Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 845 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-10-01 15:31 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-17 00:00
Pranešimai: 85
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mantas G.
Viskas ok su tais Garmin. Turiu Edge 510. Vienintele beda buvo kad bluetooth streikavo surisant su telefonu. Bet atnaujinus firmware viskas susitvarke. Kiek ziurejau ir narsiau atsiliepimus Garmin geriausia ka gali pasiulyt is GPS'u dviratininkams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-01 17:10 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-12-05 20:07
Pranešimai: 166
Miestas: Jonava
Vardas, Pavardė: Viktoras.M
Aciu uz patarimus :)
Ziuriu universalaus daikto begiojimui, dviraciams slidinejimui na ir pasivaikcioti :)
Dabar nebrangiai radau polar rcx5. Manau imsiu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-01 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-15 09:08
Pranešimai: 86
Vardas, Pavardė: Justas
Garmin 310 buvo išleistas prieš 5 metus, taigi jau technologiškai ir morališkai beveik pasenęs daiktas.. Turiu jo naujesnę versiją - 910xt (http://www.dcrainmaker.com/2011/10/garmin-forerunner-910xt-in-depth-review.html).
Esu visiškai patenkintas, naudoju bėgiodamas, plaukdamas, slidinėdamas, su dviračiu ir t.t. Žiemą arba pavasarį prognozuojama išeis atnaujintas jo modelis, taigi šis turėtų gerokai atpigti. (edit: kaip tik šiandien ir pasirodė: http://www.dcrainmaker.com/2014/10/fr920xt-triathlon-details.html)
Polar rcx5 atkreipk dėmesį, kad GPS daviklis yra atskiras. Man čia labai didelis minusas. RC3 yra su integruotu GPS.
Dar teko čiupinėti TomTom runner/multisport - smagus ir patogus daikčiukas.
Pasiskaitinėk išsamius aprašymus čia -> http://www.dcrainmaker.com/product-reviews ir išsirinksi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-01 19:26 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-12-05 20:07
Pranešimai: 166
Miestas: Jonava
Vardas, Pavardė: Viktoras.M
ant situ garminu nelabai pinigu yra :)
Domejausi RC3 tai nelabai jis man patiko ir vandens labai bijo. Aisku gerai kai imontuotas GPS :) Suunto visai nieko, bet tie irgi kainas laiko.
Apsistojau prie RCX5, gaunu uz gera kaina su GPS siustuvu :) aisku norisi kazko mandresnio, bet manau pilnau jo uzteks, biudzetas nelabai leidzia kazko jau tokio :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-01 21:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Kestis rašė:
..., teigiu, kad Garmin'as gamina daug neišbaigto šlamšto. Dabar dviračiui pirkčiau Magellan Mio serijos prietaisus.

Čia greičiausiai su navigavimu buvo problemos? Papasakok.

Man asmeniškai navigavimas nėra labai būtinas, tačiau reikalingas Lietuvos offroad žemėlapis (kuris ir taip neturi navigavimo galimybės). Kiek girdėjau, į MIO LT ofroad'o žemėlapio neina įdėt, nes jis pritaikytas tik Garmin'ams.

Man asmeniškai Garmin Edge'as yra intuityvus, labai paprastai valdomas su didelėmis galimybėmis prietaisas. Vienintelė problema (ne pas mane vieną) - prastokai veikiantis trečios kartos HRM3 diržas su ekranavimo tinkleliu. Gerai suprakaitavus pradeda visai neberodyti. Skalbti, kas antras išvažiavimas irgi atsibodo (arba kažkaip ne taip skalbiu, gal galit pasidalinti patirtimi?). Nemažai skaičiau, kaip kiti sprendžia šią problemą - tiesiog ima Polar'o diržą ir persega Garmino galvą. Išbandysiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 11:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Kol paties kuriamas prietaisas testuojasi, parašinėsiu apie Garminus...
Pirmiausia paminėsiu, kad ką rašau, tai tik mano patirtis, gali būti kad aš nesugebu naudotis prietaisu, nes pritrūko kantrybės aiškintis Garmino niuansus kuriuos kiti yra įsisavinę, bet su kitų gamintojų technikos įvaldymu niekada problemų neturėjau, kas irgi šį bei tą apie Garminus sako.
Rašysiu pagrinde apie Garmin Edge 810, bet nemažai tas pats liečia ir porą bandytų turistinių Garmino navigatorių bei vieną automobilinį.
Vartotojo sąsaja. Meniu padarytas neįmantriai, suprantamas ir skyrus laiko nesunkiai intuityviai konfigūruojamas. Tačiau meniu padarytas medžio šakų principu, bet praktiškai nėra tiesioginių peršokimų į kitą su parametru susijusia šakelę ar šaką, t.y. prie vieno parametro ar funkcijos nueiti dažniausiai yra tik vienas kelias, tuo tarpu pas konkurentus prie tam tikrų funkcijų ar parametrų gali prieiti skirtingais meniu keliais. Sutinku, kad galima apsieiti ir be to, bet kai pripranti prie patogumo kituose įrenginiuose, darosi neaišku už ką Garminas ima pinigus.
Garmino navigacija, vedimas maršrutu, nors man pačiam ir nėra labai reikalinga, bet jei jau tokią daro ir parduoda, tai galėtų būti bent pakenčiama. Turiu visus žemėlapius kokius tik palaiko Garmin Edge 810, bet navigavimu nei su vienu iš jų negalima pasitikėti, nes dažnai sudaro absurdiškus maršrutus. Ką ten apie navigavimą, jei softas ant tiek bugovas, kad net kartais nesugeba ant žemėlapio parodyti teisingos judėjimo krypties. Kelis kartus buvau pasiėmęs edge810 kaip navigaciją, jei prireiktų, bet pavedė, papigiaiskas išmanusis samsungas su geru softu daug patikimiau. Nuo šiol eidamas grybauti vėl imu seną Magellaną.
O Garmino nesugebėjimas naviguoti pagal parasčiausią .gpx tracką iš vis be komentarų. Norint naudoti .gpx kaip maršrutą Garmine, turi jungtis prie kompiuterio, sinchronizuoti ir apžaisti su krūva Garmino programŲ (apie kurių bugus ir veikimą atskirą traktatą galima rašyti), kurti iš .gpx kelius, juos kelti į navigatorių... Su eilinėm išmaniojo programėlėm ar to paties Magellano produkcija visai nieko nereikia apdoroti kompu, nes pats įrenginys normaliai seka .gpx arba viena programA viskas padaroma greitai ir paprastai.
Kalbant apie žemėlapius, tiksliau apie jų atvaizdavimą, tai Garminuose užknisa tai, kad stambinant žemėlapio mastelį labai staigiai išjungia smulkesnių objektų rodymą jei nori apžvelgti kelių km plotą, nebelieka šalia esančių smulkių keliukų, atskirų objektų žymėjimų ar pavadinimų. Taip ir stumdai pirmyn atgal žemėlapį kol perpranti kur kas randasi. Aišku, galima sakyti, kad nėra ko norėti iš mažo ekrano, bet pvz su senoviniu Magellanu tokių pastebėjimų nekilo.
Dar akmuo į Garmino daržą dėl Connect puslapio. Per pusmetį taip ir nemačiau normaliai dirbančios sistemos, atnaujinimai, bug'ai ten kasdienybė, nieko stabilaus, didelis dėkui Stava kurėjams.
Teko bandyti ir Garmin Dakota 20. Pirkau kaip pigesnę alternatyva Edge810, nes palaiko visus ANT+ daviklius ir iš esmės veikia kaip Edge810, tik be kainos pagal mane turi dar vieną privalumą - keičiamas baterijas. Pardaviau Dakota 20, nes susigundžiau ebay už nedaug brangiau nusipirkti Edge810, labai jau gundė Edge810 funkcija naudoti lenktyniavimą su savimi ir lyginti važiavimą eigoje, bet pasirodo jeigu treniruotę pradedi ne nuo to taško, kur prasideda tas rezultatų lyginimas, tai įskaičiuoja ir laiką važiuotą iki to taško. Gaunasi, kad tenka apšilimą ir pagrindinį pasportavimą skelti ir saugoti į atskirai, ne į vieną treniruotę, jei nori naudotis varžymusi su ankstesniu savo rezultatu. Gal kažkaip tai galima aplošti, bet nei Garmino instrukcija, nei Garmino support'o žmonės man nenurodė kaip tai padaryti. Tad pasigailėjau pardavęs Dakota.
Turiu pripažinti, kad nenaudoju paskutinės Garmino softo versijos, nes po kelių atnaujinimų užkniso tai, kad nebelieka ankstesnių nustatymų, nusibodo perkonfigūruoti visus parametrus ir aplinkas. Nebežinau jokių kitų įrenginių, kuriuose po softo atnaujinimo neliktų vartotojo nustatymai.
Šiaip daug metų sėkmingai su dviračiu naudojau Magellan Triton aparačiuką (detalus LT žemėlapis, analogas Garmino Off-road, jau senai egzitavo), pulsometrą ir paprastą spidometrą su kadensu. Užsimaniau visko viename, tai pirkau Garminą, nepakankamai pasidomėjęs alternatyvomis, dabar gailiuosi. Nes įtariu kad Garmin = iPhone = religija, o ne kas nors racionalaus ir naudingo.
Tiek mano, gal ir nevisai racionalaus :) nusivilimo Garmin produkcija (dviratine, turistine, automobiline).
Kalbant apie Dariaus minimą darbą su pulsometru, tai manyškis Edge810 (ir Dakota 20) be problemų dirbo tiek su originaliu Garmin diržu (na aš plaunu gal retokai :roll: ) bei greičio/kadenso davikliu, tiek su kitų brand'ų ANT+ įvairiais davikliais; už tai Garminui pliusas.
Aš čia vis miniu apie Magellan, Mio pabandymą, bet prieš perkant verta pasidomėti, gal ir Magellan'as su savo produkcija nusivažiavo, aš nebandžiau, tik per vėlai pamačiau, kad yra analogų. Jei kas turit Magellan Mio, su malonumu apsikeisčiau porai savaičių pabandymui vs Garmin Edge810.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 11:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Kestis rašė:
Dar akmuo į Garmino daržą dėl Connetct puslapio. Per pusmetį taip ir nemačiau normaliai dirbančios sistemos, atnaujinimai, bug'ai ten kasdienybė, nieko stabilaus, didelis dėkui Stava kurėjams.


Na dėl Strava išpopuliarėjimo aš ir jau nebekeliu kojos į garminconnect puslapį, kuris dar kažkiek bent suprantamu interfeisu buvo. O kai po pusmečio įlindau į garminconnect, tai pasijaučiau lyg windows mobile su užslėptukais ir įvairiais galvosūkiais, kaip atsidaryt tą ar aną :D

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Kesti, man rodos tiesiog skirstai technologijas į tau patinkančias ir tau nepatinkančias :) Jei nepatiko tai ir sakyk, kad nepatiko, o ne "neišbaigtas šlamštas" ;) Jei "paties kuriamas prietaisas testuojasi", turėtum suprasti kaip ir kodėl atsirado kai kurios tau nepatinkančios funkcijos. Visokių skonių yra ir tai gerai. Bet skonio neatitikimas nėra neišbaigtas šlamštas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-07-19 16:27
Pranešimai: 223
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rimas B.
Jis gi parašė, kad tai jo asmeninė nuomonė, taip kad ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 14:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-18 01:24
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Audrius
Aš visiškai pritariu Kesčiui. Man tiek darbe, tiek gyvenime tenka gamint ir susidurt su įvairiais prietaisais ir įtaisais, turinčiais vienokį ar kitokį funkcionalumą bei vartotojo interfeisą, tame tarpe ir su Garmin bei panašiais. Man Garmin lygiai taip pat kaip Kesčiui paliko slogų neišbaigtumo ir vartotojo interfeiso nedraugiškumo įspūdį, bei perdėtą sudėtingumą atliekant elementarias operacijas, kad ir įrenginio registravimą, žemėlapių atnaujinimą (čia nekalbu apie nelegalius žemėlapius) ar to paties GPX track'o įkėlimą. Neteko atidžiau pačiupinėt naujausių Garmino produktų, norėčiau tikėt kad jie pasikeitė į gera, bet blogas įspūdis su ankstesniais prietaisais man tikrai neleistų mokėt daug pinigų už šį brandą.
Aš neteigiu kad tai yra šlamštas, bet iki išbaigto ir vartotojui draugiško daikto (gal tiksliau ne daikto, o serviso) jam laaaabai toli.

Kestis rašė:
Kol paties kuriamas prietaisas testuojasi <...>
O čia suintrigavai :) Prašom nesikuklint, daugiau šviesos apie šiuos tris žodelius :) Jei nesinori viešai - gal keliais žodžiais į AŽ? Labai smalsu pasidarė :)

_________________
Trek Cobia 2012
Merida Road Race 901
Corratec X-Vert Cross


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 14:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Kestis rašė:
Nebežinau jokių kitų įrenginių, kuriuose po softo atnaujinimo neliktų vartotojo nustatymai.

Chmm, keista :roll: - kiek kartų naujinau, nustatymai išlieka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-02 20:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
mantasm rašė:
Kesti, man rodos tiesiog skirstai technologijas į tau patinkančias ir tau nepatinkančias :) Jei nepatiko tai ir sakyk, kad nepatiko...
Jokių išankstinių nuostatų neturėjau, tikėjausi kad bus puikus daiktas, bet gavosi kad nepatiko, parašiau kodėl. Būčiau tiesiog skirstęs į patinkančias ar nepatinkančias - būčiau nepirkęs. Man technologijos patinka, bet tik normaliai veikiančios ir pateisinamai kainuojančios.
Aš šiuo metu dirbu su spektrofotometrų kūrimu, laboratorijoje baiginėjam spektrofotometrinį FT-IR analizatorių trašų gamykloms.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-23 14:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Gal kas turite tokį daiktą: http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... ;orderby=2
Pirkau naują pulsometrą ir niekaip nepavyksta nuskaityti duomenis į kompiuterį. Tik įjungus skaitytuvą įsižiebia raudona šviesa - pradžiai kaip ir viskas gerai, įstačius pulsometrą turėtų užsidegti žalia, bet dėja taip neįvyksta. Norėčiau išsiaiškinti kas čia kaltas.

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-11-06 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-09-20 20:38
Pranešimai: 109
Miestas: Panevėžys
Skype: wenantas
Vardas, Pavardė: Venantas
Kas sutvarko polar pulsometrą Lietuvoje? Kuo arčiau aplink Panevėžį? :) S725X senas pulsometras, tikriausiai diržas užsilenkė, bet tiksliai nežinau :) Rašo memory failed, bet visos funkcijos veikia, išskyrus nerodo pulso. Gal kas susidūrėte? :D

_________________
http://venantas.wordpress.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-11-06 16:55 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
S-Sportas (Šiauliai), arba Maratonas (Vilnius).


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 845 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 50 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai