Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 02:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-12-06 12:29 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Gal zmogus is karto nori aukstu rezultatu :) (ko aisku nebus) Mano nuomone, chemija vartoti reikia tada, kai organizma pastoviai stipriai apkrauni. Bet chemija suteikia truputi kitoki nusiteikima, kuris taip pat turi itakos rezultatams :)

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 13:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Varžybų artimiausiu metu lyg ir nėra :roll: . Dabar kaip tik toks metas kai nuo chemijos ilsisi net ir tie kuriems sveikatos gadinimas preparatais nesvarbus, o čia žmogus turbūt frankenšteinu bando pavirsti, širdies darbą "paoptimizuoti"... rašinėju, nes įdomu kodėl žmonės taip daro :roll:

P.S. Reikės matyt padaryti temą Chemija "sportui"

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 15:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Kuo maziau tos chemijos reikia vartot.. Ypac jei neigu nesieki tapti profesionalu, tada isvis kam ja naudot?

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 15:15 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-07-14 05:13
Pranešimai: 57
Miestas: Anglija
Vardas, Pavardė: Marius
visu pirma ka vadinate chemija, "inusine" ar sportiniu gerimu miltelius.
Inusine esu suvertojes 1 tablete per renginuka, speju net nesunadojau kiek reik pagal instrukcija nes nesu tikras kas per biesas tai yra, bet lietuviskame interneto puslapyje apie jo savybes rase, kad padeda deguoni geriau pernesineti, o man nesinorejo kaip naujokui savo sirdies ismest is krutines lipant i 10km kalna. Tuo labiau kad mano sirdis ir ramiam buvyje yra linkusi plakt dazniau nei aplinkiniu.
Taip kad, ar kas ka zinot apie toki preparata, jo privalumus, trukumus ir alternatyvas jam, sirdies ritmui mazinti (man sveikata svarbiau nei sportiniai rezultatai)
Aciu

P.S. jei zmogus ko klausia, tai jis tik domisi ir iesko informacijos, o ne beprasmiu pasisakymu apie ora ir bites

_________________
Road- TREK 5500, MTB- SARACEN FASTTRAX 2000, commuter- PHILLIPS BERMUDA


Paskutinį kartą redagavo mooo978 2012-12-06 15:31. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 15:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na iš cheminės pusės inozinas nieko labai baisaus, organizmas su tokiu daiktu susidoros, bet bus sugadinta natūrali biocheminė organizmo pusiausvyra, daugiau pavartojus ir sveikatos problemų bus. Ar verta tuos priedus vartoti klausimas, gal geriau tuos 10 km į kalną su protu, o ne su chemija įveikti.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 17:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Tyrimai nepatvirtina jokios naudos iš inosine vartojimo sportininkams. Nėra prasmės teršti organizmo ir leisti pinigų. Ypač mėgėjams, kurie važiuoja dėl 2xx-6xx vietų. Geriausias papildas - reguliarios ir protingos treniruotės. Šiuo metų laiku patartina važinėti "ištvermei" ilgas distancijas su nedideliu pulsu stabiliu tempu be plėšymosi.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 22:11 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Cituoti:
o man nesinorejo kaip naujokui savo sirdies ismest is krutines lipant i 10km kalna. Tuo labiau kad mano sirdis ir ramiam buvyje yra linkusi plakt dazniau nei aplinkiniu.


Taip pavaras mėtyt išmok, ir žinok dar toks bajeris su dviračiu yra - galima ir lėčiau minti, ne tai, kad visą laiką maksimumą laikai ;)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-06 23:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Dar praverčia susirinkti padorią bazę, kad širdis ir plaučiai laimingi būtų...

Manau, kad mėgėjams verta gerti tik tokius "papildus", kurie nemodifikuoja organizmo, o tik padeda palaikyti reikiamą balansą. Pvz elektrolitiniai gėrimai be jokių pribambasų ar magnis/kalcis/panašūs paprasti elementai. Na dar per varžybas geliukai yra neišvengiami, tačiau daugiau dėl patogumo. Ir reiktų pasižiūrėti jų sudėti, kad nevalgyti chlamo. Minant ne varžybose, kai nėra svarbu sekundės, tikrai geriau koks bananas, šokoladukas ar grūdinis batonėlis. Beje, elektrolitus irgi galima pakeisti paprastais produktais - šiek tiek cukraus, šiek tiek valgomosios druskos (geriau nevalyta jūros druska, daugiau visokių mineralų), šiek tiek apelsino ar citrinos sulčių... Dėl skonio galima sumaišyti su atvėsusia arbata. Ne taip gerai veiks kaip gražioj skardinėj esantys milteliai, bet pakankamai geras gėrimas.

Juk malonumas yra ne pasiekti tam tikrą laiką. Pro- mutantų vistiek niekada nepavysim. Malonumas yra išsunkti iš savęs viską ką gali ir dar truputi daugiau. Visokie chemikalai gali padidinti kiek reikia sunkti, kol išsisunki, bet rezultate malonumas toks pat. Mano nuomone vienintelė prasmė gerti specialus produktus - kad geriau jaustumėmės.

Aš pats mindamas daug ir/arba spausdamas kiek eina geriu elektrolitus/izotoniką. Kitaip grįžus skauda galvą ir važiuojant sunku susikoncentruoti dėl sumažėjusios mineralų koncentracijos. Mindamas valgau +/- natūralius produktus. "Sportinius" dalykus nadoju tik varžybose, nes minant atsidaryti batonėlį nėra labai lengva. Beje, per mtb24 planavau važiuoti be geliukų. Tačiau antroje varžybų pusėje teko valgyti vien tik geliukus. Nebeturėjau jėgų sukramtyti grūdinių batonėlių ar šokoladukų, o bananai greit baigėsi.

Man labai patiko Einoro perpasakoto Latviuko frazė: "Mums niekas nemoka, kad tiek rytume". Važinėkim su protu, nepamirškim *treniruotėmis* paruošti savęs krūviams ir nereiks visokių super duper preparatų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-07 11:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-21 16:57
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: sunday-lt
Vardas, Pavardė: Egidijus
Grūdiniai batonėliai ir šokoladas tikrai nėra pats geriausias maistas varžybose, vien dėl to, kad grūdai sunkiau virškinami ir ne taip greit įsisavinami. Tai labiau tinkama lengvom ilgesnių distancijų treniruotėm, o ne varžybom. Jau geriau bananas, nei šokoladas :)
Varžybose tik geliukai arba skysto pavidalo energetikai (pvz Nutrend Turbo Snack), na ir žinoma elektrolitiniai gėrimai.
Be energijos papildymo ir elektrolitų atstatymo dalyvavimas maratonuose būtų organizmo terorizavimas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-07 18:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
mooo978 rašė:
vestant orams sparciai vesta ir besiveziojami geralai, norejau paklausti ar yra kokia nors temeratura, kurios nerekomenduojama virsyti darant gerimus is angliavandeniniu - elektrolitiniu milteliu (vytargo, high5 ir tt

Atsakant į šitą klausimo dalį. Kai minusinė temperatūra, aš kartais užsipilu energetinio gėrimo į termosą arba į apšiltintą gertuvę. Nes man karšta arbata per treniruotę neskanu. Kai vėsus oras lauke, bet aukščiau nulio, naudoju tik termosinę Zefal gertuvę, užsipilu karštu vandeniu energetinio Unisport koncentrato. Jis mažai energetinis, bet gerai malšina troškulį. Svarbu, kad iš gertuvės nuo šalto gėrimo gerklė neperšaltų ir dantys negeltų ;-)

Ilgos sunkios treniruotės ar varžybų metu reikia iki 300-400 kcal/valandai energijos papildymui. Kaip sakyta, tam geriausiai tinka energetiniai gėrimai ir greita virškinamas maistas (pvz. geliukai, bananai). Lengvos treniruotės ar pasivažinėjimo metu iki 1,5-2 val. energetinis gėrimas nesvarbu, tinka ir vanduo.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-07 20:14 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-07-14 13:19
Pranešimai: 306
Vardas, Pavardė: A
As prisipilu i flezkes vandens is krano, geriausiu atveju Vytauto. Kaloriju trukuma bandau kompensuoti alumi.

_________________
https://vimeo.com/67958626


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-07 23:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Alus jega, siuo atveju pats tas :D .

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-08 01:09 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-05-11 23:34
Pranešimai: 225
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Nerijus
alus tai nebent prieš miega, aš tai kartais i vandeny prisilipu gliukozės taip ilgiau turi jėgos minti,ir netaip greitai pavargsti ir nusėda baterijos,tik nežinau ar tai sveika ar tai kenkia


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-08 01:59 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-07-14 05:13
Pranešimai: 57
Miestas: Anglija
Vardas, Pavardė: Marius
didelis dekui pasisakiusiems i tema ir salia jos :)

_________________
Road- TREK 5500, MTB- SARACEN FASTTRAX 2000, commuter- PHILLIPS BERMUDA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-12-08 02:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-07-14 05:13
Pranešimai: 57
Miestas: Anglija
Vardas, Pavardė: Marius
Giedrius.S rašė:
Cituoti:
toks bajeris su dviračiu yra - galima ir lėčiau minti, ne tai, kad visą laiką maksimumą laikai ;)


kad taip butu reik dviracio tarpines, tarp vairo ir sedynes, kompiuteri perprogramuot.
Skaitau foruma, perkaiciau visus patarimus apie treniruotes, viska suprantu to noriu laikytis, bet atsisedu ant dviracio ir viskas dingsta, prisimines bandau save stabdyti, bet ir vel po keliolikos akimirku nepastebimai gryztu prie tradiciniu 150-160bpm. Mane geriausiai stabdo tai draugelis, kuris megsta vazinet daug ramiau, tai neiseina taip nulekt, bet ir cia musu vaziavimo stiliai smarkiai issiskiria. As uz jo pavaziaves kokias 15min negaliu suvaldyt energijos kuri veliau issiverzia aplenkimu, sprintu(man taip neatrodo, bet taip gaunasi) o veliau jo belaukdamas suvinioju keleta ziedu artimiausioje ziedineje sankryzoje. Suprantu, kad tai negerai, bet kaip daugelis sako klausyk savo kuno, o jis patyliukais ir veda mane is kelio :)
P.S. atsiprasau kad gal ne i tema

_________________
Road- TREK 5500, MTB- SARACEN FASTTRAX 2000, commuter- PHILLIPS BERMUDA


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 62 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai