Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 02:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 13:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
As praejusi lapkriti nusipirkau fitnes tipo dvirati uz 1200. Pries tai jis kainavo 2000. Ne sezono metu buna nemazos nuolaidos. Bet tas dviratis neskirtas zvirkeliams ar miskams. Ir vaziuot nelabai patogu, ir lauzyti gaila. Del to man reikia antro dviracio.

Kas yra lengvas pasivazinejimas priklauso nuo taves paties. :)

Mano nuomone, geriau pirkt prasteni dvirati dabar ir vazinet, nei dar metus rinktis ir svajoti apie "gera dvirati". :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-17 17:33
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Evaldas rašė:
As praejusi lapkriti nusipirkau fitnes tipo dvirati uz 1200. Pries tai jis kainavo 2000. Ne sezono metu buna nemazos nuolaidos. Bet tas dviratis neskirtas zvirkeliams ar miskams. Ir vaziuot nelabai patogu, ir lauzyti gaila. Del to man reikia antro dviracio.

Kas yra lengvas pasivazinejimas priklauso nuo taves paties. :)

Mano nuomone, geriau pirkt prasteni dvirati dabar ir vazinet, nei dar metus rinktis ir svajoti apie "gera dvirati". :D


Va cia sutinku su pask sakiniu, na yra budai kaip isigyti geresni ir nelaukiant metu, yra visokie issimokejimai, kurie taikomi ir dviraciams. Pats vazineju su fitnesu (UK ir USA vadinamu city bike), vazinejau zvirkeliu, netinka jis kur klampesnis smelis, o siaip nieko su amortikais visai ciki. padangos jame 37-622. Vaziavau ir misko keliukais irgi nieko blogo, tiesa nekaip vaziuojasi issukus is keliuko (samanom, per sakas). Na pakankamai universalus aparatas. Va kam netinka - ivairioms rungtynems. Nepalenktyniausi su tokiu. Na bet kaip kas ka ima ir man pvz dviratis pirmiausia ne lenktynems o kaip transporto priemone, kuri turi buti bet kokiam orui, t.y. su purvasargiais ir galimybei uzsimesti koki nesuliuka, t.y. turi buti su bagazine, o kadangi vazinejama ir tamsiu paros metu - turi buti sviesos. Va ir gaunasi tas kas yra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 14:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Geras dviratis tas kuri issirenki ir nusiperki pagal savo kriterijus. Pavazineji metus kitus ir uzsinori geresnio. Nusiperki ta geresni, pavazineji ir uzsinori vel geresnio... Tai jei finansai leidzia taip ir keiciasi to gero dviracio vizija. Pagal Jurgi ir kepure. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 14:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
o jei pavazineji metus kitus ir neuzsinori kito? gal tada jau sakyciau geras dviratis? :D juk logiskai,tai butu taip

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 16:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Tai pasens moraliskai, vistiek reiks keist. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 16:09 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
netgi jei dviratis puikios bukles ir gerai zinai,jog nieko geriau jau neipirksi? :D

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 16:44 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Dviratis turi daug greitai besidevinciu, dylanciu daliu. Puikios bukles jis nebus ilga laika. Reikes arba keisti dalis, remontuoti- arba kai keistinu daliu kiekis didelis, naudindesnis variantas yrs naujo dviracio isigijimas. Pasiziurek forume Semo atveji- http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?t=251. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 19:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Mano turistukams vienam ~8+, kitam gal 6-7 metai, pravaziave nezinau kiek tukst. km. abu su 21 begiais, be amortizuojanciu sakiu. keisti nieko nesiruosiu, dar puikiai vaziuoja. vienam karta keista vaziuokle: grandine, zvaigzdes ir kasete. keistos padangos. daugiau nieko neplanuojama kol neprireiks. vaziuosiu kol subyres, man dar jie moraliskai nepaseno ;-)
MTB Pantherai bus pakeista stabdziai ir permetejai po ~1000 km, Giant MTB XC dviratukui sis tas keiciama dar nepradejus vaziuoti. kiek jie tarnaus, nezinau. vidutines ir geresnes kokybes dviraciui, arba jei jam nekeliami padidinti reikalavimai kam be reikalo kaitalioti ? nebent sieki tobulybes....

imee rašė:
Dviratis turi daug greitai besidevinciu, dylanciu daliu. Puikios bukles jis nebus ilga laika. Reikes arba keisti dalis, remontuoti- arba kai keistinu daliu kiekis didelis, naudindesnis variantas yrs naujo dviracio isigijimas. Pasiziurek forume Semo atveji- http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?t=251. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
manau tai vienetinis atvejis,kada zmogus nori pasikeisti vos ne visus mazgus is karto,nes realiai,detales juk devisi ne vienodu greiciu. Kokia tikimybe kad pareis vienu metu is kart viskas? Nesamone. :) Laikui begant vis vien pakeiti tai viena,tai kita detale,ne viska gi is kart,tad savaime jis pastoviai ir atsinaujina.Juk be detaliu gali buti dar ir rimta sake,remas,galu gale sudetas rimtas full suspension mechanizmas(nekalbu apie maxima variantus),kuris gal laikys tau 100metu ir vargo nematysi.Ir zinai,kad geresnio tikrai nenusipirksi.
Jei man laikys mineti pagrindiniai komponentai,tai zvaigzdes grandine ir visus kitus smulkesnius komponentus atsinaujinsiu be jokiu baziniu keitimu.
Taip kad cia labai individualu sakyciau... kiekvienam atvejui savo.

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 21:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
offtopic, Faustai ar avatare tavo galva ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-21 21:59 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
taip Gedai,mano,tik pamirsau uzsideti salma,tai truputi iskrentu is konteksto,lyginant su jusu galvom :D

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-22 08:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
imee rašė:
Tai pasens moraliskai, vistiek reiks keist. :)

na, mano "peugeotui" jau irgi kokie 8-9 metai. niekas nekeista (ai, padangas pakeiciau). ir vaziuoja ir moraliskai nepasenes. buvo pirktas neblogas, su neblogais mazgais ir nelabai pigiai. ir manau dar turistausiu su juo ne vienerius metus.
"scapin'ui" teks si ta keist, nes truputi sloguoja. bet jam ir reikalavimai aukstesni ir vaziavimo stilius kitoks.

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-22 10:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Nu as pvz. turejau Panther pries kokius 8 metus pirkta, MTB stiliaus. Tai po kokiu 4-5 m su savo plieniniu remu, 16-17 kg svorio, viengubais aliumo ratasi, minkstom asim etc. isaugau as ji, nors anas vaziuoja po siai dienai sekmingai. Jei gali tureti geresni, kam vaziuot prastesniu.
Siai dienai pvz pabandyk nusipirkt detaliu 8 zvaigzdiu kasetete jei ant dviracio, kas buvo standartas pries kelis metus ir pasimatys kiek kartu pasiula skiriasi nuo devintukui skirto sortamento. Ateina technologijos ir nueina, nieko nepadarysi...

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-12 20:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-06-12 14:44
Pranešimai: 1
Naujas rašė:
Kai paklausiau vieno, tarp Vilniaus dviratininku pakankamai autoritetingo asmens, kas yra geras dviratis, ir nusakiau savo poreikius bei paminejau, kad nenoreciau daug investuoti, jis nuvede mane prie sio dviracio:
http://www.merida.nl/bike2007.php?id=49&groep=Fitness
Paaiskinimas buvo toks, kad geriau pasiskolinti ir sumoketi is karto 2600, nei veliau ta pacia suma moketi dalimis. Be to garantavo, kad tikrai nenusivilciau pasirinkimu, nei kokybes, nei malonumo vaziuojant klausimu. Jei atvirai, tai dviratukas mane is karto uzbure. Kokia Jusu nuomone?


Jei dar įdomu, tai aš neseniai tokį įsigijau. Iš principo ieškojau dviračio su vidinėm pavarom, tačiau, kokio nors sportiškesnio. Tokių dviračių pasirinkimas Lietuvoje nedidelis. Tai paėmiau šį. Rieda gerai, tačiau labai kietai. Man su padangomis, su kuriomis pirkau važinėt eina tik keliais, takais, t.y., ten, kur ištisinė danga. Per nelygų asfaltą ir šaligatvį normaliai nepavažiuosi, net Laisvės alėjoje jaučiasi daužymasis. Po tokio važinėjimosi jaučiasi nuovargis per alkūnes (nors gal čia mano sėdėsena neteisinga?). Dar nusipirkau storesnes, turistines padangas, važiuot į užmiestį, tačiau dar neišbandžiau. Šiaip ir stabdžiais ir pavaromis patenkintas, pilnai užtenka. Tiesus vairas kiek negerai tuo, kad praktiškai važiuojant nepakeisi rankų padėties. Galima imti per vidurį, tačiau tada reikia nuimti atšvaitą. Dešinė stabdžių rankenėlė yra kiek toliau, negu kairė, nes ji tvirtinama už bėgių perjungimo sukamojo mechanizmo.Yra tvirtinimo vietos bagažinėms ir sparnams. Dar, šio modelio reklaminis paveikslėlis skiriasi nuo tikro modelio. Pavyzdžiui iš paveikslėlio atrodo, kad stabdžiai - maži diskiniai, tačiau iš tiesų, kaip galima įsitikinti aprašyme, čia yra vidiniai stabdžiai ir išorėje yra aušinimo diskas, beje didesnis, negu paveikslėlyje. Dar bėgių ir stabdžių trosai yra su ištisiniais šarvais nuo rankenėlės iki mechanizmo ir pravesti ant kabliukų po apatiniu vamzdžiu, ko paveikslėlyje nėra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-14 23:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-10 20:29
Pranešimai: 3
Gal kas zinote kur gali but pardavinejami cross/hybrid stiliaus dviraciai su vidinemis pavaromis? Ju baze trumpesne nei turistiniu, taip pat yra lengvesni. Kaina turetu but ne daugiau 1500 lt. Kazin yra tokiu dviraciu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai