Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-23 10:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-04-15 01:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-15 01:19
Pranešimai: 2
Miestas: Taurage
Vardas, Pavardė: rita
norejau pasidomet gal ira dviraciu trim ratais aarba eitu padaryti

kaip man neigaliai nes man patinka buti sode bet tenka vazinetis autobusu nes iki jo 8km kelio as ieskau jau dviracio bet dviraciu nenulaikycau lysvaros ieskau triracio labai ilgai bet nerandu niekaip nes noriu pati nuvazuoti kada noriu ir parvazuoti kada noriu o su autobusiu taip nera labai norecau kad man padetumete jei galetumet nes esu nuo pat mazumes ir visam gyvenimui tokia busiu man dabar 20metu esu nelabai didelio ugio tik 160cm ir mazau valdau desine puse ir teumpesne 2cm tai butu ranka jei atsirastu toksai bent man ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 08:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
Labas Katytea,

Labai malonu, kad noris prisijungti tau prie musu :)

Dabar del pacio idejos klausimas butu. Kiek supratau is tamstos aprasymo apie visa ideja, tai tau sunkiau viena is kuno pusiu valdyti. Traiko [triracio dviracio] pasirinkimas yra labai geras dalykas. Dar i interneta nelindau ziureti, ar tokius gamina, bet manau tikrai gamina.
Tau manau optimalus sprendimas butu triratis dviratis su klipsiniais pedalais ir klipsiniais bateliais. Kazkaip jauciu, kad nelabai zinai apie ka as cia parasiau, bet dabar pabandysiu tau paaiskinti. Yra tokie spec. dviratiniai batai, kuriu pade yra specialios tvirtinimo detales. Jos tvirtinasi prie pedalo [pedalas taip pat specialus]. Viso to pasekoje, tu minti galetum kad ir vienu pedalu, nes sukabinus pedala su bateliu, jis tarsi prisiklijuoja prie pedalo.
Tikiuos kazkiek maloniai tamstai nuteikiau gomuri :) ... na o dabar reik eit prie darbu -> dviratuko paiesku :)


Papildyta:
http://www.alibaba.com/product-gs/22263 ... readcrumbs
radau kazka:)

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 08:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Gal sakau prides truputi pasitikejimo daugiau siuos nuotraukos :D http://i25.photobucket.com/albums/c79/m ... 250210.jpg ir http://www.tricycleassociation.org.uk/p ... 57ea87.JPG

Beto jai viena koja 2 cm skiriasi reiktu nusipirkus sektiek patobulinti parenkant skirtingu ilgiu svaistiklius (pvz vienoi pusei 170mm kitoi 172mm svaistikliu ilgis ).Kontaktinius pedalus deti tik toi pusei kur maziau koja juda ,o kitoi deti paprasta pedala (kad nesuvarziti atsispirimo bei atramos galimibes ,veliau ipratus galima butu prisekti abi kojas) .Zodziu paiemus bazini varianta ,reiktu duot rimtam zmogui kuris pritaikitu pagal pacia (isnauduodamas privalumus ir atsizvelktu i fizinius trukumus) .

Nezinau ar tai kaskiek pades ,bet teko girdeti kad vaziavimas dviraciu (tokiu triraciu ) ,daugelui neigaliu padejo atsistoti ant koju ir pradeti vaiksciuoti (kiek tos tiesos nezinau,bet judejimas ir kordinacija turetu sustipreti logiskai mastant ).Tad sekmes nusipirkti dviratuka ,ir dalivauti diskusijose pratesiant sia tema dalinantis pastebejimais bei nuomone .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 10:13 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2008-05-15 20:23
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas - Jonava (miegamasis)
Skype: gintix
Vardas, Pavardė: Gintaras
Skelbiasi kad gamina juos, pasidomek

http://www.*cenzūruota*/gaminu-ivairaus-d ... 50366.html


katytea rašė:
norejau pasidomet gal ira dviraciu trim ratais aarba eitu padaryti

kaip man neigaliai nes man patinka buti sode bet tenka vazinetis autobusu nes iki jo 8km kelio as ieskau jau dviracio bet dviraciu nenulaikycau lysvaros ieskau triracio labai ilgai bet nerandu niekaip nes noriu pati nuvazuoti kada noriu ir parvazuoti kada noriu o su autobusiu taip nera labai norecau kad man padetumete jei galetumet nes esu nuo pat mazumes ir visam gyvenimui tokia busiu man dabar 20metu esu nelabai didelio ugio tik 160cm ir mazau valdau desine puse ir teumpesne 2cm tai butu ranka jei atsirastu toksai bent man ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-15 01:19
Pranešimai: 2
Miestas: Taurage
Vardas, Pavardė: rita
na kaip mama sake kad daktarai kazka padare man kad tokia likau
man ira parasyta korteleje trumpai vcp tai butu cerablalinis paralyzus bet as nesijauciu kad butu man kazkas nes jau esu ipratus ir vaikstau kaip visi tai galiu daryt viska ka ir sveiki zmones daro kad tik mano desine puse matosi truputi kad manes nelb klauso :lol: ranka nes mazai ka daryt suje galiu kai pamato kokie nepazystami zmones vis gailisi ner ko :D sako kas atsitiko tau lb matyt skauda ir t.t sakau man nieko nera :D
aciu kad padedat rast man toki dvirati kus man tiktu :D ir paaiskinate nes man patinka kelaut tai dar suni isitaisau is isvis smagu but pasivazinet o jis ispaskos visur butu :) bet dar nerandu kiek laiko ieskojau gal rasu bus matyti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 12:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
katytea Jai daro tokius dviratukus tikrai vertetu pas ji kreiptis ,tavo ugis i mazaja puse (turiu omenija sunku butu ir paprasta dvirati teisinga remo giometrija surasti ,su tokiu ugiu) ,tad gal jis parinktu tau koki labiau tinka rema kad vaziuot patogu butu ir pritaikitu tau individualiai atsizvelgdamas i trukumus bei isnauduodamas privalumus .
P.S tau teiktu kaskur 16 coliu remo (bent jau kad butu balno skersinis tokio ilgio ir virsutinis skersinis nuo balno koto iki vairo koloneles kaip 16 coliu remo ).Jai apsispresi pirkti ,klausk patarimu pradzioi cia del koplektacijos ir diziu kiek galesim patarsim


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
#


Paskutinį kartą redagavo Aurimas.J 2011-05-03 10:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Tu turbūt žmogaus cerebraliniu paralyžium sergančio gyvenime nematęs, kad taip rašai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 13:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
#


Paskutinį kartą redagavo Aurimas.J 2011-05-03 10:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Pasiruosk 2 stukas baksu. Tikslios informacijos neduosiu, nes jos internete yra labai daug ir reikia paciam atsirinkti pagal norus. Google> recumbent trike. Parduotuviu, gamintoju visko pilna. Artimiausia padori parduotuve Danijoj. Tokie dviraciai neretai gaminami pagal individualius uzsakymus.
Esu mates keleta zmoniu kurie kazka tokio meistravo Lietuvoj pas automechanikus (rema suvirno).

*Vieni is geriausiu situ reikalu atstovai http://www.greenspeed.com.au/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-15 23:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Man atrodo, kreipkis i Ginceko nurodyta meistra ir jis sugebes ka nors specialiai tau sumeistrauti. Vietoje galima deretis, matuotis ir tartis kad triratis atitiktu butent tavo poreikius
http://www.*cenzūruota*/gaminu-ivairaus-d ... 50366.html

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-16 00:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Man atrodo tau turetu tikt kazkas panasaus i sita:
http://www.*cenzūruota*/parduodu-vienviet ... 90284.html
tiesiog reiktu perdaryt kelias detales :)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 59 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai