Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 09:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-03-24 16:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
Sveiki, velomanai.

Keletą metų važinėjau su nexus 8, t.y. vidinėmis pavaromis. Pernai pasitaikius gerai progai, nusipirkau cyclocross dviratuką, ir nors jis man viskuo kuo patinka, bet, be abejo, neturi vidinių pavarų. Žvaigždės 2x10, galinis perjungėjas Shimano Ultegra, priekinis 105, rankenėlės Ultegros. Na kaip ir pusė velnio turėtų būti, bet pernai visą sezoną prasikankinau bandydamas sureguliuoti taip, kad pavarų perjungimas veiktų be priekaištų. Pats pravargau minimum 10 kartų po kokią valandą, reguliavo ir Umarai, ant stendo neva viskas ok, bet važiuojant junginėjasi blogai, na tiksliau, nepakankamai gerai. Vienu žodžiu - rezultatas netenkina.

Galbūt tiesiog reikia nekreivų rankų, galbūt reikia, ką nors keisti. Anot Umarų nereikia, bet ten pas juos konvejeris, visada eilės, ir jie tiesiog fiziškai nesuspėja ir negali skirti pakankamai laiko kiekvienam. O aš, matyt, esu priekabus ir man netinka beveik gerai.

Taigi, gal kas galit rekomenduoti žmogų, kuris apsiimtų išspręsti ar bent jau surasti problemą. Juk sportininkų komandos turėtų turėti savo mechanikus, ar ne? Ir jų turėtų irgi netenkinti neidealus sureguliavimas. Labai lauksiu rekomendacijų, man sezonas prasideda nuo maždaug +14C, tai iki to laiko būtų labai faina galiausiai išsispręsti šią bėdą.

Iš anksto dėkoju atsakiusiems.

P.S. kai pagaliau baigsis krizė, ne Kubiliui, o man, tai planuoju problemą išspręsti visiems laikams tokiu būdu: Santos SRR-05. Na bet gali dar užtrukti keletą metelių.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2012-03-24 16:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
pakoreguotas pavadinimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 19:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Geriausias Vilniaus meistras iki šiol dirbo čia http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=579 ... tops,zebra , bet lygtai planavo išsikelti į erdvesnes patalpas. Prie VCUP, Dviratis+ nekvaili vyrukai dirba, taip pat DviratisTau. O sureguliavimo preciziškumas priklausys nuo to kiek bus negaila sumokėti :roll: . Kiek teko bendrauti, tai geriau prieš remontą aptarti ko nori ir sutarti sumą.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
Ačiū. Geriausias meistras kaip tik man. Gal kas nors žinot telefoną? (tinka ir asmenine žinute)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 20:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-02 18:38
Pranešimai: 290
Miestas: Lietuva
Vardas, Pavardė: Žilvinas
tas "geriausias meistras saulius" man, asmeniškai, nepatiko - nenorėčiau daugiau pas jį taisytis. kaip ir daugumai dviračių meistrų trūksta bendravimo įgūdžių, bet arogancijos trūkumu tikrai nesiskundžia. apie saulių dar iš vieno žmogaus girdėjau, kad brangu pas jį.

_________________
Jokers


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 20:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Geriausias meistras dažniausiai matosi pasižiūrėjus veidrodyje. Praleisk pusdienį su utube ir atsuktuvu rankoje - išmoksi pats susireguliuot ir baigsis bėdos. Dar gali tuo pačiu pasikeisti trosus ir šarvus į gerus, irgi normaliau junginėsis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-24 22:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Deja gerų meistrų Vilniuje pasiūla/paklausa ne dviratininkų naudai, tad meistrų elgesys dažniausiai nebūna malonus (nusibosta jiems tuntai klientų su dažnai primityviom problemėlėm), atitinkamai ir kainos...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 00:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Dėl meistrų arogancijos suprantama, gi kiekvienas meistras nori pasigirti - pasirodyti, kad jis kiečiausias meistras. Bet taip nėra, vienas gal vienoje srityje stiprus, kitas meistras vėl kitur. Kartais žmogui atrodo taip, o meistrui atrodo anaip visada reik rasti bendrą kalbą išsiaiškinti, suprasti.

Žinau viena, reik nebijot naujovių, nuolatos naujinti, tobulinti savo žinių bagažą.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 09:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
Žiūrėjau aš ir youtube, ir google skaičiau. Rašiau gi, kad praleidau minimum 10h praeitą vasarą (čia su didele atsarga, kad nepameluočiau) reguliuodamas. Tai arba man nelemta, arba kas nors yra sugedę. Reikia žmogaus, kad išspręstų bėdą, aš dviratį pirkau važinėjimui, o ne tam, kad tepaluočiaus iki ausų ir vis tiek nepasiekčiau rezultato.

Dėl meistrų bendravimo įgūdžių stokos ir arogancijos sutinku. Pvz. Geras dviratis chebra mano nuomone yra puikūs specai, bet reikia įkalbinėti, kad darytų tai, kas jiems nepatinka - pvz. vos vos prisiprašiau, kad padarytų, jog priekinį ratą stabdyčiau dešine ranka, o dviračio nesutiko nuplauti ir už 100 Lt, nes matyt nelygis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 12:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
O kokios būtent pas tave problemos su pavaroms? Neužmeta, nenumeta, šalutinis garsas. Raštelk savo komponentų modelius, dviračio modelį. Nes na netikiu, kad nieks nesuderina atitinkamai tau pavarų, gal auselė lenkta? O gal pats kažką blogai darai?

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 15:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Dar gali priekinis simplexas neteisingai stovėti - tada jokie reguliavimai nepadės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 20:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
Dviratis Scott CX Team. Komponentai: žvaigždės 2x10, galinis perjungėjas shimano ultegra, priekinis 105, rankenelės ultegra.

Neperjungia normaliai taip maždaug 1 kartą iš 10 ar gal 20, bet mane erzina ir todėl atrodo, kad vos ne kas antrą. Bėdos įvairios, priklauso nuo reguliavimo, pvz jeigu sureguliuoji, kad gerai junginėtųsi galas, kai priekyje didžioji žvaigždė, tai blogiau jungiasi, kai perjungi ant mažos arba atvirkščiai. Net ir vien galą reguliuojant, jeigu padarai, kad lengvai jungtųsi didžiausia žvaigždė gale, blogiau junginėjasi mažos, jei sureguliuoji idealiai mažas, sunku perjungti ant didžiausios. Su priekiu irgi daug vargau ir neišvargau, arba lengvai junginėjasi, bet tada neužtenka stabdžio ir taip į dieną kartą nukrinta grandinė, arba sunkiai jungiasi, arba pradeda liesti kai priekyje didelė žvaigždė, o gale mažiausia. Vienu žodžiu visiškas vargas, ypač po vidinių pavarų, kurios net jeigu kartais ir pasitaiko, kad nepersijungia momentaliai prie didelių apkrovų, tai perjungia iš karto, kai tik truputį atleidi, ir į tokią pavarą, kurią pasirinkai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-25 21:46 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Na bandysim pagelbėti, bet vis tiek keistai čia tau.

1. Grandinės išsitampymas?
2. Kelinta grandinė sukasi ant žvaigžių?
3. Kada keisti šarvai - trosai. (gal sudėta pavaroms stabžių šarvai?)
4. Ar dažnai lendi į purvus?
5. Ar dviratį išvales bandai derinti (veži meistrui), ar ant visų purvų?
6. Ar buvo pažeista - tiesinta permetėjo auselė?
7. Gal pats galinis permetėjas "avariją" turėjo?
8. Tikslus grandinės modelis.

Pradžiai tiek ;)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-26 06:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
1. Grandinės išsitampymas?

Umarai matavo, sako gera.

2. Kelinta grandinė sukasi ant žvaigžių?

Atrodo, kad antra. Tiksliai nežinau, dviratį pirkau ne naują, bet su didele tikimybe jis buvo pravažiavęs ~2500km asfaltu. Aš pats nuvažiavau dar ~1000km irgi asfaltu.

3. Kada keisti šarvai - trosai. (gal sudėta pavaroms stabžių šarvai?)

Manau, kad nekeisti nei karto ir todėl turėtų būti tinkami, bet man tie trosai niekuo nesiskiria. Tiek stabdžių, tiek pavarų trosų didžioji dalis apskritai be šarvų.

4. Ar dažnai lendi į purvus?

Niekada. Nekenčiu purvo. Per lietų važiuoju tik jeigu užklumpa bevažiuojant. Jeigu nelyja, bet šlapia - vis tiek niekur nevažiuosiu, purvasargių neturiu (ir neplanuoju dėti). Šiuo metu padangos 700x28C Continental Topcontact, tai nepavažiuoju net per nedaug smėlio.

5. Ar dviratį išvales bandai derinti (veži meistrui), ar ant visų purvų?

Nesu valęs, man atrodo, kad nereikia, bet galiu klysti.

6. Ar buvo pažeista - tiesinta permetėjo auselė?
7. Gal pats galinis permetėjas "avariją" turėjo?
8. Tikslus grandinės modelis.


Į visus tris klausimus tas pats atsakymas - nežinau.

Ačiū, Giedriau, kad bandai padėti, bet, bijau, kad internetu nėra jokių šansų. Kol kas Vilniuje turiu vienintelę rekomendaciją, tai geriausias meistras Saulius, kuris ne visiems patinka. Jeigu jis neapsiims arba nepadarys, kad man tiktų, tai kokiu nors būdu suorganizuosiu atvežimą jums į Kauną kokiai savaitei, ok?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-26 08:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Dėl nesiskyrimo klysti, skirtumas gan stipriai jaučiasi tarp aukštos klasės šarvų/trosų ir pigienų - su gerais trosais lengviau mėtosi bėgiai, švelniau veikia stabdžiai, kadangi trosas kur kas geriau slysta šarve ;)
Valymas - Dviratį šiaip gerai būtų valyt po šlapio oro, visos tos šlapios dulkės labai greitai nusėda ant grandinės, ratlankių su stabdžių kaladėlių, o tai stipriai įtakoja grandinės, žvaigždžių, ratlankių bei stabdžių kaladėlių tarnavimo laiką. O grandinę reikia valyt prieš ir po sutepimo, tada ir bėgiai sklandžiau mėtysis ;)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-03-26 09:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-24 15:56
Pranešimai: 10
Sashiukai, dėl nesiskyrimo tikrai neklystu. Man jie niekuo nesiskiria, t.y. negaliu atsakyti į Giedriaus klausimą ar teisingi sudėti, ar ne.

Pats neplaunu mašinos, nevalysiu ir dviračio. Jeigu būtų kas valo, tai karts nuo karto duočiau išvalyti, bet kaip ir sakiau, neradau kas išvalytų ir už 100 Lt, kas man atrodo jau visiškai neprotinga kaina, t.y. už tiek galima valyti porą kartų į sezoną, o ne po kiekvieno lietaus. Kažkaip atrodo, kad pigiau gautųsi kažkiek dažniau keisti kaladėles, ratlankius ir grandinę.

Pradėjau skaitinėti dviračių forumus, tai pasirodo, kad žmonėms tenka viską valyti ir persireguliuoti perjungėjus po kartą į savaitę. Jeigu iš tikrųjų taip ir yra, tai belieka pasiskolinti vieno iš forumiečių parašą: "I hate derailleurs", parduoti po velnių Scott'ą ir važinėti su Corratecu su Nexus 8 tol, kol galėsiu įpirkti Rohloff'ą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 51 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai