Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 17:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 468  Kitas

Temoje DRAUDŽIAMA dėti nuorodas į skelbiu .lt . Prieš klausdamas skaičiau bent 10 paskutinių psl.
Taip 59%  59%  [ 259 ]
Žinoma 19%  19%  [ 83 ]
Be abejo 22%  22%  [ 95 ]
Viso balsų : 437 iš 437 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 19:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tai tegul velomanai, kurie būna ir Vilniuje, paorganizuoja.

Šiaip tai, man ši tema visai pradėjo patikti. Temos tikslas gavosi toks: organizuojamės, perkam, prašom nuolaidų ir neklausinėjam (ką manot apie šį dviratį), o perkam, nes jau ęsam viską išsiaiškinę patys, perėję per parduotuves, perskaitę visus forumus ir "perkam dviratį" temas ir todėl tiksliai žinom ką pirkti. Šaunuoliai vilniečiai, tegu kiti ima pavyzdį. Sveikinam Focusistus :wink: :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 19:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
Man toks vaizdas susidare, kad populiariausias dviraciu gamintojas focus yra. Zinoma tarp megeju.

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 19:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-03-26 12:44
Pranešimai: 19
Miestas: Vilnius
Bent jau Vilniuj ir bent jau šiandien - populiariausias :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 19:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Čia greičiausiai todėl, kad Lietuvoje gali Focus nusipirkti pigiausiai ir su geriausia komplektacija (lyginant su kitais brand'ais).

Šiaip Focus brand'as paskutiniu metu garsėja dideliu greičiu. Jau Milram komanda važiuoja su Focus. Žinoma, visi aukščiausios klasės Focus yra labai geri ir įdomūs. Deja, reikia pripažinti, kad pigios klasės Focus yra labai eiliniai (bet pigūs). Rėmai elementarūs, suvirinti iš paprastų apvalių vamzdžių, vietoj dažymo, užklijuoti ir užlakuoti lipdukai, rėmo formos 5 ir daugiau metų senumo ir t. t. Komentuoju rėmus, nes daugiau viskas vienoda pas visus gamintojus. Paimkit, kad ir elementarų 6 klasės Trek rėmą ir pamatysim, kad vamzdžiai iš ovalo formos pereina į V ir atvirkščiai, pastorėja - suplonėja, dažymas įpatingai kokybiškas ir t. t. Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad kas pabando kažkokį labai garsų brand'ą, dažniausiai prie Focus negrįžta.

Bet Focus sveikinu iš visos širdies, nes vėl iš tos pačios praktikos galiu pasakyti, kad šis dviratis būna laaabai didelis startas į laaabai rimtus dviračius. Taip pat Focus, Cube, Radon ir kitus vokiečių gamintojus, labai gerbiu už tai, kad jie negamina pigaus š...do (pigiau, nei 1000 Lt), ko deja nepasakysi apie tokias firmas, kaip Scott, Giant ir t. t. Tik pas šias firmas tas pigus š...das kainuoja deja virš 1000 Lt. Focus tai padarytų už 800 Lt., bet jie to nedaro.

Sėkmės :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 20:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-03-16 14:46
Pranešimai: 8
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: E.
Taip 2 Marakas... kai tokia nuolaida tai nusipirkau geriau nei planavau (nes maniau apie paprastesni Univega ar Wheeler modeli)...
Didelis aciu Katanui ir Dviratis Tau vaikinukams :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 21:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-03 13:03
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Mantas S
Kas del remu formu ir imantrybiu, mano isitikinimu, remas turi atlikti pagrindine funkcija -
neluzt, islaikyti nepakitusia geometrija ir ergonomika.
Jei lenkiski remai atlaiko eksploatacija, tai del vokisku man net abejoniu nekyla.
Labai norint galima ir karbonini ar titanini rema sulauzyti, nesvarbu kokios ten jo formu imantrybes ar technologijos panaudotos.
As nesuabsoliutinciau ir neiskelciau remo reiksmes vaziavimo kokybei i patogumui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 21:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Cituoju save:
Darysp rašė:
Komentuoju rėmus, nes daugiau viskas vienoda pas visus gamintojus.

Tai yra pagrindinis skirtumas tarp gamintojų. Daugiau dviračiai skiriasi, tipais, klase ir panaudotais (ne savo gamybos) komponentais.
Mr.Mantas rašė:
Kas del remu formu ir imantrybiu, mano isitikinimu, remas turi atlikti pagrindine funkcija - neluzt, islaikyti nepakitusia geometrija ir ergonomika.

Be komentarų :) Šią pagrindinę funkciją atlieka visi rėmai, Panther, Stinger ir t. t. Šiuo atveju geriausias variantas plieninis karovnikas.
Mr.Mantas rašė:
Labai norint galima ir karbonini ar titanini rema sulauzyti, nesvarbu kokios ten jo formu imantrybes ar technologijos panaudotos.

Pabandyk :D
Mr.Mantas rašė:
As nesuabsoliutinciau ir neiskelciau remo reiksmes vaziavimo kokybei i patogumui.

O koks dar gali būti skirtumas tarp skirtingų brandų, bet vienodos klasės ir lygio dviračių :?:

Aš pasikartosiu: aš tikrai nenoriu sumenkinti Focus brando. Kiekvienam dviratininkui geriausias jo dviratis (ypač tik ką nusipirktas). Tiesiog lyginu skirtingus brand'us ir puikiai suprantu, kad lietuvoje mažai žmonių yra pasiruošę sumokėti už Trek'ą 3200 Lt, kai gali nusipirkti tokį patį Focus už 2100 Lt.

P. S. Nemaloni smulkmena: vežiojant mano exFocusą ant automobilio stogo, buvo labai bjauriai pažeistas FOCUS lipdukas. Tai niekada neatsitinko su mano Trek'ais, nes jie yra dažyti (ir labai kokybiškai).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 23:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-03 13:03
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Mantas S
ne na viskas parduodu Focus Crater Lake M dydzio, nes lipdukai jo nerimti!... :D
OK, sunkiai sekasi taip rasinejantis diskutuoti, nes daug visokiu nesusikalbejimu atsiranda.
As nei uz, nei pries Fokusus ar kitas kompanijas. Man jis pasirode optimalus variantas is rimto gamintojo.
Mano patirtis su motociklais didesne nei su dviraciais, o juose imantrybiu ir subtilybiu N kartu daugiau nei dviraciuose
ir galiu pasakyti nesvarbu su kokiu dabartiniu motociklu vaziuoji honda, yama ar suzu visi jie vaziuoja, valdosi puikiai ir yra patikimi.
prie ko vedu... siais laikais stambus gamintojai investuojantis i tyrimus ir kokybes kontrole sukuria patikimas ir geras
dvirates transporto priemones ir pastoviai jas tobulina bei testuoja.
Todel negalima "plesyti maikiu", kad TA firma super, ANA normali, o ŠI visiskas slamstas, globalizacija....

Pavazinesiu sia vasara tada pasakysiu ar geras tas "Pokstas" ar ne ;)

O siaip as visad atviras testams, pvz apsikeiciam dviraciais ir lekiam pasivazineti ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-04 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
Ne per mazas m?

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 00:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-03 13:03
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Mantas S
as 184 cm
siaip ir m ir L tinka
bet L ant ribos
vakar meginau ir m ir L
L rieda geriau, M vietos nuo remo iki paslepsniu daugiau ;)

Koks tavo ugis?
Kiek zinau tavo Fokusas L


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 00:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Mr.Mantas rašė:
ne na viskas parduodu Focus Crater Lake M dydzio, nes lipdukai jo nerimti!... :D
OK, sunkiai sekasi taip rasinejantis diskutuoti, nes daug visokiu nesusikalbejimu atsiranda.

Gerbiamasis motociklu žinove, čia yra dviratininkų forumas ir mums vienodai, kaip važiuoja Honda ar Suzuki. Dviračiai deja važiuoja naudodami žmogaus raumenų jėgą ir tai yra visai kas kita. Yra svarbus kiekvienas šimtas gramų, kiekvienas lengviau riedantis guolis ir t. t. Kiek suprantu, gerbiamasis, nusipirkote pirmą rimtą dviratį, tai galėsim ginčytis, kai bus didesnė patirtis pas patį. Aš per savo rankas esu praleidęs laaabai daug dviračių (tame tarpe ir Focus), rėmų, žinau jų surinkimo įpatumus, ne vieną pats esu surinkęs, viską esu svėręs ir t. t. Todėl manau ginčytis čia beprasmiška.

Taip pat noriu paprašyti parodyti, kur aš esu peikęs ar niekinęs Focus, o tuo labiau "plėšęs maikę", kad TA firma super, ANA normali, o ŠI visiskas slamstas.

Niekas tamstai dviračio parduot nesiūlo, o tuo labiau nesako, kad tai šlamštas ir t. t. O nesusikalbėjimus, tamsta, sukuri pats. Prašyčiau elementaraus mandagumo forume, gerbiamasis.

Bet kuriuo atveju PEACE :smt006 ir į šitą diskusiją aš daugiau nesileisiu. Kam įdomu į PM.

P. S. tavo ūgiui M yra per mažas, įvertinus, kad Focusai yra dar ir trumpoki. Tavo ūgiui TT reikėtų bent 60 cm, o pas M yra 58 cm. Deja tie 2 cm pakeičia iš esmės rėmo plotą ir jo dydį, bei važiavimo ir valdymo patogumą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 01:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-03 13:03
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Mantas S
Dekui uz patarima Dariau.
Peace.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 02:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-03-27 16:36
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Ačiū organizatoriui :wink:
lauksiu dabar dviratuko 8) prieš važiuojant netikėjom, kad bus nupirkta dvigubai daugiau, nei užsirašė :smt041


Mr.Mantas, tai gal sumesk nuotraukas į kokią picasą, gal lengviau bus :roll:

_________________
Focus Blue Ridge 2009
2009 m. ~2000 km (de-dk-se 0.9k),
2010 m. 2218 km
2011 m. 3656 km
2012 m. 3002 km ir gerai pasnigo, tai vos vos :D
VDO C3 pavirto SIGMA BC-509 ir SIGMA PC-9 patapo Sigma PC 25.10


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 02:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
#


Paskutinį kartą redagavo Aurimas.J 2011-05-03 10:06. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-05 02:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-03 13:03
Pranešimai: 11
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Mantas S
Foto persiunciau vienam is siandienos akcijos dalyviu, kuris zadejo jas i foruma ikelt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 468  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 46 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai