Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Tirpsta ranku pirstai :(
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=1585
Puslapis 11

Autorius:  Kantautas [ 2009-08-19 08:43 ]
Pranešimo tema:  Tirpsta ranku pirstai :(

Sveiki,

issukus i koki prastesni takeli :twisted: ir juo pasikracius :smt005 gana greit nutirpsta ranku pirstai :x . 2ratis be amortizatoriu, padangos salyginai siaurokos (700Cx38), gripsai uztat minksti - kempiniukai :smt006 .

Klausimas, ar mano 2ratis nelabai skirtas prastesniam keliui :| , ar reiktu vaira kilstelet aukstyn :o , kad sumazint ranku apkrovima ar dar ka imanoma bepadaryt :? ?

Dekui is anksto uz konstruktyvia info :smt004 .
Andrius

Autorius:  GL [ 2009-08-19 08:45 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

prie minkstu gripsu prodek dar dviratines pirstines, ir ragus ant vairo ranku pozicijai pakeisti, ir problema turetu issispresti :mrgreen:

Autorius:  pagausiu [ 2009-08-19 11:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

Dar yra variantas kad dviracio remas netinkamas tavo anatomijai ( per mazas/per didelis). Tada jokie gripsai nei pirstines nepades.

Autorius:  Saulys [ 2009-08-19 12:38 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

Čia va http://www.hughston.com/hha/a_15_3_2.htm Juodulio įmesta nuoroda. Pasiskaityk, gal padės.

Autorius:  Linas [ 2009-08-19 13:44 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

visiems tirpsta, tik ne taip greitai. dazniau kaitaliok ranku padeti ant vairo, susireguliuok sedesena, kad nesiremtum per dideliu svoriu rankomis i vaira, o pasiskirstytu viso kuno svoris tarp visu atramos tasku vienodai: rankos, kojos, sedimoji. ir patariu daznai daryti mankstos pratimelius plastakoms ir riesams: gumini espanderi pagniauzyti, pasukioti riesus, kt. Gleznos siuolaikiniu zmoniu rankos ;-)

Autorius:  Ingis [ 2009-08-19 17:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

Pas mane taipogi panaši problemėlė... Tik pirštai netirpsta, o greičiau užstingsta sąnariai. Taip būna po +3 val. praleistų ant dviračio. Sąnariai pasidaro nepaslankūs, perėjimas nuo rankenos laikymo prie rankenos laikymo su stabdžių rankenėle tampa tikrai nemalonus. O sekančią dieną, pirštų lankstymas tampa net skausmingas. Gal kaltos traumos (pirštų atidūrimai, išsinarinimai)? Galbūt pirštuotos pirštinės padėtų? Būtų šaunu išgirsti vieną kitą problemos sprendimo būdą.
Ačiū.

Autorius:  Linas [ 2009-08-19 23:40 ]
Pranešimo tema:  Re: Tirpsta ranku pirstai :(

Pats ir duodi sau atsakymus :-) bandyk visas priemones ir žiūrėk, kas padeda. Pirštinės, galbūt pasikeisti vairo rankenėles į storesnes/plonesnes, ar kietesnes/minkštesnes. Kaitalioti rankų padėtį ant vairo kuo dažniau. Nulipus nuo dviračio padaryti raumenų tempimo pratimus, prajudinti rankų, kojų, pečių sanarius, etc. Ir šiaip visokia mankštelė gerai, ne vien 'plikas' dviračio mynimas. Nes vien minant dviratį dirba tik kai kurios raumenų grupės ir netolygiai pavargsta. Paskui reikia duoti joms pailsėti, pajudinti kitas. Specialistai tą patį pataria ir ilgai dviratį minantiems, ir prie darbo stalo ar prie konvejerio, ar už prekystalio, ar už vairo visą dieną praleidžiantiems. Monotonija kenkia :-D

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/