Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 02:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-07-29 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-04 09:33
Pranešimai: 68
Sveiki,

iskarto atsiprasau jei buvo kada apie tai diskutuota ir as nesugebejau rasti tos temos :) O buvo taip, kad sestadieni Klaipedoje su sunumi uzsukome i prekybos centra Studlendas ir pro paradini iejima i vidu isistumeme dviracius prie artimiausio suoliuko (kazkur 10 m atstumas). Daznai taip darydavau, sunu palieku prie dviraciu o pats i sale pirkiniu ir niekada nekildavo jokiu problemu. O si karta mygom pribego apsaugos moteriske ir pradejo ji ten kone rekti, ka as darau, kad cia negalima isistumti dviracio ir t.t. Aisku uzvire gincas. Ten mane dar uzsistojo keli klientai buve su vaikiskais vezimukais. Paklausiau kodel negaliu isistumti dviracio iki artimiausio suolo, kur ji galeciau matyti is prekybos sales. Paiskinau kad ant prekybcentrio duru lipdukas yra tik kad rieduciais negalima. O ji savo, negalima ir viskas. Tada as jau ir kiek isiaudrines paprasiau kad supazindintu mane su prekybos centro taisyklemis ir paziuresim kas ten rasoma ka pirkejas gali ir ko ne. Nu tada ji jau visai pasiuto, puole skambinti ten savo kazkokiem virsininkam. Situacija apibudino, kad mol cia krutas vienas ivare su dviraciu, reikalauja taisykliu, akis drasko ir manes neklauso. Dar kiek ten pasizodziavus ir pasigincyjus pradejo grasinti kad tuoj atvarys ten ekipazas ir "supazindins" mane su taisyklemis, berods ir policija ji ten kviesti pradejo.... ir cia neislaike mano sunaus nervai, vaikui prasidejo isterija kad teva uzdarys, tai gavau mlia pasitraukti is to centro taip ir nesulaukes tu ekipazu. Tiesa lauke prie duru dar luktelejom minuciu 10 kol sunus nusiramins ir galesim vaziuoti tai taip nieko ir nesulaukem. Bet po siai dienai esu piktas, kad buvau beveik kaip suo isvytas.
Tai dabar va idomu ar as cia toks pizonas ir su niekuo nesiskaitau ar vistik yra kokia tai tvarka??? Nes galvoju rasyt to PC administratoriui ar net i vartotoju teises kreiptis. Bet pries rasant vistik pirma noriu pasidometi kaip cia yra :) gal rimtai buvau neteisus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-29 13:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Manau, kad pasielgei adekvačiai situacijai. Keista, kad ankščiau nesikabindavo, o tą kart nepatiko.
Pritariu idėjai, kad reik parašyti apie situacija PC administratoriui, tik gal kitokia dvasia. Tavo vietoje informuočiau vadovybe apie darbuotojų elgesį, pasiklausčiau galima ar negalima įsivesti dviratį, jei negalima pasiūlyčiau dėl klientų leisti tai daryti, o jeigu jau negalima, tai kad apie tai būtų aiškiai informuojama prie įėjimo. Pažiūrėk į tai ir iš kitos pusės - PC yra privati nuosavybė, tad šeimininkai pasirenka vidaus tvarką. Jei pats turėtum savo parduotuvę norėtum, kad joje būtų elgiamasi pagal tavo taisykles. Kažkuriam forume skaičiau, jog vienas žmogelis atėjęs į PC specialiai užkliudo ir numetą pagal jį nevietoje padėtas prekes. Ar PC ar privatus žmogaus kiemas, man čia analogiška, tokius veikėjus išprašyčiau ir daugiau neįsileisčiau...
Esmė tą, kad galima visus neaiškumus ramiai išsiaiškinti ir gražiuoju rasti išeitį. Tad apsaugininkų polinkis įsakmiai ir grasinimais spręsti nesutarimus nėra toleruotinas, į tai reikia reaguoti ir aišku, naudinga išsiaiškinti kas galima ir ko ne. Sveikinu tavo norą išspręsti situacija.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-29 22:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:29
Pranešimai: 53
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Liutauras
nepamirsk kad jei tau grasinama tai turi lygiai tokias pacias teises iskviesti policija apsaugai
ir dar ... ant kiekvieno virsininko taip pat yra virsininkas ir ant kiekvienos policijos yra policija ..
normali apsaugos firma pakabintu apsaugini kuris negerbia firmos vardo

_________________
96


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-29 22:43 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Minčių variacijos šia tema:

- Sekmadienį Vištyčio žygyje kempinge "Viktorija" mokamas įėjimas, dviračius paprašė palikti prie registratūros, sakė - apsauga mato.
[Ko galima tikėtis iš PC apsaugos, jei už saugyklose paliktus daiktus neatsako?]

- Tiesiogiai nesusidūriau, bet kai kurių PC apsaugos darbuotojai atrodo... kad juos reikia saugoti. Na, gal kokį alkoholiką vagiant ir sulaikytų.
[Manau, tas pats ir su intelektu]

- Iš tiesų, jei PC būtų galima vestis šunis, kiekvienas tarkim paauglys įsivarytų savo dvirkas, manau, būtų netvarka. Bet kaip, atrodytų, nedaug reikia, kad tas būtų padaroma civilizuotai, tegu ir už nedidelį mokestį. Įsivaizduokim Kauno "Megą": juk ten daug vietos, ir kur nors po stogu išskirti kampą, šalia apsaugos, ar pan. būtų labai fain - pvz., atvaro šeimyna su dvirkom, prisega, užlipa į viršų picos sulapnot; mato apačioje savo dvirkas...
[Ups, užsisvajojau - o jei greitai bus dviračių, kaip Amsterdame?]

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-30 09:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
i Maximas maciau tuos jorkshyrus tai tempias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-30 10:39 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Savo dviratį prekybos centruose palieku įėjime prie bankomatų. Prie jų (dažniausiai už elektros laidų) ir rakinu savo dvirka. Manau, kad tai saugiau nei lauke prie dviračių stovų. Bankomatus bent jau saugo, o tuo pačiu ir mano dviratį. Konfliktų šia tema dar nebuvo, matomai dėl to kad aš beveik nekonfliktiškas :)

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-07-31 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-04 09:33
Pranešimai: 68
va gavau atsakyma is administratoriaus :) trumpai ir aiskai. Reiks pesciom kulniuoti arba masina atvazineti :(

Labadiena, perskaiciau jusu laiska ir noreciciau Jus informuoti:
visuose prekybos centruose yra tos vidines tvarkos taisykles kurios daug ka draudzia, keleta ju pavaizduojame ant prekybos centro iejimo duru, bet visu nurodyti tiesiog butu neimanoma. taip pat ir dviraciai kuriu negalima veztis i prekybos centro vidu, nes jei visi sumastys tai viduje taptu chaosas,
Del apsaugos elgesio noreciau atsiprasyti ir uztikrinti, kad taip nepasikartos daugiau, o del informaciniu zenklu yra tvarkoma, kad klientui butu patogu zinoti ir vadovautis kas prekybos centre leidziama, o kas ne. Siuo metu yra situacija tokia, kad apsauga tiesiog informuoja zmogu del vidiniu tvarkos taisykliu pazeidimo ir nurodo ka reiktu daryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-08-01 20:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Lobi, esi saunuolis, bloga reklama tai irgi reklama - konfliktine situacija kurioje yra dviratis , sulaukusi atsako tai yra pliusas. Jie pamate, jie pradejo mastyti, jie atsake - na ner blogai :) saulys pasirodo "risa" dvirka prie bankomato - gal kas nuples laidus megindamas nunest dvirka ?:)

sian ryte vaziuoju avto su gera teismo nutartim ir triuskinancia apeliacija kiseneje pas biciuli turinti juridini issilavinima - skambina-"LT radijas, ar turit pora minuciu.."neturiu minuciu, ir rytas, avto daug, vaziuoju, kalbu- zinau blogai, bet manau, geriau negu jei buciau atsisakes kalbeti. :D

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 87 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai