Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 18:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-05-12 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-12 14:19
Pranešimai: 2
sveiki,
nelabai nusimanau apie padangas ir kt. bet labai prisireike vazineti dviraciu,kuri susiradau seniai pamirsta garaze. nuvezus i kelias vietas, kad pataisytu, buvau "maloniai" pasiulyta palaukti iki rudens :? tai dabar galvoju nusipirksiu as pati tas padangas ir kameras ir pasikeisiu. bet...jos kazkokios nelabai standartines. gal zinot kur gauti? dviratis PUCH Olympian 12, padangos 27 x 1,1/8 x 1,1/4.

labai dekui uz jusu pagalba.
ir siaip,gal yra kokiu privaciu ir maziau pasikelusiu taisytoju, su mielu noru nuvezciau, kad kas nors mano senuka paremontuotu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Padangos
StandartinėParašytas: 2008-05-12 15:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
siga rašė:
nuvezus i kelias vietas, kad pataisytu, buvau "maloniai" pasiulyta palaukti iki rudens :?
ir siaip,gal yra kokiu privaciu ir maziau pasikelusiu taisytoju, su mielu noru nuvezciau, kad kas nors mano senuka paremontuotu.


Visiems nauju dviraciu pardavejams dabar pats darbymetis, kai sios savaites peni juos visus metus. Turbut jie vos speja surinkineti naujus dviracius pardavimui, ar taiso jau seniau uzsirasiusius i eile. Gal rasi meistra, kuris verciasi vien tik dviraciu remontu, tikimybe kad jis tures daugiau laiko. Nors siuo metu, sezono pradzioje, dviraciu meistrams pats ikarstis ir nedekingas laikas kreiptis su smulkmenom ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Padangos
StandartinėParašytas: 2008-05-12 16:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
siga rašė:
sveiki,
nelabai nusimanau apie padangas ir kt. bet labai prisireike vazineti dviraciu,kuri susiradau seniai pamirsta garaze. nuvezus i kelias vietas, kad pataisytu, buvau "maloniai" pasiulyta palaukti iki rudens :? tai dabar galvoju nusipirksiu as pati tas padangas ir kameras ir pasikeisiu. bet...jos kazkokios nelabai standartines. gal zinot kur gauti? dviratis PUCH Olympian 12, padangos 27 x 1,1/8 x 1,1/4.

labai dekui uz jusu pagalba.
ir siaip,gal yra kokiu privaciu ir maziau pasikelusiu taisytoju, su mielu noru nuvezciau, kad kas nors mano senuka paremontuotu.

Paprasčiausia eiti per parduotuves su išmatavimais ir žiūrėti kas ką tau gali pasiūlyti. Kai rasi priimtiną variantą - nusipirksi.
Persimontuoti padangą su kamera nebus labai sudėtinga - nusipirk montavimo įrankius o pompą jau tikrai kur nors rasi.
Įrankių kaina bus apytiksliai lygi montavimo servise kainai o turėsi daiktą kuriuo galėsi pasikeist/persimontuot kamerą pradūrus kur kelionėje.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-05-12 19:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-15 20:55
Pranešimai: 88
Užsakiau, ketvirtadienį turėtų būti "Limpopo" pard., Islandijos pl. 32, Kaune. Išmatavimai 27x1-1/4 (32-630) ir padangų, ir kamerų. Kainos turėtų būti: padanga ~17 lt. už vnt., kamera ~7 lt. už vnt. O montavimo įrankių ir taip ten yra: 3 metalinės mentelės - 0,80 lt. už kompl., 3 plastikinės - 10,90 lt. už kompl. Prieš perkant nestandartinę padangą - patartina atsinešti seną ir pamatuoti.
P.S. taisytojai nepasikėlę, o tiesiog ne visi gali gauti tai ko reikia. Net ir aš šiuo metu negaliu gauti klientui žibinto už 70 eurų, nes jūs ko tai sumąstėt apsiprekinti per internetą ten, kur jo nėra, tai va!
P.P.S. Tai štai koks aš, nedirbu, o padėt vistiek galiu :smt040


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 69 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai