Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-23 08:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-07-29 16:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-07-25 18:07
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Skype: shlepeturt
Vardas, Pavardė: Saulius Kairiūkštis
Kažkada lakiojau po miestą ir sankryžoje pajudėjęs sulaužiau galinio rato ašį, ratas persikreipė, pradėjo siekti rėmą, tad 20 kilometrų namo važiavau apie 10km/h. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-02 00:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-02-20 22:24
Pranešimai: 154
Skype: whitehorse85
Vardas, Pavardė: Martynas
1 situacija: saulinskis, analogiska situacija man buvo, tik puse asies iskrito lauk tai "ikisau" atgal ir nuo silainiu iki dainavos atmyniau, (luzo draugui, ne man, bet is tos idomios situacijos apsiemiau vaziuoti as :D ) taip pat teko ir nuo silainiu kalno nusileisti "biski" nesaugu, bet gryzt reikejo :D 2 situacija: draugui minant y kalna grandine gale nuo didiziausios zvaigzdes nukrito link stipinu, ko pasakoje galinis simpleksas buvo tiesiog ISTASKYTAS i gabalus ziurekit: Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis 3 situacija: nei is sio, nei is to luzes svaistiklis draugui 4 sutacija: padanga susipjove taip, kad liko tik siulai, ko pasakoje sprogo kamera. Nuo amaliu iki dainavos teko parvaziuoti ant blyno ir visai neblogai sekesi ratlankis liko sveikas (laibai jau tngejom stumtis :mrgreen: ) , nu sios situacijos man asmeniskai neivyko, bet visose jose dalyvavau :mrgreen: (iskyrus istaskyta simpleksa)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-03 00:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
karta issimontavo galinio rato padanga vaziuojant :shock: buvo didelis BUM. Vos nuo dvirkos nenukritau is netiketumo.
x]

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-04 00:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Tikriausiai dėl nusidevėjimo užvakar man nutrūko priekinio permetėjo trosas. Gerai, kad šalia buvo, kas turėjo pakaitinį. Artimiausia dviračių parduotuvė buvo už 50km :roll:

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-06 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-02-20 22:24
Pranešimai: 154
Skype: whitehorse85
Vardas, Pavardė: Martynas
Kai tokia nelaime atsitinka ir po ranka neturetum troso, tai galima abu simpleksus sureguliuot ties viena zvaigzde, su tais varztukai dvejais, kad laikytusi. Kokia tau labiau patinka pavara. Buvo teke taip visai be trosu vazinet kuri laika :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-06 18:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
dvi savaites važinėju tik su priekine vidurinę žvaigžde, nes priekinis permetėjas pabiro dalimis permetinėjant pavarą .... LX'as rodos buvo.
Manau jau rytoj rasiu laisvo laiko nusipirkti kitą :roll:

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-06 22:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
WhiteHorzzz rašė:
1 situacija: saulinskis, analogiska situacija man buvo, tik puse asies iskrito lauk tai "ikisau" atgal ir nuo silainiu iki dainavos atmyniau, (luzo draugui, ne man, bet is tos idomios situacijos apsiemiau vaziuoti as :D ) taip pat teko ir nuo silainiu kalno nusileisti "biski" nesaugu, bet gryzt reikejo :D 2 situacija: draugui minant y kalna grandine gale nuo didiziausios zvaigzdes nukrito link stipinu, ko pasakoje galinis simpleksas buvo tiesiog ISTASKYTAS i gabalus. 3 situacija: nei is sio, nei is to luzes svaistiklis draugui 4 sutacija: padanga susipjove taip, kad liko tik siulai, ko pasakoje sprogo kamera. Nuo amaliu iki dainavos teko parvaziuoti ant blyno ir visai neblogai sekesi ratlankis liko sveikas (laibai jau tngejom stumtis :mrgreen: ) , nu sios situacijos man asmeniskai neivyko, bet visose jose dalyvavau :mrgreen: (iskyrus istaskyta simpleksa)

Baisu darosi vaziuot prisiskaicius tokiu dalyku :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-07 14:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
vakar grizinejant is sv.treciadienio ir po bliuzo koncerto, centre nei is sio nei is to luzo desinio pedalo asis ties svaistikliu. Senas geras vokiskas pedalas, gamintas dar buv. Vakaru Vokietijoje. parmyniau su vienu kairiu pedalu :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-21 11:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-18 13:55
Pranešimai: 48
na man nteoli aleksoto tilto prie prieplaukos i padanga na ir i kamera sulindo iki puses dantu krapstukas :D :mrgreen: :roll: :smt005

_________________
palaikyti riedejima padeda scott aspect 55


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-08-21 13:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-17 12:58
Pranešimai: 613
Miestas: Vilnius
Skype: gl3333
Vardas, Pavardė: Giedrius
tai kam zmogui per galva vaziavai ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (juokauju)

_________________
ne visada norai sutampa su galimybem ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-09-17 13:58 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-16 12:40
Pranešimai: 30
Miestas: Kaunas
Skype: fotor.lt
Na man buvo lūžusi galinė ašis važiuojant į Vilijampolės kalną :) Tai ir galinė šakė truputį išsikraipė, tai iki Eigulių parvažiavau kaip su paspirtuku, svorį tik vienai pusei duodamas :) Dar turėjau problemų su pigiais pedalais, Polsiavome Palangoje, buvo pedalas jau išmaltas guolių, reikėjo keisti, nuvažiavau į Klaipėdą, ten nusipirkau aišku pigieną :) Ir grįžtant, kažkur tarp Karklės ir Palangos,guoliai staigiai užsiveržė ir pedalas išėjo šaibom, kitaip tariant. Ką ir matote įamžintą nuotrukoje :) Na tai damyniau ant tos ašelės, o Palangoje vėl pirkau naują... Na ir šiaip vis kas nors sugenda, bet nieko daugiau įsimintino.

Paveikslėlis

_________________
http://www.fotor.lt/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-09-17 14:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-18 13:55
Pranešimai: 48
man buvo prie sentrines asies svaistiklis nuluzes nu per skyle kur uzsiverzia , o as tai stovykloi buvau dviraciu ir koki 30 ar 50 km nuo stoviklavietos buvom numyne , o luzo irgi idomiai tik padejau koja ir spustelejau (kad minti) ir nuluzo , juokas juokais bet priepat baznycios nu tkelije baznycios (nes privaziavom ) apziureti , o miestelis maziukas nera net dviraciu parduotuve , radom tik pora detaliu pirkt ir tai ne i tema , gr kad buvo vadoves vyras su auto tai peme , poto nuo kito dviracio drauges (irgi suluzusio) nusiemiau , kita diena lazdijuose )berots ( buvom tai paskutini svaistikli paemiau :D

_________________
palaikyti riedejima padeda scott aspect 55


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-09-17 14:25 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Belaidis kompiuteriukas Kelly's KCC-16WL "išprotėjo" nuo dviračių varžybose naudojamos laiko nuskaitymo aparatūros - kuo arčiau jos, tuo greičiau "važiavo". Buvo pasiektas maksimalus greitis - 99,9 km/h :) Taip kad prieš perkant tokį, turėkit omenyje šią "savybę".

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-09-17 15:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
tai kiek nenuvaziuotu km prisukai utenoj prie "cipu" "kilimelio" ?:)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nutikę gedimai
StandartinėParašytas: 2008-09-17 18:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Justinas rašė:
man buvo prie sentrines asies svaistiklis nuluzes nu per skyle kur uzsiverzia , o as tai stovykloi buvau dviraciu ir koki 30 ar 50 km nuo stoviklavietos buvom numyne , o luzo irgi idomiai tik padejau koja ir spustelejau (kad minti) ir nuluzo , juokas juokais bet priepat baznycios nu tkelije baznycios (nes privaziavom ) apziureti , o miestelis maziukas nera net dviraciu parduotuve , radom tik pora detaliu pirkt ir tai ne i tema , gr kad buvo vadoves vyras su auto tai peme , poto nuo kito dviracio drauges (irgi suluzusio) nusiemiau , kita diena lazdijuose )berots ( buvom tai paskutini svaistikli paemiau :D

Justinai prašau neįsižeisk, bet tavo paties labui, gal vis tik bandom rašyti kiek įmanoma normaliai lietuviškai, nes skaitydamas tai ką parašei gali tapti panašus į pavartojusi bomžą...
... atsiprašau, kad ne į temą.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai