Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 468  Kitas

Temoje DRAUDŽIAMA dėti nuorodas į skelbiu .lt . Prieš klausdamas skaičiau bent 10 paskutinių psl.
Taip 59%  59%  [ 259 ]
Žinoma 19%  19%  [ 83 ]
Be abejo 22%  22%  [ 95 ]
Viso balsų : 437 iš 437 balsavusių velomanų
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 09:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-26 23:51
Pranešimai: 54
Miestas: Marijampolė
Skype: banginis
Vardas, Pavardė: S.L.
Šiam forume, kurį perskaičiau nuo pradžios, radau jog toks pirkimas vyko bene prieš metus, todėl su broliu (katanas) nutarėm ir mes paorganizuot.Tikėjomės suburti bent penkių naujų dviračių grupę, o pavyko galų galiausiai suorganizuot tokią grupę, kad nupirkom net 17ka vienetų.. Taigi organizuokis ir būsi apdovanotas :)

_________________
Focus Black Hills


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 12:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Skype: mss.pibody
Vardas, Pavardė: Marija
nuzodziu, tikrai verta bandyti suburti dar viena grupe. Sezonas tik prasideda, parduotuviu daug, tai gi skelbk ir pirmin. Patys pardavejai sake, kad ideja labai gera ir naudinga abiem pusem.
Pasinaudok kitais forumais, nebutinai dviraciu megeju, skelbimu lentom, papurtik draugus - gal kas seniai masto, bet truksta spyrio :) Sekmes.
(Dar patarciau tureti grupeje nors viena marijampolieti, bet cia jau kaip pasiseks 8) )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 18:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-07 18:09
Pranešimai: 24
Vardas, Pavardė: Ilona
Sveiki

Noriu pirkti dviratį, tiksliau du (vyrišką ir moterišką). Protingi žmonės patarė kreiptis pagalbos į šį forumą.
Kaip visada užsimanydama ką nors pirkti ;) žinau tik kad noriu to daikto, ką noriu su juo daryti ir kiek už tai galiu sumokėti :oops:

Realiai tai turėtų būtų užmiesčio kelionėms su vaikais pritaikyti dviračiai. Mieste važinėtis neplanuoju arba planuoju bet labai nedaug. Turėtų būti galimybė prikabinti vaikišką kedutę (prie abiejų dviračių). Dėl vyriško dviračio nzn ko ten reikia ;) moteriško rėmas gali būti su aukštu skersiniu.
Finansai... Na visa tai neturėtų viršyti 1500 Lt už vnt.

Nzn kokią firmą reikėtų žiūrėti, į ką kreipti didesnį dėmesį. Kokie turi būti matmenys (mano ūgis 169, vyro 176).

Gerieji žmonės pagelbėkite man, kad nenusipirkčiau pirmo pasitaikiusio maximoje :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 18:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
Labai malonu kad ieskot dviracio. Smagu. CIa kaip tik zmones galvoja vel organizuotis kiek suprantu masini apsilankyma parduotuvej apsipirkimui, tai galbut jei prisijungsit, gausit geras nuolaideles, kai taip masiskai nusipirks visi :)

O del paciu dviraciu - uz tokia kaina tikrai iseina padorus dviratis. Jeigu jus tikrai nesiruosiat priziureti stipriai jo (daznai tepti zvaigzdes ir t.t.), as bent patarciau isigyti dvirati su vidinem pavarom. Aisku statesnen ikalnen sie dviraciai nepatogus.

O pagal ideja jums patarciau praeiti kelias parduotuves. Jei esat is kauno, nueikit i misko gatveje esanti DVIRACIU RUSI, i FUJIbikes [prie 6 forto ziedo], arba hawaii dviracius [istrizai pries policija chemijos gatvej]. Taipogi galima uzsukti i 2 ratus [nuo hawaii einant link girstupio, galima sakyt pries girstupi pirmame aukste reklama]. Pabandykit pasneketi su pardavejais, jie jums visko prisiulys aisku.... taciau paziurekit kas jum patinka - dizainu ar dar kokiais aspektais. Kadangi kiek suprantu jus dvirati naudosit lengviem pasivazinejamam o ne krosui po miska, siulyciau 28" ratais dvirati.

Jeigu nera laiko pavazinet po parduotuves, stai nuorodos, kur paziureti galit i dviracius :
http://www.vasare.lt [parduotuve prie 6 forto ziedo]
http://www.dviratistau.lt [parduotuve misko gatveje]
http://www.gerasdviratis.lt [parduotuve vilniuje]
http://www.2ratai.lt [parduotuve priesais girstupi]

Manau is pateiktu nuorodu gal atrasit sau graziausia... ir jums patikusio dviracio modeli parasykit cia - o mes pasistengsim paziuret, ar tas dviratis vertas savo pinigu :)

sekmes paieskose :)

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 19:22 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-26 23:51
Pranešimai: 54
Miestas: Marijampolė
Skype: banginis
Vardas, Pavardė: S.L.
Eeeeeej ,Nuzodziu :smt006 , žiūrėk, kalk geležį kol karšta- anava liudocka jau du dvirkus imtų!!!!Nesnausk, jau tris su savo turėtum- dar paorganizuok ir vėl surinkęs krūvą norinčių pirkti dviračius lėk šiurpinti :smt088 :smt068 :smt107 pardavėjų ir prašyti baaaaaaisinių :smt077 :smt118 :smt119 nuolaidų :D

_________________
Focus Black Hills


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 19:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-07 17:41
Pranešimai: 4
Miestas: Vilnius
Sveiki,

jei vel Vilniuje atsirastu pilieciu, perkanciu Focus'u partija, 100% prisijungciau :) Gaila, tik katik atradau si foruma, ir buvusia akcija pramiegojau :?

_________________
It's called the American Dream, cause you have to be asleep to believe it.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 21:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-07 18:09
Pranešimai: 24
Vardas, Pavardė: Ilona
TedisLT rašė:

Manau is pateiktu nuorodu gal atrasit sau graziausia... ir jums patikusio dviracio modeli parasykit cia - o mes pasistengsim paziuret, ar tas dviratis vertas savo pinigu :)

sekmes paieskose :)


Ačiū už nuorodas. Tik vienas dalykas ;) ieshkau ne gražiausio ;) tam man patarimo nereikia. Noriu nusipirkti gera daiktą, o tam jau man reikia patarimų :roll:
28" man sako tik tiek, kad tai gana dideli ratai :D ir ko gero ploni. Man patinka ploni ratai, su jais smagiau vazhiuoti, bet ar jie man nepakiš kiaulės kai norėsiu pavažiuoti smėliuku?
Pradėjau apie ratus, tada koks dviračio tipas turi būti? Hibridas? kalnų? Na suprantu, kad miesto man netinka (nors realiai nelabai žinau kodėl - tikriausiai dėl to, kad nebus pritaikytas blogiems keliams...)
Toliau rėmas. Būtų gerai kad jis būtų tvirtas, bet pakeliamas ;) Aliuminis? Aš nzn - nieko nenusimanau ir mane lengva nupirkti už 3 kapeikas... kokio aukščio turi būti? Na tai ko gero galima nuspręsti pabandžius vieną kitą.
Pavaros - i ką reikėtų kreopti dėmesį? O gal apskritai reikia žiūrėti tam tikros firmos ir visa komplektacija pas ją būna gera?
Kokį rinktis - LT ar UŽS?
Man tikrai reikia patarimo... Noriu dviračio ir greitai ;) kol dar vasara nepraėjo ;) Padėkite man, prašau :smt006

Beje, aš vilnietė ;) Bet neišdidi ir galiu jei reikės atvažiuoti dviračio ir į Kauną ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 21:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
o Pati bandei sau padėti?
Paskaityk šią temą nuo pradžių.

P.S. imu už penkias :D

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 21:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-07 18:09
Pranešimai: 24
Vardas, Pavardė: Ilona
Virginijus rašė:
o Pati bandei sau padėti?
Paskaityk šią temą nuo pradžių.

P.S. imu už penkias :D


sakai už 5? Nu bandyk :D
Neskaičiau nuo pradžių. Juk tai sunkiau nei paklausti patarimo ;) o aš nekantri :oops: Na muškit mane už tai (suvažinėkit dviračiais ;) ). Aišku perskaitysiu jeigu reikės.

Beje, pažiūrėjus apsipirkimo nuotraukas jau ant pirmos pamačiau, kad tai visai šalia mano namų. Reikės užbėgti ir pasižiūrėti kas ir kur.

Realiai neprašau modelio. Man tereikia nuorodos kokiu keliu eiti... O jau po to lysiu akysna ir sakysiu "o kaip šitas? š... a ne, o šitas..."
Na 70 psl ne mirtinas reikalas, bet laiko užima. ok - einu skaityti ;) ir tada pamegink dar kartą pasiūlyti 5 kapeikas :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 21:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
http://www.dviratistau.lt/prod.php?cat_ ... rod_id=925
http://www.dviratistau.lt/prod.php?cat_ ... rod_id=931

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 21:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
70psl nėra vien konstruktyvus tekstas. Skaitysis labai greitai manau.

Dėl 5 kapeikų tai apsvarstysiu ar dar siūlyt. :wink:

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 22:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-07 21:53
Pranešimai: 10
Vardas, Pavardė: Ignas
Sveiki. Renkuosi dviratuką sau.
Naudojimas: Kasdienis važinėjimas į universitetą (11km/kasdien), išvykos prie ežero, atostogų metu gal pakeliavimui kiek po Lietuvą.
Suma: 1500-2000lt. Būtų smagu rasti variantą, kuriame į šią kainą dar tilpų nebloga spyna (jei tai įmanoma proto ribose), purvasaugiai.
Kelias dienas lindėjau internete, domėjausi dviračių tipais, modeliais bet jei kur suklysiu - būčiau dėkingas, kad pataisytumėt. Man geriausiai tiktų gan kokybiškas ir patogus ilgoms kelionėms hibridas... Bet taip pat nenorėčiau labai nesportiško dviračio, nes juo kasdien lakstysiu po miestą. Smagiausia jei rasčiau variantą, kuriame minimaliai pakeitus komplektaciją (padangas, balnelį ar dar ką :D) galėčiau pakeisti dviračio paskirtį iš trumpų distancijų į turistinį. Mano variantai:
Scott speedster P5 1590lt (labai noreciau P4, bet Hawaju uzkeltos kainos perlipa mano biudzeta :( Jei kas parduodat P4 uz ~1800 - parasykit!) 1599lt http://www.hawaii.lt/?id=5038
Giant CRS 2.5 FS 1599lt http://www.gerasdviratis.lt/lt/dviraciai/crs_25_fs.html
Mongoose Crossway 350 kaina ~1500lt (umaru psl tikslios info nepateikia).
Giant X Sport 4.0 1599lt http://www.gerasdviratis.lt/lt/dviracia ... rt_40.html (dėl ribotų žinių apie komplektaciją nelabai žinau realaus skirtumo tarp mano minimų giant'ų...)
Focus Blue Ridge 1699lt http://dviratistau.lt/prod.php?cat_id=2 ... rod_id=931

Pirmieji 2 iš pradžių buvo kone vieninteliai variantai, bet poto užklydau čia ir atradau Focusus. Tik teigiami atsiliepimai, bet kaip Blue Ridge'as žiūrisi lyginant su šiais Giant'ais ir Scott'ais? Komplektaciją jo tikrai nebloga, bet ar jis atitikų mano poreikius? Ateityje (kai atsiras lešų) žadu modifikuoti dviračio komplektaciją. Ačiū už pagalbą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 22:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
Siap kaip ir pats pastebejai focus labai populiarus delto, kad jie daro kokybiskai ir palyginti nebrangai. Todel bent as tai siulau blue ridge, beto liks 300lt papildomiem "aksesuarams" kaip salmas, sviesos, purvasaugiai, kojele ir kompiuteriukas, gal truputi dasidejus spyna.

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 22:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Skype: mss.pibody
Vardas, Pavardė: Marija
Liudochka, pati ka tik nusipirkau, tai gi si bei ta noreciau jums patarti - jokiu budu ne kaip profesionalas, o kaip zmogus, kuris dviracio paieskai paaukojo savaite (paaukojo tiesiogine prasme - net sapnavau tik dviracius, net darbas gerokai nukentejo :oops: ).
Pirmas dalykas - niekas kitas jums dviracio nesuras...nebent jums visiskai vienodai, su ko vazinesit... manau, taip nera. Antras - kiekvienas, kuris bandys tai padaryt, ieskos dviracio sau. Visi mano "patarejai" ir tiesiog pazistami dviraciu savininkai siule dviracius pagal save...(vienas net bande itikint, kad velniop tuos dviraciu, enduro- jega :))
Ko tikrai galite tiketis cia - tai pastabu del konkreciu modeliu trukumu ar privalumu. Na ir visapusisko palaikymo, aisku :)
Bent jau i kelis klausimus, manau, galiu atsakyt ir as.
Paskirtis - manau, jums reikia hibrido arba kalnu dviracio. Patariu vis del to pasinaudoti google ir paskaityt apie esminius siu dviraciu skirtumus - info pilna, aisku, geriau tai daryt anglu ar rusu kalbom - tiesiog daugiau info. (As patarciau rinktis hibrido, bet cia jau mano pasirinkimas :)) Kai jau esate tikra - galite ziureti konkreciau.
Praktiskai visu dviraciu, ivertinti virs tukstancio, remai aliumininiai, del to galite galva nesukti.
Visi dviracio gamintojai (vel kalbame apie rimtesnius dviracius) naudoja tas pacias detales (greicio permetejus, stabdzius, ivores, dazniausiai vienos is dveju zinomiausios firmos gamybos), tai gi skiriasi tik tu detaliu lygys (kuo brangiau - tuo sudetingiau, patikimiau ir pan) ir kas pasirinkta konkreciam dviracio modeliui. Tai svarbiausia - issirinkti kokybiska, tinkancia ir patinkancia rema, o po to rinktis komplektacija pagal kisene.
Remo dydi jums pades nustatyti parduotuveje. Reikiamu didziu, jei nerasit iskart, uzsakysite, tai maziausia problema.
Taip pat neturetu buti problema pritvirtinti vaikiskos kedutes prie bet kurio siu tipu dviracio.

Tiesiog butina apvaziuot visas ivardintas parduotuves ir isbandyt viska, kas patinka arba ka pasiule. Negailekite laiko ir turesit savaja, o ne kaiminiui patinkanti, dviratuka.
Vilniuje, be ivardintu Tedziu, taip pat galite aplankyti Umarai, (Ukmergės g. 283A, LT-01103 Vilnius, tel.: (5) 2323080 ir centra, Pilies g. apacioje), Positus (Vilnius, Laisvės pr.77, Tel.: 852742826, nuorida virsuje kampe).

PS Velomanai pataisys, jei kur suklaidinau ;)
PPS Matau, zmones vis renkasi is to pacio :lol:


Paskutinį kartą redagavo Schneide 2009-04-08 09:21. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu pirkti dviratį
StandartinėParašytas: 2009-04-07 23:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Nu šaunuolė Schneide, viską išdėstei aiškiai, pakankamai trumpai ir kas svarbiausia - moteriškai (kas yra moterims geriau suprantama)

Liudocka, nuvaziuok Vilniuje pas Umarus ir apžiūrėk 4 tūkstantosios serijos Trek'us skirtus moterims (WSD), jie maždaug atitinka tavo biudžetą. Tai yra gana paprasti, bet tikrai patikimi, visam pasaulyje labai garsaus gamintojo, dviračiai. O tai jau šį tą sako. Jie atrodys maždaug taip (nuotraukoje yra Trek 4300 WSD, 2009 metų modelis):

Paveikslėlis

Tavo ūgio merginai, nepatariu pirkti 28" ratų, ne visada bus patogu. Geriau 26"

P. S. Tavo ūgiui reikėtų 16-17" dviračio (jei MTB)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7019 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 468  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai