Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

"Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=6882
Puslapis 11

Autorius:  Mantvis. [ 2016-04-07 12:50 ]
Pranešimo tema:  "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

Sveiki Velomanai,

Be skambių įžangų ir visko, emocijos apimtas ir sužavėtas gero pasiūlymo nusipirkau hibridą... 18" rėmo, būdamas 189cm (nors gal jau susitraukiau reikia pasimatuot vėl :D)...

Važiuojant kaip ir viskas ok, bet kadangi patiko visas sportas, pradėjau stipriau domėtis ir žiūriu, kad jis man visai ne į pagal rėmą.

Norėčiau patarimo iš bendraminčių, kokia turėtų būti teisinga sėdėjimo pozicija ant tokio dviračio (kiek randu informacijos, viskas tik apie plentinius).

Gal verta parduoti kol nenudėvėjau ir nusipirkti didesnį? bet prarasiu pinigų daug.
Gal kokiais komponentais galėčiau kompensuoti tai?
arba gal išvis tiesiog panikuoju be reikalo?

Autorius:  vyrgaz [ 2016-04-07 13:23 ]
Pranešimo tema:  Re: "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

Žiūrint kokios formos rėmas, jei labiau panašus į mtb, reikėtų pagal mtb standartą susireguliuot..O to dviračio grąžint ar didesnį nėra galimybės? Aš irgi buvau pirmą dviratį pagriebęs su 59 cm rėmu, sėdėt antį jo patogu buvo, bet stovint apsižergus ko ne kabėjau ant balkio..Tai pasikeičiau į dviratį su 48 cm aukščio rėmu..Mano ūgis 180..Reikalingus parametrus gali pasitikslinti čia.

Autorius:  Kestis [ 2016-04-07 15:02 ]
Pranešimo tema:  Re: "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

+ galima pasikeisti rėmą. Reik skaičiuoti kas kiek kainuotų ir spręsti. O gal pavargus su dabartiniu, atsiras noras ir dviračio tipą keisti...

Autorius:  Mantvis. [ 2016-04-07 15:26 ]
Pranešimo tema:  Re: "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

Gražinti neitų.

Patys išmatavimai:
Paveikslėlis

Aš ištikro net nežinau ko man trūksta, nes reikia pabandyt pozicija važiavimo gerai susireguliuot.

Vakar 40km numyniau, tai nesijaučiu, kad kažkas daugiau būtų nei nuovargis po judėjimo (to nedarius, tokiais tempais ilgesnį laiką.) ir aišku... užpakalis :D

Rėmą keisti irgi ne variantas, dviratis ne high-endas, Acera/Altus komponentai.

Autorius:  Kepas [ 2016-04-07 18:13 ]
Pranešimo tema:  Re: "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

Tiesą sakant, man atsitiko labai panašiai, įsigyjau naują hibridinį dviratį iš užsienio, sumodifikavau visus komponentus ir pabaigoje pasirodė, kad rėmas gali būti man per mažas. Aš esu 190 cm ūgio ir įsigyjau 20.5 colių rėmą, sėdynės vamzdis beveik iki maximumo, pradėjau nerimauti kas čia bus, tai kaip ir tu, paskelbiau kelias temas užsienių forumuose ir vienas žmogus labai taikliai paklausė manęs, ar tu jauti diskomfortą mindamas dviratį, nu kaip ir ne, tai kodėl tada nerimauji. (Nors riešus truputį vis dar skauda, galbūt nepratimo reikalas ar silpni riešai, nes įprastai su CX važinėju) Dar taip pat uždaviau klausimą, kodėl tada rėmas atrodo labai neproporcingai mano kūnui, aš aukštas, rėmas mažytis, tai anot jo reklamose matome tik mažesnius žmones kurie proporcingiau atrodo, dar galit pažiūrėti kaip atrodo BMX ar dirt raideriai ant savo dviračių: )

Čia mano sėdėsena:
https://goo.gl/photos/WfD6ba6x7yZYEaUG7

Autorius:  Mantvis. [ 2016-04-07 19:17 ]
Pranešimo tema:  Re: "Sutaupiau" aš ir mano per mažas dviratis.

Geras atsakymas. Kaip ir viskas komforte, pradėsiu jaust kažką blogo, pradėsiu modifikuoti, o dabar kol dar geras oras.. į trasą :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/