnė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-01-27 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-07-15 12:12
Pranešimai: 2
7 menesiais praejo nuo paskutinio posto, bet tikiu kad yra zmoniu vis dar iskanciu informacijos kur geriuasia tvarkyti dvirati kaune.
rusy buvau nuvezes dvirati pora kartu ir daugiau nebenoriu, pirma karta stabdzius uzdeti diskinius. na lyg ir uzdejo neblogai. antra karta nuvaziavau po gero menesio, paprasiau kad atsuktu adapteri tarp stebules ir disko, nes klibejo kazkas, pac raktu neturiu o vaziuoti greitai baisu. man vyras trumpais plaukais sutiko apziureti kas cia yra, o savininkas reikt pradejo kokiais sudais uzsiima kai tiek zmoniu laukia. na iseina taip, kad uzdejo belekaip ir mums jau nebesvarbu kas ten kaip.
Veliau radau puiku meistra kaune, sia vasara dirbo vasareje, prie molo(tikiuos dirbs ir ateinancia). matosi vyras supranti ir zino ka daro, visada patars kaip ka ir kodel. Vardas Mantas, kiek vaziavau pas ji, tiek nesigailejau, manau ir jums jis patiktu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 38 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai