Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 14:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468  Kitas

Temoje DRAUDŽIAMA dėti nuorodas į skelbiu .lt . Prieš klausdamas skaičiau bent 10 paskutinių psl.
Taip 59%  59%  [ 259 ]
Žinoma 19%  19%  [ 83 ]
Be abejo 22%  22%  [ 95 ]
Viso balsų : 437 iš 437 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-04-22 02:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-04-19 10:29
Pranešimai: 9
Dar kartėlį sveiki, beieškodamas info kaip fitneso dviračiai draugauja su mūsų miesto kosmariskais šaligatviais atradau tokį puslapiuką kur yra geros nuolaidos dviračiams. Tai norėjau pasiteirauti gal žinote ta puslapį ir ar saugu pirkti iš ten. Iš to puslapio išeina geresnis drauguzis už mažesnę kainą ir atsiuntimas nekainuoja
https://shopclickltd.com/roadlite/179-r ... al-60.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-04-22 03:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-08-01 14:24
Pranešimai: 18
Miestas: Vilnius
ataner24 rašė:
Dar kartėlį sveiki, beieškodamas info kaip fitneso dviračiai draugauja su mūsų miesto kosmariskais šaligatviais atradau tokį puslapiuką kur yra geros nuolaidos dviračiams. Tai norėjau pasiteirauti gal žinote ta puslapį ir ar saugu pirkti iš ten. Iš to puslapio išeina geresnis drauguzis už mažesnę kainą ir atsiuntimas nekainuoja
https://shopclickltd.com/roadlite/179-r ... al-60.html

Pastebėjau, kad canyon.com ir tame tavo rastame tinklapyje tas pats dviratis nėra tokios pat komplektacijos:

ROADLITE WMN AL 6.0:

https://shopclickltd.com/roadlite/179-r ... al-60.html
vs
https://www.canyon.com/en-lt/fitness/ro ... 6-wmn.html

Dviratis iš canyon.com, atrodo, yra geresnės komplektacijos. Aišku, ir brangesnis, nors ir jam, matau, dabar 100 € nuolaida.

Gal tas tavo surastas yra koks nors senesnių metų modelis?

Kaina, aišku, nebloga, kad ir už senesnį modelį, tik va dėl pardavėjo patikimumo nesu visiškai tikras, galvojau, kad tik gamintojas pardavinėja tuos dviračius.

_________________
Mano dviratis: Canyon ROADLITE AL SL 7.0 (2018)
https://www.canyon.com/en/fitness/roadl ... l-7-0.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-04-22 09:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-04-19 10:29
Pranešimai: 9
Labas rytas, galvojau, kad tik aš nemiegale kuriai dviratis galva susuko. :D kažkaip pradėjau žvalgytis į sestuka(aišku, kad kaina nedziugina) , nes išsigandau, kad penktukas gali neatlaikyti važinėjimo mūsų baisiais šaligatviais, o važiavimo pakraštyje akmenukų pilna. Taip pat planuoju dėti purvasaugius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-04 07:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-04-19 10:29
Pranešimai: 9
Labas rytas, skubu su karsciausiom žiniom. Pagaliau vaka atkeliavo mano zirgelis. https://www.canyon.com/en/fitness/roadl ... 6-wmn.html
Šiandien pirmą syk su juo pasivazinejau pusvalanduka. Rieda nerealiai belekaip gerai. Tik pirmas riebus minusas labai kieta sėdyne. Na gal man dabar taip atrodo, kai mano sėdimoji atpratusi. Tikiuosi greit pripras viena prie kitos. Kitas mažas minusas, kad nerodo ant vairo kokia pavara yra. Na man kaip naujokei, tai minusiukas. Aišku, mieste sunkiau važiuoti ir lėčiau gaunasi, dėl mūsų bordiuru. Tik įsibėgėja ir vėl stabai, kad kuo lėčiau pervažiuoti ji. Kitur tenka ir nulipti. O šeip kažkur 20 min skridau gerų dviračių takų.
"Gera zmogu" norėčiau kavos pakviesti ar riebų bučkį (į zanda :D) duoti už tai, kad patarė pirkti šios firmos.
Susirinkti dviratį ir nėra sunku. Na, bent pati tai padariau. :D
Linkiu ir Jums gerų pasivazinejimu. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-04 07:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-08-01 14:24
Pranešimai: 18
Miestas: Vilnius
ataner24 rašė:
Labas rytas, skubu su karsciausiom žiniom. Pagaliau vaka atkeliavo mano zirgelis. https://www.canyon.com/en/fitness/roadl ... 6-wmn.html
Šiandien pirmą syk su juo pasivazinejau pusvalanduka. Rieda nerealiai belekaip gerai. Tik pirmas riebus minusas labai kieta sėdyne. Na gal man dabar taip atrodo, kai mano sėdimoji atpratusi. Tikiuosi greit pripras viena prie kitos. Kitas mažas minusas, kad nerodo ant vairo kokia pavara yra. Na man kaip naujokei, tai minusiukas. Aišku, mieste sunkiau važiuoti ir lėčiau gaunasi, dėl mūsų bordiuru. Tik įsibėgėja ir vėl stabai, kad kuo lėčiau pervažiuoti ji. Kitur tenka ir nulipti. O šeip kažkur 20 min skridau gerų dviračių takų.
"Gera zmogu" norėčiau kavos pakviesti ar riebų bučkį (į zanda :D) duoti už tai, kad patarė pirkti šios firmos.
Susirinkti dviratį ir nėra sunku. Na, bent pati tai padariau. :D
Linkiu ir Jums gerų pasivazinejimu. :D

Puikios naujienos, sveikinu:)

Prie sėdynės tikrai įprantama, žinau iš patirties - jokio diskomforto nelieka, net po visos dienos važiavimo. O jei tau bus kaip nors kitaip, tai visada gali nusipirkti minkštesnę sėdynę. Arba specialias dviratininko kelnes su paminkštinimais toj vietoj.

Kad nerodo pavarų, tai yra PRO :) Reikia žiūrėt į kelią, o pavaras jausti, tai čia privalumas :)

Ar pirkai iš canyon.com, ar tos kitos svetainės, kurią radai?

_________________
Mano dviratis: Canyon ROADLITE AL SL 7.0 (2018)
https://www.canyon.com/en/fitness/roadl ... l-7-0.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-04 08:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-04-19 10:29
Pranešimai: 9
Ar pirkai iš canyon.com, ar tos kitos svetainės, kurią radai?[/quote]

Pirkau iš canyon.com. Pabijojau pirkti iš ten. Dar spėjau su 100 € nuolaida. Pristate per savaitę nuo pirkimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-04 08:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-08-01 14:24
Pranešimai: 18
Miestas: Vilnius
ataner24 rašė:
Pirkau iš canyon.com. Pabijojau pirkti iš ten. Dar spėjau su 100 € nuolaida. Pristate per savaitę nuo pirkimo.

Tai ir gerai, nes toj svetainėj buvo pigiau, bet ir komplektacija prastesnė. Na, dabar jau saugok, kad nepavogtų. Galvojai apie draudimą?
O kaip rėmo dydis, ar tiko?

_________________
Mano dviratis: Canyon ROADLITE AL SL 7.0 (2018)
https://www.canyon.com/en/fitness/roadl ... l-7-0.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-10 17:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-05-10 17:30
Pranešimai: 2
Sveiki, nusprendžiau, kad būtų smagu įsygti dviratį, tačiau, esu studentas, biudžetas šiuo laikotarpiu yra gan ribotas. Radau, šiuo momentų, viena iš mane labiausiai sudominusių variantų, t.y

https://www.bikko.lt/miesto-dviraciai/m ... ise-white/

Esu 183 cm ūgio, norėjau paklausti ar vienos pavaros mechanizmas būtų tinkamas įveikti kartas nuo karto, tarkim ~10km į vieną pusę? Ar geriau rinktis bent su 3 vidinėmis pavaromis? Ar galbūt turite kokių įžvalgų susijusių su dviračiu, ar patarimų. Labai ačiū!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-11 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-11-02 17:43
Pranešimai: 150
Moteriškas dviratis čia, ar nesumaišei nuorodos?

_________________
Plentas - Verenti Technique Disc
Miškas - Verenti Substance II


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-11 12:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-05-10 17:30
Pranešimai: 2
Nu rémas moteriśkas, nesumaiśiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-12 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-10-23 20:36
Pranešimai: 10
Imk kazka is Electra bikes, super patogus miesto dviraciai, as zmonai nupirkes Electra Townie 7d, negali atsidziaugt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-12 22:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-04-19 10:29
Pranešimai: 9
Tai ir gerai, nes toj svetainėj buvo pigiau, bet ir komplektacija prastesnė. Na, dabar jau saugok, kad nepavogtų. Galvojai apie draudimą?
O kaip rėmo dydis, ar tiko?[/quote]

Remo dydis S super tinka. Spyna užsisakiau jau Abus U-Spyna Granit X-Plus 540. Dėl draudimo nesidomėjau. Iš to džiaugsmo pamiršus buvau. Super dviratis, labai džiaugiuosi juo mindama ir labai lengvutis kai reikia uzsinesti į 2auksta. Ir su sėdyne jau susidraugavo. Neber tokia kieta kaip atrodė. Vien tik džiaugsmas. Dar kart ačiū už rekomendacija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GUST dviračiai
StandartinėParašytas: 2018-05-18 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-05-18 10:55
Pranešimai: 1
Vardas, Pavardė: Ruta
Sveiki!

Ką galėtumėte pasakyti apie Gust Mtb mountain dviračius? Noriu nusipirkti gerą dviratį, bet už protingą kainą.
Apie dviračius nusimanau ne daug, dėl to būtų įdomu išgirsti nusimanančiu žmonių nuomonę. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-28 22:41 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2015-03-04 18:42
Pranešimai: 15
Miestas: Anykščiai
Vardas, Pavardė: Aleksandras
Sveiki!
Klausimėlis. Nuo vairo kartais paslysta dviračio vairo rankena. Tepti klijais ir dėti rankeną ant vairo, kažkaip nesipaišo. Vadinasi, išsitampė dviračio vairo rankena? Ją pakeitus kita ji nebeslidinės? Jei pirkčiau rankenas, tai internetu, nesinori atgal siuntinėti... dėkui už patarimus ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2018-05-28 23:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Gali pabandyti uždėt su purškiamu plaukų laku. Turėtų vėliau nusiimti be problemų.

Iš bandytų geriausias variantas - ESI. Ir patogios, ir neslidinėja. Arba imt prisukamas su varžtu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 47 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai