Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Naujas dviratis
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=7717
Puslapis 11

Autorius:  Ponas_Dviratininkas [ 2019-09-18 18:52 ]
Pranešimo tema:  Naujas dviratis

Sveiki, ieškau naujo MTB dviračio iki 350 eurų. Neseniai mačiau įvairius Gust ir Raven Hyena dviračius skelbimuose. Ką manot apie juos? Kurie iš šių dviejų geresni? Ar kuris nors iš šių gamintojų geras ir vertas dėmesio?

Autorius:  coldblooded [ 2019-09-25 12:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Naujas dviratis

Abu gamintojai mažai žinomi, tačiau tai dar nereiškia, kad dviratis nuo to iškart tampa "blogu". Vertinti geriausia būtų ne gamintojus, o konkrečius modelius ir komplektacijas, tačiau iki 350eur beveik visi dviračiai bus labai panašūs. Svarbiausia neprašauti su rėmo dydžiu. Taip pat, jeigu renkiesi dviratį skelbimuose, rekomenduočiau įsigyti grandinės susidevėjimo matavimo įrankį ir šiektiek pasidomėti į ką atkreipti dėmesį perkant naudotą dviratį, kad vėliau netektų dar tiekpat įkišt į remontą. Arba jei yra galimybė, galima su savininku kartu nuvažiuoti į artimiausią dviračių servisą, kad apžiūrą atliktų meistrai (tas dažniausiai nieko nekainuoja ir pirminę apžiūrą galima atlikti vos per kelias minutes).

Taip pat, reikėtų nepamiršti, kad rudens-žiemos metu daugelis dviračių parduotuvių taiko nemažas nuolaidas :roll: pasinaudojus akcijomis ir pridėjus dar šiektiek pinigėlių, už 400-450 jau galima rasti ir visai neblogų variantų su hidrauliniais stabdžiais, aliuminiais rėmais, rakinamomis šakėmis ir šiektiek aukštesniais nei tourney lygio komponentais, ko pačiai pradžiai būtų per akis :) + turėtum visas gamintojo garantijas ir naują daiktą.

Jeigu jau renkiesi būtent MTB dviratį, greičiausiai planuoji važinėtis ne tik dviračių takais, o ir grubesniais keliais, todėl renkantis dviratį už panašią sumą (nesvarbu, naudotą ar naują), rekomenduočiau vengti užsukamų kasečių (vertėtų rinktis užmaunamą sistemą), galinių amortizatorių, reguliuojamų vairo iškyšų - ateityje bus mažiau problemų :)

Autorius:  Ponas_Dviratininkas [ 2019-09-29 21:10 ]
Pranešimo tema:  Re: Naujas dviratis

Ačiū labai už išsamų atsakymą. Būtinai pasinaudosiu Jūsų duotais patarimais renkantis dviratį!

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/