Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 17:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dviracio servisas
StandartinėParašytas: 2017-07-23 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2017-07-23 13:08
Pranešimai: 1
Vardas, Pavardė: Karolis
Sveiki, gal galit parekomenduoti vieta vilniuje kur gerai daro dviračio profilaktini servisa ir už padore kaina?
Labai ačiu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio servisas
StandartinėParašytas: 2017-07-25 09:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Pabandyk čia: http://pasimokome.lt/lietuviu.html?gcli ... gLTC_D_BwE
Manau, kad padės...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio servisas
StandartinėParašytas: 2017-07-25 23:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-09 12:40
Pranešimai: 21
Vardas, Pavardė: Ramūnas
Tik ne Žirmūnuose esančioje DviratisPlius. Ne pirmą kartą užlipu ant to pačio grėblio šioje įstaigoje... Štai šviežiausia asmeninė istorija:

prieš beveik dvi savaites profilaktiniam dviračio remontui į DviratisPlius pristačiau savo dviratį. Su darbuotoju sutarėme, kad dviračio ateisiu atsiimti šį pirmadienį (nes savaitei buvau išvykęs užsienin). Pirmadienio ryte jau nekantravau važiuoti pasiimti sutvarkyto dviračio ir gerai prasilėkti pro miestą, bet pasiskambinęs į pardę sužinojau, kad meistras mano dviračio dar net nesiėmė remontuoti :O Susinervinau nerealiai... Telefonu prasikaltusiu balseliu vaikinas man pažadėjo, kad šiandien (t.y. antradienį) mano dviratis bus tikrai sutvarkytas... Šiandien (antradienį) vėl skambinu - ta pati litanija atsiprašančiu balseliu - dviratis dar netvarkytas :D ždž, supykęs nuvažiavau ir atsiėmiau dviratį netvarkytą, ten prastovėjusį beveik dvi savaites ... nuvažiavau į kitą dviračių pardę Konstitucijos prospekte (UltraBike) - ten meistras pažadėjo sutvarkyti iki rytojaus... plius dar storas padangas nusipirkau, nes su senosiomis plonomis padangomis mano dviratį mėtė į šoną važiuojant "geraisiais" durnomis trinkelėmis klotais miesto dviračių takais :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio servisas
StandartinėParašytas: 2017-08-22 14:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-08-20 17:09
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Robertas
Keista, o man kaip tik atvirkščiai.
Buvo problema, kad kažkas traškėjo bevažiuojant, man atrodė, kad nuo dviračio šakės pusės. Nei "Ultabike", nei "Vasarė" meistrai nieko nerado. Vasarė tik sutepė šakės guolius suveržė varžtus už 5€, o Ultrabike tik pečiais pagūžčiojo, varžtus priveržė ir paprašė 5€. Tsakan, nieko nepadarė. kaip buvo taip ir liko girgždesys.
Dviratis Plius meistrai surado bėdą per minutę, ir net pinigų nepaėmė. Sutvarkė ir paleido tą pačią dieną.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio servisas
StandartinėParašytas: 2017-08-22 23:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-09 12:40
Pranešimai: 21
Vardas, Pavardė: Ramūnas
Tema laikinai rakinama. 75% čia rašiusiems reikia pasiskaityti forumo taisykles. Kai bus matyt, kad taisyklės skaitytos, bus atrakinta

shebada rašė:
Keista, o man kaip tik atvirkščiai.
Buvo problema, kad kažkas traškėjo bevažiuojant, man atrodė, kad nuo dviračio šakės pusės. Nei "Ultabike", nei "Vasarė" meistrai nieko nerado. Vasarė tik sutepė šakės guolius suveržė varžtus už 5€, o Ultrabike tik pečiais pagūžčiojo, varžtus priveržė ir paprašė 5€. Tsakan, nieko nepadarė. kaip buvo taip ir liko girgždesys.
Dviratis Plius meistrai surado bėdą per minutę, ir net pinigų nepaėmė. Sutvarkė ir paleido tą pačią dieną.

Jo, Ultrabike paslaugomis, vis dėlto, likau irgi nepatenkintas - po profilaktikos ėmė mano mtb dviračio amortizacija girgždėti važiuojant įkalnėn ir per duobeles šokinėjant... bet esu tinginys-galėjau iš karto važiuoti atgal ir aiškintis kame replės, bet galvojau, gal praeis po kelių dienų, vis dėlto dviratis plautas buvo, reikia jam pradžiūti... bet tas girgždėjimas po profilaktikos praėjus mėnesiui vis tiek nepradingsta...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai