Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Akiniai su dioptrijomis
StandartinėParašytas: 2008-10-18 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
http://www.bike-discount.de/shop/k464/a ... ilver.html Stai radau tokius akinukus kas nenaudojat linziu ,kaina tikrai prieinama remeliai vaizdo neturetu uzstoti ar kitaip trugditi ir beveik pilnai pridengia akis net is sonu, tik ar patogus jie neaisku.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2012-01-21 10:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
sulietuvintas temos pavadinimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-19 13:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Aš apie tokius labai galvojau ir šį pavasarį jau buvau pasiryžęs nusipirkti, bet....
Dėkui už nuorodą, kai bus užsakymas, pagalvosių apie tokių užsisakymą.

Beje, gal kas turi panašu modelį ir gali pakomentuoti? Stikliukas kaip matau nėra baltas, tai atėjus vakarui tektu važiuoti su akiniais ir nieko nematant arba... ne akiniu ir vistiek nieko nematant :mrgreen:

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-19 15:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Ilgai svarstęs įsigijau panašius Shimano Visente tik šiek tiek brangesni. Yra 3 keičiami stiklai, gelsvi, pilki ir skaidrūs. Patiko akinių kokybė, man visai nekraipo vaizdo. Bandžiau tik vieną kartą, geras įspūdis. Anksčiau nesu naudojęs jokių spec. akinių. Dabar tikriausiai dažnai pro juos žvelgsiu į kelią :-)
Vivi pasiūlyti turbūt panašūs savo kokybe, tik pigesni ir nėra skaidraus stiklo, kuris man atrodo dažnai reikalingas. Gal jį galima įsigyti atskirai. Keičiami stiklai tikrai patogūs, turbūt čia nėra ką diskutuoti. Net ir paprasti dioptriniai akiniai daug kartų išgelbėjo mano akis nuo vabalų ir šakų.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-19 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Linzes nešiokit. :) Daug problemų išsisprendžia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-21 14:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
hifiga neišsprendžia. Užknisa kiekvieną sykį važinėjant dviračiu dėtis tas linzes, o gerai paminus ir išsėmus dar kurį laiką griaužia akis kad ir kaip gerai išsiplautum. Per varzybas viena vasara išvis buvo prakaitas išploves linze. Tik tiek linziu pliusas, kad tokiu oru bet kokie akiniai rasoja mishke.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-21 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Aš linzes nešioju nuo 2002 metų. Nakčiai išsiimu, ryte įsidedu. Man asmeniškai jokių nepatogumų dar nepasitaikė, net galingas lietus neišplovė. Nei akis graužia, nei jos ašaroja - nu visiškai nieko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-21 16:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-20 19:13
Pranešimai: 363
su akiniais gerai, jeigu lyja i akis nereik prisimerkt :)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-22 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Kiek isbandes esu kontaktiniu lesiu ale nei vienas netinka,grauzia akis paskausta (jai ilgiau pabuni tai tas skausmas net i galva metasi) ir tt .Todel nesioju akinius arba isvis be ju (pvz.vazineju dviraciu ar sportuoju) ,regejimas dar nera visai prastas tad kontaktiniu lindziu kolkas vengiu jau geriau akiniai .Beto keistas pastebejimas toks kai intensivei sportuoji liktais ir regejimas pagerejo ,gal kad visokiais vitaminizuotais pasarais maitinuos ar kokio bieso :D bet paskutiniu metu beveik akiniu nebesidedu tik labai smulku srifta neiskaitau o taip liktais ok (reiks nueiti pasitikrinti ka daktaras pasakis) :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-22 10:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Nu jei jau nugrybavom apie linzes, toliau kišu savo trigrašį. Akinių nešiot negaliu - svaigsta galva plius gaunasi kažkoks įdomus galingas "zoom'as" - visa tai sudėjus su dviračiu nuvažiuočiau tik iki artimiausio medžio. :D Be linzių būt negaliu - kai regėjimas -5 D ... :roll: O linzes galiu nešioti tik vienos rūšies, kitokios netinka. Nors man optikoj jas dabar visaip keikia, kad modelis pasenęs, nepralaidžios deguoniui bla bla bla - nei man jos akis graužia, nei akys raudonos, nei ašaroja - nu absoliučiai nieko nejaučiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-22 12:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Vieniems linzės tinka, kitiems nelabai :-) Naudokite, kas jums geriausia. Bet tema buvo apie dviratinius akinius su dioptrijomis.
Girdėjau, kad dviratiniai akiniai su papildomais dioptriniais lęšiais iškreipia vaizdą. Su savaisiais to nepastebėjau, pas mane -4. O šiaip su jais linksmai atrodau, biškį kaip koks ufonautas su tais dvigubais stiklais. Man patinka :lol:
Dar viena išvada, kad visada geriau važinėti su kokiais nors akiniais, kad ir paprastais skaidriais, ir saugoti akis.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-27 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-08-16 10:27
Pranešimai: 19
Gal kas nors turit ar turėjote tokius akinius nuo saules http://www.bike-discount.de/shop/k464/a ... e-tip.html
Pagal aprašymą jie savaime reaguoja į apšvietimo pasikeitimą, bet klausimas ar esant saulėtai dienai, jie patamsės užtektinai - tiek, kad nevargintų akių. Gamintojas į išsiųstą klausimą dar neatsakė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-27 21:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
As turiu panasaus pobudzio akinius, kurie nuo sviesos ryskumo tamseja, kai saule ryskiai sviecia tai nedaug padeda, bet kai saule buna pro debesis ir tik retkarciais silpnai pasviecia tai gerai.

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-10-27 23:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Pats turiu su hamelionineis lesiais akiniu,sunus ir zmona .Pliusas tai stiklu riskumas - raiska (kaip cia teisingiau) ir kokibe na tie lesiai nesibraizo antirefliksas ir nerasoja ,bet tik kaip saules akiniai sportui jie man netinka .Kodel ogi todel kad minusas reika kokia 10-15 min kol issvieseja ,pavizdziui jai vaziuoji sauleje jie tamsus labai pasidaro ir ivaziavai i miskeli kur saule mazai papuola reikia akinius nusimti kokiai 10 min kad matitum normaliai ir atvirksciai isvaziaves is misko i sauleta kelia akiniai kokia 10 min neatlieka savo darbo.Su vienu pazistamu kalbejau kuris gamina akinius pagal uzsakima ,tai patare sportui turetu buti stiklai su veidrodiniu pavirsiumi ir 400 uv (liktais taip parasiau :D ) tipo veidrodinis pavirsius gerai sulaiko ultro violetinius spindulius ir apsaugo akis.
P.s hamilioninei lesiai taipat skiriasi iki kiek gali uztamseti ,pvz mano ir zmonos pasidaro vos ne juodi jai ziureti tiesei i saule o sunaus tamsei pilki.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-29 22:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Toki idomu varianta gan nebrangu aptikau http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=29492 ,sakau gal kam patiks


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-12-29 22:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-05 13:16
Pranešimai: 278
Miestas: kaunas
visai nieko taprasme turi juos ar reikia uzsakinet ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 45 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai