Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 12:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 188 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2017-04-15 23:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Pilnai užteks ir Aceros, svarbu, kad būtų 9-speed


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-04-16 14:21 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-08-07 09:22
Pranešimai: 41
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Algirdas
Tinka visi shimano simpleksai skirti 8 arba 9 zvaigzdutem. Netinka shimano road simpleksai. Jeigu gaila pinigu ir vazineji ramiai, gali imti kad ir Altus


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-06-19 15:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-01-27 21:04
Pranešimai: 17
Vardas, Pavardė: Marija
Sveiki,

turiu bėda ir reikalingi patarimai protingesnių žmonių, nes kai nieko nenusimanai, tai taip ir gaunasi.

Istorija yra tokia, kad praeitais metais pridaviau meistrui taisyti dviratį. Meistras tas kurį daug kam rekomenduodavau, daug metų jau taisė mano dviratį ir viskas buvo gerai.
Mano dviračio buvo sudilusios galinės žvaigždės. Na meistras man pripasakojo, kad geriau iš 9 žvaigždžių keisti į 8, kad ateityje bus pigiau ir t.t. Pakeitė, net perjungimo rankenėles su visais skaičiavimais, kad taip žymiai pigiau. Iškarto po taisymo pastebėjau kad blogai veikia galinis permetėjas (pats mechanizmas nebuvo keistas). Ties viena vieta stringa. Kadangi įsivėliau į žygių maratoną, tai nusprendžiau, kad išgyvensiu.
Pridaviau pavasarį dviratį remontui - profilaktikai ir dėl galinio permetėjo, kuris jau bandė mano kantrybę. Pareguliavo. Po kelių dienų grąžinau, nes niekas nepasikeitė. Pripasakojo, kad reikia žvagždes galines keisti. Na gerai... po 2000 km jas reikia keisti. Dar mestelėjo, kad permetėjas apdaužytas, gal pakeitus būtų geriau... Jau kažkaip viskas įtartina pasirodė, kai vos ne viską keisti reikia... Susilaikiau nuo jo keitimo....Dieną kitą gal buvo gerai... nuvažiavus db arti 500 km. nuo taisymo - vėl tokia pati tragedija.

Kaip manote? didesnė tikimybė problemos, dėl permetėjo susidevėjimo ar dėl žvaigždžių pakeitimo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-06-19 16:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Panašu, kad reikia vežti pas kompetentingesnį meistrą - tegul bent jau pažiūri ir diagnozuoja.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-06-19 16:42 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-01-27 21:04
Pranešimai: 17
Vardas, Pavardė: Marija
pauliusb rašė:
Panašu, kad reikia vežti pas kompetentingesnį meistrą - tegul bent jau pažiūri ir diagnozuoja.

O galima būtų gauti rekomendacijų? Nes savo meistrą laikiau pakankamai kompetentingu, nes tai tikrai meistras ne iš garažų


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-06-19 16:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Kuris čia meistras konkrečiai? Gali man į AŽ rašyti, patarsiu.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-19 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Sveiki,
laikas pasikeist galinį perjungiklį savo turistukui.
Sistema 3x8
Priekis 22/32/42
Galas 11-34
Kiek matau 8-ukui be aceros nieko kaip ir nėr, bet skaičiau, kad ramiai tinka 9-uko perjungiklis.
Klausimas kokį imt. Prigaminta visko gyvas velnias, o kadangi net ir 9-ukas jau skaitosi senovė, tai jau ir su informacija kiek sunku.

Reikalavimai paprasti: kaina/patikimumas/ tikslumas.
Gal sakau kuris išmanot šitus reikalus o tai aš čiut pasimečiau, tarkim Alivio yra M-4000;, T-4000 ir dar mačiau kokis tai shadow yra...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-05 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-05-20 18:07
Pranešimai: 79
Miestas: Vilnius
Turiu tą Alivio 4000, ir gale pas mane 8 kasetę (irgi Alivio), prieš tai buvo 7 bėgiai, irgi veikė puikiai. Kaina Ali apie 15 eurų, bet reikia atsirinkti pardavėjus - dalis stumdo padirbtus, kita (didelė) dalis stumdo kreivus. Turi shadow sistemą, junginėja tiksliai. Dėl patikimumo - pagrindinis "kūnas" yra iš kažkokio karbonoplastiko, kai kam gali nepatikti, bet man atrodo tvirtas - jei tas netinka, imk senesnį 400-nės serijos, jis pora eurų brangesnis ir be shadow. Kas dar konkrečiai domina?


Paskutinį kartą redagavo dinux 2019-03-08 23:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 188 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 46 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai