Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 12:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 251 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2007-08-28 19:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
As tai pries 2 metus kritau nuo dviracio,vaziuodamas 65 km/h. Kai nukritau, pagalvojau,kad susilauziau ranka, nes labai skaudejo, bet viskas baigesi neblogai, jeigu neskaitant to, kad dviracio ratas primine 8.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2010-11-28 09:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
sulietuvintas temos pavadinimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-28 19:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Besileidziant nuo kalniuko, skridau per dviracio vaira. Sekmingai - atsistojau, susiradau dvirati ir toliau nuvaziavau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-28 20:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Platesne ir teisingesne tema butu pavadinimu -avarijos i kurias buvome pateke- uztenka prisimint Imanto avarija (nekaltas),Agnes trauma (nekalta,pasipyne vaikas) , jau nekalbant apie Ausros(dei) yvyki kai vaziuojancia dvirka specialiai taranavo golfas. O mano atvejis - is salutines islindo pedas , stabdziau vengdamas susidurimo, blokavau priekini rata - puse valandos kontuzija,vaiksciojau budamas be samones

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-28 22:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
Kaip butu galima vengti tokiu atveju,kai tave taranuoja masina ar panasiai? As pats vazineju tik 3 metus, tad tokiu dalyku man dar nera buve ir tikiuosi, kad nebus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 07:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
nu jei man issiliejus:
susiskaldziau delnikauli, bandydamas isivaizduot kad mano dviratis bmx (cia ausradei tinkamas pasisakymas) kai keliau priekini rata

po to tik nuemus gipsa, and kokios 5 dienos priesais mane (man varant apie 25 km/h) be posskiu kai kas posuki padare... kadangi stabdziau priekiniais labiau, rezultatas visiems mazdaug aiskus. Dziaugiuos kad laiku bent sustojau. ta prasme nei i kita transporta atsitrenkiau ar panasiai. Nuo tos akimirkos (cia buvo apie 10 rugpjucio) ant dviracio dar normaliai nesedau, bo nusprendziau sarvus susirast:)
Vat taip


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 08:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
11 metų dviratinio vairavimo stažas - niekas nelūžo, niekas nenukirto nei su gofu nei su mersu...
Turiu randą ant kojos iš labai seno kneeslide'o ir nesenus bodyslide'o ant 35km/h prisiminimus.
Patarimas - kuo agresyvesnis dviratininkas kelyje, tuo labiau jį vairuotojai gerbia :twisted:

_________________
Go. Go. Go.


Paskutinį kartą redagavo Vytautas 2007-08-29 13:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 08:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-07-30 21:54
Pranešimai: 578
Miestas: Kaunas, Vilnius
Skype: gustlina
Vardas, Pavardė: Linas
59.1km/h nuo panemunes silo tilto, dar nezinojau, kad apacioje yra tramplyniukas ;)
ciuziau asfaltu ant pilvo, o virs galvos praleke dviratis. Kazkaip atsipirkau pilvo, ranku ir koju nubrozdinimais :)

_________________
=]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 08:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Pasigirsiu ir as savo kukliu nuotykiu:
Bevaziuojant i savaitgalinio zygio starto vieta, Molo aiksteleje vienos masinos vairuotojas pasirode pazystamas. Kol as i ji ziopsojau, i mane ivaziavo stulpas :) rezultatas - prakirsta ausis(tuomet dar be salmo vazinejau)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 10:06 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
hehe :) geras cia :) Stulpas ivaziavo :) :) :)
:lol:

Man besileidziant sukileliu pr. ties sviesaforu (zeimenos sukuleliu). Golfukas sukantis i kaire mane praleido, o uz jo stovejusi xuliganke su menininku (maugliu) prie vairo rove i kaire, bet nespejo, nes smagiai riedejau apie 40-60 (paskutini karta kai zejau i spydometra buvo 54km/h).

Dviratukas buvo savaite po Dviraciu Rusio kapitalinio, nauji ratai nauji stabdziai, atsvaitai viskas ciki briki. tai stabdziau, kiek galejau ir sugebejau, ir kad nedauzyti BMW stiklo su galva tai persokau per dviracio prieki (atsispri nuo pedalu, siek tiek vaira su kojom dar paspiri) ir su visu dilbiu kaires rankos i BMW trenkiau, tada su galva i dilbi (net laikrodis atsisege)

Pasekmes, tris menesius skaudejo riesus, ta prasme pakelt kazka nelengva buvo.
BMW vairuotojas neteko teisiu kazkuriam laikui. BMW duris sulanksciau su keliais.

o mano dviratukas sveikas. Klasiokas kaip tik vaziavo pro avarijos vieta, sako: Ziuriu Audrelio dviratis guli, o zmogaus nera (O as sedejau ant pieveles laukiau kol policinininiininnkai ismatuos atstumus).

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 11:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Audriau, kiek Lt atemei ?

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 13:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
nuostoliu nepatyriau, ir ta vakara jauciausi puikiai, organizmas slopino visus skausmus. O policija formino visa ivyki, nes visai kitas vairuotojas policininkus iskviete, tai ten su vairuotoju kazka tartis jau kaip ir neiseina :) Ispradziu kol policijos neiskviete tai viaruotojas norejo labai tartis :) bet paskui jau butu buves pabegimas is ivykio vietos :)

likau su "basutem" :)

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-29 15:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Audriaus atveju nebent už moralinę žalą bapkės...

Man kartą į paskaitas skubant nutiko taip, kad važiuojant Taikos pr. nusprendžiau sukti į Pašilės gatvę sankryžoj. Prisigretinau prie trečioje eilėje stovėjusių automobilių ir riedėjau arčiau šviesoforo, kai vienas iš galo sugalvojo į antrą persirikiuot. Nedidelis buvo greitis, dar spėjau porą kartų ne savu balsu sušukt: "ką darai?". Na ir stuktelėjau aš jam į sparną. Jam turbūt net dažų nenubraukiau, bet mano priekinis ratlankis vietomis 5cm išsicentravo. Įtariau, kad kaltas aš - trečia juk važiavau. Paėmiau 20Lt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-31 18:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-07 15:34
Pranešimai: 10
Bunant dar vaikezui teko perlekti per vaira (Desna dviratis) kai priekinis ratas istrigo vandens isgrauzoje, rezultatas lengvas smegenu sutrenkimas ir klasiokai rugsejo pirma mokykloje nepazino bo tablo buvo gerokai pagrazintas
Taip pat Anglijoje lekiant nemazu greiciu (dviracio modelis nezinomas) sokau ant bardiuro ir galinis ratas istrigo tarp dvieju blokeliu, rezultatas vel skrydis per vaira veidu i aksfalta, patirtos traumos:
trukes dantis kuri veliau isrove, nuskilineje kiti dantys, grazus vyra puosiantis randas ant smakro, ir teko pora savaiciu varineti i ligonine perisineti kitu suzalotu kuno daliu
Nuo to laiko nusprendziau vazineti tik gerais dviraciais ir laikytis visu saugumo priemoniu :arrow: :idea: 8) 8)

_________________
Kelly's Exquisite


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-31 19:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
senu senoveje, kai man dar buvo 16, bet dviratis jau buvo israstas, atostogavau su mama Druskininkuose. Su is solidaus amziaus zmogaus pasiskolintu vyrisku dviraciu vaziavau i diskatieka. Bet pries tai nusprendziau pora ratuku miskeliais prasukt. Rezultatas dviraciui- nuo kazkokios saknies soktelejus per puse luzo remas :smt102 . Rezultatas man- vis dar is misko negaliu isvaziuot :).

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-31 20:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-23 10:47
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: paudras
Sige rašė:
vyrisku dviraciu vaziavau i diskatieka.

:smt023 :smt023

Sige rašė:
Rezultatas man- vis dar is misko negaliu isvaziuot :).

bandai sulaužyt dabartinį :)

tfu tfu tfu per kairį petį, bet dar neteko patirt skausmingų avarijų su dvirka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 251 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai