Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-11-03 18:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Taip ir nesupratau dorai kaip ten su triukšmu pas tuos rolerius... Kaimynė iš apačios neatlėks su keptuve vos tik prasidėjus treniruotei? :roll:

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 19:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-07-06 11:56
Pranešimai: 10
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
geri kaimynai supras, kad po valandos nebus garso :) pikti kaimynai ir be garso suras priezasti prie ko prisikabinti :D

_________________
KTM Myroon 3.29
Cube Aerial


Paskutinį kartą redagavo Darysp 2012-11-04 01:39. Iš viso redaguota 1 kartą.
Ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 19:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Galim organizuotis bendrą pirkimą :)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 19:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-18 01:24
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Audrius
Prisijungčiau ir aš :arrow:

_________________
Trek Cobia 2012
Merida Road Race 901
Corratec X-Vert Cross


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 20:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-07 21:38
Pranešimai: 79
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Jei teisingai supratau, tai kaip ir minėjo, šie volai pritaikyti plentiniams, neva mtb reikėtų ilgesnių skersinių.
Skaičiuokite ir mane, išmatavimus pateikčiau (jei pasakytų nuo kur iki kur matuoti :) )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 20:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-30 21:08
Pranešimai: 143
Skype: langucentras.lt
Vardas, Pavardė: Artūras Brazas
Kurt Kinetic Rock and Roll yra geris.
Hidraulinis.
Ziaurus geris
Bet kainuoja apie 400gpb europa /450 usd amerikei + shipinimas
Amzina garantija, patikrintas reikalas
Lapkricio 20 gryzta konteineris su 3 vnt rock and roll - keli yra laisvi - kaina zinosiu kai ismuitins

https://www.google.lt/search?q=kurt+kin ... 4QTg14GABg

Va papigai vienas ebay
http://www.ebay.co.uk/itm/Kurt-Kinetic- ... 27cc7d82f7


Bishki vaizdo
http://www.youtube.com/watch?v=9YcVro9KQGQ


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-03 23:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
Čiainiks rašė:
Jei teisingai supratau, tai kaip ir minėjo, šie volai pritaikyti plentiniams, neva mtb reikėtų ilgesnių skersinių.
Skaičiuokite ir mane, išmatavimus pateikčiau (jei pasakytų nuo kur iki kur matuoti :) )

reikalingas atstumas tarp stebuliu centru.
aisku kaina tikrai nedidele, bet pazvelgus mano akims matomi minusai:
1. kodel nuotraukoje dirzai uzdeti is abieju pusiu, o gal man tik taip atrodo? jei taip turi buti naudojant, uzlipti ir nulipti tikrai nebus patogu.
2. nera jokiu stabdziu krastuose, nesunku uzsisvajojus nuvaziuoti.
3. griozdiski, masyvus, nepatogus transportuoti, reikalauja nemazai vietos sandeliuojant namie. Apie dizaina nesnekesiu.
siulau nepagaileti tik 10 kartu didesnes sumos, prisijungciau tada ir as, ir nusipirkti treniruoklius su trasu simuliatoriais, palenktyniautume saltais ziemos vakarais tour de france trasose online...

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-04 10:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-02 18:38
Pranešimai: 290
Miestas: Lietuva
Vardas, Pavardė: Žilvinas
nuo rolerių pas mane kaimynai iš apačios atbėgo aiškintis. mindamas tv girdžiu tik nuo 35'ių garso padalų.
čia iš seniau mano mintys dėl rolerio. dabar turiu dar ir stakles, prisėsiu kada aprašyti ir jų įspūdžius.

_________________
Jokers


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-04 17:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Aš naudoju ir rolerius ir stakles (Kinetic) kur fiksuojasi galinis ratas, bet stengiuosi važinėti lauke :-) Po roleriais ir ir po staklėmis (magnetiniu treniruokliu) reikia kišti kilimėlį, kad mažintų vibraciją. Dar geriau storesnį sluoksnį, gabalą kokios nors dangos sporto salėms. Ūžimas vistiek liks nuo besisukančio būgno ir padangos. Ant staklių padanga reikalinga speciali lygiu paviršiumi, arba drožti senas plentines, kurių jau nebegaila. Nes padangos greitai dyla. Ant rolerių didelio padangų dilimo nepastebėjau. Kuo grubesnis padangos raštas, tuo didesnis garsas. Rolerių ilgį nusistatyti pagal atstumą tarp stebulių ašių. Ant mano Tacx Antares lengvai nusistato. Apie lietuviškus nieko nežinau, gal ir ten reguliuojasi atstumas tarp ašių.

Kur nurodytos pas kritine.lt (Artūrą) Kurt Kinetic Rock and Roll mano galva yra vienos geriausių staklių šiuo metu ką galima nusipirkti.

Dar keli mano pastebėjimai dėl rolerių ir staklių:
Su staklėmis gal saugiau, nes dviratis tvirtai fiksuojamas. Bet jiems reikia specialios galinės padangos, kadangi paprastų padangų guma labai greitai susidroš.

Roleriai - galima važiuoti su dviračiu, kuriam nereikia keisti padangų (aišku, turi būti slickai, ne traktoriai), spidometro daviklio nuo priekinio ant galinio rato (kaip staklėse). Lyja, ar mažai laiko po darbo - pasistatei dviratį ant rolerių ir pramynei namie. Ant rolerių reikia priprasti laikyti lygsvarą, gerai užmynus galima nuvažiuoti su dviračiu į priekį ar į šoną. Todėl geriau juos pasistatyti šalia sienos, tarpdury ar šalia kitos atramos. Įpratus galima minti bet kur. Man su roleriais nepatogu šluostytis prakaitą su rankšluosčiu. Su staklėmis jokių problemų. Prakaitas eina upeliais minat su abiem, tai pasidėkite šalia rankšluostį.

Rolerių pagrindinis privalumas - puikiai ugdo balansą, pedalažą, rato laikymą. Nes visą laiką reikia minti išlaikant lygsvarą, susikoncentravus, kad nenulėktum.

Rolerių pasirinkimas http://www.bike24.net/1.php?lang=2;content=7;navigation=1;menu=1000,5,69;mid=0;pgc=116:416
Aš turiu paprastus pigius Tacx Antares
Brangesni su pasipriešinimu duotų daugiau galimybių treniruotis, kai vienas režimas pasidarys per lengvas.
http://www.bike24.net/1.php?content=8;navigation=1;product=9474;page=1;menu=1000,5,69;mid=0;pgc=116:416

Staklės, kur įsistato galinis ratas, leidžia generuoti didesnę galią, tai svarbiau rimtoms treniruotėms. Minant intervalus, sprintus, kitus pratimus, staklės duoda daugiau galimybių. Būna magnetiniai, skysčio (fluid) ir mechaniniai treniruokliai. Geriausi yra fluid, nes realesnis važiavimo pojūtis, geresnis darbas. Jiems būtinai reikia spec. padangos galinės. Jei žiemą į lauką nevažiuoji su tuo pačiu dviračiu, tai ne problema užsidėti padangą ilgesniam laikui ant galinio rato.
Staklėms reikia priekinio rato laikiklio, kad dviratis nebūtų nemaloniai pasviręs į priekį.

Vokiečių ešopai parduoda magnetinius treniruoklius.
Jei nori tikrai gero patvaraus fluid treniruoklio (kur isistato galinis ratas), imti ką nors iš Kurt Kinetic.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Paskutinį kartą redagavo Linas 2012-11-04 21:17. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-04 19:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Man ant bet kokio treniruoklio reikalingas šitas daiktas (tada atkrenta poreikis rankšluosčiui, prakaituoti nereikia):
Paveikslėlis

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-04 20:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Dar vienas pastebėjimas: staklės būna su metaliniu cilindriuku (kuris kontaktuoja su padanga) arba su cilindriuku, kuris dengtas silikonu. Silikoniniai cilindriukai mažiau ėda padangas, galima naudoti paprastas padangas, bei yra tylesni. Pvz: http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;product=39754;page=1;menu=1200,1201;mid=50;pgc=0


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-04 20:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Kaip ir minėjau pirksiu paprastas lietuviškas stakles - rolerius, pabandysiu pasiskambinti ryt, gal pavyks susitarti dėl nuolaidos daugiau perkant.

Norintys - MAN Į PM

Kolkas tikrai perkantys esam dviese.
Aš ir Virgis

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-06 10:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Na pasiskambinau, kaip ir susitariau.

Žodžiu šiuo metu užsakytos naujai medžiagos gaminti treniruoklius - rolerius. Sakė bus sukomplektuotos ir pagamintos per 3 sav.

Yra pasirinkimas dviejų rūšių rolerių, t.y tas pat tik "brangesnės" turi sulankstymo funkcija - pusiau. Patogiau laikyti - transportuoti.

Dėl ratų diametrų, sakė dėk nors ir vaikišką, reiks tik gumą patrumpinti.

Kainos. Nesulankstomos - 250Lt Sulankstomos - 300Lt

Nuolaida perkant 5vnt = 10-20Lt
Perkant 10 ir daugiau geresnės nuolaidos, jei susirinks tiek tada sušnekėsim.

Matau problemą su siuntimu, nes per autobusus vienos staklės gabenimo kaina Kaunan ~ 30Lt... Manau vertėtų kokį busiką gaudytis :)

Kadangi kaip ir organizuoju pirkimą, sukūriau temą, kas norit rašot PM

http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=19&p=85399#p85399

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-12 21:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-08-23 16:19
Pranešimai: 136
Vardas, Pavardė: Martynas
Prie tos pačios temos: kuri pasirinkt Tacx I-vortex, ar Elite realaxiom. Pirmajam reikia pakankamai galingo kompo (tas dar kainuos papildomai), taciau siek tiek pigesni real video ir ju pasirinkimas didesnis. Taip pat turi daugiau programiniu idomybiu. Elite yra brangesnis pradzioje, taciau nereiktu upgradint kompo. Turi idomiu testu, taciau maziau real video ir jie brangesni.

Gal kam teko susidurt, kuri pasirinkt?

Jusu minetas Kurt kinetic rock and roll, fainas daiktas, taciau ar nebus nuobodu valanda ar daugiau ziuret i siena :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-12 22:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
su Kurt Kinetic (ar kitom staklėm) gali žiūrėti ne į sieną, o į TV ar prieš save padėtą bet kokį PC su filmu/dviračių video.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 61 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai