Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 19:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 368 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-11-17 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Ieškai batų su plokštelėm ar be? Miestui, miškui ar kam?

Šąlančios kojos labai įtakoja rašybos sugebėjimus :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-17 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
O kas tos plokštelės ? ir kam jos,nepyk,bet nelabai žinau kas tai
taip man šalą kojos, man negerai jei batai sušlampa,jei sušlampa ir pereina į kojas tuomet greit susergu, ,čia taip man jau yra,kojos jautrios, po kojos operacijos ir kojoj esantis geležis labai pablogino situacija man.
del to jieškau,kad man kojos visai nesušlaptu, dregmes negautu ir nešaltu,svarbiausia,kad nesušlaptu,nors ir tektu per balas važiuot nesavu noru, nes kitaip žinau ir po poros dienu susergu,man taip jau yra, kai šlapia noriu važiuot, bet negaliu, nes sušlampa,drėgmės gauna, o paskui man blogai,nors ir per balas nevažinejau,bet sušlapdavo.
ačiū tau, tikiuos supratai ka norejau pasakyt ir tikiuos kiti supranta ką noriu pasakyt, ir labai nepyk už klaidas.
Miestui pagrinde,kad su reikalais,i darba galeciau ramiai nesušlapus važinėt sau,nors ir šlapia
nes iki centro man dar yra gabaliukas davažiuot,o pagrinde prie manes ir yra daug šlapumos


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-17 18:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Jei prisegamų su plokštelėm batų nenaudoji, tada nėra reikalo žiūrėt dviratinių batų. Pėdas gerai apsaugo neperšlampančios kojinės . Kad būtų šilčiau, į vidų galima dėtis ploną paprastą kojinę. Taip pat praverstų turistiniai vandeniui nepralaidūs batai su goretex ar panašia membrana. Jei reiktų rinktis tik vieną iš šitų, kojinės geresnis sprendimas. Važiuojant su dviračius batus paprasčiausiai užpiltų pro viršų ir rezultatas tas pats. Tačiau net ir neperšlampamos kojinės prisisunks drėgmės jei visą dieną būsi su permirkusiais batais, tad geriausia ir tas ir tas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-17 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
ačiū,o galit pasiūlit ką kokius imt geriausia nes aš čia nieko nežinau pvz. batus kokius ir plokšteles ir kur gaut aišku jei nesunku nes aš nenusimanau,o nusipirkti betka nesinori,nes paskui,kad į balą neišmesčiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-17 23:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Užsuk į Montis Magia, Kalvarijų g.6, Vilniuje. Aš pas juos pirkau La Sportiva batus su GoreTex'u. Baisiai patenkintas. Kol neturėjau dviratinių rudeninių ir žieminių - buvo labai gerai. Dabar žiūriu kaip tik kai kuriems modeliams akcija.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-18 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
ačiū labai už informacija


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-26 00:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Kas rimtai minate žiemą, gal norite prisidėti prie šio pirkinio užsakymo Jaztronaut insole. Kad būtų pigiau siųstis keliems. Batų padeliai iš aerogelio, apsaugantys nuo šalančių pėdų minant su klipsais prie minusinės temperatūros. Nes didžiausia problema (man, bet gal ne man vienam) tai per klipso metalą po 1-2 val. pradedančios šalti pėdos ant dviračio. Aerogelio padeliai į turimus batus - išeitis. Padeliai gan stori, tai perkančių žieminiai batai turi būti +2 dydžiais nuo vasarinių, nes į paprastus batus įdėjus neliks vietos kojai su šilta kojine.

Užsakinėjama būtų iš čia, teks palaukti kol pristatys. Neradau kito normalaus platintojo Europoje. Iš USA siųstis brangu, dar muitai...

P.s. neklausinėju patarimų apie žieminius batus ir padelius, todėl nereikia komentarų šiam skelbimui. Kas prisidėsite prie padelių užsakymo, man į AŽ.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 13:42 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-06 16:25
Pranešimai: 96
Miestas: Kaunas
Skype: lukevyta
Vardas, Pavardė: Vytautas
Norėčiau žiemą minančių patarimo. Iki šiol naudodavau antbačius, tačiau mano turimi baigia suplyšti (šią žiema važinėju daugiau MTB, ir, nori nenori, kartais reikia dviratį pasistumti...), tad, pradėjau galvoti apie žieminius batus. Norėčiau nusipirkti ką nors tokio, su kuo galima būtų daugiau mažiau šiltai minti iki kokių -10C.

Vieninteliai batai, prie kurių parašytos temperatūros buvo: NORTHWAVE Celsius Artic GTX Shoes (-35°C/ +5°C) arba šiek tiek pigesni Celcius GTX )-10°C/ +15°C). Visgi, kaina kandžiojasi. Dėl kitų batų kyla abejonių, kad jie galbūt skirti angliškai žiemai, kai būna daugiau šlapia nei šalta.

Galbūt kas nors esate išbandę ką nors iš pigesnių variantų, pvz:
1. Gaerne Polar 3 straps MTB. http://www.bike-discount.de/shop/k2796/a83734/details.html
arba
2. Vaude Termatic RC http://www.bike-discount.de/shop/k2796/a57316/termatic-rc.html

Dėkui!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Patikimas ir išbandytas variantas Shimano MW-81 http://www.bike-discount.de/shop/k1038/ ... ml?mfid=43 . Tinka nuo +10 lijant iki -10 ir šalčiau, derinant su atitinkamom kojinėm.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 15:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Pagrindinis klausimas - kaip nuo šalčio apsaugota pėda, nes metalinė plokštelė yra šalčio tiltas į bato vidų, pagrindinis šalimas eina per ją. Dydis 2+ kad būtų patogu su stora vilnone kojine ir koja nebūtų įveržta, kad reikalui esant įsidėti papildomą paduką. Čia kalbam apie važinėjimą prie minusinės temperatūros.
Man asmeniškai Northwave ir Gaerne atrodo geriau už tą Shimano MW81. Šitie labiau rudeniniai mūsų klimatui :-)
Netaupyk kelių eurų, nes nusipirkęs netikusį daiktą vistiek bus pinigai į balą, o kojoms nešilta ;-)
NORTHWAVE Celsius Artic GTX Shoes manau yra super

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 15:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Naudojau Gaerne Polar, labai patenkintas. Shimano irgi turiu, bet man kai mažiau -5 - per šalta.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-24 08:45
Pranešimai: 19
Sveiki,

Turiu klausima del pedalu.
Uzsisakiau tokius pedalus:
Paveikslėlis

Ar jie bus suderinami su siais batais:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Kaip suprantu ant batu turi prisisukti pedalu "Cleats"?

Dekui

p.s. nesu turejes nei specialiu dviracio batu nei specialiu pedalu, tai sry jei klausimas "tūpas" :smt021

_________________
Cube Nature Pro


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 17:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Jo, bus

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-07-19 16:27
Pranešimai: 223
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rimas B.
Įdomu, o kaip vertinami aukščiau pavaizduoti Giro Rumble batai? Ir kas geriau - šie, ar pvz. http://www.actionsports.de/gb/Clothing- ... 32361.html
Aš dairausi nebrangių trekking batų - reikia gi nuo kažko pradėti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-05 23:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Shimano.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 368 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai