Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Ratu uzdejimas, kaladėlės liečia diską
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=2102
Puslapis 11

Autorius:  Ree [ 2010-04-09 11:52 ]
Pranešimo tema:  Ratu uzdejimas, kaladėlės liečia diską

Sveiki, gal galit kas pakomentuot kaip taisiklingai uzsideti rata? Kai uzsidedu rata, diskas pastoviai trinasi i kaladeles. Ar imanoma reguliuoti kaladeles kaip nors, ar cia jau diskas kreivas? Stabdziai pas mane diskiniai hidrauliniai.

Autorius:  Darysp [ 2010-04-09 12:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Ratu uzdejimas

Kartais su rato uždėjimų būna problemų. Jei stebulė nėra idealiai lygi, kartais gali reikėti surasti teisingą stebulės poziciją, prie kurios diskas į kaladėles nesiliečia. Jei vistiek liečiasi, atpalaiduoji užspaustuką ir visą stebulę šiek tiek pasuki dropout'uose. Tada vėl užverži. Jei blogai, kartoji toliau, kol rasi gerą poziciją (žinoma, jei prieš tai buvo stabdžių suportas teisingai sureguliuotas). Kad ateityje nereikėtų žaisti, gali teisingą stebulės vietą pasižymėti.

Kaladėlės pas stabdžius nesireguliuoja, reguliuojasi visas suportas. Šiek tiek atleidi du varžtus (laikančius suportą) nuo šakės arba adapterio, užspaudi stabdžius, prasuki ratą kelis kartus ir neatleisdamas stabdžio, priverži varžtus. Turėtų būti viskas gerai. Jei ne, tai tada reikia pažaisti su reguliavimu iš akies. Jeigu sureguliavus diskas sukdamasis tik kartais paliečia kaladėles, vadinasi pats diskas nėra lygus. Tada palengva tiesini nelygias disko vietas.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/