Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 02:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 13:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
TedisLT rašė:
aisku as cia ne i tema, bet vistiek.
1. Tai koks pats geriausias tepalas sutepti grandine? Ir siaip - grandines bei zvaigzdziu prieziurai? Kokia dar reikalinga iranga. Cia visi jus siulot tai ta tai ana. As pradedantysis, tai man idomu kas pradedanciajams svarbu:)

2. Kur Kaune man kas nors parodytu kaip pakeist galine padanga. Man kazkaip kaip pirmas kartas baisu. Jeigu nebutu kas parodytu, kur bent pigiausiai ir kokybiskai tai atlieka.

3. Aksesuaras -> medziagine "daiktadeze" ant remo. Kur ieskot tokiu dalyku? "Maximoj" maciau, bet kazkaip nekyla ranka paimt. Taip pat kaip salmu is ten pat.

Is anksto dekui uz atsakymus


1. Tepalas grandinei bus geras ir uz 4 lt. pirkti UAB "Dagris" http://www.dagris.lt Statybininku g. nuo Savanoriu pr. link Siaures pr.
Arba bet kurioje dviraciu detaliu parduotuveje. atkreipk demesi, kad buna tepalas sausom salygom (be lietaus ar dulketam smeletam vaziavimui). jis trumpiau laiko. paskaityk dar karta apie grandiniu prieziura, ten parasiau ir apie tepalus.

2. Misko g. uzdes ir pakeis. gal ir parodys-paaiaskins.
3. pirk kokia randi ir bus gerai. patogiau yra po sedyne, nes kai ant remo, trukdo paimti ir nesti dvirati. rasi dviraciu parduotuvese visokiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 14:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
kaip kolegos minejo,geriausias tepalas (optimaliausias kainos ir kokybes atzvilgiu) yra Finish Line Cross Country (for extreme weater and long distance riding).
Padanga pakeisti gali ismokti labai nesunkiai ir pats.Sunkiausias dalykas tai tik pirmas padangos nuemimas,bet tam yra specialus plastmasinis irankis(paklausk betkokioj dviraciu parduotuvej),kad galetum lengvai uzkisti uz padangos ir ja nuimti nuo ratlankio.Nemetyk pinigu jokiem meistram del tokiu dalyku.
Ps. isleidus pilnai kamera nuimineti pradek nuo priesingos ventiliui puses.Ventilis issitraukia galiausiai.Lygiai taip pat su uzdejimu.Pirmiausiai ikishi ventili,tada jau likusia kamera.

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Paskutinį kartą redagavo Faustas 2007-06-18 09:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 15:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
O gerb. Faustai,

Kur ieskot to tepalo... kad nesimalt po miesta ieskant:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 15:44 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
as pirkau va cia http://www.hawaii.lt/
tai gana prabangi parduotuve,kur rasi viska ko tik reikia.
Tik zinoma kaina irgi aukstesne,nei paprastesnese parduotuvese.
Del kitu parduotuviu,nezinau kaip nupasakoti,nes nezinau adreso.Gal patars dar kiti kolegos.
Siaip yra dar vienas pusruselis Mickeviciaus gatveje,ten manau kainos zemesnes,pasirinkimas taip pat neblogas.

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 18:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-08 14:10
Pranešimai: 14
Miestas: Kaunas
Faustas rašė:
Ps.Ps. ir dar vienas klausimelis.Mano priekinis amortikas yra rakinamas.Rakinima naudoti kaip suprantu vaziuojant labiau duobeta nuokalne ar ne? Noriu tik pasitikslinti.
tai kad priesingai, rakinama lygiam kely ant asfalto arba lipant i ilga kalna, kad amortizatorius neeikvotu mynimo energjios


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-04 21:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
aciu Faustai uz vietoves, kuriose galeciau rast tepalo:)

ryt pasistengsiu apvaziuoti abi:)

Papildyta:
Micekviciaus gatve siandie vaziuodamas i darba pravaziavau... na ne jokios dviraciu parduotuves... manau turejai omenyje rusi misko gatvej:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-05 20:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-19 15:58
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas
taip,ant kampo ties Mickeviciaus gatve.Viskas gerai,radai teisingai :)

_________________
and life will stay worth while... if you... just... smile... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-12 18:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
siaip klausimelis tiems kurie labiau nusmanantys:)

vistiek mastau kad V tipo stabdziai man laikys iki kokiu metu (be gumeliu keitimo)... tai mastau kitiems metams gal reikes uzsipirkti ratlankius su diskiniais stabdziais ir pacius stabdzius:)... o klausimas paprastas:).... kiek toks malonumas atsieeitu:)... ta prasme normaliu ratlankiu su normaliais diskiniais stabdziais:)?... bo jau dabar pradeciau taupyt:):)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-12 19:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
TedisLT rašė:
siaip klausimelis tiems kurie labiau nusmanantys:)

vistiek mastau kad V tipo stabdziai man laikys iki kokiu metu (be gumeliu keitimo)... tai mastau kitiems metams gal reikes uzsipirkti ratlankius su diskiniais stabdziais ir pacius stabdzius:)... o klausimas paprastas:).... kiek toks malonumas atsieeitu:)... ta prasme normaliu ratlankiu su normaliais diskiniais stabdziais:)?... bo jau dabar pradeciau taupyt:):)


Gal atitinkamus ratlankius ir stabdzius geriau pirkti kartu su atitnkamu remu arba visu geresniu dviraciu ? kam tau reikia isskirtiniu stabdziu ant prastenses kokybes remo ? geresni ratai su stebulem ir diskiniais stabdziais kainuos nuo kokiu 500-700 lt. ir dar neaisku, ar tiks ant tavo remo. V-brake taip pat gali buti geri. jei nori geresniu, nusipirk aukstesnes kokybes Shimano (LX, XT) arba Avid 5 V-brake. Bet ar tau tikrai ju reikia ? kas blogai su dabartiniais stabdziais ? gal tik normaliai sureguliuoti reikia, arba pasikeisti i geresnes kaladeles. o pacios kaladeles tarnaus priklausomai nuo naudojimo. jei vazinesi pe smelius purvus ypac slapius ir daug stabdysi, kaladeles keisi greiciau. jei valysi dazniau ratlankiu sonus ir kaladeles, nevazinesi daug per shudus, tai ir laikys ilgiau. V-brake lengvesni, pigiau ekslpaotuoti, dar pagalvok, geriau iskart taupyk geresnim dviraciui, bus naudingiau. kol sita suvazinesi, jau zinosi ko nori is dviracio ir kokio stiliaus dviracio nori. su senu paskui galesi vazineti per purvynus ir ziema


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-03 12:14 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
Naujausias pribumbasas mano senam dviratukui. Dabar tycia vazineju per duobutes :) :)
Paveikslėlis
tikrai maloniau vaziuoti, asfalto sujungimu nejauciu, ar siaip kokiu menku duobuciu:) ir arklio galios nesumazejo :)
pirkau LIMPOPO parduotuveje, MEGOJE. 29,90 pinigu :)

ir dar klausimas dviratinininkams :)
nusipirkau tokias padangeles, 26 1/3, zemutes, bet mano ratlankis per mazas sitoms padangoms :) kas per ratlankiai turi buti? Aukstesni kazkokie. 26,kazkiek? :)

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-03 12:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
po kurio laiko prades sedyne i shonus klibet, +300g.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-03 19:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
siandien supratau, jog kita menesi keiciu: sake, krankus, pedalus, stema, vaira, padangas. turetu buti - 3 kg; bet plius ??? lt.
pasakykit protingieji kurmiai, ir kam man to reikia (klausimas retorinis ir atsakymo nereikalauja :) ).
pasimatysim po triju savaiciu :smt006

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-04 07:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
i 2klt turetum tilpt :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-04 14:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Sige rašė:
siandien supratau, jog kita menesi keiciu: sake, krankus, pedalus, stema, vaira, padangas. turetu buti - 3 kg; bet plius ??? lt.
pasakykit protingieji kurmiai, ir kam man to reikia (klausimas retorinis ir atsakymo nereikalauja :) ).
pasimatysim po triju savaiciu :smt006


labai idomu ir smalsiu kokie motyvai ? dviratuka papylei ar per sunkus pasidare 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-04 14:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Sige rašė:
siandien supratau, jog kita menesi keiciu: sake, krankus, pedalus, stema, vaira, padangas. turetu buti - 3 kg; bet plius ??? lt.
pasakykit protingieji kurmiai, ir kam man to reikia (klausimas retorinis ir atsakymo nereikalauja :) ).
pasimatysim po triju savaiciu :smt006

Man net ir optimistiškiausiu variantu -2kg. tesigauna, bet kadangi aš su gramais nesipykstu bei nedraugauju tai galbūt iš kažkur nuriebalinsi dar -1kg. ...

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 75 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai